pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

jimaz

jimaz

Ostatnie 10 wpisów
Bardzo cieszy mnie ta informacja. Oby większościowy akcjonariusz zrozumiał, że są na GPW a nie prywatnym folwarku.

007 przegladales chociaz raport. Przeciez na kazdej dzialalnosci oni sa w plecy. Chwala sie dodatnim wynikiem EBITDA gdzie na czysto na wszystkim traca. Przychody z zagranicy to 7,5% nie zmienilo sie w ciagu agresywnego roku zdobywania rynku. Dobrze, ze Brzoska skupia sie na naszym rynku, poniewaz go zna. Jednak do zarobku daleka droga.

Technicznie wyglada jakby poszla euforia na mega obrocie a zachowanie rynku pokazuje, ze inwestorzy grali pod to info i sprzedaja fakty. Czas pokaze kto ma racje;)

Zależy od tego jaka jest rentowność tego kontraktu.

Irracjonalny dla mnie ten wzrost po takim raporcie. W plecy 34 mln zł zatuszowane pod zdarzeniem jednorazowym. Tą kasę szybko przejedzą, a trochę mi to zaczyna przypominać Hygienikę i sprzedaż jedynej rentownej odnogi. Czas pokaże ale Drzymała nie bez powodu wyskakiwał...

jimaz napisał(a):
Może pierw jakieś przesilenie?

Pierwsze śliwki robaczywki ;)
Zobacze jeszcze jak zejdą po tej fali

Może to pytanie do Pani księgowej byłej Hygieniki S.A. od 2008 roku a od jakiegoś czasu Pani prezes Hygienika Dystrybucja S.A. ?
www.osoby-krs.pl/Latos,Lucja,G...

Może pierw jakieś przesilenie?

Trochę techniki cz.2

kliknij, aby powiększyć

Wybicie dołem, pierwsze wsparcie linia spadkowa po szczytach ukształtowanych w dniu przedwczorajszym

kliknij, aby powiększyć

Troszkę techniki;)

Informacje
Stopień: Oswojony
Ostatnia wizyta: 16 października 2017 15:33:02
Liczba wpisów: 36
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,341 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +130,03% +26 005,35 zł 46 005,35 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d