pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Price_Bubble

Price_Bubble

Ostatnie 10 wpisów
Warszawa: najbliższy czwartek z Prezesem PGS Software:
Link do rejestracji:

www.eventbrite.com/e/pgs-softw...

Raport bardzo kiepski, ale chyba akurat Bankrucik się go spodziewał. Ja przynajmniej tak. Teraz to nie ma znaczenia, core business zawsze w 1 kw. był słaby. Albo audioteka i octa pociągną K2 albo...
No cóż każdy myśli po swojemu :)

Przecież wiesz kto i po jakiej cenie odkupił od prezia :)

Co myślisz o K2? Jak dla mnie uklepane dno. Kupiłem 450 szt. po 12,50-12,78 PLN na ostatniej sesji.

Rozmiar tekstu: A A A Goldenberry i PGS Software nawiązują współpracę

Umknęło na forum...

Cytat:
Firma konsultingowa Goldenberry i PGS Software (NewConnect: PSW) zawiązały strategiczną współpracę, dzięki której będą oferować dużym instytucjom kompleksowe prowadzenie projektów: od koncepcji biznesowej, aż po dostarczenie tworzonego na zamówienie oprogramowania.

Cytat:
Goldenberry została założona w 2010 roku, a ostatni rok zamknęła sumą 1,2 mln zł przychodów, a więc o ponad 70 proc. więcej niż rok wcześniej. Przychody w pierwszym kwartale 2013 r. przekroczą 750 tys. zł, z czego około 20 proc. związanych jest z otwartym pod koniec ubiegłego roku biurem w Wielkiej Brytanii. Firma zatrudnia obecnie 15 konsultantów w Warszawie i w Londynie.

Dla mnie największą nadzieją na ten rok jest mimo wszystko K2 - jeśli mowa o spółkach z potencjałem do wzrostu. Bacznie śledzę ich ruchy z Octawave i ewidentnie doświadczenie w obszarach PR i komunikacji z klientem z branży reklamowej procentuje przy wejściu na nowy rynek. Oddają chyba ci, którzy upatrują trzonu działalności w reklamie spodziewając się słabych wyników za I kw.

Obniżam stopniowo cenę zlecenia na KPray

pop napisał(a):
O przepraszam @taipan, faktycznie-nawet ostatnio wspominałeś,że masz PGS Soft.,zwracam honor i powodzenia...wave

Mam i ja! Średnia 1,71 i nie mam zamiaru realizować zysków póki co.

Myślę wręcz odwrotnie, ale pociąg ciut za bardzo odjechał.

Bankrucik też kupował po 10 szt. :)

Price_Bubble napisał(a):
Dziś zakupiony symboliczny pakiet 41 szt. Amica. ~ 42,38 PLN

W ostatnich dniach wykres wygląda pozytywnie, kilka dni temu wolumeny były znaczne, mam sentyment do tej spółki. Liczę na kilkanaście procent do końca wakacji.

Czy ktoś z Was ma w portfelu Amicę?
Think

Żałuję, że mam raptem 160 szt., a zarazem zastanawiam, jaki może być zasięg tego wybicia...

A możesz napisać coś więcej?

Czemu Cormay? Jaki horyzont czasowy? Czy przeznaczyłaś całe środki na zakup jednego waloru? Jakie spółki jeszcze obserwujesz?

Ja osobiście uważam, że Cormay jest ciekawą, ale trudną spółką. Zarówno ze względu na niełatwą do wyceny branże, o dużej kapitałochłonności, jak i skomplikowaną strukturę organizacyjną. Ruchy prezesa też nie zawsze są umotywowane (tzn. publicznie).

Mam w portfelu Cormay ze średnią 12,10 PLN, ale jest to poniżej 5% całości.

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 18 września 2014 11:01:34
Liczba wpisów: 128
[0,04% wszystkich postów / 0,04 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,350 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d