pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Gracha

Gracha

Ostatnie 10 wpisów
Czy może ktoś mi napisać, dlaczego spółka z wartością księgową zaledwie 1.5mln zł znajduje się na dużym parkiecie a nie na NC ?. Z analizy c/wk wynika że przy obecnej wycenie 27 groszy, wycena jest 7 razy wyższa od wartości księgowej. Czy ich rzeczywista wartość księgowa wynosi zaledwie 4 grosze za jedną akcję ?. Z góry dziękuję za wyjaśnienie tej sytuacji.

GPW: wykluczenie z obrotu akcji ESPEROTIA ENERGY INVESTMENTS SA
Uchwała Nr 396/2016 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie wykluczenia z obrotu na rynku NewConnect akcji spółki ESPEROTIA ENERGY INVESTMENTS S.A.
§ 1
W związku z upływem 6 miesięcy od dnia uprawomocnienia się postanowienia sądu o oddaleniu wniosku o ogłoszenie upadłości obejmującej likwidację majątku spółki ESPEROTIA ENERGY INVESTMENTS S.A., z powodu braku środków w majątku emitenta na zaspokojenie kosztów postępowania, Zarząd Giełdy działając na podstawie § 12 ust. 2 pkt 4) Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu postanawia wykluczyć z dniem 11 maja 2016 r. z obrotu w alternatywnym systemie akcje tej spółki, oznaczone kodem "PLESPRT00012".
§ 2
Na podstawie § 25 ust. 10 Załącznika Nr 2 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu, Zarząd Giełdy postanawia, że zlecenia maklerskie na akcje spółki ESPEROTIA ENERGY INVESTMENTS S.A., przekazane do alternatywnego systemu obrotu, a nie zrealizowane do dnia 10 maja 2016 r. (włącznie), tracą ważność po zakończeniu obrotu w tym dniu.
§ 3
Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

kom mln/

Depesza pochodzi z biznes.pap.pl z 27.04.2016 18:20

Uroki NC d'oh!

To nie cuda, tylko dystrybucja jakby spolka 5 groszy warta byla.

Ja mam pytanie do WatchDog, czy te dane fundamentalne www.stockwatch.pl/gpw/site,wyk... są adekwatne i prawdziwe przy aktualnym C/WK - 0.16 bardzo niedowartościowanym oraz wskaźnikiem Altmana powyżej 9.00 na plus ?, rating AAA sugerujący zdrową spółkę też dziwny wydaje się... biorąc pod uwagę wykres spadkowy na spółce SITE od dłuższego czasu ?.

Nie znalazłem wątku, więc zakładam.

Presto SA produkuje i sprzedaje na rynku krajowym ceramiczne systemy kominowe do odprowadzania spalin zarówno z tradycyjnych jak i nowoczesnych urządzeń grzewczych oraz pustaki wentylacyjne do grawitacyjnej wentylacji pomieszczeń w budownictwie mieszkaniowym, zarówno jednorodzinnym, jak i wielomieszkaniowym. Oferowane przez spółkę systemy kominowe wykonuje się stosując rurę szamotową, odporną na termiczne i chemiczne warunki pracy systemu kominowego. Produkty firmy przeznaczone są głównie do nowych inwestycji mieszkaniowych, jak też do modernizacji i remontów budynków. Spółka sprzedaje swoje produkty poprzez hurtownie partnerskie i składy budowlane na terenie całego kraju w liczbie około 100. Firma powstała w 2004 roku jako Presto Sp. z o.o., zaś przekształcenie w spółkę akcyjną o obecnej nazwie nastąpiło w 2012 roku.

Raport za II kwartał 2012 r.


Raport za III kwartał 2012 r.

raport za III kwartał zgodny z założeniami, a nawet przekroczonymi... dobrze by było żeby rynek NC z takimi podmiotami obcował w przyszłości.


Ta 3 letnia linia wyrysowana przez Ciebie to jedynie science fiction.
Obroty na tej spółce są od zaledwie pół roku i tego się trzymaj, jakiś podmiot wysypał w ostatnich dniach ilości przekraczające cały FF.
Na moje oko trzeba być już dziś czujnym bo inaczej berkiem zostać tylko można.

amalgamat napisał(a):
kolejna spółka która za nic ma inwestorów chce tylko kase sprzedaje na siłe ostrzegam ludzi przed inwestowaniem na new connect szczególnie gdy akcje wprowadza WDM omijajcie takie spółki ja raz zainwestowałem w BPC i dziekuje strata 30%

Ostrzegałeś przy kursie 85 groszy, dziś jest już 3 grosze wyceniana.Cena odniesienia z debiutu wynosiła 1 złotych, to co wyprawiają prezesi spółek to przechodzi wszelkie granice.

16.04.2012 (IAR) - Eksperci ostrzegają, że firmy będące podwykonawcami jednego z odcinków autostrady A2, mogą upaść. Kilkanaście dni temu wniosek o upadłość złożył wykonawca budowy jednego z pięciu odcinków między Strykowem a Konotopą - firma DSS.

Podwykonawcy skarżą się, że pieniędzy za wykonane usługi nie dostają nawet od listopada zeszłego roku. Niektórzy twierdzą, że są na skraju bankructwa. Skarżą się, że nie mają pieniędzy na zapłatę podatków i na paliwo. W dodatku wobec niektórych podwykonawców wszczęto procedurę wpisu do bankowego rejestru dłużników.

Zdaniem Adriana Furgalskiego z Zespołu Doradców Gospodarczych TOR, usługodawcy i dostawcy mają bardzo małe szanse, żeby odzyskać pieniądze od bankrutującej firmy DSS. W postępowaniu upadłościowym najpierw zostaną zaspokojone roszczenia Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, potem banków i pracowników. Podwykonawcy, którzy podpisali umowy z DSS i zostali zgłoszeni, mogą liczyć na rekompensaty finansowe ze strony Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Usługodawcy i dostawcy, którzy często pracowali bez podpisanych umów mogą, zdaniem Furgalskiego, nie doczekać się pieniędzy.

Zdaniem eksperta, problem z budową odcinka autostrady A2 z Konotopy do Strykowa polega na tym, że przy decyzjach odgrywały rolę ambicje polityczne, czego skutkiem są kłopoty z realizacją inwestycji. W opinii Furgalskiego błędem była decyzja o dopuszczeniu chińskiej firmy do budowy. Błędem też był wybór bez przetargu firmy DSS, o której już w 2010 roku było wiadomo, że ma kłopoty finansowe.

Usługodawcy i dostawcy współpracujący z firmą DSS nie rezygnują i zapowiadają, że nadal będą się starać o zwrot pieniędzy za wykonane usługi.

A co tu się dziś stało ?, spore obroty na tą spółkę Think

Echinos napisał(a):
Spółka od wczoraj jest notowana pod symbolem GRT i zmieniła nazwę na Green Technology S.A.

Jaja jak berety. Zamiast marzeń o nieśmiertelności, będzie sprzedawać elektryczne samochody. Czy ktoś wie co się stało z abonentami strony Solaris Gate (o ile w ogóle tacy byli). Strona już nie działa. Co z kodami DNA przechowywanymi (buahaha toothy10 ) w Szwajcarskich bunkrach?

Przy obecnych cenach ropy samochód elektryczny był by znacznie ekonomiczniejszym wariantem przemieszczania z punktu A do punktu B, koszt pokonania 100 kilometrów nie przekracza 10 złotych.
Być może ich pomysł przesiadki z przechowywaniem kodów DNA na pojazdy elektryczne okaże się strzałem w dziesiątkę w najbliższych latach, stacji w wa-wie przybywa coraz więcej o czym można poczytać TU.

Szukałem wątku bułgarskiej grupy Intercapital Property Development i nie znalazłem, a zatem profil spółki

Intercapital Property Development ADSIC to bułgarska firma inwestująca w zakupywanie gruntów na terytorium Republiki Bułgarii, wznoszenie na nich i oddawania do eksploatacji nowych budynków, a następnie sprzedawanie całych obiektów lub ich części. Zależnie od opłacalności spółka niekiedy sprzedaje posiadane nieruchomości, na których nie wybudowała jakichkolwiek obiektów, jak też sprzedaje wznoszone obiekty na różnych etapach ich budowy, jeśli jest to opłacalne. Ponadto nabywa niekiedy od innych firm obiekty już częściowo wybudowane, aby dokończyć ich budowę i sprzedać. Niekiedy spółka również zatrzymuje wybudowane już obiekty w całości lub ich części, aby je wynajmować. Dotyczy to zwłaszcza, ale nie tylko, nieruchomości handlowych budowanych przez firmę równolegle z mieszkaniami na terenach kompleksów wakacyjnych. Dodatkowo spółka prowadzi działalność związaną z sekurytyzacją na rynku nieruchomości, czyli umożliwia podmiotom nabywającym wybudowane przez nią obiekty na spłacanie ich w transzach uzależnionych od dochodów uzyskiwanych z eksploatacji tych obiektów. Firma powstała w 2005 roku.

Debiut w Polsce spółka miała 11 sierpnia 2010 r, więcej informacji tu oraz tutaj
Zauważyłem od kilku sesji zwiększone zainteresowanie poparte obrotami sporymi jak na NewConnect.

Czy Ktoś może więcej napisać o tym developerze ?, debiut spółki z ceną odniesienia 6 złotych, wybicie nie przekroczyło 8 złotych, dziś wyceniana po 60 kilka groszy.

W akcjonariacie jest również Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A posiadający spory pakiet.


Cena wezwania jest określana na zasadzie średniej z ostatnich 6 miesięcy, na dzisiejszy dzień ta średnia wynosi 12zł,ale jak kurs będzie przez kolejne 3 miesiące się kisił na poziomie 6-7zł, to oczywiście średnia się zmniejszy do 6zł.
Arkusz sprzedaży jest jak szwajcarski ser, ilość akcji w wolnym obrocie wynosi około 100 tys.szt, średnia największych zakupów mieści się w granicach 30-35zł, jeśli posiadacze sami nie zadbają o kurs, to za kwartał mogą się zdziwić jak zaproponują w wezwaniu kwotę 5 razy niższą niż zapłacili nabywając walor tej mało płynnej spółki.

Żeby coś utracić , trzeba to najpierw mieć Angel , to była umowa na używanie znaku który nic nie wnosił w sprzedaży operacyjnej , może za 50tys.zł kupił ostatnio Ktoś rzeczywiście , pozostaje pytanie ile wydali pozostali akcjonariusze pomijając dwóch potomków poprzednich udziałowców Eh?

Nowy inwestor w spółce LINK Think

Scarry napisał(a):
dzisiaj kurs KOV walczy o barierę 1,00 zł... jeśli otoczenie makro nie załamie się to jest szansa na ponowne wybicie (ostatnio kurs doszedł do 1,14 zł)... jakby nie patrzec 14% zarobku to konkretnie w naszych czasach blackeye

Aczkolwiek z prawej sypią akcjami mocno ;)


Proponuje spojrzeć na dzienny wskaźnik accumulation distribution Eh?,od debiutu pokazuje wyłącznie dystrybucję akcji w rynek,podobnie jest na petrolinvest,czy na KOV też sprzedają marzenia po każdej cenie Think ?

Pamiętam że ostatni cieszący się wątek tak wielkim zainteresowaniem na StockWatch była spółka TECHMEX,czy KOV podąża w kierunku podobnym Think ?

www.tvncnbc.pl/10552973,0,0,1,...

dzisiejszy wywiad prezesa Brodowskiego,robi wrażenie jakby sam nie wierzył w to co mówi Think

Poszybował z 10 groszy do 30 groszy w tydzień czasu o 200%, przy 10 groszach kilku cwaniaków zebrało papier w cenie odniesienia właśnie 10 groszy LINK i wyniosło papier na małych obrotach do w/w wzrostu,główny akcjonariusz posiada akcji wyrażonych w miliardach sztuk LINK co daje obecnie wycenę jego spółki na jeden miliard złotych Anxious, nie sądzisz że jak na spółkę z NC taka wycena jest dziwnie absurdalna oraz za wysoka ?, główny akcjonariusz też chyba nie ma zamiaru posiadać 99% swoich akcji Eh? ?

Spółka się rozwija i ma już nowego prezesa LINK,wynik za drugi kwartał jest na małym ale plusie LINK.
Kolejne kwartały powinny przynieść lepsze wyniki przychodów gdyż spółka kontynuuje prace związane z opracowaniem nowych produktów:
– zestawu kina domowego PULSE
- zestawu ekonomicznego hi-fi z przeznaczeniem do wprowadzenia do sprzedaży w wybranej sieci
supermarketów.
- zestawu hi-end z przeznaczeniem do wprowadzenia do sprzedaży w ekskluzywnych salonach.
Spółka spotkała się z pozytywnym odbiorem ze strony rynku (firmy polskie oraz niemieckie) zestawu
hi-fi PULSE, co powinno przełożyć się na jego sprzedaż w III oraz IV kwartale obecnego roku oraz
w okresach następnych co powinno pozytywnie wpłynąć na uzyskiwane przez Spółkę wyniki finansowe.
Wycena na rynku jest na poziomach dosyć atrakcyjnych,ale ogólna sytuacja globalna na rynku odstawiło ją w tymczasowe zapomnienie Eh?

Ostatnią spółka która tak pikowała w dół był PROMET Eh? ,ale tu chyba przesłanek bankructwa nie ma Anxious ?

piotrch napisał(a):
....A plany się nie zmieniły. Instytucje podtrzymały swą chęc inwestowania w SRT. Co więcej, nie będzie pewnie ujawniona cena, po jakiej ci inwestorzy którzy się pojawią nabyli akcje SRT, ale jeśli ceny wykonania niedawnych transakcji to 0,45 gr za akcje, a dziś jest 0,25 to nie sądzisz, ze coś jest na rzeczy? Przecież ci ludzie to nie idioci, by kupować prawie 100% drożej niż jest na rynku bez powodu.

Jednak sam widzisz że kurs spada jak kamień w wodę,a argumenty że Ktoś kupował za 45 groszy i czy jest idiotą?,są mało budująco fundamentalnie Eh?,w roku 2010 jakiś większy inwestor kupił akcje spółki tonsilac płacąc za nie 33 grosze w sporej ilości LINK,a dziś są wyceniane na 7 groszy,dlatego nie jest dobrym pomysłem sugestia kupna przez inne podmioty,bo rynek i tak zweryfikuję możliwości danej spółki w swoim czasieAnxious

Wiem doskonale że dyskontuje przyszłość,ale są pewne granice rozsądku i wyceny,tu na obecną chwilę niema ani jednego oraz drugiego,drobny inwestor chyba nie wyrzuca takich ilości akcji w rynek?,on nie dyskontuje przyszłości czy widzi ją inaczej niż Ty ? Eh?

Jedynie może chodzić o to LINK, C/WK i C/Z są ponad przeciętnie wysoko na wskaźnikach?,czy warto dziś zapłacić 25000 zł za 100 zł wartości realnej spółki ?,decyzja należy do kupujących i dużego sprzedającego.

Wiele spółek zmieniało działalność na holdingową,niemniej jednak napisali również że

Jednym z pierwszych planowanych przez Zarząd projektów, w który Spółka
najprawdopodobniej zamierza się zaangażować, będzie pozyskanie udziałów w NCF
GROUP Sp. z o.o. Jest to spółka marketingowa zajmująca się aktywnym wspieraniem
sprzedaży oraz działalnością szkoleniową. Spółka od wielu lat osiąga stabilne przychody, jak
również generuje zyski. Ponadto NCF GROUP Sp. z o.o. jest 100% udziałowcem spółki
planującej do końca 2011 roku otworzyć w Giżycku 70 pokojowy, czterogwiazdkowy obiekt
hotelowy.

Jednocześnie prowadzone będą działania mające na celu utworzenie spółki, której głównym
przedmiotem działalności będzie obrót ziemią rolną. Utworzenie w/w spółki planowane jest
jeszcze w bieżącym roku, natomiast w pierwszym półroczu 2012 r. Zarząd zamierza
wprowadzić spółkę do alternatywnego systemu obrotu na rynku NewConnect.
Zważywszy, że obie powyższe inwestycje mogą w znaczący sposób wpłynąć na zwiększenie
skali działalności, jak również wartości księgowej grupy kapitałowej Spółki ViaGuara S.A.,
rozpoczęte zostaną działania mające na celu przeniesienie walorów Spółki na rynek główny
GPW.
Kolejnymi projektami rozpatrywanymi przez Zarząd Spółki będą: zakup jednego
z największych polskich hoteli oraz utworzenie z niego aparthotelu, jak również zakup spółki
posiadającej teren pod budowę kompleksu 3 pól golfowych wraz z infrastrukturą turystyczną
(300 pokojowy hotel i 250 domów wakacyjnych). Powyższa inwestycja byłaby
przypuszczalnie realizowana wspólnie z partnerem amerykańskim - jednym z największych
inwestorów w dziedzinie golf & country club.


Jednak ten hotel w Giżycku fikcją wirtualną nie jest,jak już wiemy w nowym składzie rady nadzorczej viaguary siedzi pan Jan Karaszewski,trochę szukałem w necie danych o nowych członkach rady i znalazłem ten reportaż LINKEh?.
Całkiem możliwe że ten prezes zamku w giżycku planuję wejść na giełdę przez furtkę viaguaryThink ?

Nowa strategia spółki LINK, bardzo ambitna ale czy realistyczna?

WatchDog napisał(a):
Gracha napisał(a):
Czy Ktoś może racjonalnie wytłumaczyć czy te wskaźniki LINK są aktualne ?,bo c/wk 0,09 i rating AAA,nie wspominając o wymarzonej c/z Think,jak to możliwe że obecnie można kupić złotówkę wartości spółki za 9 groszy ?

Wskaźniki są aktualne i poprawne. Inne źródła to potwierdzają:
stooq
gpwinfostrefa

Tyle matematyka finansowa, natomiast szybki przegląd przez ostatnie kwartały pozwala zadać pytanie, jak to się stało, że wartość księgowa napuchła z 52 mln do 560 mln zł, nie przechodząc przez wynik. Wystarczy prześledzić dynamikę poziomą bilansu: ogromne kwoty weszły na środki trwałe, w pozycji grunty i budynki, i trafiły od razu na kapitały rezerwowe. Spółka ma już uchwaloną emisję akcji - sprawdź w ostatnim raporcie - do 954 mln szt. akcji i wydaje mi się, że zarząd ma zgodę na kolejne emisje już bez osobnych uchwał.
Co ciekawe, podwyższenia kapitału dokonano jako zmianę w maju 2011 r. uchwały z września 2010 r. Majątek już wszedł, nowych akcji nie wykazują - stąd wychodzi jak wychodzi. To jedna z niedoskonałości giełdy, którą zarządy spółek skwapliwie wykorzystują.

Gdyby przystawić do aktualnych danych finansowych wspomnianą wyżej liczbę akcji, wychodzi WK na akcję = 0,59 zł, czyli C/WK = 0,5
Odpowiednia adnotacja pojawi się zaraz na stronie spółki.

Dziękuje WatchDog,to by wiele wyjaśniało,znalazłem odnośnie emisji o której napisałeś ciekawy artykuł LINK ,jest podana cena emisyjna 50 groszy oraz dlaczego przesunięta o rok,ciekawostką jest również skład rady nadzorczej Anxious,dwóch członków to byli pracownicy rządu z funkcją ministrów Eh?

Cytat:
Wtorkowe walne zgromadzenie akcjonariuszy Karenu przegłosowało emisję 782 mln akcji serii L. Papiery obejmą podmioty kontrolowane przez Halinę Paszyńską w zamian za aporty, na które składają się nieruchomości i grunty na Pomorzu Zachodnim.

Spotkanie było kontynuacją walnego z 1 września. Akcjonariusze uchwalili wówczas obniżenie kapitału zakładowego poprzez obniżenie nominału akcji (z 1 zł na 0,4 zł), jak również emisje 100 mln akcji serii J i 18 mln akcji serii K. Obecnie kapitał Karenu dzieli się na 53,4 mln walorów. Papiery serii J i K obejmą za gotówkę, po cenie emisyjnej 0,5 zł, również podmioty powiązane z Paszyńską.Uchwała o megaemisji akcji serii L przeszła jednogłośnie. Na walnym nie stawił się akcjonariusz, który 1 września protestował przeciwko podwyższeniu kapitału i zapowiadał zaskarżenie uchwał.

Sam się zastanawiałem skąd kapitału własnego przybyło 500mln.zł,zauważyłem że 3 emisje-subskrypcje prywatne M,N i O zostały przeprowadzone w maju br.,i właśnie chyba od tego momentu kapitał spółki się zmienił 1000% wyżej Eh?,pozostaje również pytanie po ile ją kupili Think ?,domyślam się że za cenę nominalną która została zmieniona z 1zł na 40 groszy,ale pewności nie mam czy nie wyżej Anxious?

Przepychanki z Komputronik S.A. który ma 18% udziałów spółki która go oskarża wydaję się bynajmniej dziwna,ale pytanie dotyczyło wskaźników Anxious ?,skąd takie niskie i czy są prawdziwe Eh? ?

Czy Ktoś może racjonalnie wytłumaczyć czy te wskaźniki LINK są aktualne ?,bo c/wk 0,09 i rating AAA,nie wspominając o wymarzonej c/z Think,jak to możliwe że obecnie można kupić złotówkę wartości spółki za 9 groszy ?

Sprzedaży przez głównych akcjonariuszy nie ma końca link,czy Ktoś może się wypowiedzieć co się dzieje?są jakieś przesłanki by nadal trzymać akcje i liczyć na odwrót tej nieciekawej sytuacji?

Co sądzicie o raporcie za ubiegły rok link ?,bardzo bogato wyszczególniony.

To jest ten układ czy nie?,dzisiejsze info - link

Ale ten Ktoś co na emisje się piszę,zabezpieczył hipotecznie swój zakup link
Chyba sam ma wątpliwości do poczynań spółki i wartości obligacji,więc woli dmuchać na zimne by nie zostać bez niczego w razie czego?
Rynek też przestał wierzyć w wielokrotne zapewnienia prezesa,co widać po obecnym kursie.

Bardziej sfrustrowanego tekstu nie czytałem od dłuższego czasu,marzeniem każdego było by posiadać akcje po 50 groszy,ale moim skromnym zdaniem kurs nie zejdzie nawet poniżej 1.25 złotego,o ile jakiś poważny spadek będzie.
A co do struktury akcjonariatu to sam jupiter posiada również powyżej 5% swoich akcji link ,więc wyszczególnianie poszczególnych członków jest nie na miejscu.
Ja wiem że C/WK może być niższe od 0.23 i C/Z obecna około 10,może wynosić nawet 1,ale jeśli uważasz że zobaczysz tutaj przy ratingu AAA C/WK 0.07,to powodzenia życzę na najbliższe 5 lat przy innych spółkach.

mathu napisał(a):
Nigdy nie opieraj się na informacjach podawanych w PB i Parkiecie, ponieważ są skrajnie niewiarygodne, i albo pisane przez idiotów, albo przez wynajmowanych pismaków od brudnej roboty.

W tym przypadku prawdopodobnie liczby są prawdziwe, ale pismak nie wspomniał ani jednym słowem, że ten zysk jest wyłącznie papierowy (to wyłącznie przelewanie pseudokapitału między spółkami Patrowicza, kupującymi wzajemnie własne akcje), a sama firma jest wydmuszką nie mającą nic wspólnego z działalnością operacyjną.

Inne tego typu brednie z ostatnich tygodni, to np. wskazanie Smoke Shop jako lidera na NC, ponieważ przekroczył zakładane prognozy zysku netto o 50%. Przy czym pismak nawet się nie zająknął, że oznacza to kolosalną sumę 75 000 zł zysku zamiast 50 000 zł...


wygląda na to że jesteś mało wiarygodnym forumowiczem,jak pisałeś tego posta w marcu to kurs Smoke Shop wynosił 1.50zł,jeszcze następnie spadł o 40 groszy,ale to pewnie dzięki takim jak Ty,co na bankierze wieścili nawet upadłość,tylko proszę wytłumacz mi jeśli Masz odwagę dlaczego kurs się zachował później tak jak na tym poniżej wykresie?


kliknij, aby powiększyć


jak widzisz kurs poszybował do góry prawie 2500%,masz dziś na to jakieś racjonalne wytłumaczenie?,czy trudno wytłumaczyć pisemną manipulację na wątku nawet innej spółki...
Wszystko wygląda na to że PB się nie pomylił jak twierdziłeś,podobnie może być z foneco i przychody z palca nie wyssali.

ubranka napisał(a):
no to pewnie jakies pikowanie w poniedzialek chociaz wycena spolki nigdy nie byla adekwatna do wartosci godziwej ani do jej perspektyw wg mnie wartosc tej niby spolki to jakies 2,3 gr na akcjepuke_l


Wszystko wskazuje że kurs tam zmierza po wywaleniu między 13-15 kwietniem prawie 40 000 000 szt. po 10 i 11 groszy,co się stało że Ktoś ucieka z tej spółki zasypując popyt największymi wolumenami w historii?

Ostatni wątek który się cieszył taką ilością stron był pod tytułem TECHMEX,czy Petrolinvest podąża w kierunku wspomnianej spółki?

Czy dzisiejsze odbicie jest związane z planowaną emisją po 25 groszy ?

plynacyzrynkiem napisał(a):
nie bez powodu spolka jest groszowa, to samo juz duzo mowi o firmie, a na wykresie jeszcze daleko do sygnalow K. Zreszta widze, ze stockwach daje D. Jest tyle spolek, ze na pewno znajdzie sie cos ciekawszego :)


Spółka optimus też była 60 kilku groszową i rating długi czas na stockwatch był D,z tego co widzę nie zmienił się wiele awansując o jedno oczko do CCC-,natomiast kurs z kilkudziesięciu groszy znalazł się prawie przy 10 złotych,dlatego nie do końca się zgodzę z opinią przedmówcy i może dostanę odpowiedź na wcześniejsze zadane pytanie,zamiast wskazywania innych wielu spółek z reguły dość solidnie już na rynku przewartościowanych?.

Fundusz NFI Magna Polonia, który kupił 8,64 proc. akcji spółki Vedia za ok. 520 tys. zł, chce we współpracy z tą firmą rozpocząć na przełomie pierwszego i drugiego kwartału 2011 roku dystrybucję urządzeń elektronicznych umożliwiających odbiór m.in. telewizji mobilnej - poinformował na konferencji prasowej prezes NFI Albert Kuźmicz.

Elektroniczne urządzenia przenośne zapewniające dostęp do mobilnego kontentu video, audio, e-wersji mediów drukowanych i książek, będą oferowane zainteresowanym podmiotom, które będą je sprzedawać klientom indywidualnym. Umowy z tymi podmiotami na dostawę usługi i urządzeń ma podpisywać należąca do NFI Magna Polonia spółka Info-TV-FM.

Będziemy dostarczać tanie, powszechne i miejmy nadzieję ciekawe urządzenie. Testy chcemy przeprowadzić w tym roku i na przełomie pierwszego i drugiego kwartału 2011 roku wprowadzić urządzenie do dystrybucji - powiedział Kuźmicz.

Czy ten pierwszy i drugi kwartał 2011 jest nadal aktualny?

Wskaźniki spółka ma dość zdrowe,wskaźnik Altmana bardzo wysoki i rating AAA według stockwatcha,zawsze jakiś kupiec się znajdzie,i dziś chyba zakupy większe planował.

Czy prawa poboru są już dopuszczone do obrotu?

Teresa napisał(a):
Jako, że linia została osiągnięta to należy się chyba jakieś odbicie.
No, chyba że zdecyduje się zejść poniżej.

kliknij, aby powiększyć


Linia wsparcia została osiągnięta w innym miejscu,w prawidłowej analizie znajduję się przy 14 groszach

kliknij, aby powiększyć

No proszę,prezes zaczął skup akcji własnej spółki z rynku newconnect link

Kilka spółek z NewConnect już swoje plany z tej informacji link realizuje,BTG najwyraźniej może być w trakcie nowych przedsięwzięć.

empel napisał(a):
Free float zmniejszył się o 6 mln akcji porównując do danych ze stooq i wynosi 6 mln akcji.

link


Bo doszło dwóch nowych akcjonariuszy,pan Jarosław Turek i Inwestorski Fundusz Kapitałowy Capitis Sp. z o.o.
tu jest stan przed ich zakupem link,tutaj natomiast po link zakupie zmniejszając free float o ponad 16% z 52% do 36% wolnych akcji w obrocie.Zebrane cichutko bez paniki wzrostowej kursu.

Zawarcie znaczącej umowy
Zarząd ARTEFE S.A. ("Spółka") z siedzibą w Kielcach informuje, że w dniu 7 marca 2011 roku Spółka podpisała umowę z firmą ART-EXPO Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie. Przedmiotem umowy jest dostawa produktów marki "Artefe" z ich dalszym przeznaczeniem na rynek rosyjski.
Rozpoczęcie dostaw nastąpi w kwietniu 2011 roku.
Zakończenie przewidziane jest na lipiec 2011 roku.
Wartość kontraktu opiewa na kwotę 300.000,00 EUR netto.


Podstawa prawna:
§ 3 ust 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"

Witam,czy jest możliwe by spółka z NC osiągnęła tylko w IV kwartale ponad 4 mln.zł?

Fon Ecology zarobił ponad 6 mln zł
AR 14-02-2011, ostatnia aktualizacja 14-02-2011 11:25

Spółka z portfela Mariusza Patrowicza w zeszłym roku udanie inwestowała na rynku kapitałowym

Notowana na NewConnect spółka, kontrolowana przez giełdowy Fon, w 2010 roku zarobiła na czysto 6,2 mln zł wobec 6 tys. zł rok wcześniej. W samym IV kwartale ub.r. zysk netto przekroczył 4 mln zł. Na wyniki kluczowy wpływ miały inwestycje kapitałowe - wycena i zysk ze sprzedaży akcji firm notowanych na GPW i NewConnect. Chodzi m.in. o Atlantis Energy, Maximus oraz Chemoservis. Kapitały własne Fonu Ecology zwiększyły się na koniec 2010 roku do 12,1 mln zł wobec 106 tys. zł rok wcześniej.
W kolejnych kwartałach na wyniki firmy będzie mieć wpływ inwestycja w papiery szykowanego do debiutu na NewConnect Elkopu Energy (Fon Ecology ma 5,3 proc. akcji) oraz inwestycje w segmencie energii odnawialnych. Chodzi o zakup kolejnych elektrowni wodnych. W tej chwili Fon Ecology wytwarza energię elektryczną w dwóch tego typu instalacjach. parkiet.com

Kod:
[mod brak linku to informacji dyskwalifikuje posta]

Informacje
Stopień: Obeznany
Dołączył: 28 lutego 2011
Ostatnia wizyta: 31 sierpnia 2016 12:44:17
Liczba wpisów: 51
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,800 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +155,99% +31 197,07 zł 51 197,07 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d