Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

myster77777

myster77777

Ostatnie 10 wpisów
Proszę o sprzedaż na jutrzejszej sesji akcji PKN.
Prosze o zakup BoomBit.

Argumenty za zakupem :
niższa cena niż planowana
hossa na spółka gaimingowych

Może napisz jakie podejmujecie działania reklamowe.

Jeśli jest możliwość to proszę o zakup BOOMBIT i sprzedaż PKN. Jeśli nie ma takiej możliwości to proszę pozostawić PKN w portfelu.

Czy jest możliwość uzyskania informacji w temacie średniej konwersji w sklepie internetowym oraz średniej wartości koszyka zakupowego?

Czy korzystacie Państwo google ad words i reklam na fejsie?

Prosze o zakup PKN orlen - wsparcie na 100 zł - liczę na nieduży zysk

Prosze o sprzedaż GNB

W sumie banały piszę, ale sam nie wiem jak się to potoczy.

Moja strategia na najbliższe dni to:
Trzymam Idea Banku jeśli kurs nie spadnie poniżej 4.80 zł - przy 5.30 zł bacznie obserwuję , spadek sprzedaż

GNB -poniżej 0,55 zamykam

GETIN - trzymam do 1.50 zł ten papier wydaję się w miarę " stabilny" przy Idea Banku i GNB :)

Jakiś czas temu czytałem książkę L. Czarneckiego Biznes po prostu następny krok dużo jest tam wątków o przejęciach i o wątpliwościach właściciela sprzedającego swój biznes.

Można tez wysunąć pewne wnioski. Do Getinu LC ma sentyment i będzie się starał się go wyprowadzić na prostą możliwe, że za cenę niższą sprzedaży połączonego banku lub samej Idei niż wydaję się części inwestorów.

Najmniej wspomina w książce o Idea Banku więc myślę, że ten bank może pójść pierwszy na sprzedaż.

Jeśli dojdzie do połączenia banków to zostaje przy nazwie Getin więc widać sentyment do tego banku.

Kakarotto dobrze jest :)

GNB fixing sprawił, że ten papier rósł niewspółmiernie słabiej do wzrostów Idea Banku.

Myślę, że nie będzie wielkiej zwały na tym papierze jak to miało miejsce dzisiaj na Idea Banku i Getinie.

Huraoptymizm mający miejsce w ostatnich dniach był przesadzony, ale wzrosty mają swoje uzasadnienie(może nie aż takie wzrosty).

Getin Holding oraz Idea 2/3 akcji sprzedane plus spory, ale mogło być dużo lepiej niestety system transakcyjny Aliora miała awarię i był problem z zawieraniem transakcji. Not talking

Getin Noble pozostaje bez zmian.

Informacje
Stopień: Elokwentny
Ostatnia wizyta: 25 maja 2019 15:35:25
Liczba wpisów: 375
[0,11% wszystkich postów / 0,13 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,220 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d