pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Riddick

Riddick

Ostatnie 10 wpisów
no ladnie pieknie, kurs rosnie.. ale co ze splata opcji przeciez to nie 5 zl? a obciazenia sa dosc spore... Think

po malu up. czyzby zapowiedz 5 zl i przejscie na parkiet glowny po malu sie ziszczalo? pytanie tylko czy ludzie beda na tyle ufni by dalej inwestowac coraz wieksze pieniadze na gieldzie?Think

"Spółka jest pierwszym brokerem ubezpieczeniowym, którego akcje są notowane na NewConnect."
...no i widac juz pierwsze pozytywne wyniki dla akcjonariuszy..Boo hoo!

no to chyba rosnie konkurencja dla wkret-met, przy czym w/w spolka to pikus do azteca. mocowania zawsze beda sie sprzedawaly bo to podstawa budowlanki. wyglada na to ze firma sie szykuje na wschod europy i Rosje a przy okazji tani eksport do krajow zachodniej europy... moim zdaniem bedzie sie dzialo :systematyczne upsalute

no tak tyle ze aby spoleczka ruszyla na polnoc to musi sie cos dziac...to tak jak z rowerem jak nie nacisniesz na pedal to rower nie pojedzie - proste jak budowa cepa...trzeba czekac na pozytywne info ...tak wiec zanim totems funds ( i inne spolki corki)zacznie funkcjonowac poprawnie i przynosic dochody nie ma mowy o polnocy, wiec bedzie kiszonka a wychodzic ze strata nie ma sensu( w moim przypadku to -30%) chyba ze znasz inne spolki ktore warto kupic, a dadza zarobic min 100% w min. rok?

realia mowia ze poki co -40% i cisza, to samo inne spolki wypuszczone na rynek przez stajnie wrcoclawskiej spolki..Sick

ladnie ladnie, oby wiecej wierzytelnosci skupili a bedzie calkiem milo...salute

a ja skupowalem i czekalem wytrwale na taki dzien jak dzis... pozdrawaim chlodne glowy occasion5

faktycznie produkcja spolek corek az powstanie rodzina o liczebnosci przedwojennej rodziny polskiej... co nastepne Panie Gudaszewski? owiniete w sreberko, wizje bajonskich zyskow a realia mowia cos zupelnie innego...Sick

wszyscy juz pogrzebali triona, zabalsamowali...a tu info i dzida na pł. ciekawe jak bedzie dalej
ps akcji nie mam ale poobserwuje...salute

wszystko łądnie ,pieknie na papierku Shame on you ....czas do pracy panowie,akcjonariusze chcieli by zobaczyc fizyczne skutki tego polaczenia.

Kamil napisał(a):
Hmm, jestem z tą spółką związany długoterminowo. Kanał jest wąski i wyskakiwanie żeby powrócić 5-10 procent niżej wydaje mi się niewarte zachodu (szczególnie że można wypaść z pociągu). S&P przebił 1200 więc myślę że krótkoterminowo nie ma powodu do paniki. Spółka ma dobrą renomę więc powinna być wyceniana wyżej względem swojej wartości księgowej niż pozostałe z tego sektora.

Przy okazji zalecam obserwowanie mirbudu. Ta spółka brnie w półrocznej konsolidacji i jako jedna z niewielu spółek budowlanych jeszcze nie ruszyła w górę. A zysk ma zaledwie 5 mln zł mniejszy niż PQA (przy czterokrotnie mniejszej kapitalizacji).

@Genialny: ta linia trendu spadkowego wg mnie nie ma większego znaczenia, nie była przez cały okres spadków testowana.

ja jakos widze znacznie rózniace sie zyski na akcje netto porownujac PQA i Mirbud....d'oh!

cos cicho..ktos co wie?Eh?

ciekawa spółka..ale teraz to czekac na koniec lata i ewentualnie dokupic...wyniki jednak wywindowaly cene. pozdrawiam zarobionych;)

no to niezły numer , mowiac brzydko IDM utarł pyska wielu pyskaczom... chwała im za to bo dopieli swego czyli sa słowni w odroznieniu od wielu cudotworcow i obiecujacych złote góry biznesmenelów thumbright

miło by było...korekta jak najbardziejShhh bo przeoczylem ta społke

obserwowalem ta spoleczke od 4 mcy ale nie kupilem jakos i teraz żaluje....

powiem tak.w Anglii jest ok 40 sprzedawcow pradu ale monopol ma 1 spolka i adekwatnie bedzie w PL. czy bedzie 15 czy 100 tauronow i tak beda kupowac od PGE. ktos krakal o dywidendzie w wysokosci 8zl- ktos cos wie? prawda ze spolka wymaga duzych nakladow i szykuja sie nieuniknione( z racji zapotrzebowania) budowy elektrowni jadrowych na ktore a propos PGE ma umowy i wylacznosc poki co...

wg mnie jesli ktos liczy na ogromne skoki w Gore to moze sie przeliczyc....za Pge przemawia fakt ze jest potentatem, regualrne wyplaty dywidend,jako jedyna firma ma zezwolenie od rzadu na budiwe elektrowni atomowej-(ych?), wlasne złoza wegla bruantnego ale co za tym idzie tez najwieksza emisja co2 przy spalaniu, i podobmo rosnace zyski... ktos zna minusy?

czyzyby i tutaj spekulanci podlaczyli sie pod pompke? ale milo ze spada bo nie zalapalem sie na pompke od 22gr, moze bedzie szansa na zakup w okolicach 30 gr?Silenced

znow rozpowszechniane bzdury.... nie kupili elektor a odkupili siec 8 marketow na terenie Polski od elektro ..a to przyznacie robi roznice...

prazy zapasci takiego trupa tylko porzadny zastrzyk(gotowki) w samo serce uratuje...ale cuda sie zdarzaly,Boo hoo!

a ja mam znajomegow bridgestone ... przestoje byly w pazdzierniku listopadzie ..teraz znow sie zaczynaja nadgodziny a co oznacza ze w motoryzacji drgnelo;) male pedy juz puszczaja;) na kokosy przyjdzie czas ....nie jest to sprzedaz sezonowa chodzi o sprzedaz opon do nowycha aut m.inn bmw z kolei na 1 czerwca GM ma oglosic upadlosc wiec zobaczymysalute

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 18 czerwca 2011 13:23:29
Liczba wpisów: 25
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,766 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +159,15% +31 829,33 zł 51 829,33 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d