pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

myster77777

myster77777

Ostatnie 10 wpisów
Nieoficjalnie to prezes Stelmetu Katastrofa samolotu w Zielonej Górze. Nieoficjalnie, zginął jeden z najbogatszych Polaków
https://www.fakt.pl/

Jestem mocno zaangażowany w akcje Mercatora więc słysząc taką informację przeprowadzając taka rozmowę poczułem się zbulwersowany- dlatego dużo dopytywałem.

Mercator puke_l

Z informacji przekazanych od jednego z przedstawicieli Mercatora ( pracował ponad 5 lat) na Polskę usłyszałem

" Praca w Mercatorze była fajna zarobki super dopóki nie zaczęła się pandemia - zrobiłem target w marcu 2020 na 2 lata do przodu ;) i mnie zwolnili... bo takiej kasy nie będą płacić. W większości szpitali słyszałem mamy sprzęt nie potrzebujemy bo mamy dostawcę i rękawic nie potrzebujemy zresztą w waszym asortymencie sie pocimy "

Teraz rozumiem słowa prezesa, że kupowali tanio nw celu dalszej odsprzedaży - po co dawać zarobić przedstawicielom jak można samemu d'oh! Ile tak pojadą ?

Według mnie zachowanie bardzo nieetyczne ze strony władz Mercatora.

Bardzo chciałabym, żeby prezes Mercatora wypowiedział się na ten temat... Chciałbym to zweryfikować czy jest tak naprawdę, bo jak dla mnie to strzał w kolano w dłuższej perspektywie

Konferencja z prezesem Mercatora "Zdrowotna mozaika: sektor medyczny w dobie pandemii"

www.facebook.com/watch/live/?v...

Jak technicznie może wyglądać taki skup. Posiadam np 100 akcji MRC zgłaszam do biura maklerskiego chęć sprzedaży całego pakietu. Czy wtedy nie będę mógł nimi obracać ?Logicznie myśląc to na pewno tak. Jaki czas akcje będą "zamrożone" ?

Jak tak dalej będą wyglądały webinary z prezesem (spadki) to może lepiej niech jego córka prowadzi przynajmniej zainteresuję męską część inwestorów. A prezesowi i Kruszewskiemu polecam żurek z kiełbaską i jajkiem od jakiejś babci bo werwy i życiowej energii im brakuję przynajmniej jak się patrzy na ich zmęczone twarze.

Już w najbliższy piątek, tj. 19 marca, między 11:30 a 12:30, odbędzie się otwarte spotkanie z Zarządem Mercator Medical S.A., poświęcone omówieniu wyników rocznych za 2020 rok. Link do spotkania: https://bit.ly/3cF2uiO

Gratulacje świetny wynik. Nie kusiło Cię potrzymać dłużej Biomed?

No dokładnie jest ogromna różnica z czego to może wynikać? Think
Sam mam kontakty na biomedzie w piątek zamknięcie a tutaj taka różnica.
Najczęściej jak spadał kurs to kontrakty mocniej spadały teraz jak rośnie to wolniej niż kurs.

Takie urządzenie mój znajomy sprzedaję od 7 lat - cena 120 zł

Właśnie " dzieciaki " wyrzucili mnie z grupy blah5
Same ynwestory tam są z tego co widzę

Dzisiaj napisałem kilka postów na grupie akcjonariuszy Mercatora - zaczepnie ( z prognozą spadków) z konta dziewczyny.
Kurczę co to za akcjonariat puke_l
Pisałem o spadkach a tam 0 merytorycznej dyskusji puke_l

www.facebook.com/groups/343778...

Jak kurs zacznie lecieć to będzie straszny popłoch.

Dokupiłem dzisiaj Ciasteczek a właściwie SOLAR INNOVATION po średniej 3 zł

Zamknięty Game Stop 130$ -co tam się dzieje to naprawdę żywioł Not talking

Zakupiony Game Stop - po 101

Czy jest na giełdzie u nas spółka zajmująca się produkcją igieł i strzykawek ?
Fajna spółka do przejęcia przez Mercator Think w ramach dywersyfikacji

cdr 339 zł - haha emocje grają to już myslę nad przyszłym kursem :)

Wzięte 2 kontrakty CDR long po 439 zł

Nowy wpis Muska - kolejny dzień wzrostów nam się chyba szykuję hello1

Cytat:
With Cyberpunk, even the hotfixes literally have hotfixes, but … great game

twitter.com/elonmusk/status/13...

Tak się zastanawiam, może w Polsce tez byśmy zagrali na nosie funduszom jak gracze inwestujący w Game Stop - tylko odwrotnie. Np. shortować allegro binky
wycena kosmiczna, wejścia amazona, duża grupa niezadowolonych sprzedawców

Wkurza mnie to, ze fundusze nie zbiły ceny i wydają pieniądze drobnych (często nieświadomych) na zakup przewartościowanej spółki. Not talking

upchnięta reszta po 368, pozostaję 1 kontrakt

Poszło 6 kontraktów śr. cena 367

Dobrany cd Projekt 10 kontraktów 358 long
sl 349 tp 368

Od 270 trzymam dalej Boo hoo!

Sprzedany Sanok (+) , answear (100 akcji , strata), fpkn 1 kontrakt ( na minusie), wielton (+) , 4 mass ( -całość strata), Astra ( + ) , Boruta (+)

Ratuje kontrakt na mercatorze bo z gotówką średnio ...

Wpływ na konto znacznie ponad 10% portfela

Cd Projekt ładnie na plus.

Pzu kusi do zajęcia pozycji (long) 30 wsparcie trzyma.

Krewa na mercatorze mam Longa i dalej trzymam.

Co do wiary w spółkę to zrobiłem kilka analiz i obliczeń solver + symulacje Monte Carlo. Gdzie brałem 3 możliwe scenariusze najbardziej pesymistyczny, najbardziej realny i optymistyczny.
Do wyliczeń brałem wzrost przychodów, zysków, wzrost ilości testów na covida (ktoś wspominał o korelacji między zapotrzebowaniem na rękawiczki a ilością testów) , szybkość postępowania zarażeń, wzrost globalnego popytu na rękawiczki, wysokość marży. Wyszedł zysk na poziomie 1,597 mld w roku 2021. Nie udostępnię wyliczeń bo uważam, że jest stanowczo za mało danych i nie zrobiłem tego zbyt profesjonalnie- dlatego proszę w wyborze decyzji inwestycyjnych się tym nie kierować. Myślę, że profesjonaliści z Lean Enterprise Institute mogliby dużo lepiej przewidzieć przyszłe zyski. Skoro potrafili z ponad 90% skutecznością przewidzieć rozstrzygnięcia w finałach mundialu z 2014 Think

sprzedana celon pharma (ponad 10% na małej pozycji i zamknięty kontrakt na wig20 (s) 64 pkt

Skup ruszyl jak myslicie kurs sie zatrzyma ?

Czy ktoś z was wie jak mercator wysyla kontenery ? Chodzi mi o kwestie kto ponosi koszt transportu. Z tego co slyszalem / czytalem koszt transportu morskiego znacznie wzrósł w ostatnich tygodniach

Kolejna znacząca umowa na sumę 152,6 mln zł
biznes.pap.pl/espi/pl/reports/...

Zawarcie znaczącej umowy na kwotę 205.638.124.66 zł Cardinal Health

biznes.pap.pl/espi/pl/reports/...

Chyba ratują dzisiaj kurs Think

Mercator poleciał, ale wcześniejsze kółeczka spowodowały, że nadal na Mercatorze w tym roku mam zysk.
Denerwuję brak konkretów płynących z zarządu tylko powtarzane wypowiedzi sprzed poprzednich tygodni, miesięcy.

Mercator Medical z optymizmem patrzy na kolejne okresy i zamierza zwiększyć w kolejnych miesiącach skalę wysokomarżowej sprzedaży spotowej - poinformował w komunikacie prasowym, Witold Kruszewski, członek zarządu ds. finansowych. Spółka finalizuje strategię na kolejne lata.

www.bankier.pl/wiadomosc/Merca...

Geotrans sprzedany wczoraj po 24 zł/ strata na tej pozycji

Dzisiaj zakupiłem kontrakt na WIG20 na shorty 1997
Gram pod zjazd w granicach 1900- 1950

Wczoraj 2 kontrakty sprzedane Mercatora z niewielkim zyskiem, a dzisiaj wzięte 10 kontraktów pozycja długa cena 425zł - nadzieja na kolejne kółeczko Think

U mnie tak wychodzi 1 kontrakt xtb - 613zł / 20,15 cenę wpisując

Wzięty groclin (1.6zł) i ropczyce (25.50 zł)
Do tego 1 kontrakt fxtb long 20.44 zł - z ta pozycja zbierałem się już od 15 zł
C/Z jest kusząca na tym walorze i byc może w końcu kurs wróci na poziomy 30 zł

Dzisiaj przed sesją postraszył Mercator, ale jak na razie stabilnie się zachowuję. Trzymam i czekam na wyniki.

Z płynnością słabiutko, ale lepiej niż na Biomedzie. W arkuszu rzadko widzę powyżej 5 zleceń do tego cena kup a sprzedaj znacznie się różni (spread). Szczególnie widoczne jest to na początku sesji i na końcu. Kurs kontraktów ze sporym opóźnieniem( nawet 15-30 min) podąża za kursem akcji. DT albo granie w krótkich interwałach prowadzi do nerwów.

Mercatora - widać zmniejszenie pozycji było dobrym posunięciem. Mozna się pogubić w tej spółce ojciec z mamą sprzedają, później syn kupuje. Dzisiaj info, że członek zarządu sprzedaję puke_l

Z webinaru z prezesem wynikało, że mają zabezpieczona ilość surowca - mogą produkować nawet grubsze rękawice. Więc chyba przerwanie dostaw na krótki okres nie powinien być problemem dla spółki...

www.youtube.com/watch?v=X1drzY...

Sprzedane kolejne 5 kontraktów po 460 zł. Dalej to największa pozycja w portfelu.
Medcamp sprzedany w połowie + 15%

Może ten dzisiejszy zjazd nie jest spowodowany szacunkowymi wynikami tylko stanem wyjątkowym w Malezji. Think

Tak było w marcu

Cytat:
W związku z ograniczeniami w ruchu granicznym pomiędzy Malezją a Tajlandią import drogą lądową surowców do produkcji jest w tej chwili niemożliwy, podał Mercator. W związku z tym spółka nie może wykluczyć konieczności chwilowego istotnego ograniczenia produkcji.

www.money.pl/gielda/mercator-n...

W tamtym roku wyniki za 4 kwartał były podane 19 stycznia- prezes na konferencji mówił że w tym roku będzie podobnie

Alior Bank prowizja min. 3 zł- 0.39%

Zauważyłem, że mniejsze depozyty wymaga santander od sporej części kontraktów niż alior

Mam też rachunek xtb - założony w tamtym roku tam jest bez prowizji za obrót akcjami do poziomu 100 tys miesięcznie

Mam nn tfi spółek dywidendowych USA - rośnie, ale malutko patrząc na sp500 w przeciągu 6 ostatnich lat mega hossy. Wycena funduszu urosła o jakies 50% - nie zaglądam tam bo to pod ikze było.

Miloszdobro napisał(a):
A gdzie trzymasz akcje i jakie masz opłaty i prowizje?
Z moim DM optymalna pozycja która nie przepala minimalnej opłaty to ok 2500zł, a tu wiele drobnych. No i trzeba pamiętać że te MRC wniósł właściwie 14,5K do ok 16K zysku.

Zgadzam się przedmówcami, jeśli dołożysz nawet 100 spółek to ryzyko całego portfela niewiele będzie się różniło od dobrze zdywersyfikowanego portfela z 10 pozycjami. Dalej zostaje ryzyko systematyczne. No i jeśli dywersyfikacja już (a widać że jest preferowana) to różnych klas aktywa i nie wszystko long akcje GPW i NC.
Jeśli do podstawowej części portfela(tej tylko w akcjach po 1000zł) dorzuciłbyś jakiś metal(nawet pośrednio przez spółkę z tego sektora), jakaś walutę(lub typowego eksportera) lub jakiś indeks, to znacząco poprawi Ci się stabilizacja wyników, a te na razie są imponujące i szkoda by je wymazać z dnia na dzień.

Qercus sprzedane niecałe 10% zysku.
Sprzedane 5 kontraktów Mercatora po cenie 480,50 - w ramach większej dywersyfikacji portfela.
Zakupiony kontrakt na KGHM po cenie 204.70 pozycja długa -zakładam krótkie odbicie do 212-215 a potem krótki zjazd.

Przyglądam się Śnieżce - dość nudny walor jeśli chodzi o kurs, ale wyniki powinni mieć świetne - czy to podziała na kurs Think

Spieniężyłeś zysk z PKN ?

Pekao sprzedane 69.50 spodziewam sie korekty wig20

Pekao sprzedane 69.50 spodziewam sie korekty wig20

Dzięki salute W Mercatora wierzę najbardziej, a sprzedaż wynikała bardziej z pobudek psychologicznych.
W końcu otwieranie pozycji większej niż ilość dostępnych środków to już hazard jak dla mnie.

Co do ogarnięcia to mam swoje SL no i tez czytam na bieżąco wątek z konkursem.

Cały czas tez mam rękę na pulsie bo czuję nadchodząca korektę - szczególnie na Wig20

Kilka transakcji było już portfelu.
3x S na KGHM (małe zyski)
10 kontraktów Mercatora - fajny zysk ;)
dino 4 kontrakty na wzrosty - tez fajnie na plusie
wig20 kontrakt na spadki tez plus
answear zapis + dokupienie i sprzedaż - fajny zysk ( chociaż zapis mnie sporo kosztował)

Łącznie z tych transakcji niecałe 15 tys na plusie - jak na 11 dni Nowego Roku to mega wynik jak dla mnie i z takim portfelem ;)

Poza tym posiadam geotrans(161 akcji zakupionych po 31.20zł), mercatora(1 akcje zakupioną za 666zł). Zostało jeszcze trochę wolnych środków.

Dzisiaj sprzedany trochę kontraktów Mercator - 10 kontraktów po cenie 485 zł / zakup cena 431. Pozycja na 170 tys zł mnie wykańczała psychicznie(musze tez się skupiać na swoim biznesie, a nie tylko patrzeć w notowania) - więc trochę sprzedałem

Nowe zakupy: Mercor i Ciasteczka . Dużo jest spółek z portfela konkursowego kupowane wcześniej jak i po sugestiach forumowiczów ;)

Całość portfela wklejam bo pisanie każdej transakcji byłoby czasochłonne- portfel na ten rok ma największą ilość spółek w historii .

Odważny ruch - powodzenia thumbright
Próbowałem dzisiaj, ale trend jest mocny i zamknąłem pozycję na minimalnym zysku

Wzięty Answear po 31,80 zł - 300 sztuk. Po mocnym wzroście na początku sesji trochę popyt osłabł, podaż sprowadziła kurs troszkę niżej. Do końca sesji liczę na okolice 35-38 zł

Na KGHM zamknięta pozycja - zarobek na dobrą whisky. Trend wzrostowy jest mocny, ath wybite więc postanowiłem nie ryzykować.

Tak, ale kurs nie chce lecieć więc pewnie niedługo zamknę.

Dzisiaj Mercator słabiej niż wczoraj. TOP GLOVE rekomendacja 40% wyższa od rynkowej i kurs 12% wyżej - może Mercatorem ruszy mocniej do góry Think

answear sprzedany po 33,61

answear dokupiony po 31 zł - za 12 tys

Mam wszystkie te 3 spółki.

Dzisiaj debiut answear udało się kupić za trochę ponad 2200zł - jesli kurs mocno nie wybije rozważę zakup.

Spółka podała wyniki

Wstępne dane dotyczące sprzedaży za IV kwartał oraz cały 2020 rok:

• W czwartym kwartale 2020 r. sprzedaż online (1) wzrosła o 42% w porównaniu do analogicznego okresu 2019 r., osiągając kwotę 159 mln zł. Sprzedaż online za cały 2020 r. wyniosła 433 mln zł i wzrosła o 33% w porównaniu do 2019 r.

• Przychody ze sprzedaży według sprawozdawczości MSSF (2) w czwartym kwartale 2020 r. wyniosły 144 mln zł osiągając dynamikę 4Q2020 / 4Q2019 na poziomie 37%. Przychody ze sprzedaży za cały 2020 r. wyniosły 408 mln zł i wzrosły o 31% w porównaniu do 2019 r.

Źródło
infostrefa.com/infostrefa/pl/w...

Fajna taktyka - też tak często inwestuję. Na jakim poziomie masz ustawiony TP na Mercatorze?
Będziesz wracał do S na KGHM - ja dzisiaj zagrałem bo spodziewam się delikatnego spadku po wysokich wzrostach w tym tygodniu.

Sebastian88 - przy takich spółach jak vabun, 4 mass wrzucam mniej niż 1% kapitału. Więc ograniczam ryzyko. Widziałem wykres pewnie sporo osób wisi na hakach.

Mercator powraca do wzrostów hello1

Postawiona S na KGHM/ cena 211,50 - liczę na delikatna korektę z końcem tygodnia

4mass wzięty za 0.43 zł zakup po info o współpracy z lpp

Kredytu nie mam, ale powiadomienie instytucji, klientów , zmiany w sklepach internetowych i allegro to sporo zachodu. Jednak przy ilości około 20-30 operacji dziennie to aż strach pomyśleć o przyszłych opłatach- dlatego zmiana konieczna.

Henryk1470 napisał(a):
Przeniesienie rachunku może nie być takie proste jeżeli przedsiębiorca ma kredyt powiązany z tym rachunkiem.

Pekao nie próżnuje - wprowadza nowe opłaty dla kont firmowych Idea Banku. puke_l

Przykład

Opłaty i prowizje - Opłata za wypłatę w bankomacie 2020-12-31 na kwotę 1000 - 20zł

Prześledziłem rachunek i nigdy nie płaciłem za wypłatę w bankomacie.

Chyba czas pomyśleć o zmianie banku na santander

W portfelu pojawiło się 31 nowych spółek.

Do tego powiększona znacznie pozycja na Mercatorze(kontrakty)- myslałem, że wczoraj uda sie pokonać opór na 430 zł -może dzisiaj Think Ilość zakażonych w UK pomimo szczepień rośnie gwałtownie więc tak szybko ta epidemia się nie skończy. Liczę jeszcze na 2-3 lata rewelacyjnych zysków na Mercatorze.

Ja też się zgłaszam i rezerwuję Mercatora - zakup pod wyniki oraz nadal spory się popyt na rękawiczki.

Zakupiona spółka Vabun po 4.25 zł - zdecydowałem się na zakup po wejściu Januarego Ciszewskiego do spółki. Wejście Pana Ciszewskiego do spółek często wiązało z szybkim wzrostem kursu.

nastepny kontrakt POZYCJA DŁUGA wig20 - 1856 zamknięty 1879

nastepny kontrakt POZYCJA DŁUGA wig20 - 1856

Cd projekt zamknięty w całości po cenie 253 - jakoś nie chce rosnąć a ryzyko dalszego spadku spore.

10 kontraktów na Mercatora cena 411 zł pozycja długa.

Z wig20 i KGHM za szybko zrealizowałem zyski

5 kontraktów zebranych - Biomed pozycja długa

Dalej szykujesz shorta na KGHM ?

kontrakt na wig20 zamknięty 43 pkt zarobione.

Otwarte 2 kontrakty na CDP od 249 - liczę na korektę wzrostową do ceny 270-300

Tak były grudniowe. Co do CDP to chyba może być gorzej. Mercatora mam jeszcze trochę z zakupu po 53 zł ( od tamtej pory kilka razy dokupywałem i sprzedawałem)

PCF sprzedane blisko szczytu.

Pozycje na kontraktach Mercator i CD Projekt - zjadły 70% zysku z tego roku d'oh!
Kolejny rok w którym na początku szybko mocno zyskuję, a później kilkoma głupimi ruchami spieprzyć zysk z całego roku d'oh!

Tak trzymam Mercatora.

Ostatni zarobek 2 kontrakty na Dino z longiem + 4% portfela

Wczoraj złożony zapis na 2694 szt Answear.

Dzisiaj debiut PCF - jak obstawiacie otwarcie ?

Dzisiaj chyba jest moment na branie S - koniec tygodnia i trzy widźmy jutro. Think

Dofinansowanie prawie 30 mln zł

Całkowita kwota kosztów kwalifikowalnych na inwestycję wynosi 48.629.930,00 zł netto. Instytucja Zarządzająca (Minister Finansów, Funduszy i Polityki Regionalnej) przyznaje Emitentowi dofinansowanie w kwocie nieprzekraczającej 29.177.958,00 zł, co stanowi 60 % kwoty kosztów kwalifikowalnych.

biznes.pap.pl/pl/news/search/i...(97-2020)-zawarcie-umowy-o-dofinansowanie-z-ministrem-finansow--funduszy-i-polityki-regionalnej

Trzymam dalej Speak to the hand

Do pożyczki płynnościowej nie trzeba dochodów... Jak twoja firma straciła na covidzie to z tego co wiem to możesz się starać. działalność przed 2020 - to jest jeden z wymogów.

Wzięta L na kontrakcie na cd project binky

Cena 325,88 szybki zarobek albo ucieczka,

Kusi L na CDP blackeye , ale za mocno jestem w Mercatora zaangażowany i debiut answear się szykuję - a tego nie chcę odpuścić

Może postaraj się o pożyczkę płynnościową z BGK. Chyba prowadzisz działalność jak masz maszyny dobrze rozumiem?

www.bgk.pl/pozyczki-unijne/ofe...

Mercator tracę zaufanie do prezesa i zarządu dlatego cieszę się że dużą część akcji wywaliłem gdy kurs spadał z 700 zł. A po wczorajszym info i dzisiejszej cenie przestaję ufać prezesowi - cytuję 700 zł to jest tanio dlatego sprzedałem za 400 zł puke_l

"Nie chciałbym ogłaszać publicznie, że nigdy nie sprzedam ani jednej akcji, ani jakiegoś małego pakietu, bo z mojego punktu widzenia [...] to nie robiłoby dużej różnicy, zwłaszcza, że sporo akcji niedawno dokupowałem. Trudno powiedzieć, jaka będzie przyszłość" - dodał Żyznowski.

businessinsider.com.pl/gielda/...

Zarząd Mercator Medical będzie rekomendował walnemu zgromadzeniu przeznaczenie około 35 proc. skonsolidowanego zysku netto za lata 2020 i 2021 na wypłatę dywidendy lub program odkupu akcji własnych - podała spółka w komunikacie.

Źródło biznes.pap.pl/pl/news/listings...

Jutro wywiad z prezesem Mercatora w Comparic ma być - przynajmniej tak wyczytałem na bankierze.
Ktoś wie możne o której godzinie i gdzie można to śledzić?

Dostało mi się 20 akcji PCF Speak to the hand trudno kupiłem teraz liczę na przynajmniej 150% w dniu debiutu.
Może dokupię, ale jeszcze nie zdecydowałem.

Pieniążki wróciły już na konto kupiłem trochę Mercatora (kontrakty - 10 szt i akcji tez trochę) - pewnie ta zwyżka to dzisiaj moja zasługa blah5

W handlu przed sesyjnym jak na razie kurs w okolicy wczorajszego zamknięcia.

Zainteresowanie Cyberpunkiem po spadku na początku miesiąca mocno wzrasta w wyszukiwarce zakupy google trends.google.com/trends/explo...

Prosze o sprzedaż airway i zakup Biomedu (spekulacyjnie) Może puszczą jakieś info co ruszy kursem.

Wczoraj dosypałem środków na zakup PCF do kwoty 57,5 tys zł.

Cd Projekt zgodnie z planem do góry Boo hoo!

Podsumowanie listopada
Dobrany Mercator na kontraktach za 450 zł / dalej MRC stanowi dużo w portfelu
wypłacenie 10% portfela - poszło na samochód love4
kontrakty na cd project dalej trzymam - rośnie ładnie
kontrakt na pzu dalej trzymam - rośnie powoli, ale stabilnie
geotrans pielęgnuję stratę puke_l
zakupione sporo kontraktów na long Biomedu - zakup po rezygnacji prezesa
OPIEN BEZ ZMIAN poza giełdą
Zapis na zakup PCF - za 24 tys

W firmie duży ruch nie ma czasu głębiej przyglądać się giełdzie, gdy biznes rozwija się w tempie ponad 400% r/r pod względem przychodów Boo hoo!

Informacje
Stopień: Krasomówca
Ostatnia wizyta: 9 maja 2021 20:26:01
Liczba wpisów: 626
[0,17% wszystkich postów / 0,17 postów dziennie]
Punkty respektu: 8

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 1,016 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +169,81% +33 962,76 zł 53 962,76 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło