pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

optimafinanse

optimafinanse

Ostatnie 10 wpisów
Uzasadnisz, tę nowinę?

Czy można prosić o analizę raportu? wave

Czy inwestorzy z większym doświadczeniem mogą zinterpretować info z dziś?

Dotyczy nowej emisji akcji.

Wg mnie:
obecnie mamy

65 590 638 akcji

Chcą nabyć akcje w nowej emisji przynajmniej w pierwszej fali po 0,39 w wysokości pożyczek czyli 80 000 000 zł co daje 205 128 205 nowych akcji.

W tym wariancie będzie łącznie 270 718 843 wszystkich akcji.

Lecz,
W pierwszej części komunikatu jest informacja o minimalnym zwiększeniu kapitału o 30 000 000 jak rozumiem mają na myśli po cenie nominalnej 0,1 akcja, co daje nie 205 mln nowych akcji tylko 300 mln.

Proszę o ewentualne wyprowadzenie z błędu.

Dziękuję za odpowiedź.

Może zaznaczę dlaczego pytanie, chciałbym określać prawidłowo kwartalne zmiany wskaźnika C/Z po raportach kwartalnych.

Zastanawiałem się czy jeśli dla kwartału będę przeliczał wartość wskaźnika co kwartał to otrzymam informację po ilu kwartałach spółka przy powtarzaniu danego zysku netto zwróci swoją kapitalizację.

I moje wnioski są takie, że jeśli liczymy co kwartał to mamy info ile kwartałów trzeba czekać.

Jeśli liczymy dla 12 miesięcy to mamy info ile lat musimy czekać. I tyle niby proste, ale...

...warto się zastanowić pod kątem tego co Pan napisał to tak naprawdę komplikuje nieco sprawę.

Jeśli wskaźnik ten miałby być powodem decyzji o wyjściu z inwestycji i powrotu do niej po określonym czasie,

Jeśli robicie analizę spółki kwartał po kwartale narastająco to jaką metodologię obliczania wskaźnika CZ stosujecie?

( cena akcji na dzień raportu / (zysk netto Q / liczba akcji) / ) / 4

A kiedy ta firma wykaże dodatnie przepływy operacyjne?

Mnie zastanawia pozycja z rachunku pp II 10. Inne korekty - w 2018 (- 4,9 mln) w 2019 (-2,7mln)

Co kwartał schodzi im bańka z konta.

Cześć,

czy możliwe jest aby inwestor strategiczny spółki, pożyczył akcje innym podmiotom lub osobom fizycznym Ci dokonaliby sprzedaży na rynku w celu późniejszego odkupienia i oddania inwestorowi?

Jeśli tak to czy takie czynności powinny być zgłoszone do espi przez inwestora strategicznego w spółce powyżej 5% udziałów?

Podbijam swoje pytanie :) może ktoś udzieli rzetelnej odpowiedzi.

Ruch na kursie, czyżby sprawy Imagis zostaną zamknięte? Shhh

Cześć, pytanie dla śledzących spółkę, jakie warunki zawieszające zostały jeszcze do spełnienia?

Tylko układ z US?

Jaka ma być wartość umorzenia części kapitałowej zobowiązania głównego, (nie mogę się doczytać) :) ?

Informacje
Stopień: Obeznany
Ostatnia wizyta: 27 października 2020 15:34:11
Liczba wpisów: 90
[0,03% wszystkich postów / 0,06 postów dziennie]
Punkty respektu: 1

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,357 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +132,22% +26 443,67 zł 46 443,67 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d