pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

mackopl

mackopl

Ostatnie 10 wpisów
INNOgene warta 25 mln zł. Dzisiaj obrót powyżej 11 mln zł d'oh! Więcej aniżeli na JSW, ciekaweAnxious

Trzeba jeszcze wziąć pod uwagę te ograniczenia które zostały nałożone. Pytanie czy to obejmuje fabrykę w Tajlandii.
Transakcje ze stycznia?
O co tu chodzi?
www.stockwatch.pl/komunikaty-s...

Nie zamierzam być adwokatem...diabła, jednak podam jako ciekawostkę, kolega montował fotowoltaikę i Columbus pod względem marketingowo-sprzedażowym działał dość sprawnie :)
Na styczniu - co masz na myśli?

Chodzi Ci ogólnie o fotowoltaikę czy masz alergię na Columbus?

mackopl napisał(a):
czeko111 napisał(a):

WIG20 ----------> czyżby jutro wypełnienie luki czy tylko tak mi się wydaje zbyt optymistycznie ?

Az się prosi o korektę do 1700. Choć jak patrzę na takie JSW to mam spore wątpliwości.

Jest blisko, dolecimy?

To jest coś więcej niż koronospekulacja? Kolejna spółka która podziela niestety los Brastera i Pregnabit.

Póki co jak to często bywa najwięcej zarabiają pośrednicy.
Umowy są podpisywane na dłuższy czas z tego co kojarzę, także nie wszystkie od razu załapią się na wyższe marże. Trzeba wziąć też pod uwagę, że Mercator próbuje grać trochę PR i fairplay, choć wcześniej rynek wobec niego tak się nie zachowywał i często dopalał do biznesu notując starty.
Dochodzą do tego jakieś problemy z surowcem - spółka póki co nie odświeżyła informacji.
Osobiście uważam, że 100 mln zysku to scenariusz bardzo optymistyczny.

Również o tym pomyślałem.
Jedyne co może ich bronić to to, że firma musi mieć siedzibę, nawet w systemie rotacyjnym będą potrzebne biurka. Może się również okazać, że niezbędne będzie przedzielenie tych pomieszczeń na mniejsze oraz większe odstępy miedzy stanowiskami, to na końcu może dać potrzebę takiej samej powierzchni.

Widzę to podobnie, ostatnim włączonym sektorem gospodarki powinno być szkolnictwo.
Część pracy pewnie będzie wykonywana zdalnie.
Moje ulubione ołpen spejsy, jestem ciekawy jaka będzie ich przyszłość - zgrozo kto to wymyślił?
Co do pogody to obawiam się, że może nie pomóc.
www.worldometers.info/coronavi... - w Brazylii czy też Australii zimno raczej nie jest, z tego co mówi google to ponad 20 stopni. Przypadków zakażeń sporo, na pierwszy rzut oka śmiertelność mniejsza.

Miałem tego nie pisać, ale co tam. Dodam jeszcze Tobie, że się w domu 3 tydzień i jedyną atrakcją jest wyjście samemu pobiegać na 40 min do lasu co drugi dzień.
I tak irytuje mnie pis który wspiera i robi wyjątki tylko dla swoich, tj dla kościoła i polityków, bo na wybory już iść można.
ps
Przed chwilą pięciu właścicieli psów pod moim blokiem stało i podziwiało w kółku swoje pupile.
To tyle w tym temacie wave

Informacje
Stopień: Krasomówca
Ostatnia wizyta: 9 kwietnia 2020 23:11:31
Liczba wpisów: 788
[0,23% wszystkich postów / 0,23 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,409 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +82,88% +16 576,84 zł 36 576,84 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d