pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

marius09

marius09

Ostatnie 10 wpisów
Delikatnie rzeczy ujmując mi z tych wyników nie wychodziło, że są w stanie osiągnąć to co podali w prognozach do oferty. Więc pewnie dlatego są niejawne :) jakby odbiegały inplus to na pewno nawet z szafy wyskakiwałby Ci komunikat jak jest świetnie. Ot taka moja interpretacja.

Zobaczyłem dzisiaj debiut i jestem zażenowany. Co to za rynek w ogóle, kto takie spółki dopuszcza do obrotu a to, że to urosło to już w ogóle skandal. Jakie to ma podstawy ekonomiczne? Klub deficytowy jak każdy w Polsce. Ten NewConnect robi się coraz bardziej śmieszny.

W sumie masz rację nie ma co teraz. Była szansa mieć, padł inny wybór no zobaczymy. Życzę udanego debiutu oby wypadł w tygodniu spokoju na rynkach. Także dużo % dla posiadaczy!!!

PS: A tak z innej beczki. Może się mylę, może mam część racji ale porzuciłem już nadzieję na jakiekolwiek analizy względem NC. To tylko ruletka nic więcej.

Tylko wyniki i3d rosną nieporównywalnie szybciej niż wyniki medicala. Po drugie pokazali raport za 1Q i nie jest on imponujący a tutaj próżno wmówić komukolwiek, że występuje sezonowość. Życzę udanego debiutu ja się ewakuowałem i z rozmów na priv wynika, że nie byłem jedynym.

No i kolejna oferta z tak zwanej zielonej energii

"Ecotech planuje przeprowadzenie prywatnej emisji akcji jeszcze w I półroczu 2011 roku. Spółka chce z niej pozyskać ok. 5 mln zł.

"Środki z emisji zostaną przeznaczone na dokończenie budowy Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów, jak również zwiększą aktywność firmy w zakresie pozyskiwania i realizacji kontraktów na rynkach zagranicznych. Ambicją Ecotech jest miejsce w pierwszej dziesiątce firm działających o zasięgu globalnym" - czytamy w komunikacie.

Spółka opracowała i jest właścicielem technologii unieszkodliwiania i odzysku odpadów niebezpiecznych EnviroMix, która ma na celu unieszkodliwianie zanieczyszczonych gleb, szlamów, popiołów i innych odpadów stałych zawierających zarówno związki organiczne, jak i nieorganiczne."

adres www: http://www.ecotech.com.pl/,
oferujący: Noble

Co myślicie?

Ja tu na razie (nie mam pojęcia po ile będzie 1 akcja założyłem na razie na poziomie ceny nominalnej) obliczyłem (nie wiem czy dobrze), że C/Z na start wychodzi 77 to coś dużo, za dużo. Sama branża niby ciekawa ale z taką wyceną to niech ich diabli. Samą informację odnośnie liczby akcji też nie łatwo było znaleźć. Próżno jej szukać w materiale informacyjnym, gdzieś w necie wygrzebałem we wpisach KRS.

Ja dostałem ofertę na maila, nie odpowiedziałem a mimo to człowiek od nich dzwonił i pytał czy jestem zainteresowany. Wniosek z tego taki, że nie było zainteresowania.

Nie wiem co jest grane ale w dalszym ciągu nie ma umów. Czyżby te wyniki za I kw były tak słabe, że się zastanawiają jak to zakomunikować :)

PS: Takie pytanie mimo chodem. Czy na tym etapie można zrezygnować z zapisu czy wiąże się to z jakąś odpowiedzialnością?

Doprawdy zimny pryszni na łeb nie tego się spodziewałem oj nie tego.

A to jak za kilka miesięcy debiut to ok. Czy możliwe jest dostarczenie informacji na temat sprzedaży tej jednej skończonej gry?

Pytanie jest natury takiej, nie wiem jak tam z terminami ale czy jak oni publikowali te materiały dla inwestorów to chyba jeszcze nie wiedzieli, że zostaną wybrani przez Sony. Zakładam, że wynagrodzenie za te gry startowe jest akordowo czyli w zależności od tego ile konsol zejdzie tyle dostaną. Tyle, że te konsole schodzą chyba w milionach więc nawet jakby mieli 1 $ od sztuki (a na pewno mają więcej) to samo to dawałoby duże zyski. Chyba, że jest całkiem inny model rozliczania. Tak czy siak wygląda to na solidną firmę, która ucieszy inwestorów.

Informacje
Stopień: Obeznany
Ostatnia wizyta: 15 października 2011 14:06:44
Liczba wpisów: 72
[0,02% wszystkich postów / 0,02 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,833 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +80,43% +16 086,82 zł 36 086,82 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d