pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

slavo77

slavo77

Ostatnie 10 wpisów
przychody wzrosły w 1 kwartale 2017 o 35% w stosunku do analogicznego okresu roku 2016... może to jest odpowiedź na ostatnie wzrosty?! :).... ciekawe co z dywidendą.... bo wypłacali w zeszłym roku.... a teraz narazie cisza

anty_teresa masz ich papiery?

czy to wezwanie Asseco Poland jest przymusowe? trzeba na nie odpowiedzieć... czy można odrzucić i czekać na wyższą cenę? lub w ogóle nie sprzedawać

dzieki anty_teresa... na Ciebie zawsze można liczyć

może ktoś powiedzieć jakie oprocentowanie jest aktualnie za przeterminowane obligacje?....

czy może mi ktoś powiedzieć jaka jest aktualne oprocentowanie za opóźnienie w wypłacie kuponu? to się nazywa oprocentowanie karne? mam uboat-line z wykupem z kwietnia.... i nie wiem jakie oprocentowanie od kwietnia do 10 września...

mam pytanko... było już ogłoszenie w monitorze??? bo nie wiem czy można już zgłaszać wierzytelności do syndyka....

nie wiem dlaczego.... ale biuro maklerskie zmieniło mi wartość obligacji na nominalną... czyli 1000zł za jedną..... jakie moje zdziwienie kiedy nagle mi wartość rachunku wzrosła :).... wolałem jak miałem wartość rynkową.... dlaczego zmienili wartość? wie ktoś?

dzisiaj miałbyć kupon i wykup jednej serii.... z kronikarskiego obowiązku.... ani tego ani owego na koncie nie stwierdziłem...

doszła kasa do aliora.... obligacje wykupione.... można było nieźle zarobić... ale ryzyko też duże było.... dziekujemy za wykup

ja kupowałem po 87 :(

juz prawie 18.... to raczej mi już dzisiaj nie dojdzie :(

u mnie w Alior Banku pojawił się tylko kupon.... wykupu brak

kupon dzisiaj wypłacony. dziekujemy.

odsetki z EKA0215 wpłynęły

mobruk zamknął emisję serii B obligacji... czyli obligacje wygasające teraz w sierpniu będą wykupione :) dziekujemy!

i co teraz zrobić? skoro każdy się musi osobno dogadać z gantem... mam tylko 5 obligacji.... niby nie dużo... ale szkoda tych pieniędzy... wczasy w dobrych hotelu 5 gwiazdkowym... pogodzić się ze stratą???? przykre... pewnie takich drobnych jak ja jest mnóstwo... jakie koszty bym musiał teraz ponieść? jak z tym komornikiem to się załatwia?

MER0614 wykupione w terminie... dziekujemy.... kupon oczywiście też jest...

obligacje ostro zdrożały i nie zdążyłem dokupić :( załapał się ktoś?

UBT0914 - kupon na koncie... dziekujemy

kupon wypłacony... dziekujemy

KWS0914 - wykupione dzisiaj przed terminem

jedna z moich lepszych inwestycji... kupowane poniżej nominału... dawno temu.. odsetki były płacone w terminie... wysoki kupon a do tego wykupione w terminie... wielkie dzieki...

kiedy będzie dostępna ta lista dłużników? jakoś teraz w marcu miało być...

obligacje MRK0214 wykupione! dziekujemy!

Best wykupił dzisiaj przed terminem obligacje BST0514 :(

jest jakaś premia za przedterminowy wykup?

4 września wypłacają kupon

potwierdzam... odsetki nie wpłynęły!... chociaż przez chwile się pojawiły... a potem nastąpiło anulowanie... alior bank

jutro jest wypłata odsetek

co jest z Marką dzisiaj? wie ktoś coś? spadek o 26%.... do poziomu 50.... :(((

mówią na TVNCNBC że Gant nie wyplacił tego wczorajszego kuponu...

może Gant przelał kupon o godzinie 17:00 i nie zdążono zaksięgować to na rachunkach.... obym miał racje... ale pewnie to moje pobożne życzenia...

spokojnie... kto wie o której godzinie ten komunikat był... może rano... więc kto ma te papiery i niech sprawdzi teraz czy kasa wpłynęła.... i już będziemy wiedzieć..

już po 91 chce ktoś sprzedać... coś się dzieje? wie ktoś?

NAV0213 wykupione... dziękujemy

potwierdzam.... kupon wpłynął (alior bank).... dziekujemy...

guzik... ja z aliora dostałem 11....

GND0513 wypłacił dzisiaj kupon... dziękujemy....

przypuśćmy że chciałbym kupić obligacje ff które zostały na rynku.... ale jak mam im teraz zaufać po takiej wpadce? czy można takiej firmie ufać? o to jest pytanie....

firma udzielała szybkie kredyty komukolwiek... bez sprawdzania zdolności kredytowej... w końcu poszli po rozum do głowy... i teraz zaczęli prześwietlać kredytobiorców... ale na poprawę będzie trzeba poczekać.... oby poprawa przyszła... bo mam jak na mój portfel tego sporo....

mam pytanko... czy fast finance wykupił dzisiaj obligacje?

taaaa.... teraz żałuje że nie dokupowywałem po 97-98 jak chodziły :(

mam pytanie natury formalnej.... pcz0514 31 grudnia wypłaca kupon.... i tu pytanie?... czy będzie on 31 grudnia? czy dopiero po nowym roku?... bo np giełda sylwestra nie pracuje... biura maklerskie pewnie też.... więc nie wiem...

zastanawiające to jest.... może jakiś fundusz pozbywa się mvp z portfela... albo ktoś wie coś więcej?.... wygasa "rodzina na swoim"... może przez to?! kto wie...

ładnie... jeszcze kilka dni temu można było kupić za 70... a dzisiaj można sprzedać po 98(po tyle oferta kupna).... obligacje lepsze od akcji! :) dla tego 75% kapitału mam na catalyst!

wierzyciele się porozumieli :) ale co będzie z takim małymi jak my?

www.parkiet.com/artykul/7,1297...

NAV1213 wypłacił dzisiaj kupon... dziękujemy...

już widzę poprawione :).... kw/kw +34%.. dziękuję... bo już zacząłem się bać :)

przychody wzrosły licząc pierwsze 3 kwartały z tego roku porównaniu z 2011r. .... ale spadły kwartał do kwartału (źródło stockwatch)... chyba że w tej branży 3 kwartał jest zawsze słabszy...

wie ktoś co jest przyczyną spadku przychodów kw/kw o 84%? natomiast zysk wzrósł....

o rzeczywiście! mój błąd... nie zablokowali kolumny A... i mnie zmyliło :).... wniosek z tego niestety taki że nie wypłacili :(.... ma ktoś jeszcze te papiery?

sorry za zamieszanie! kasa wpłynęła! dzięki! moja pomyłka się wzięła z tego że kupon nie zdąrzył wpłynąć na konto podstawowe z konta maklerskiego bo dokonałem transakcji kupna i na to poszedł ten kupon...

nie wiem skąd macie te tabele odsetkowe... ale właśnie ściągnąłem teraz je z gpw i 13 to ostatni dzień okresu odsetkowego... 14 jest nowy okres!....

Mindek poważnie dostałeś kupon dzisiaj z EKA0513?! to gdzieś jest błąd! jak dostałeś to pewnie na stronie GPW... może ktoś ze stockwatch się wypowie...

jest jeszcze taka możliwość że jest błąd w prospekcie... bo w tabelach odsetkowych ten okres kończy się 13 listopada.. trzeba będzie poczekać ten jeden dzień...

a teraz z innej beczki.... EKA0513 powinien dzisiaj wypłacić kupon! ja go nie mam! macie na koncie???

przecież ja nie napisałem że nie wykupią! z kronikarskiego obowiązku napisałem że wykupili i tyle... sam posiadam jeszcze inne serie... może jeszcze dokupię!

z resztą sam napisałem już w lipcu że wykupią... możecie sprawdzić na pierwszej stronie....

EKA1112 - wykupione! kasa na koncie (Alior Bank)... dziękujemy...

widzieliście po ile to chodzi?! odniesienie 103,80!... oferty sprzedaży 104,50! a można było kupić zaraz po debiucie trochę powyżej nominału...

EKA1112 - wypłaciła dzisiaj ostatni kupon... powinien być wykup... byłem zdziwiony że z kuponem nie pojawiła się kasa za obligację.... ale sprawdziłem w prospekcie że wykup 10 listopada... czyli dostaniemy kasę dopiero w poniedziałek... piszę to dla tych których też zdziwił brak wykupu... oby kasa była w poniedziałek...

wywiad ciekawy.... już w pierwszej odpowiedzi wynika że seria A miała iść do wcześniejszego wykupu... puki co do niej nie dochodzi... i oby tak do końca :)

u mnie też... dziękujemy

dzisiaj spółka wypłaca kupon... mam nadzieję że obejdzie się bez niespodzianek...

Oshee wykupiło swoje obligacje! to znaczy że Ci co kupowali po 50 zrobili interes życia! gratuluję im zysku i stalowych nerwów...

nie wiem czy się nie pokuszę o jakiś mały pakiecik mvp0613.... pierwsze do wykupu i ta premia...

coś ceny obligacjie besta pospadały... ale to pewnie wina zbliżającego się kuponu...

bez kitu? powinny być dzisiaj... co jest? nowa afera...?

PCZ0514 - kolejny kupon na koncie... dziękujemy...

odpukać... ale jakby Gant nie wykupił swoich obligacji... to byłby koniec Catalyst... moim zdaniem... więc dmuchać wszyscy na tę firmę...

NAV0912 - wykupione! dziękujemy!

zawsze sobie wszystko wyliczam... i zawsze mi się zgadza.... pierwszy raz mnie zaskoczyli.... myślałem że ten zysk sobie odbiję na stratach na innych papierach (akcjach).... i nie zapłacę podatku.... a tu zonk... jak mi ten podatek uciekł?! :)

yayurek napisał(a):
SLAVO, jeżeli brutto wyszedł Ci zakup poniżej 100, a wykupili po 100, to jasne, że zapłaciłeś podatek

no rozumiem... tylko czemu to działa w jedną stronę? na akcjach jak na jednych straciłem a na drugich zyskałem... to mi się rekompensuje... a tu jakbym kupił po 105 to moja strata :)

ja też mam w Aliorze i już mam... znalazłem na temat tego podatku od wykupu obligacji... trochę to nie fair... dlatego wcześniej go nie płaciłem bo nie kupowałem poniżej nominału...

obligacje wykupione... ale mam pytanie... odliczyli mi jakiś podatek od wykupu obligacji?! to nie moje pierwsze wykupione papiery... ale albo tego nie zauważyłem wcześniej... albo pierwszy raz mi to zrobili :) (nie mylić z podatkiem od odsetek)

dzisiaj rubicon (rbc0912) powinien wykupić obligacje... mam nadzieję że obejdzie się bez problemów...

dentysta1 ile zarobiłeś na tych obligacjach oshee? z tego co pamiętam kupowałeś w granicach 50... dużo tego kupiłeś?

dzisiaj Gant na giełdzie -10,20% ! nieźle :( ja trzymam obligacje i nie zamierzam się pozbywać...

niby co piszą? bo czytam i żadnych konkretów... poziom forum bankiera jest na poziomie przedszkola.... wyzywanie się i spekulacja...

sprzedałem dzisiaj 2 obligacje osh1012 które miałem :)... zarobiłem na nich 530zł w 21 dni... aj trzeba było trzymać dalej :(

MY na forum gadu... gadu... a kurs obligacji wrócił prawie do nominału... ahhh nie miałem za co kupić jak chodziły poniżej 95....

yayurek możesz zapodać linka do tego artykułu... z góry dzięki...

już po 90.... się zastanawiam czy nie kupić?! :) poczekamy jeszcze trochę...

jasne że oddałem... próbowałem już miesiąc temu... ale za wysoko chciałem... to teraz sprzedałem jeszcze niżej... :(

po takich wynikach to nie promocja.... tylko ucieczka...

ja zawsze wcześniej sobie wyliczam ile dostanę... i rzeczywiście dostałem trochę mniej... coś koło 2zł... ale pewnie jakiś błąd mają.... za to może w tym ostatnim okresie będzie więcej...

EKA1112 - kupon wypłacony! dziękujemy.

odsetki gnd0513 już dawno na koncie... coś widzę że xtb lubią obracać cudzymi pieniędzmi! i to nie pierwszy raz!

ps: co do tej publicznej emisji to 11% trochę mało... nie pisze się na to...jak mogę mieć gnd0513 czy gnt0313 z dużo wyższym kuponem...

może ktoś coś wie... czego My nie wiemy... i sypie... po cenach nie normalnych dla Nas... ale dla niego ta cena jest super dobra...

to może Twoja... moja wypłata dopiero 10 i do tego kiepska :(

promocja trwa... można kupić po 97,60! a tu gotówy brak :(

jak zacznie się sypać polski PKB... to fundusze obligacji skarbowych będą lecieć... nie ma teraz pewnych aktywów... w tej chwili wydają się ok.... ale co będzie za rok?

zysk netto: -196tys. zł; przepływy pieniężne z dz. operacyjnej: -701tys. zł;

"Na wynik finansowy osiągnięty w I kwartale 2012 roku główny wpływ miały koszty finansowe
rozliczane w czasie związane z obsługą emisji obligacji serii C oraz D oraz inne koszty z tym
związane, jak opłaty giełdowe, KDPW, wynagrodzenie animatora. Zwiększeniu w stosunku do
poprzednich okresów uległ również poziom operacyjnych kosztów bieżących, głównie z powodu
konieczności zatrudnienia osób nadzorujących poszczególne realizacje."

spółka będzie mieć problemy ze spłatą odsetek... chyba że wypuszczą film który będzie hitem kinowym(kasowy)... bo niby z czego będą płacić?!...

no chyba że się mylę ?!

haha.. widzę że ładnie podsumowaliście spółkę... nawet nie którym się dostało :)... widzę że na catalyst ostatnio pojawia się wiele spółek... o wątpliwej jakości... gdzie jest jakiś nadzór???? chcą nas wszystkich wykiwać.... akcjonariuszy również... dzisiejsza notka z emitenta to potwierdza... cerabud... takich spółek jest mnóstwo... bioton... ile miał emisji???... inwestorzy to dojna krowa... teraz trzeba uważać na wszystko...

http://rafalhirsch.blogspot.com/ (o cerabudzie)

ja przejrzałem raport za 1 kwartał 2012r. .... i to mi wygląda na zmianę ratingu z AAA na D !!!! czekam co Stockwatch na to...

do wykupu są obligacje za 6mln zł?!!! nie wiem czy to udźwigną...

2012 na pewno będzie lepszy niż 2011 (euro2012)... ale podejrzewam że 2013 może być ciężki... dlatego spadki na gpw...

dentysta1... ryzykant z Ciebie :).... ale premia za ryzyko wysoka :) sam się zastanawiam....

dzisiaj znów do kupienia po 65... oferty kupna po 55... czyżby nikt nie wierzył w słowa prezesa że robi wszystko by wykupić obligacje?!

ponoć zmieniają profil działalności... i cena akcji ostro poleciała na NC ostatnio... ryzykowny papier...

spółka mi się podobała... ale pojawiło się kilka znaków zapytania:
- umowy o faktoring ze spółkami z sektora budowlanego???
- pożyczka dla spółki matki???
- przychody wzrost o 70%.... a zysk na zbliżonym poziomie??? (spadek rentowności???)
- drenowanie spółki przez spółkę matkę??? (skup akcji, wysoka dywidenda, pożyczka)

spółka z ratingiem AAA... sam posiadam trochę akcji... wziąłem niezłą dywidendę... ale te wątpliwości siedzą mi w głowie... może je ktoś rozwieje...

ten link co podałeś jest z ich strony :)... muszę się osobiście do nich przejść i sam stwierdzić..

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 14 kwietnia 2017 00:26:00
Liczba wpisów: 171
[0,05% wszystkich postów / 0,05 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,661 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +169,27% +33 853,81 zł 53 853,81 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło