pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

MAC

MAC

Ostatnie 10 wpisów
14 GROSZY - PIEKNE POŻEGNANIE salute

dzisiaj ładna transakcja pakietowa poszła 41.45 zł 524650 akcji

myslę że minister Grad tą dywidendę juz dawno zaklepał ;) a te wojaże pod bzwbk to taka sciema. Chociaz w piatek wieczorem w tvncnbc, anale powiedzieli że do przejęcia będzie BRE... Tutaj mariaz z PKO mógłby być ciekawy ;)

ledwno jestesmy po godzinie 10 a obroty 258 mln. mam ndzieję że 41 zł trwale do góry. raz na jakiś czas pkobp pokazuje ludzką twarz,,,love4

tez to czytałem - jeden sypiący juz się znalazł. i teraz może robić do woli...

wyniki całkiem całkiem (nawet lepsze niz konsensus), a co sie dzieje na naszej gpw? spadek i to całkiem niezły. Nie chcę się doszukiwać złosliwości grubych ryb , "dbających" o kontrakty na odpowiednim poziomie, ale....

czyli "grube ryby" podbijaja dzisiaj wig 20 walorami PKOBP...

Nestor napisał(a):
Ja zakladam ze jesli ktos skupuje pakiety po 500k (a widzialem takich kilka po 5,12) to szczerze wierzy ze calosc pojdzie sensownie do gory, albo ze w tym miejscu wytworzy sie wsparcie w dluzszym okresie. Ludzie, ktorzy kupuja pakiety powyzej 100k zdaja sie znac na rzeczy, a przynajmniej mozna by sie tego spodziewac ;-)

pod warunkiem że niejst to KGHMWhistle

cos mi wychodzi z "rysunków", że walor przebił linię trendu spadkowego....

Tak sie zastanawiam, jak bedzie sie zachowywał w przyszłości kurs Tauronu, kiedy osiagnie cenę powyżej ceny sprzedazy. Porównując go z zachowaniem walorów PGE prawdę mówiąc widzę ciemnośc spadek i kiszenie w granicach 4,00 - 4,50 zł. Nie rozumiem czemu zamrażacie gotówkę w cos co "może" przynieśc kiedys tam dochód? Trzymanie papieru dla dywidendy? z TPSA są pewnie bez szans. Prawdę mówiąc nie kupowałem Taurona z m.in z smieszengo powodu. Był taki wpis WATCHDOG-A o znajomosci (braku)marki TAURON przez Jego Babcię i to mnie przekonało że TAURON mało kto kojarzy o co kaman. Ale posiadającym, życzę UP UP UP -i niechodzi mi o SEVEN UPwave

Do Menager - to po co sie wpisujesz? po to jest to forum by się KONSTRUKTYWNIE wypowiadać i wymieniac ARGUMENTY.

Cytat:
Zastanawia mnie jedno tylko. Skoro redukcja była dość dużo u inwestorów indywidualnych, a instytucjonalni nie chcieli kupować po 0,7gr... Nie mogli dać więcej papierka indywidualnym?

Nie, ponieważ kto by od tych biednych indywidualnych odkupił? Jaka byłaby zadyma (pisuary przede wszystkim) gdyby sie okazało, że wszyscy są w "plecy" na debiucie na pełnej zaangazowanej gotówce? A tak w "plecy" sa tylko połowę kwoty.

jak będzie co prywatyzować.....
Think

PAKIETY PO 100 TYS AKCJI ŁADNIE KTOS SPrzEDAJE

ale są chętni na sprzedaż po tej cenie - to jest ciekawe. POWODZENIA

5,35

a tu moje spojrzenie na ten walor: obrót na giełdzie w okolicy godz 13 650 mln zł z czego 150 mln to PKO BP no i spadek waloru o prawie 2% (przy ogólnie dobym nastroju na rynkach).
Cięzko nie patrzec na te zjawiska pod katem udziału % w wigu 20 w kontekscie wygasajacych jutro kontraktów terminowych.

Cóz gruba ryba może więcej.Silenced

po co sie chwalicie 30 tys akcji - na kim ma to robic wrażenie??????????????
gdzie tu merytoryka????????

Tez miałem i sprzedałem na 1 notowaniu - (w sumie żałowałem - myslałem ze mało -teraz juz nie Whistle )
mysle ze kurs jeszcze spadnie jesli pzrewidywana jest sprzedaz dalszych akcji przez ministerswto. Moim zdaniem grube ryby specjalnie zanizają kurs - by kupic akcje taniej od własciciela.
A postawa ministerstwa jest dziwna, trzeba było w lisyopadzie puscic większa pulę akcji i byc zadowolonym - a tak efekty widac teraz jak na dłoni.
Wejscie PGE do wig-a 20, nic nie da do czasu ww. sprzedazy.
trend spadkowy i to mocny!!!!

wnioskuję że mają mało akcji (lub nie mają ich wcale) i chcą dokupić... Dziwnym trafem miesiąc temu 23 zł na rynku pierwotnym to było za mało (redyukcja kupna)..

mir_oslaw napisał(a):
Ja w piątek też kupiłem na dolnych po 3.53 i nawet na drugich górnych widłach po 3.83 Łącznie 8000 tyś szt ponad.

no no 8 mln akcji ładnieAngel cisniesz

wyskoczyłem z texa. robi się za duże zainteresowanie na wszelkich forach tym papierem. w sumie 70% zysku w 13 dni wystarczy.....Whistle pozdrawiam trzymajacych i trzymam za was kciuki

Danek ja cały czas mam rękę na pulsie - jak cos to puszczam - tak że o mnie sie nie martw Dancing

widzę ze oporów brak hello1 ja wszedłem po 2,50 - czekam cały czas. będzie fajny cash na swięta thumbright

Użytkownicy przeglądający ten wątek
007, Alfredzio, andin, andrzey, artex, belze, Bla, bono, cela22, elmariachi, enforces, epaulo, gaf, Gość, GroniuII, hotstock, jacek17, JAG, Jarg, karolmarks, kraff, krzycholas, KrzysztofJerzy, loukas12, luka, MAC, Maciek1981, maciek984, majster, nexus, nieraf, noise, polmoney, rudy1, rufi, tOfi, Trawka77, tsc, wamir

NO NO DUZO NASthumbright

-JAKUBkER - od przewidywania sa analitycy i horoskopy, ja trzymam sie zasady - "nie znasz dnia ani godziny".
MACIEK1981 - mam nadzieję że jestes na pokładzie, spółkę obserwowałem od miesiaca, zachowywała sie wbrew rynkowi - jak to pisałeś "uklepywało w okolicach 3,50 swoje dno".
udało sie mi w nią wejść po 3,55 hello1

własnie za taką naukę sztuki obserwacji, wyczekiwania i odpowiedniego wstrzelenia się, należą sie wielkie DZIĘKI FORUMOWICZOM I PANU WDsalute

ja tez lubie kupowac spółki, które spadają jak wszystko idzide do góry - patrz tp-sa hello1

cóż powiedziec towarzystwo z wig-a 20 do góry, a pgnig? - dół (ale przynajmniej w doborowym towarzystwie bre. Bo do tanga trzeba dwojgaBoo hoo! sorki za sarkazm MACIEK1981

MACIEK1981 - pgnig - to chyba Twoja ulubiona spółka (albo ją posiadasz) bo często się wypowiadasz na forum tej spółkithumbright .
pgnig z powodu ujemnej stopy zwrotu własnie nie jest w moim zainteresowaniu. Spółka spadła od swojego kursu maks o prawie 25%, moim zdaniem jest wyraznie w trendzie spadkowym, ciekawe tylko kiedy pęknie - kurs minimalny bliżej niz dalej.

stopa redukcji jak i wysokośc udzielonych kredytów (z tego co czytałem kredyt bedzie spłacany od rzeczywistej zakupionej liczby akcji - sam nie korzystałem więc nie wiem napewno)myslę że nie spowoduje wielkiej fali podaży - z czym tu szalec jak sie zakupiło ok 100 akcji? to raptem 2.300 zł Jesli osoba posługująca się lewarem liczyła na niebotyczny zysk - to przy takiej redukcji "lekko" sie przeliczyła. Trzeba wliczyc marżę za kredyt, odsetki od kredytu, marżę za sprzedaz papierów, podatek "belkowy". Jak akcjonariusz sobie to podliczy - to stwierdzi niech lepiej lezą (ja akurat mam zamiar dokupić pod kątem potencjalnych dywident). Mam nadzieję ze akcjonariusz nie poczuje się nabity w butelkę i nietety dla rynku - odwróci sie od niego, czując się oszukany przez redukcję. Nie liczyłbym na zalew pieniędzy na rynku wkładami własnymi.

notowanie PP: 7 -15.10

2 lipca byławypłata dywidendy hello1 po 1,50 PLN na akcję, dzień ustalenia prawa do dywidendy był podajże 15 czerwca p takze było to echo...salute

PANOWNIE DLA MNIE LICZY SIE INNY FAKT : DOTYCZY PODATKUi. Otóż dywidenda rozliczana jest oddzielnie, tzn. PIT-u sie nie robi, bo podatek zabierają od razu. Ale można wziąc w takim razie dywidendę, a papier sprzedać niby ze stratą.Tyle, że ta strata rzeczywiście pójdzie w rozliczenie i zmniejszy Ci podatek, a w rzeczywistości możesz być nawet na plusie. To jest fajny numer!
JA MAM I DO KUPIE DO PONIEDZIAŁKU WŁACZNIE. WŁASNIE Z TEGO POWODU A OD WTORKU WYPUSZCZAM

ja tam sprzedałem po 1,44 (kupione po 1,30) hello1 i też twierdzę ze jest pieknie.papier dodany do silnej obserwacji Whistle

TADEKMAZUR - nie jesteś sam na pokładzie - tez trzymam ;)3some

e tam odgrzewane kotlety. autor tekstu jako dziennikarz „Puls Biznesu” - został laureatem Grand Press 2005 w kategorii dziennikarstwo śledcze za tekst o grupie trzymajacej giełdę - wiadomosci.onet.pl/1316510,720...
jeszcze wydawca ngi24.pl
NGI Sp. z o.o.

05-092 Łomianki

ul. Armii Poznań 11

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy,

XIV Wydział Gospodarczy

KRS: 0000330026

REGON: 141861023

NIP: 1181996818

Kapitał 20 000 zł, w całości opłacony

OGLADAŁEM Z RANA - PRAWDĘ MOWIĄC JAK TO ZOBAQCZYŁEM OD RAZU WRZUCIŁEM ZLECENIE KUPNA PO 80 GROSZY . CÓZ NIE WPADŁO. ALE DLA TYCH CO MAJĄ SŁABE SERCE MANEWR MÓGŁ WYKONCZYĆ.

Tak sobie myslę co to za zarząd w tym banku (to samo dotyczy KHGM), ze jeszcze 2 miesiące temu nie było mowy -nikt nie proponował WZA wypłaty dywidendy. Nagle - to samo szefostwo - odwraca kota ogonem i propoponuje wypłatę dywidenty w całości!!!!!. W przypadku pko jest to mega dywidenta na jedną akcję 2,88 zł ( z regóły było ok 1 zł - jestem akcjonariuszem od zawsze to wiemShhh ). Niestety działanie głownego akcjonariusza, powaliły mnie na kolana. Widac jak krótkowzroczna jest polityka skarbu panstwa. Zebrac kasę z banku dziś i nie martwic sie co będzie z bankiem jutro. Pomysł z jednej strony z wyciaganiem pieniedzy z banku a z drugiej ładowanie w niego pieniędzy poprzez nowa emisję akcji (przy fakcie ze skarb panstwa chce nadal zostac akcjonariuszem wiekszosciowym jest dla mnie kompletną paranoją!!!). Jeszcze Pomysły że zrobi to przez BGK lub PZU (ciekawe co na to EUREKO?). Niestety drobni akcjonariusze - czyli leszcze tudzież reindeer zostali delikatnie mówiąc wydy... i to nie przez MORGAny Stanleye ale przez własny rząd. - i Tu sie nalezy zółta kartka dla ministerstwa skarbu.
ps. gwoli scisłości nienawidzę kaczek booty

ale mega numer to ta wypowiedz "Najpierw chcielibyśmy przeprowadzić podwyższenie kapitału. Później decydować o wypłacie dywidendy dla akcjonariuszy. Jeżeli nowa emisja zakończy się powodzeniem, wtedy będzie można wypłacić
dywidendę" - podkreśliła w rozmowie z PAP wiceszefowa resortu skarbu.

przepływ informacji i brak jasnych komunikatów od samego początku wczorajszego dnia, troszczeczkę mi smierdzi...

Reporter nie jest notowany na giełdzie - miał byc
wklejam fragment artykułu o Reporterze z pb.pl

Czar prysł... Miał być giełdowy debiut i międzynarodowa sieć. Teraz wierzyciel spółki grozi, że złoży wniosek o ogłoszenie jej upadłości.

W listopadzie 2006 r. szesnaście funduszy inwestycyjnych kupiło obligacje Reportera, odzieżowej spółki Mariusza Klimka, za 50 mln zł. Data ich wykupu została ustalona na 17 listopada 2008 r., jednak miesiąc przed wykupem termin ten przedłużono o dwa lata. Reporter zobowiązał się wykupić część obligacji od wszystkich obligatariuszy, pierwotnie do 31 marca 2009 r., a po przedłużeniu umowy do końca kwietnia. Jednym z nich był Skarbiec TFI — Reporter miał wykupić obligacje o wartości 5 mln zł. Miał, ale tego nie zrobił.

Towarzystwo uznało, że najlepszą ochroną interesów klientów będzie złożenie wniosku o ogłoszenie upadłości Reportera.
Według informacji "PB", wniosek nie trafił jeszcze do sądu.

— Dołożymy wszelkich starań, aby spółka mogła funkcjonować. Może się jednak okazać, że postępowanie układowe będzie konieczne. Obligacji nie wykupiliśmy z powodu problemów z płynnością — przyznaje Marcin Juzoń, prezes Reportera.

Reporter nie podda się bez walki. Na 18 maja zwołał walne zgromadzenie, na którym akcjonariusze mają przegłosować podwyższenie kapitału z 2,85 mln zł do 14,25 mln zł. Nie wiadomo, kto miałby objąć tak dużą emisję. Kilka tygodni temu Mariusz Klimek, właściciel chorzowskiego Reportera, przyznał, że w związku ze słabą koniunkturą i problemami branży odzieżowej w kryzysie jest w stanie sprzedać część udziałów.

Dokładnie tak. Raz zrobiłem z PKC i oczywiscie mniejszy zysk. Treraz ustalam z limitemWhistle

Owner działa działa!!! tylko tak jak pisałem w innym temacie na temat Twego pliku - dodałbym podatek 19% angry5 (niestety)
Pozdrawiam

owner fajna robota - musze popracowac nad moim exelowskim plikiem Think szczególnie wykresy robią wrazenie - a wiadomo faceci to wzrokowcyWhistle
jedynie czego mi brakuje to ewenetualnie naliczania kwoty podatku od zysku.

moja tabelka pod exelem składa sie z następujacych pozycji - kolumny oddzieliłem myślnikami -(jeśli ktos ma ochote na plik pisac na privasalute :
PAPIER - DATA ZAKUPU - ILOŚĆ AKCJI - CENA JEDNOSTKOWA - KWOTA ZAKUPU - W TYM PROWIZJA - DATA SPRZEDAZY -ILOŚĆ AKCJI - CENA JEDNOSTKOWA-KWOTA SPRZEDAŻY - W TYM PROWIZJA - ZYSK PRZED OPODATKOWANIEM - PODATEK 19% - ZYSK

oczywiście wszystko samo sie wyliczalove4

Jako że obecnie czas na giełdach jaki jest wiemy wszyscy, inwestuję krótko - zadowalam się 5% zyskiem (po potrąceniu prowizji i kwoty 19% podatku) i taki przyjmuję jako startowy. W momecie, gdy akcje osiagają załozony poziom sprzedaję ok 30 % posiadanego waloru a na pozostałe staram się ustawiać SL - podwyższając go w przypadku dalszych wzrostów kursu (tez w pakietach ok 30%). Przyjęta strategia pozwala na osiągnięcie załozonego przychodu wraz z że tak powiem dodatkową premiąhello1

Ten szum wokół przejęcia, przypomina mi szum wokół przejeci AIG przez PKOBP. Tak się zastanawiam po co od dłuzszego czasu na rynku szum medialny wogól ewentulnej sprzedazy WBK-u. Skoro AIB został przez rząd dokapitalizowany, w obecnej chwili bezsensem jest sprzedawać WBK za bezcen. Zgadzam się z przedmówcą ze to jeden z lepszych bankow w Polsce, a cena ktorą ewentualny inwestor przejąłby pakiet kontrolny napewno nie zadowoliłaby irlandczków - (ale ponoc mamy kryzys..a w czasie kryzysu dzieją sie różne rzeczy - np FIAT staje sie swiatową potęgą)
a tak wogóle to pieniądze lubią ciszę...Silenced

Wbrew tendencjom na rynku i oczekiwaniom Komisji Nadzoru Finansowego, Ministerstwo Finansów chce, by PKO BP wypłaciło swoim akcjonariuszom dywidendę - informuje "Rzeczpospolita".

NO NO Ministerstwo finasów ma jednak dziurę w budzecie...

PRZED CHWILĄ 2 TRANSAKCJE JAKIE UDAŁO MI SIE WYŁAPAĆ
327 15:04:26 53,05 20000
326 15:04:05 53,05 20000
Mam nadzieję że jednak będzie do góry Panie Góralhello1 i Nie wypuszczaj Pan znowu akcjiangry5

ja część po 27,98.hello1 resztę trzymam w nadzieji ze jednak to nie koniec odbWhistle icia na PKO

Dzisiaj kurs próbuje sie przebic przez poziom 28,00 zł ale będzie to chyba niemożliwe - pojawiają się zlecenia koszykowe np 60k. Szkoda....

To potwierdza moja opinię by do analityków i ich opinii podchcodzić z pewną dozą ostrozności. Standartem jest, ze analitycy jednego banku wydają opinę negatywną na temat akcji innego banku- to jest dopiero kretyńskie (kto przecież bedzie chwalił konkurencję i zachecał do kupna jej akcji). A co do sytuacji wydawania relkomendacji dla akcji których sie jest włascicielem? KNF powinien podjąc jakies kroki zmuszające do poinformowania iż podmiot wydajacy rekomendacje, ze jest jednoczesnie włascicielem pakietu akcji - proste.
a tak z humorem ? może nie lubią Cracovii? I zyczą jej spadku z OE???Whistle

ja TPsę mam w ramach zaplanowanego bezpiecznego dochoduWhistle częsci swoich funduszy, własnie z powodu wypłacanej permanentnie dywidendy (na pewno więcej dostanę niż gdyby te same pieniadze leżały na lokacie...) Nie martwię sie wyceną dokonywaną przez analityków, ani wyceną rynkową, gdyz ta spółka ma swój kanał którego widzę nie nie ma zamiaru przekraczać. Z resztą teraz sprawdziłem że od debiutu w listopadzie 1998r tpsa urosła o ok 8%!!!!!! (cena na debiucie 16,90zł). co do wynikow kwartalnych bym sie nie martwił, stały pewny dochód mają na swej działalnosci.

muszę przyznac rację przedmówcom. "njus" nie powala i na bank nie spowoduje wzrostu. Przy dzisiejszej sesji u nas i w stanach, to raczej jutro w dół, co nie znaczy, że informacja nie ma pozytywnego wpływu na spółkę (ale to juz inna para kaloszy)

andypaton : ja pamietam te czasy (jestem Silenced rocznik 1972 hehe) - własnie wczoraj chciałem opisac moje poczatki, a własciwie bardziej skupić sie na powrocie na gieldę na jesieni 2008r, ale po Twoim wpisie przypomniały mi się czasy lata 1994 czy 95? (2 czy 3 rok moich stiudiów) na telegazecie w biurze maklerskim się śledziło kursy spółek - polifarb cieszyn i wbk miałem!!!!!!! do dzisiaj gdzies w domu leżą zlecenia papierowe na zakup akcji - az się łza o oku kręci. A pamietacie czerwone szelki maklerów?????????????????????????
Teraz rynek jest bardziej cywilizowany (chociaz ogladajac cuda fixingi - śmiem w to wątpic). Na plus obecnych czasów daję konto internetowe, lepszy dostęp do informacji a przede wszystkim wymianę doswiadczen na tym forum. Przyznam szczerze najlepsze jakie znalazłem (pod katem merytorycznym).
Na jakis czas porzuciłem giełdę i przekazałem kasę do funduszy (praca jak i obowiazki nie pozwały na czynny udział na rynku)m jednak cały czas obserwowałem (pewnie z sentymentu) co się dzieje na GPW. Do powrotu do samodzielnego inwestowania na giełdzie skusiła mnie bessa na jesieni 2008 jak również fakt iz stałem się wielkim fanem TVN CNBC biznes. fantastycznie prowadzony kanał finansowy (kiedys przez przypadek wszedłem na polsatowski kanal biznesowy (tam i deoznałem szoku jak mozna produkowac takie badziewie - ale pamietając programy diskopolo na poslacie to wiedziałem czemu tak jestblah5 ). Wpadła mi również w dłonie ksiązka Alexandra Eldera "Zawód Inwestor giełdowy" - POLECAM (nie będe się na jej temat rozpisywał ale facet wie o co biega i wszytkie błędy jakie robiłem mozna w tej ksiazce znaleść jako podręcznikowe i klasyczne) - pierwszy i podstawowy - podniecenie a drugi to chęć bycia przeciw trendowi (czemu to spada skoro walor jest taki fantastyczny). Przyznan, że na dzien dzisiejszy już potrafię (MAM NADZIEJĘ )panować sobą i nad chęcią kupowania wbrew trendowi, nauczyłem sie korzystac z stop lossa (CUDOWNA SPRAWA), przyjąłęm max stratę na papierze 7% (czasem tyłek ratuje czasem nie - bo zaraz powraca na wyzszy kurs). Na dzień dzisiejszy od poczatku jesieni 2008 stan finasowy mojego konta (WG MNIE) nie wyglada najgorzej - strata ok 5%. Ale wierzę, że ta nauka którą teraz przechodzę zaowocuje wtedy gdy, będzie hossa NO A WTEDY........ Whistle LEŻĘ GDSZIES POD PALMAMI...

Ostatni wpis z października 2008 przy kursie 436zł dziś trochę taniejtoothy10 . Nie wiem czy banki to juz nie przekleństwo ale ING kusił mnie od 190 zł. Wskazniki - niedowartosciowane (przy okazji lubię Marka KonradaAngel - gwarantuję, że nie ma to wpływu na zakup akcji). Zaopatrzyłem sie dziś zostawiając rezerwę gotowkową na ewentualne dokupienie.

ja zrobiłem podobnie. Kupiłem po 1,67 dokupiłem po 1,8 i pusciłem wszystko po 1,99 - po duzym wzroscie nalezy się odpoczynekWhistle . No i za duzo naganiaczy się zrobiło na innych forach.

a przy okazji pb.pl/Default2.aspx?ArticleID=... cóz smród sie nie przysłuzy

wygląda że juz... kupiłem po 21,70 hello1 TRZYMAM

forsal.pl/wiadomosci/118825_cy...

"Decyzję o wykonaniu opcji sprzedaży podjęliśmy przy akceptacji Rady Nadzorczej z uwagi na brak aprobaty ze strony części akcjonariuszy mniejszościowych dla zaangażowania kapitałowego Cyfrowego Polsatu w Sferię" - poinformował prezes zarządu Cyfrowego Polsatu Dominik Libicki, cytowany w komunikacie.

NO TO KTOŚ ŁADNIE SIĘ OBKUPIŁ -JAK BYŁO -10% ŁADNY WAŁEK JAK NA MÓJ MAŁY MÓZG

www.parkiet.com/artykul/7,7903...

CZYLI BYLE DO PRZODU!!!!!blob3

jako "naganiony" powiem tak: każdy ma rozum i sam decyduje co ze swoimi pieniędzmi robi. Jak narazie to forum dało mi wiecej (nie mówię tylko o pieniądzach ale i o wiedzy) niż nie jedna analiza gości co się szumnie zwą analitykami.
A Kopexowi kibicuję od wielu lat m.nin dlatego że to spółka z mojego miastahello1

PO PRZEANALIZOWANIU WASZYCH KOMENTARZY WSKOCZYŁEM DO POCIĄGU 10 MARCA RANO PO 11.35.... CHYBA NIENAJGORZEJWhistle DZIĘKI

kolejny bank na ktorym taniość widzę... może warto spróbowac i wejść...

Własnie "podziwiam" cenę tego banku i zastanawiam się, czy wbrew logice i rynkowi (banki teraz są na NIE) kupic akcje. zjazd ceny tego banku mnie zszokował i wydaje się bardzo atrakcyjny - zresztą wskazniki na poziomie - niedowartosciowane), bank zamierza ciąć koszty (niestety dla pracowników czynnikiem ludzkim), zysk w IV kw mały bo mały ale był, jedynie to co mnie odstrasza to free float. Poobserwuję z 2 dni i zobaczę może wejdę na półroku

Credit Suisse zawiódł się na wynikach PKO BP

Analitycy Credit Suisse, w raporcie z 27 lutego, obniżyli cenę docelową akcji PKO BP do 18,4 zł z 30 złotych.
Jednocześnie podtrzymali oni dla nich rekomendację neutralnie.

Pachnie kolejnym wałkiem a'la Lotos.

cytat ...Wynik finansowy grupy PKO Banku Polskiego za 2008 r. został znacząco osłabiony przez odpisy w wysokości 263,9 mln zł , które bank musiał dokonać na należności w spółce zależnej, ukraińskim Kredobanku, oraz odpisy w wysokości 76,4 mln zł z tytułu utraty wartości Kredobanku po rewizji jego portfela kredytowego, poinformowali przedstawiciele banku w czwartek.

Według zarządu, bez uwzględnienia tej korekty, wynik finansowy grupy kapitałowej w 2008 r. wyniósłby 3,57 mld zł, a w samym IV kw. 821,5 mln zł, czyli byłby wyższy o 669,6 mln zł r/r.....

i wszystko jasne, mam nadzieję ze to inwestycja w przyszłośćhello1 . No i liczę ze przejecie AIG jak i millenium (o czym dzisiaj pisze prasa) stanie się faktem. w sumie niech nie wypłacają dywidendy i niech przejmują, bo okazja może się niepowtórzyć. Skarb państwa do roboty!!!!!

prawda jest taka że chyba w okresie ostatniego tygodnia, może dwóch. na początku listopada był po 19 zł (wtedy grałem trochę akcjami lotosu) więc i jego akcje ucierpiały. ja uważam, że akurat za bardzo i może teraz odrabia Lotos to co mu zabrano.

ŁADNY OBRÓT JAK NA GODZINĘ 15 - PÓŁ MILIARDA PRZEKROCZONE

CÓŻ poziom 40 zł w dół został przekroczony......

akcje w dół - waluty do góry i odwrotnie, zmienność niesamowita. kurcze nie pamiętam kiedy kurs PKO i Orlenu był łeb w łeb.

padła......

narazie twierdza 19,7 zł sie trzyma. patrząc na bre i bzwbk - płakac sie chce.

nie wierzyłem ze spadnie poniżej 23, nie wierzyłem ze spadnie poniżej 22, zaczynam wierzyć ze..... niech już podawają wyniki ( o nie jestem spokojny) ale jaki to będzie miało oddźwięk na kursie? wav tego posiadaczom akcji (a więc i sobie zyczę)

no i zaczęło się ładny spadek....angry5

ja tez sledzę kurs PKO - inwestując w ten podmiot regularnie.ale to co sie teraz na kursie wyprawia..... Widzę ze mamy cięzkie czasy, gdzie akcje naprawdę dobrej spółki (myslę ze wyniki finasowe za Q4 bedą naprawdę przyzwoite) lecą i lecą i lecą (dziaj to najwiekszy spadek % z wszystkich podmiotów na wig20). coż grube ryby szaleją a ja szara płotka ...
pozdrawiam posiadaczy akcji PKO BP

wczoraj 21 na TKO o 8.59 BRE było po 0,01 zł
Zrobiłem print screna, ale nie wiem jak mam tutaj wkleić by wam pokazać?
proszę ewent o maila.

z przykroscią stwierdzam że musi to na rusi. pamietam pare dobrych lat temu jak na slasku zamykali kopalnie i huty- tez wydawało sie to nie mozliwe, przeciez to byli jedyni zywiciele. A jednak zamknieto szereg zakładów pracy, przez pewien czas rynek pracy sie chwiał ale jakos wyszedł na prostą. a co do porównania z KGHM to pamietaj że tam udziąły ma skarb panstwa, więc szybko nie zginą.

Patrząc na kursy innych banków - Bre, Kredyt B., Handlowy i pozostałe - PKO trzyma się rewelacyjnie. myslę ze na dłuzszą metę, bardzo dobra inwestycja (stoi za nim skarb panstwa- w razie problemow a mam nadzieję i szans na przejecia innych banków- zostanie dokapitalizowany.myslę, że jako jeden z nielicznych na WIG-20 pokaze za IVkw. zyski (znając PKO nie małe). Ja co jakis czas, dokupuję jego akcje.

Informacje
Stopień: Obeznany
Ostatnia wizyta: 21 czerwca 2011 14:45:37
Liczba wpisów: 76
[0,02% wszystkich postów / 0,02 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 1,030 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +169,37% +33 874,13 zł 53 874,13 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło