pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

piti54

piti54

Ostatnie 10 wpisów
Czy ktoś z was używa amibroker toolbox ? Warto kupić ? Jakie wrażenia ?

anty_teresa napisał(a):
@Piti54
To nie konkurs na własny portfel, tylko pięć spółek mocnych fundamentalnie, a nie spekulacyjnie. Dancing

Jedyne co możecie mi zarzucić to wielkość moich spółek. Rzeczywiście, są one bardzo małe i przez to ryzykowne, ale co najmniej 3 z nich mają solidne fundamenty. Nie jest to także mój portfel, ponieważ nie posiadam 3 z 5 spółek, które wymieniłem.
Okej, to krótko uzasadnię :
Sfd, lider rynku suplementów i odżywek w polsce, praktycznie cały czas polepsza swoje wyniki finansowe. Bardzo ciekawa branża która ma przyszłość i mocno się rozwija. Suplementy diety to ostatnio hit inwestycyjny.

Windmobile- lider rynku mobilnej reklamy w polsce, ciekawe produkty, zarząd który się zna, i ma doświadczenie, ogromny potencjał w krajach arabskich i za granicą do rozwoju.

telforceone - lider dystrybucji akcesoriów telefonicznych w polsce, Dosyć tania spółka, która szybko polepsza swoje wyniki. Perspektywy wzrostów jej marki telefonów myphone są duże, firma zaczyna wychodzić na europę i poza nią. Zdywersyfikowana działalność jest dodatkowym plusem.

Leasing experts broker leasingowy, lider rynku, bardzo szybko powiększa sieć sprzedaży oraz swoje wyniki, słaba struktura bilansu i ostatni smród zrobiony przez prezesa nie pomagają, ale uważam że w ciągu 20 lat, każdy prezesowi wybaczy i 2,50 należy się jak psu buda.:D

lzmo lider rynku systemów kominowych wytwarzanych metodą izostatyczną, tu czekam, aż w końcu się pojawią przychody. Lzmo jest tańsze niż udziały które posiada w baltic ceramics i elekrtoceramics, dodatkowo dostajemy najnowocześniejszą fabrykę w europie. Rynek który ma potencjał i możliwości eksportowe.

Moje pięć top typów.
1. windmobile
2. telforceone
3. sfd
4. lzmo
5. leasingexperts

zjk napisał(a):
Leasing-Experts napisał(a):
Szanowni Państwo,

spółka Leasing-Experts opublikowała właśnie wyniki finansowe za III kw. 2014 r. To kolejny bardzo udany kwartał. W okresie 1-3Q2014 przychody spółki wzrosły o ponad 100%, a EBITDA i zysk netto o ponad 300%. Tak dobre wyniki to głównie efekt dynamicznego rozwoju uruchomionego w maju br. funduszu leasingowego.

Zapraszamy do lektury raportu okresowego za III kw. 2014 r.:
www.leasing-experts.pl/relacje...

Oraz prezentacji o spółce:
www.leasing-experts.pl/relacje...

Zachęcamy także do śledzenia naszej strony internetowej www.leasing-experts.pl i zadawania pytań – na forum lub drogą mailową.

Pozostajemy do dyspozycji,
Zespół Relacji Inwestorskich Leasing-Experts S.A.
ir@leasing-experts.pl

Zysk przychodow jak i zyskow owszem jest imponujacy, niepokojacy jest jednak mega wzrost zadluzenia.

Spolka jest bardzo zlewarowana, dotego potrzebuje znaczne kapitaly na rozwoj dzialanosci.
Ryzyko kolejnych emisji w celu pozyskania kapitalu jest bardzo wysokie.
Przy okazji warto zaznaczyc ze nominalna wartosc akcji bardzo niska.

Korzystajac z okazji, czy moglibysmy poznac odpowiedz na kilka prostych pytan:
1) Jak bedzie wygladac sytuacja w przypadku gdy dwoch z obecnie posiadanych 11 leasingobiorcow przestanie splacac swoje zobowiazania? Przy obecnej malej ilosc klientow ryzyko jest wysokie.

2) Jaka wizje na sprzedanie przejetych aktywow posiada spolka w przypadku gdyby doszlo do takiej potrzeby?

3) Jak bedzie wygladac odkup nieruchomosci leasingowych po uplywie terminu, oraz jaka szacunkowa rentownosc na podjedynczej inwestycji uda sie osiagnac spolce (zakladajac brak problemow po stronie leasingobiorcy)?

Zaprosili do zadawania pytań, ale odpowiedzi już brak. Gdzie sens i logika ? No chyba że, odpowiedzieli ci na PW.

uży funkcji settradedealys()

ktoś z was bierze udział w skupie ??

dzięki za odpowiedź, ale z dopisywacza też podobno nie ma tego wykresu, na stooq-u jest wykres kontynuacyjny, czy ktoś wie jak go wgrać do amibrokera ??

Chciałbym mieć w amibrokerze wykres kontynuacyjny kontraktów NA fw40. Czy ktoś wie, jak go wgrać ? Byłbym wdzięczny za pomoc.

Jakiś komentarz do raportu? Dla mnie raport jest masakryczny, i te przepływy pieniężne.

Dziisaj ciekawie, to prawda, udało mi się zamknąć długą na 2452, ale potem i tak straciłem kilka pounktów, za szybko zamknąłem krótką, a odkupiłem po 2442.

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 25 lutego 2015 12:38:15
Liczba wpisów: 18
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,344 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d