pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Xavy

Xavy

Ostatnie 10 wpisów
Poproszę o sprzedaż Votum na otwarciu dzisiejszej sesji.
Powodem jest oczywiście dzisiejsze odroczenie dokonane przez SN, które prawdopodobnie spowoduje osuwanie się kursu w dół, chociaż tak czy inaczej sprawy frankowe będą dla spółki prawdziwą żyłą złota.

Poproszę o kupno MFO, wynikom spółki wybitnie sprzyjać będzie rosnąca cena stali, bo jak mówi sprawozdanie Zarządu: "Spółka w znacznym stopniu transferuje ryzyko zmienności cen stali na odbiorcę końcowego, dokonując zakupów surowców i ofertując sprzedaż w transakcjach SPOTowych."

MFO nie zostało jeszcze dostrzeżone przez rynek jak Bowim, Cognor czy Drozapol, dlatego liczę tutaj na spory wzrost kursu.

Drizzt napisał(a):
Jednak 25 marca! :)


Skąd to info? Nie widzę nigdzie takiej informacji, ale może źle szukam.

Poproszę o sprzedaż Pointpack i kupno Votum.

Kupuję Votum pod to co stanie się 25 marca w Sądzie Najwyższym oraz oczywiście pod zyski ze spraw frankowych. Coraz bardziej w wynikach spółki powinno być widać wygrane sprawy - w całym 2020 roku klient Votum wygrał jedną taką sprawę, a w tym roku już 3 takie sprawy. Ponadto przyspieszyła również swój wzrost liczba wytoczonych powództw przez spółkę: w grudniu 2020 było to 452 wytoczone powództwa, natomiast w styczniu br. 803, a w lutym już 1020.

flesz napisał(a):
Poproszę o sprzedaż BORUTA
i zakup w jej miejsce POINTPACK

Uzasadnienie w weekend.


Dobry wybór, ale spóźniony - ja mam Pointpack :-)

Poproszę o zakup spółki Pointpack.

Spółka działa w sektorze e-commerce, jej C/Z na dzisiaj to 13,46 co jest całkiem niewysokim wynikiem jak na ten obszar działalności (patrz Allegro, Zalando itp.). Od kilku kwartałów spółka rośnie w tempie dwucyfrowym, ostatni kwartał obecnego roku będzie pewnie rekordowy jeśli chodzi o sprzedaż internetową, co powinno wzmocnić dynamikę wzrostu przychodów i zysków. Ponadto spółka w 2021 roku planuje przejść na rynek główny GPW.

Ja również się zgłaszam - spółkę podam później.

Poproszę o sprzedaż Mercatora - najlepsze już raczej za tą spółką jeśli chodzi o kurs, w dodatku sprzedaż akcji przez członków zarządu pewnie jeszcze dobije kurs.

Poproszę o zakup spółki Mobruk - spółka jest już w kilkuletnim trendzie wzrostowym, obecnie trwa lokalna korekta (około 25% poniżej szczytu), w dodatku spółka w ostatnim kwartale osiągnęła rekordową marżę ze swojej odpadowej działalności, zyski również lepsze rok do roku.

Wojtku, dziękuję za odpowiedź na pytanie o Asbis - portfel dywidendowy prowadzę w ramach IKZE, więc na szczęście odpadają komplikacje w postaci odprowadzania podatku od dywidendy od zagranicznej spółki.
Jaki poziom cenowy byłby właściwy w długoterminowe wejście w tę spółkę?

Wojtku,

czy spółka Asbis jest wg Ciebie dobrym kandydatem do portfela dywidendowego?
Jeżeli tak to jaki byłby sensowny poziom wejścia?

Pozdrawiam

Proszę o sprzedaż Brand24 i zakup Mercatora - przecena na końcówce dzisiejszej sesji wygląda zachęcająco: spółka robi z kwartału na kwartał coraz bardziej kosmiczne wyniki, a przecież epidemia dopiero się zaczyna. Według mnie 1000zł za akcję pęknie do końca roku.

Proszę o sprzedaż Drageus Games - spółka stoi w miejscu mimo ostatnich premier swoich gier.
Poproszę o kupno Brand24 - zakup spekulacyjny, liczę na to, że spółka zyska na coraz wyraźniejszym przenoszeniu biznesów do sieci.

Proszę o zakup Drageus Games - zagranie spekulacyjne, pod premiery 2 gier w maju: "Dark Burial" (8.V.2020) oraz "Genetic Disaster" (29.V.2020).

Poproszę o sprzedaż Gobarto.

Ja ze swojej strony również polecam DM BPS - bardzo archaiczny wygląd, niewiele funkcji, ale za to najniższe opłaty wśród polskich maklerów oraz niezawodne działanie.

Czy wejście obecnie w Datawalk jest okazją?

Wie ktoś z czego wynika dzisiejszy wystrzał kursu?

Poproszę o spółkę Gobarto (GOB).
Spółka jest po 2 latach spadków spowodowanych tym, że ceny skupu żywca były niższe niż koszty produkcji. Liczę na odbicie dlatego, bo ceny zbytu w końcówce w III kwartale ubiegłego roku wzrosły aż o 42% rok do roku i to powinno wpłynąć na skokowe polepszenie wyników finansowych pokazanych przez spółkę już w tym roku.

Proszę o zapisanie mnie do konkursu

Informacje
Stopień: Obeznany
Dołączył: 17 stycznia 2017
Ostatnia wizyta: 18 maja 2021 16:23:25
Liczba wpisów: 51
[0,01% wszystkich postów / 0,03 postów dziennie]
Punkty respektu: 1

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,488 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +169,81% +33 962,76 zł 53 962,76 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło