Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

mackopl

mackopl

Ostatnie 10 wpisów
Myślałem że raport audytora będzie gwoździem do trumny spółki a tu wychodzi na to że jest lepiej niż było.
www.stockwatch.pl/komunikaty-s...

Czy leci z nami pilot? 1406,16 mln zł przychodu w Q4? Kurs z dnia 05.06?

Czy tu aby na pewno dane z ostatniego sprawozdania zostały poprawnie wprowadzone??

Jeszcze miesiąc obrót będzie zawieszony www.stockwatch.pl/komunikaty-s...
Wesołki siedzą w tym zarządzie.

W moim sklepie wędlin już nie ma, szkoda, na tle tej przemysłowej paszy była to całkiem przyzwoita oferta.

To już jest trup, chyba nikt nie ma wątpliwości, że kasy już tu nie będzie. Jedynie banki mogą być zdeterminowane aby coś tu jeszcze zreanimować.
Kolejna spółka zwiększająca wiarygodność naszej giełdy, gdzie pieniądz krąży i znika.
Jestem lekko zdziwiony, że przy takim zadłużeniu wskaźnik Altmana (Z"-score) jest dość wysoko i mimo wszystko jeszcze mamy ocenę B.

Patrząc na biznes który stoi w miejscu, ostatnie wyniki do których trzeba dopłacać, mega zadłużenie, to ja tu się nie zdziwię jak trend będzie stały i dolecimy do 10 zł Boo hoo! Boo hoo!

Są straty, jednak firma się rozwija i to w sumie w każdym aspekcie, fabryki, moce, sprzedaż, z pewnością nie pomaga spore zadłużenie i jego obsługa, jednak kurs zachowuję się jak przy spółce garażowej gdzie cały biznes się zamyka. Problem kredytów i jego obsługi to jedno, jednakże banki nie powinny zarządzić natychmiastowej spłaty, co mogłoby pogrążyć spółkę, to podcięcie gałęzi na której siedzą.

No i niestety spora strata, pozytyw to przepływy operacyjne i zwiększenie sprzedaży.

Wyniki wyglądają bardzo optymistycznie. W końcu przestają dopłacać do interesu, r/r na większości parametrów ciekawe wzrosty.

Informacje
Stopień: Krasomówca
Ostatnia wizyta: 20 sierpnia 2019 19:12:46
Liczba wpisów: 595
[0,18% wszystkich postów / 0,19 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,649 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d