pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

mackopl

mackopl

Ostatnie 10 wpisów
DonG napisał(a):
Ależ proszę bardzo.

Wchodzimy na dowolną stronę, na której możemy sobie ładnie wyświetlić różne dane dotyczące wszystkich spółek z parkietu (np biznesradar - na sw nie widzę takiej opcji), wybieramy akcje GPW, wyświetlamy dane dotyczące wskaźnika cena/zysk, sortujemy spółki rosnąco według wskaźnika. Na samej GPW znajdziemy ponad 100 spółek spełniających opisywany warunek.

Mam nadzieję, że pomogłem.

Dokładna selekcja spółek umożliwiająca eliminację z tego grona tych, które wyniki zrobiły jednorazowo, które zrobiły wyniki na sztuczkach księgowych i tych, które pogorszą znacznie swoje rezultaty w efekcie pandemii, to już zadanie nie dla mnie. Z całą pewnością możemy jednak odrzucić tezę, że "rynek ma zawsze rację" i że żadna spółka z tego grona nie nadaje się do inwestycji.

Strony google.com oraz duckduckGo również znam. No nie pomogłeś. O jakich konkretnie spółkach piszesz?

Jest sporo spółek wycenianych poniżej C/Z 10? To poproszę tak listę salute

Pytanie czy nie ma osób które zadowolą się mniejszym zyskiem aniżeli C/Z 10 biorąc pod uwagę okoliczności stóp% oraz lokat w okolicach 0,0001%? confused2

Ochłońcie trochę. Analizy są fajne, przydatne, jednak nic na giełdzie nie sprawdza się w 100%. Aczkolwiek przydatność analiz na Mercatorze jest moim zdaniem poniżej średniej statystycznej, o czym dawałem sygnał dużo wcześniej. Wtedy również byli tacy co krytycznie podchodzili do fundamentów. @myster77777 sp2 - temu użytkownikowi gratuluję wytrwałości w konkursie.

Ciekawie to wygląda, zwłaszcza te nowe umowy które pokazują, że popyt zgodnie z prognozami nie ulega osłabieniu. Sceptycyzm który tu panował przy 40 zł chwilowo się ulotnił, wiedźmy inne stwory odleciały. Trzeba powiedzieć, że kapitalizacja zaczyna robić wrażenie, co ważne główny akcjonariusz cały czas ze swoim pakietem.
Kolegi artykuł ciekawy, zwłaszcza porównanie
kliknij, aby powiększyć

Nie wiem czy jest jakaś osoba która zrobiłaby inaczej? Dalej są większościowymi akcjonariuszami, dalej decydują o wszystkim, a kiedyś trzeba od życia wziąć to, na co się ciężko pracowało. Na jachty z tego nie będzie, jednak na dobre mieszkanie, egzotyczne wakacje i samochód starczy. Do groby nie zabiorą.
Tu taki jeden użytkownik coś wiec na ten temat Silenced thumbright
The Forest w chwili obecnej za 36 zł

RSI było już wyżej, praktycznie cały czas utrzymuje się na wysokim poziomie, co nie przeszkadza akcjom rosnąć. Co do splitu uważam taki ruch za zbędny. Fajnie wyglądają notowania LPP.
Ostatnie zakupy dokonane przez RN wyglądają ciekawie. Może nie są to jakieś zawrotne kwoty, jednak poziom cenowy akcji oscyluje w granicach historycznych maks.

aircanada15 napisał(a):
[quote=mackopl]
Motywują mnie posty zawierające nieprawdziwe treści i absurdalne wnioski wyciągane przez niektórych. Wolę by ludzie czytający forum mieli obiektywny pogląd na sytuację, a nie taki forowany przez naciągane tezy i założenia części użytkowników.

aircanada15 napisał(a):
Uwielbiam taką argumentację.
Rozumiem, że robiąc zakupy w sklepie mięsnym masz prawo do awanturowania się o to jak ułożone są wędliny i kiełbasy w lodówce, bo ty przecież klient (nasz pan) king

@Scarry w dość łopatologiczny sposób wytłumaczył jak pozycjonowana jest gra i co zakłóca pełny obraz do analizy na platformie. Mogą tam wrzucać miód pszczeli, jest to mi obojętne, jednak to w żaden sposób nie jest bazą porównawczą.
Moderator:
Usunąłem fragment wpisu, proszę o komentarze dotyczące spółki, nie użytkowników

@Anty - głowa do góry, będzie dobrze, najważniejsze jest pozytywne myślenie.

Podbijam pytanie, czy spółka podawała już cenę w jakiej będzie sprzedawała gry na konsole? Trzeba zakładać, że tak jak w przypadku innych producentów będzie wyższa?

aircanada15 napisał(a):

W3 nie jest jedyną polską grą, która poradziła sobie lepiej od GH (na chwilę obecną). Polecam serwis google.

Czy tu wszyscy są tak leniwi, że nie chce im się pobieżnie przelecieć całego wątku CRJ plus raportów okresowych ? Ile razy można powtarzać to samo ?

Zastanawia mnie co autora motywuje aby tracić swój czas oraz czas innych użytkowników? Ta wypowiedź ma być bardziej mądra, zgryźliwa czy lokująca produkt?
Jak Steam zacznie sprzedawać mleko, to również warto je będzie porównywać w rankingach do GH? Anxious

chris_martin napisał(a):
widze ze blogger z BRD równiez wziął na celownik obok 11b, naszego Creepy JAra ;-)

O czym lub o kim tu mowa?

Tu taka ciekawostka twitter.com/CohhCarnage/status...

Jaka cena jest przewidziana na konsole?

Dodam jeszcze moje spostrzeżenie co do zakupów gier, w moim przypadku to jest 1 transakcja na Steamie vs 4 w pudełkach.

Informacje
Stopień: Krasomówca
Ostatnia wizyta: 7 lipca 2020 19:07:44
Liczba wpisów: 904
[0,26% wszystkich postów / 0,26 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 1,398 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +127,63% +25 526,27 zł 45 526,27 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d