pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

optimafinanse

optimafinanse

Ostatnie 10 wpisów
Interesująca teoria, nie ma jak to "walnąć się" na zleceniu na 200k, szczerze wątpię. Bardziej pytanie co tak wolno idzie wybranie doradcy, nie mówiąc już o inwestorze.

Ciekawe kto się pod te SL podstawił, ładnie wpadło.

Do kiedy są lockupy?

Panie Tomaszu,

Mam taki przykład: pozytywna zmiana stanu należności (z wartością minus) wykazana w RPP (wzrost należności), vs negatywna zmiana stanu zobowiązań (z wartością plus) (wzrost zobowiązań).

Zmiana wartość należności znacząco różni się od zmiany zobowiązań.
Czy w powyższym przykładzie może to oznaczać w kolejnym kwartale wyższy wyjściowy zysk netto do RPP?

Zakładam, że inne zmienne RPP nie istnieją.

Czy takie działanie tak należy interpretować?

Idea nie udzielał kredytów frankowych.

teraz rynek wycenia że gra zarobi 100 mln, czy rynek się myli?
2,2 market cap to chyba przeginka

Super dzięki!

Jedyna rzecz która mi się jeszcze nie zgadza to w nocie dotyczącej podatku odroczonego to jego wartość, różnica sald rezerw i aktywów z tytułu tego podatku, (Tu też edukacyjnie) :) Chyba, że liczę to w zły sposób.

Bardzo ładnie, przy estymacji zysku netto na koniec roku 25 baniek cena 1500 przy c/z 40,77

Analityku Fundamentalny dziękuję za analizę.

Mam pytanie, dlaczego spółka ma takie pozycje aktywów z tytułu prawa do użytkowania? Z czego wynika takie ujmowanie leasingów/najmu? Jeśli byłby to leasingi operacyjne to przecież takie nie stanowią aktywów firmy, tylko są kosztem na poziomie RZiS i usług obcych. Co to ma wspólnego z aktywami?

Jeśli mógłbyś wyjaśnić edukacyjnie jak to "działa" :)
Ja mam taki wniosek, że zawyża to aktywa trwałe generalnie tak na prostą logikę. W sumie aktywem powinna być aplikacja jeśli na nią są nakłady wnip. A tutaj mamy właśnie dużą pozycję w aktywach sprzętu który nie jest własnością.

Z drugiej strony jeśli prezentują w Bilans/zob.krótkoterminowe pozycje 19. zobowiązania z tytułu leasingi to pytanie gdzie to powinno mieć odzwierciedlenie po stronie aktywów?

Przepływy finansowe są na zero.

Dziwna sytuacją z tą banieczką, która generalnie zmienia pozycję gotówkową spółki.

Dlaczego spółka pokazała w RZIS - Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym 1 203 060,68, a następnie w rachunku przepływów wykazała go z wartością ujemną?

Wyzerowali przez to wpływy operacyjne, a jeśli odpowiadają za to inne korekty to wartość się generalnie nie spina z RZiS.

Witaminy też chcieli zdjąć z GPW

Po prostu ktoś kto sprzedaje poniżej ceny rynkowej ma podatek do zrolowania na inny rachunek na rok kolejny.

Co tu na XTB słychać?

Konsola trwa w najlepsze, coś straszą widzę podjazdami kozackimi.
I ostatnio w negatywnym kierunku to idzie - brak nowego szczytu.
Choć z wskaźnika, wynika że pakietówki z okresu 7 zł już sprzedane.

Jaka perspektywa, co sądzicie?

Pewnie dobre pytanie, problem również tkwi w tym jaki tu jest market cap.

5 mln - aby ktoś się zainteresował to raczej mało, jakby było 25 mln to cz wejdzie pewnie jakieś 40 no i takie jakby kleszcze,

Za chwilę 13.11.2020 Logintrade SA jednostkowy - - publikacja jednostkowego raportu kwartalnego za trzeci kwartał.

Mała spółka, z niskimi wskaźnikami.

Można się zastanawiać czy jest możliwy szybszy rozwój spółki.

Jednak jeśli się lokuje 500k gotówki w fundusze inwestycyjne zamiast w zwiększenie skali działalności to czy warto?

cześć ktoś jest na czasie ze spółką?

nad czym pracują? co z projektem project fame?

Wróciło do bazy i up, ciekawe czy znowu ktoś wiedział coś wcześniej.

można prosić AT

Uzasadnisz, tę nowinę?

Czy można prosić o analizę raportu? wave

Czy inwestorzy z większym doświadczeniem mogą zinterpretować info z dziś?

Dotyczy nowej emisji akcji.

Wg mnie:
obecnie mamy

65 590 638 akcji

Chcą nabyć akcje w nowej emisji przynajmniej w pierwszej fali po 0,39 w wysokości pożyczek czyli 80 000 000 zł co daje 205 128 205 nowych akcji.

W tym wariancie będzie łącznie 270 718 843 wszystkich akcji.

Lecz,
W pierwszej części komunikatu jest informacja o minimalnym zwiększeniu kapitału o 30 000 000 jak rozumiem mają na myśli po cenie nominalnej 0,1 akcja, co daje nie 205 mln nowych akcji tylko 300 mln.

Proszę o ewentualne wyprowadzenie z błędu.

Dziękuję za odpowiedź.

Może zaznaczę dlaczego pytanie, chciałbym określać prawidłowo kwartalne zmiany wskaźnika C/Z po raportach kwartalnych.

Zastanawiałem się czy jeśli dla kwartału będę przeliczał wartość wskaźnika co kwartał to otrzymam informację po ilu kwartałach spółka przy powtarzaniu danego zysku netto zwróci swoją kapitalizację.

I moje wnioski są takie, że jeśli liczymy co kwartał to mamy info ile kwartałów trzeba czekać.

Jeśli liczymy dla 12 miesięcy to mamy info ile lat musimy czekać. I tyle niby proste, ale...

...warto się zastanowić pod kątem tego co Pan napisał to tak naprawdę komplikuje nieco sprawę.

Jeśli wskaźnik ten miałby być powodem decyzji o wyjściu z inwestycji i powrotu do niej po określonym czasie,

Jeśli robicie analizę spółki kwartał po kwartale narastająco to jaką metodologię obliczania wskaźnika CZ stosujecie?

( cena akcji na dzień raportu / (zysk netto Q / liczba akcji) / ) / 4

A kiedy ta firma wykaże dodatnie przepływy operacyjne?

Mnie zastanawia pozycja z rachunku pp II 10. Inne korekty - w 2018 (- 4,9 mln) w 2019 (-2,7mln)

Co kwartał schodzi im bańka z konta.

Cześć,

czy możliwe jest aby inwestor strategiczny spółki, pożyczył akcje innym podmiotom lub osobom fizycznym Ci dokonaliby sprzedaży na rynku w celu późniejszego odkupienia i oddania inwestorowi?

Jeśli tak to czy takie czynności powinny być zgłoszone do espi przez inwestora strategicznego w spółce powyżej 5% udziałów?

Podbijam swoje pytanie :) może ktoś udzieli rzetelnej odpowiedzi.

Ruch na kursie, czyżby sprawy Imagis zostaną zamknięte? Shhh

Cześć, pytanie dla śledzących spółkę, jakie warunki zawieszające zostały jeszcze do spełnienia?

Tylko układ z US?

Jaka ma być wartość umorzenia części kapitałowej zobowiązania głównego, (nie mogę się doczytać) :) ?

Interesuje mnie ta spółka w związku z małą kapitalizacją w stosunku do skali pobrań produktów spółki.

Wykorzystując tak ogromną skalę pobrań przy zwiększeniu konwersji są w stanie pokazać niezłe przychody. Zobaczymy, czy superscele pomoże.

W związku z wejściem w gry PC czy uważacie, że dotychczasowa znajomość marki firmy w nowym segmencie może pomóc? Czy też zaczynają od zera?

Cześć, czy efektów działania Superscale można spodziewać się już za lipiec? Ile czasu może trwać taka optymalizacja produktów spółki?

Cześć, czy ktoś się orientuje jaki wpływ na wyniki CI może mieć gra ROKI?

Cytat:

optimafinanse napisał(a):
wygląda na to że rynek odbiera, powtórka z CD Projekt? Domknięcie luki?

Zawsze jak czytam tego typu wpisy zapala mi się czerwona lampka. Oczywiście o żadnym "odbieraniu" nie było mowy, bo kurs przy rekordowych obrotach (170 mln zł) spadł aż o 31 proc. i zakończył sesję na dziennym minimum.

Dedykuję ten wpis nowym inwestorom - nie dajcie się nabrać na tego typu uwagi, "luźne obserwacje" czy złote rady.

Niestety, w dzisiejszych czasach fora internetowe i media społecznościowe są instrumentalnie wykorzystywane przez różnego rodzaju "spółdzielnie" grupy interesów, czy agencje PR-owe.
Waszą rolą jest zidentyfikować, w których miejscach w Internecie dzieje się to nagminnie, a którym warto zaufać. W przeciwnym wypadku prędzej czy później znajdziecie się z "gorącym kartoflem" w ręku i nikogo nie będzie dookoła.

Good luck!

Hmm mój post był o 10:00 wtedy była zupełnie inna sytuacja i ta sesja mogła wyglądać zupełnie inaczej, a to co się wydarzyło o 10:13 to już inna sprawa.

Cześć w kwestii tego wykresu, po 7 zł były duże obroty bo wychodziło dwóch znaczących inwestorów.

Co prawda świeczka z dziś powala na kolana :) i patrząc na wykres na tym nie koniec. Dziś myślałem że skończy się jak na cdr 17.01.2020, a tu zonk. No nic jutro też jest dzień i ciekawa rozgrywka.

BTW jak oceniacie liczbę klientów aktywnych ZA 2Q bo jak widzę w raporcie są podane 2 różne od siebie dane 64 128 i 52 084 jak rozumiem uzależnione od sposobu wyliczenia. {tu pytanie}.

Jeśli mogę swoją ocenę dodać to jeśli idą w rozwój części akcyjnej w Polsce to bardzo dobry ruch. W środowisku niskich stóp. Osobiście robię dość duże obroty w ING i tak sobie myślę, że fajnie jakby uderzyli w klientów transakcyjnych innych instytucji finansowych.

wygląda na to że rynek odbiera, powtórka z CD Projekt? Domknięcie luki?

Ja myślę, że słabe wyniki za 2Q są w cenie, tutaj każdy już wcześniej wie, że będą słabe.

O ile dobrze pamiętam skup akcji się powinien kończyć, gdyż mieli na to określone wymogi, cena akcji do wk sugeruje że im się to opłaca. Może przedłużą, ale co z płynnością?

Z minusów spółka nie jest "grana" na info o budowie sieci franczyzowej kurs nie zareagował, zresztą jak się dobrze przypatrzymy to nadal długoterminowo jest trend spadkowy,

Na plus to wskaźniki c/wk bez przeszacowania to kupujemy dziś majątek spółki na promocji -70% czyli większe promo niż u nich na stronie internetowej na ubrania (-60%)

Lada dzień się wyjaśni czy pokona trend.

Cześć, widzieliście arkusz zleceń pełny dla tej spółki? w zasadzie 4k stoi tylko na 40 zł i tyle, Dancing

Ponadto ciekawe o której te pakiety poszły bo część z tego może być już sprzedane ;) obstawiam że większość od 16:30 thumbright

Dziś 500k na rynku bez problemu sprzedane, a nawet więcej bo QRS.

Czyli będzie ciekawie.

Ci z pakietówek mogą jutro realizować zysk, aż kurs zjedzie na 6zł.

Jeden powinien się ujawnić w akcjonariacie.

Pytanie kto to wziął i za ile faktycznie chce sprzedać.

Martwi struktura tych pakietówek.

mam wrażenie, że zamiast na ABB sprzedają na rynku, co sądzicie?

Dokładnie przemieliło się bardzo dużo, ja postrzegam to w ten sposób że sumuję obrót od 28.04 i to X 40%. Wychodzi mi ile wyszedł QRS.

Podczas ostatnich dni sam wielokrotnie obróciłem kapitałem więc sam wolumen ogólny ma mniejsze znaczenie, bo ilu było takich jak ja ;)

Jednak wnioskuję, że QRS wychodzi na ok 40% od wolumenu z tego okresu. Mniej więcej widzę po zleceniach, ile wyrzucili z ukrytego jakie tam stały batoniki po 200k 300k na jedno zlecenie.

Skończyło się dorzucali drugie lub zmieniali cenę +-10 groszy.

Z tego wnioskuje że jakieś 40% całego obrotu to wyjście QRS.

Włączyłem google maps i tak się zastawiam z którego domku na Kajmanach sprzedają te akcje, obstawiam, że obok pola golfowego salute

Czyli Kajmany sprzedały:

do 24.04 - 2 465 012 akcji
do wczoraj 803 199‬ akcji

Czyli prawie za cały obrót odpowiada QRS od 28.04 - no to według mnie sprzedał co najmniej 4,48‬ mln

W wariancie pesymistycznym mają 1,3 mln

Czyli dziś sypał QRS to myślę, że ku końcowi

ja myślę, że chodzi o utrzymanie wyników w długim terminie

h3rlitz napisał(a):
A jakie znaczenie ma fibo w kontekście walki takich kapitałów?

Panowie, tutaj się mieli około 3 mln akcji dziennie (dziś nawet rekordowy wolumen - ponad 4,3 mln akcji!) przy FF wynoszącym około 7% (8 mln akcji) - to kto to wywala? Ktoś kto ma lepszy dostęp do informacji, bo przecież wszyscy wiedzą jakie wyniki miało XTB - a wiara w to, że Ci co mają tyle akcji tego nie widzą jest naiwna. Liar

Zwraca uwagę, że nawet Systexan wywalił ponad 3 mln akcji w rynek (miał 22,3 mln akcji w listopadzie, w ABB chce sprzedać 19mln).

Tu się dzieją ciekawe rzeczy, ale my jak zwykle dowiemy się w odpowiednim czasie Shhh

Enterprise Fund VI LP na 20.04.2020 miał 22 220 207, a od 8.11.2019 do 20.04.2020 sprzedał tylko 80k akcji

Obecnie 19 030 000 akcji oferuje przez ABB

Więc na podaż na rynku wchodzi 3,2 mln (od Enterprise ) i jeszcze 5,78 mln od QRS

Więc ok 9 mln akcji.

Obroty: za ostatnie sesje to 16,7‬ mln * 40% (tak myślę sprzedaż przez fundusze) to jest 6,68 mln

Więc wg tej teorii do opchnięcia zostaje 2,32‬ mln. (chyba że QRS) zostawi mały pakiet.

Fibo policzylibyście od świeczki 13.03 czy 15.04?

Z wychodzi 13.03 wychodzi mi 61,6% na domknięciu luki (6,38)

Think

Jak tam obliczenia? Quercus out w całości?

Genialne. Dancing
W sumie nawet taki pakiet mają zachowany.

Hej, czy mógłby mnie ktoś doedukować binky w sprawie programów motywacyjnych.

Zakładając że, dowiozą cele finansowe to rozumiem, że odpowiednie osoby otrzymają warranty na swój rachunek.

Na określony dzień następuje konwersja na akcje jako średni ważony kurs akcji I kwartału 2020 roku pomniejszony o dyskonto w wysokości 5 proc. (powiedzmy że jest to 360 zł)

Tak więc, konwersja będzie na koniec roku 2023 (koniec programu), a kurs będzie wtedy 1500 zł za akcje.

I teraz pytanie:

To czy mam rozumieć, że za darmo objęli 150 000 akcji i mogą je sprzedać po cenie 1500 za akcję,

Czy,

muszą z prywatnej kasy zapłacić za akcję po 360 zł (przykład) podczas konwersji warrantów, żeby je np. sprzedać po cenie 1500 za akcję?
Think Think Think

No tak, jednak gdyby nie ta podaż na taką skalę to inna świeczka by się zaświeciła.

a ja myślę, że Quercus TFI wychodzi

w sumie dawno nie widziałem, aby jeden inwestor sprzedawał z ukrytego aż tyle akcji,

dzięki anty

gdzie mogę znaleźć 6-miesięczną średnią ważoną wolumenem dla tej spółki?

omawiane pozycje w pkt2 to produkcje cfg Silenced

Dopytam Was co oni mają na myśli pisząc, że środki będą wnoszone do Spółki w postaci wystawianych weksli na rzecz Spółki?

Z mojego punktu widzenia teraz oni mają kasę w związku sprzedażą akcji.

Spółka ma potrzeby pożyczkowe.

Pożyczą spółce pieniądze (w co osobiście zupełnie nie wierzę).

No to przecież dla zabezpieczenia (siebie) Prezes wystawia weksel w imieniu spółki, na rzecz samego siebie pod zwrot pożyczki (której niby udzieli), a nie odwrotnie.

Można prosić o działającego linka do książki?

Dzięki,

Nawet Pan Prezes nie wierzy w ostateczną upadłość bo nabył akcje.

Tak dla zmyłki ;) aby potwierdzić, że ten wniosek to taka ochrona dla stanowiska członka zarządu, gdyby jednak te obligacje się nie wykupiły.

puke_l

Nie no ta spółka nie jest poważna. Not talking Not talking Not talking

Pan Prezes reklamuje się czacie na SW jakie to wspaniałe perspektywy.

Na pytania o obligacje odpowiada wymijająco.

Dziś przed info ktoś opycha po 1,40 pln 80k akcji, a po sesji info o braku wykupu obligacji.

no way...

Są jakieś regulacyjne przeciwwskazania, że nie puszczają papieru?

Spokój był przez dłuższy czas na tko 30.

Ja myślę, że jeśli pojawi się problem z płynnością to pierwsze co zrobią to wakacje od raty leasingowej. Pewnie ich harmonogramy spłat też są ustalane zgodnie z sezonem.

Czy Waszym zdaniem można interpretować wskaźnik AD (ACCUMULATION/DISTRIBUTION LINE (AD)) przy tej spółce obecnie, że bardzo dużo osób, zostało z akcjami po cenach dużo wyższych niż obecne? Żeby Pytanie nie było bez sensu ;) to chodzi mi o tych inwestorów inwestujących od grudnia 2019? Think Think

Kurs jest blisko ceny nominalnej akcji, która zgodnie z statutem wynosi 10 zł.

ING, dziś rano przez ing na PC nie mogłem się zalogować, na telefonie złożyłem zlecenia.

Jak, myślicie, czy podaż popadła już w skrajność? Czy sentyment jest już tak fatalny, że może zacząć rosnąć? Silenced

Wczoraj była propozycja od Trumpa, przejęcia pracowników jednej niemieckiej firmy medycznej, którzy pracują nad szczepionką.

A słyszeliście o pierwszym pociągu z Chin/do Chin w Polsce?

OK, jednak jeśli w JSW zamierzają zrealizować tak duże inwestycje jak:

- kontynuacja budowy kopalni Bzie Dębina (planowane uruchomienie 2023 r.),
- wydatki na niezależność energetyczną, które obejmują elektrociepłownie przy EC Radlin i Przyjaźń (niedługo grupa ma być w pełni niezależna energetycznie),
- silniki metanowe w kopalniach Knurów-Szczygłowice oraz Budryk,
- budowa czwartej baterii w koksowni Przyjaźń,
- bieżące prace na frontach wydobywczych,
- inwestycje w park maszynowy.

to bez umorzenia pozostałych certyfikatów się pewnie nie obejdzie, a obecnych 700 mln już pewnie nie ma.

Można domniemywać, że w kwietniu/maju kolejne umorzenie - co się z kursem działo po pierwszej transzy każdy widział.

Jasne jest, że na kurs wpływa cena węgla koksującego. Każdy może porównać siebie wykres:

www.barchart.com/futures/quote...

z kursem JSW.

Pytanie jest takie, gdzie można sprawdzić dane na zapotrzebowanie węgla koksującego? Gdzie można sprawdzić prognozy produkcji stali? Skąd, można się dowiedzieć, czy JSW ma jakieś nowe kontrakty z producentami stali w UE?

coraz słabiej ta świeczka wygląda, najlepiej jakby zamknięcie było powyżej 14,1

JSW odwraca trend na SP500 thumbright

O jakich konkretnie algorytmach piszesz?

czy my nie mamy podwójnego dna z 4.11.19 i 03.02.20 na tak długim okresie?

18,64 i w górę jak sądzicie?

Spadki na JSW są od stycznia 2018 a cena węgla zaczęła spadać w lipcu 2018 więc?

pewnie oddają Ci którzy bronili luki na 21,8 - 21,3 pln,
7 dzień tragedii,
dziś jednym zleceniem 20k ktoś podciągnął z 20,4 w górę,
jutro obstawiam białą świeczkę,

Generalnie średnia spółka do "inwestycji"

Jaki wpływ na działalność operacyjną JSW ma cena węgla ARA?

www.wnp.pl/gornictwo/notowania...

Czy taki zjazd jest adekwatny do informacji odnośnie fiz? Co sądzicie?

Ja to rozumiem w ten sposób:

piątek kupuję
poniedziałek otwiera się -60 gr
już w poniedziałek mogę sprzedać bo nabywam prawo do wypłaty, gdyż akcje miałem 27 w piątek na rachunku,
w dniu wypłaty dywidendy otrzymuję 0,60 - belka.

Ok?
Czy też mam je trzymać do 2.01?

Dzięki,

Dokładnie sprawę ujmując ktoś kto kupuje w poniedziałek rano kupi już po odcięciu bez prawa.

Przypomnijcie proszę na 2 stycznia jest prawo do dywidendy/ czy wystarczy nabycie do 2 włącznie aby otrzymać dywidendę, czy też wcześniej i akcje muszą być zarejestrowane w kdpw?

Zastanawia mnie o co chodzi z tymi transakcjami, po 6 , 7 , akcji? To jakiś automat?

Dlaczego liczysz 7 mln zysku netto daje 70 mln kapitalizacji?

Rynek wycenia 1 mln zysku na >20 mln kapitalizacji

Tak dokładnie tutaj: Larq Growth Found I FIZ (wraz z Larq SA) 666 281 3,32% 19,46 mln zł

Z plusów ostatnio Pan od LVC kupuje akcje.

Czy znana jest data wypuszczenia Drift19?

pod jakimi warunkami spółka wchodzi na jednolite?

tak naprawdę sprawozdanie bardzo dobre, ja się spodziewałem trochę większych przepływów operacyjnych, na uwagę zasługuje wartość zapłaconego podatku dochodowego...

spółka bardzo dobra i dywidendowa, teraz czekamy na raport klientów za sierpień

O co chodzi z tymi kosztami niezaalokowanymi? Możemy rozwinąć temat?

Nowy prezesie gdzie jesteś? :)
Zastanawia mnie co się dzieje w spółce.
Test totalny brak informacji.

Wiecie może nad czym aktualnie pracują? I kto to robi?

Pytanie, kiedy sypanie się skończy? :)

Start był dobry 4,62% FF
Przy założeniu: wszystkie akcje 2 667 000
PlayWay SA 1 275 000
Andrzej Goczoł 280 000
Łukasz Żarnowiecki 225 000
Jarosław Dąbrowski 194 000
Rockbridge TFI SA 165 000
Trigon 404 745 (ostatnia znana liczba akcji z 2 funduszy)
suma 2 543 745

Wiecie może po ile Trigon i Rock mieli emisję prywatną? (edit po 12 pl) to są zarobieni

Jeśli Trigon wysypie do końca to FF wyniesie 19,20%

w obiegu będzie 528k akcji przy cenie 22 pln to ponad 11 mln.

Jedna dobra informacja ze spółki i kurs zmienia drastycznie kierunek.

Ofe nabyło 7 września 124 167 sztuk co odpowiadało za większość wolumenu (140,787) tego dnia.

Po stronie popytowej pojawił się ważny gracz.

Pytanie kto sypie, a sypie na pewno i dlaczego po takiej cenie?
Dziś ważniejsze transakcje: 55k + 10k, 20k, 10k 80k wszystko po 22,65 raczej jeden sypacz.

Wniosek, widać że ktoś po cenie 22,65 postawił ogromne zlecenie K i był testowany.

Spodziewam się zwiększenia zaangażowania ofe.

Zastanawiam się nad polityką LVC

Będąc przedsiębiorcą dążyłbym do zwiększenia liczby nowych klientów, generując takie zasoby gotówki i wykorzystując je do marketingu bez problemu mogą dojść do pozysku 600 klientów miesięcznie.
Jednak spółka woli wypłacać dywidendę.
Polityka inwestora dywidendowego? Kilka miesięcy temu spółka informowała (prezes) na łamach gazety na F., że marzy mu się giełda amerykańska.

Coś mi tu nie gra ostatnio... I raczej spadek nie wynika tylko z niższego przyrostu klientów. Myślę, że spółka może nadal pozyskiwać 450 klientów tak jak wcześniej nawet łatwiej. Przy portfelu 25k klientów łatwiej o polecenia.

Jeśli coś się szykuje to rynek powinien być o tym poinformowany.

Witam, planujecie LiveChat z Prezesem?

Znakomita analiza. Dzięki!

Źle się dzieje na kursie, spółka biznesowo przekroczyła 25k klientów nie ma zmniejszenia portfela klientów, wypłaca dywidendę, zmniejszyła się dynamika przyrostu klientów.

Cele sprzedażowe nie są realizowane, miał być przyrost 1000 klientów.

1Pytanie - Po co "spółka" mówi że chce tak rosnąć skoro nie widać efektu przyrostu nawet o 300 - 400 klientów. Co robi w tym kierunku?

Facebook się zmienia (fanpage) komunikacja z klientami co na to LVC? Jest tu jakiś pomysł na szybszy rozwój?

Po co artykuły, że FB nie będzie miał wpływu - jak ma.

Livechat Software SA, korzystacie z Brand24?

Czy przecena jest adekwatna do sytuacji w spółce? Biznes działa, ilość wniosków na stabilnym poziomie. Spadek kursu jest bardzo drastyczny tak jakbyśmy mówili o bankrucie.

Witam,
co sądzicie o pozycji w RZiS koszty sprzedaży i koszty zarządu?
co sądzicie o wpływie uruchomienia warrantów wynikających z systemu motywacyjnego? W jaki sposób technicznie wpłynie to na kapitał spółki?

Potrzebują Kapitału. Chcą być udzielać kredytów ale czy utrzymają ryzyko msp w ryzach.

W okresie 6m wstecz na stronce zrobili małą reorgnizację. Z tego co wtedy Sadek pisał zwiększyło to konwersję.

Druga sprawa to marka prezesa, znają go "wszyscy" potencjalni klienci - Startupowcy. Wyzwanie stanowi jak piszesz rozwój dystrybucji i stargetowana ofera poza branże "internetową".

Słusznie

Witam, 3 kwartał wydaje się być jeszcze lepszy. Prośba o analizę.

Czy ktoś wie jaka była liczba akcji z emisji H?

Liczba Akcji z Krs oraz ostatnia emisja I
(brakuje informacji o liczbie akcji z emisji H) to 1843444

Cena z emisji I = 31,76

Polencjalna Kapitalizacja po cenie z emisji 58 547 78 w wiadomości ok 60 mln.

Kiedy prospekt?

Przepraszam za powielenie - w wyszukiwarce mi nie wyskoczył.

Dzięki za odpowiedź

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 20 stycznia 2021 09:26:32
Liczba wpisów: 108
[0,03% wszystkich postów / 0,07 postów dziennie]
Punkty respektu: 1

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,936 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +156,72% +31 343,35 zł 51 343,35 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d