pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

SpartaN

SpartaN

Ostatnie 10 wpisów
Korando napisał(a):
Powariowali z tymi wycenami-Orange ma kapitalizację 6,7mld.
Play tak drogi czy Orange tak tani?

Solorz kupił Polkomtel za 18 mld z tego co kojarzę.

Dzięki Panowie za wpisy :) Człowiek dawno poza rynkiem, inne sprawy na głowie, a akcje kupione za bezcen i gdy wzrosły warto wiedzieć czy sprzedawać czy czekać bo to prawdziwa okazja. Nic kompletnie się nie wydarzyło w spółce?

Czy czytaliście może Wspomnienia Gracza Giełdowego? Czy w tamtych czasach była możliwość lewarowania się na akcjach? Bucketshopy to wiadomo co innego ale gdy już inwestował w "normalnych" biurach maklerskich czy miał możliwość nabycia dużej puli akcji za ułamek kwoty?

irfy: Bardzo dużo można zmienić przez dwa miesiące, na mojej uczelni swego czasu byli i pokazywali ile zajmuje stworzenie jednej sceny :) To jest liczone w godzinach (przydzielony jest zespół który pracuje nad daną sekwencją). Do tego niech mają jakiś problem techniczny, który będzie mocno ograniczał grę - jego rozwiązanie może zająć ogrom czasu. CDProjekt bardzo profesjonalnie podchodzi do pracy, podczas ich wykładu pokazali nam cały proces i ile osób jest przy tym zaangażowanych. Jestem pewien, że Wiedźmin będzie hitem i pobije rekord swoich poprzedników.

Spodziewałem się tego, że przełożą termin, tak z ciekawości da się grać na krótko CDprojekt? Ogólnie ciężko w praktyce to wygląda w naszych biurach maklerskich? Przez kontrakty CFD to robiłem, ale przez biura maklerskie nie.

Konflikt Ukraina-Rosja, oni dostarczają sprzęt elektronicznych na wschód.

Cześć,

Z ciekawości chciałbym poruszyć temat kryptowalut, głównie Bitcoina bo on jest tą pierwszą wirtualną walutą mocno zmieniającą koncepcje dokonywania płatności. Ciekawi mnie wasz stosunek wobec kryptowalut, czy słyszeliście w ogóle o Bitcoinie? Jak oceniacie jego szanse na powodzenie? Ktoś z was zaangażował się może w inwestycje lub analizę tego rynku?

A czy w cenie DBMakler jest dostęp do notowań rzeczywistych nie opóźnionych o 15 minut? Pytam sie bo chce zmienić swojego maklera, mam jednego z najdroższych na rynku.

Co sądzicie o tej informacji? Zwykła realizacja zysków czy zapowiedź głębszej korekty? Fundusze się ewakuują przekazując drobnicy, która jest chciwa zysków :)

Cytat:
Fundusze hedingowe sprzedały w ubiegłym tygodniu najwięcej amerykańskich akcji od 2008 r., a kupującymi netto byli klienci detaliczni oraz instytucje, wynika z danych banku BofA Merrill Lynch.

pulsinwestora.pb.pl/3398048,78...

Jest dużo przeciwników więc znając irracjonalność giełdy to kurs pójdzie do góry. Mam pytanie co do ich strony, dlaczego nie podają wyników za 2012 w raportach rocznych tak samo i 2013 rok - połowę która jest dostępna. Nie podają, bo mało osób czyta prospekty emisyjne i dlatego tam je umieszczają, czy marketingowo słabo by wypadły opadające przychody, zyski itp.?

Mam też pytanie do zysku na akcje:
2012
Zysk na akcjê (w z³ na 1 akcjê)1
Z dzia³alnooeci kontynuowanej i zaniechanej
(zwyk³y i rozwodniony): . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 0,03 0,05 0,09 0,14 0,01
Z dzia³alnooeci kontynuowanej
(zwyk³y i rozwodniony): . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 0,03 0,05 0,09 0,14 0,01

Mi za 2012 w przybliżeniu wyszło 6,17 zł bez uwzględniania 15 akcji serii B, a im 0,09 zł czy źle to interpretuje? Czego tyczy się zysk na akcje, z działalności kontynuowanej i zaniechanej?

Witam,

Czy można sobie odpisać stratę z giełdy poprzez podatek z dochodu pracy? Czy działa to tylko w przypadku podatku od zysku z giełdy?

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 6 lipca 2017 19:41:37
Liczba wpisów: 183
[0,05% wszystkich postów / 0,05 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,616 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d