pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

radekmax

radekmax

Ostatnie 10 wpisów
Raczej zamierzają złożyć. Na razie szukają chętnych do zbiorowego pozwu. To nie to samo co napisałeś

Ale się dziś urwało.... Przecież te opóźnienia były do przewidzenia. Czy jest jeszcze coś, co by
tak zwaliło kurs, że puściły SL?

Medi-Lynx Cardiac Monitoring, spółka zależna Medicalgorithmics, zawarła umowę z jednym z największych komercyjnych ubezpieczycieli w USA, dzięki której Medi-Lynx będzie akceptowanym świadczeniodawcą usług medycznych w sieci ubezpieczyciela na terenie Stanów Zjednoczonych

biznes.pap.pl/pl/news/pap/info...

XTB znowu planuje zmiany. Lada dzień będą wysyłane informacje do klientów. Ja już dziś miałem rozmowę telefoniczną i czeka mnie zmiana Domu Maklerskiego.
cytat: "W nawiązaniu do naszej rozmowy przypominam, że w piątek 28.11.2014 zostanie wysłane do Pana wypowiedzenie umowy dotyczącej platformy Infront. XTB będzie się teraz skupiać na swojej podstawowej działalności wynikającej z handlu kontraktami CFD.
1. W celu transferu środków finansowych dyspozycję można zgłosić telefonicznie w DOKu 22-201-95-60.
2. Przeniesienie akcji do innego DM, XTB transferuje na swój koszt po otrzymaniu dyspozycji klienta z nazwą DM i numerem rachunku inwestycyjnego. W tym celu dyspozycję należy złożyć mailowo na adres dealing@xtb.pl."

Kurka, znowu zamieszanie z nimi.... drugi raz w tym roku d'oh!

Chyba nie było sensu zapisywać sie na akcje z nowej emisji, bo były po 0,80 zł. Czy ja może się już w tym pogubiłem?

Orzełek powołuje spółkę zależną
Cytat: "... Głównym zadaniem stawianym przed Spółką w ciągu najbliższych dwóch/trzech lat jest pozyskanie finansowania i budowa zautomatyzowanego magazynu opon. Zakładana pojemność magazynu to 1 mln szt opon osobowych. Pierwszym działaniem w celu realizacji inwestycji będzie ubieganie się o dotację inwestycyjną w wysokość 70% kosztów kwalifikowanych. Przewidywany termin złożenia wniosku o dotację to IVQ 2011"
www.orzelsa.com/relacje-inwest...

Co jak co, ale pozyskiwanie pieniędzy z dotacji jak dotąd wychodziło "orzełkowi" rewelacyjnie. Oby tak dalej! thumbright

Czy może ktoś skomentować raport za 2010.
www.orzelsa.com/storage/fck/Fi...
Cicho na tym wątku jakby coś się szykowało. Czy ma ktoś jakieś nieoficjalne informacje jak idzie pełne uruchomienie zakładu?

ktoś pytał o wskaźniki.
"W 2010 roku zysk netto banku wyniósł 112,3 mln zł, czyli był o 11,6 proc. wyższy niż w 2009 roku. Wynik na działalności bankowej wyniósł 1,02 mld zł, czyli wzrósł rok do roku o 9,8 proc.
Wskaźnik kosztów do dochodów w 2010 roku wynosił 75,2 proc., podczas gdy w 2009 roku 77 proc.
Wskaźnik ROE netto w 2010 roku wzrósł do 4,6 proc. z 4,3 proc., marża odsetkowa netto wzrosła do 2,3 proc. z 1,9 proc., a wskaźnik kredytów do depozytów do 94,4 proc. z 93,4 proc. Współczynnik wypłacalności banku wynosi 11,1 proc."
mojeinwestycje.interia.pl/news...

Znam ten bank od strony klienta biznesowego. Faktem jest, że obsługują branżę rolną jak nikt w tym kraju, ale jeżeli na koniec marca zostaje zwolniona 1/3 BGŻ znienacka (tak było w Poznaniu) a zostają już tylko Ci mniej nieudolni od poprzednich, to ja im sukcesów w najbliższym czasie nie wróżę. Najbystrzejsza kadra przeszła do BZWBK albo ING. Analityk z centrali w Poznaniu rozbiera wniosek kredytowy na czynniki pierwsze (już ponad 2 miesiące) i zadaje pytania, które mnie powalają Think , przykład:
w biznes planie inwestycja powinna zostać wykazana w wartości brutto w pozycji wydatki inwestycyjne,
Proszę mi wyjaśnić dlaczego powinna być wykazana w wartości brutto? Przecież Vat wpływa neutralnie na Płatnika tego podatku.
A jak zdaniem analityka bedą zaksięgowane zwroty Vatu z US od tej inwestycji jako pomniejszenie inwestycji? Czy wydatki inwestycyjne ze znakiem "-".

Moje odczucia: Totalna zbieranina niedouczonych i źle opłacanych bankowców, którzy odwalają swoje godziny w pracy bez zaangażowania.

Ich akcje pewnie dadzą zarobić podczas debiutu, ale na fajerwerki osobiście nie liczę.

Czy któryś z techników potrafi powiedzieć, czy na dziennym nie tworzy nam się chorągiewka albo klin zwiastujący kontynuację trendu?

Dziś między 15 a 17 ceny cukru gwałtownie spadły o ok. 5%. Gdyby to dotyczyło miedzi KGHM zareagował by też gwałtownym spadkiem, a płynność spółek jest nieporównywalna. Myślę, że mamy tutaj reakcję na dwie negatywne informacje i pewien popłoch.

Ponieważ chyba tylko ja posiadam te akcje, sądząc po zainteresowaniu spółką na forum, chciałem poprosić o analizę wyników za IV kwartał, które się właśnie pojawiły:

gielda.onet.pl/unima-2000-s-a-...

Jest reszta zaliczki

"w dniu dzisiejszym na konto Spółki wpłynęły środki związane z refundacją poniesionych kosztów oraz zaliczką nr 2 dotacji przyznanej przez Polską Agencje Rozwoju Przedsiębiorczości"

orzelsa.com/relacje-inwestorsk...

No i mamy większy ruch na spółce hello1

Ta spółka wydaje się już być zupełnie zapomniana, ale coś tam jeszcze produkują i zdobywają nowe pieniądze. Może wreszcie ruszy bardziej zdecydowanie....nie tylko z produkcją Shhh
Cytat:
"informuje, że w dniu dzisiejszym na rachunek Spółki wpłynęły środki z dofinansowania udzielonego na podstawie umowy o dofinansowanie zawartej pomiędzy Spółką a Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działania 4.4"

gielda.onet.pl/plastbox-wplyw-...

tu masz wycinek informacji:
Cytat: "np. w pierwszej połowie roku 08Octava jednego dnia kosztowała ok. 40 złotych, a następnego dnia 8 zł. Od strony księgowej wygląda to jak strata i takoż jest wykazywane przez biuro maklerskie. Sprawa rzecz jasna ma sens pod koniec roku, kiedy to da się przepchnąć zawieszoną kwotę na rok kolejny. Oczywiście żeby strata była stratą należy akcje sprzedać. Poza tym otrzymane prawa poboru stanowią dochód bez kosztów, bo mają wartość, a ich koszt nabycia jest zerowy. Ale konstrukcja działa i bardzo się opłaca, szczególnie przy dużych odcięciach. Dlatego grudniowe emisje z PP w 2006 roku, na przykład Dudy, cieszyły się ogromnym wzięciem. Na nadchodzący grudzień nieprzypadkowo szykuje się parę emisji, a inwestorzy tylko na to czekają. Takie rolowanie zysku można powtarzać w nieskończność, dopóki fiskus nie zorientuje się, że jest rolowany. Chyba że ocenia to inaczej. W końcu co nie jest zabronione, jest dozwolone."

A tutaj cała informacja (zamieszczona zresztą na tym wątku 2 strony wcześniej)
www.stockwatch.pl/artykuly/pos...

To może wreszcie EFR zaskoczy i ruszy w górę Think

Niebezpiecznie przebija z góry linię trendu wzrostowego. Czyżby spadek do 3,35 ?
Poproszę techników o jakiś rysunek i komentarz.

Dzięki Wodzu! Tak jak przypuszczałem, że napiszesz, to mi sie potwierdziło i tym bardziej ułatwia mi to dalsze decyzje. salute

Ulokowałem trochę wolnych środków, kiedy cena spadła do poziomu 15-16 PLN, po ostatnich "fajerwerkach" z nadzieją, że może kiedyś się to powtórzy. Prawie zapomniałem o spółce, bo też na forum praktycznie nie istnieje i chyba jestem tutaj zupełnie sam. A dzisiaj miłe zaskoczenie thumbright podali skonsolidowany raport za zeszły rok no i mamy powtórkę z sierpnia. Zastanawiam się teraz jak można tu wyznaczyć jakikolwiek zasięg Think Przy tak małej ilości akcji w obrocie i znikomych obrotach, to chyba trzeba tutaj strzelać albo pocierać szklaną kulę.
Wodzu co powiesz na to? Starają się i nawet im to wychodzi.

Nie bójmy się krzyknąć: OIL Dancing a może ZRE wreszcie odbije Shhh

Ja obstawiam przychody powyżej 50 mln, ale zysk poniżej 2,5 mln.
Kupując ostatnio opony do samochodu dowiadywałem się trochę szczegółów technicznych na temat możliwości ich zastosowania w samochodzie itp. Tylko w Oponeo natrafiłem na osobę, która jasno i konkretnie potrafiła udzielić odpowiedzi. Oczywiście podziękowałem i mówię, że zyczę im samych sukcesów z taką obsługą (w porównaniu z innymi sklepami w necie) i dobrych wyników finansowych, bo jestem też ich akcjonariuszem. W odpowiedzi otrzymałem również podziękowanie za życzliwą korespondencję, itd. bla, bla, bla. A interesujące mi się wydało stwierdzenie: "Ja także mam nadzieję, że nasza firma będzie mogła chwalić się coraz lepszymi wynikami, ponieważ sam także posiadam "parę" walorów spółki. Wszyscy tutaj na to liczymy..."
Mam nadzieję, że pracownicy sami potrafią ocenić, czy w spółce obroty rosną i czy jest szansa na zadowalające zyski

Moim zdaniem niczym wyjątkowym nie zaskoczą. Jeśli ktoś liczy, że dzięki pogodzie poprawią sprzedaż to raczej powinien obstawiać I kw. 2010. Jesień była pogodowo tak samo mizerna jak w poprzednich latach.
Wyniki pewnie ogłoszą po zakończeniu sesji i będzie więcej czasu na spokojne podsumowanie... przed ewentualnym zwiększonym obrotem na walorze.

Dzisiaj obrót na Tritonie nie widziany od marca 2009. Sprzedali mieszkanko? Pray
Czy ktoś wie coś więcej skąd wzrost i taki obrót?

Raport za IV kwartał 2009 już za tydzień. Jeden z członków RN sprzedał parę dni temu 3800 szt akcji, ale chyba potrzebował drobnych, bo 395,5 tyś sobie zostawił. Dzisiaj spory obrót, niewidziany już od 4 miesięcy. Mam nadzieję, że to początek gry pod wyniki, które okażą się lepsze od oczekiwań, bo chociażby pogoda w tym roku sprzyjała jak nigdy.

I chyba słusznie, że braliśmy Shhh
Info:
13.01 Analitycy Citigroup podwyższyli wycenę akcji PGF o 4,3 proc. do 50,6 zł - podała agencja Bloomberg.

adamos napisał(a):
summus napisał(a):
coś się dzieje. może jakieś poufne informacje, może plotki wśród grubasów, ale kurs nie chce spadać. obstawiam dalsze wzrosty.

08.12.2009r. Czlonek Rady Nadzorczej sprzedal 124.431 sztuk akcji Sygnity S.A. 14,60 zł za akcję. Eh?

Transakcja została zawarta w dniu 8 grudnia 2009 roku w Poznaniu poza rynkiem regulowanym na podstawie umowy cywilnoprawnej.

biznes.interia.pl/gieldy/news/...

Tutaj nic nie ma o Hardex-ie.
Vox możesz ustalić gdzie czytałeś o resztówkach?

A takie FORTE sprzedaje gotowe meble i cały rok może zaliczyć do udanych. Im akurat mocno pomaga wyższy kurs euro, ale nie zmienia to faktu, że można sprzedawać w branży meblowej z powodzeniem. Jak dla mnie coś tu nie Hallo...

Raport: mojeinwestycje.interia.pl/news...

Osobiście spodziewałem się czegoś więcej. Hardex ciągnie wyniki na tyle ile koniunktura pozwala. Szkoda, myślałem, że będą fajerwerki i wreszcie kurs ruszy do przodu.... mocno do przodu Not talking

Jedyne kolejne info to kolejna robótka do wykonania na kilkadziesiąt milionów:
z dzisiejszego przedpołudnia. I mam nadzieję, że wracamy do spokojnych wzrostów po malutkiej korekcie Shhh

Chyba wszystko zmierza w dobrym kierunku, chociaż po kursie akcji jeszcze tego tak nie widać, ale miejmy nadzieję, że to już za moment się zmieni Shhh

Zarząd ABM SOLID S.A. informuje, że w dniu 4 listopada 2009 roku została podpisana umowa z Gminą Kłobuck ul. 11 Listopada 6; 42-100 Kłobuck.
Przedmiotem podpisanej umowy jest budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowościach: Kłobuck obręb Smugi, Kamyk, Borowianka, Łobodno, cześć Kopca.
Wartość podpisanej umowy wynosi - 20 565 909,84 zł netto.
Termin realizacji - 08 kwietnia 2012 r.

Zarząd Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych "Plast-Box" S.A. informuje, że według wstępnych szacunków spółka ukraińska "Plast-Box Ukraina" Sp. z o.o. zanotowała we wrześniu bardzo dobre wyniki działalności.
Przychody ze sprzedaży we wrześniu 2009 r. wyniosły 3.731,2 tys. UAH, co w porównaniu z przychodami zrealizowanymi we wrześniu 2008 r. w wysokości 3.208,3 tys. UAH stanowi wzrost o 16%.
Zdecydowanej poprawie uległ zysk brutto na sprzedaży, który wzrósł o 345% z poziomu 288,2 tys. UAH we wrześniu 2008 r. do poziomu 1.283,9 tys. UAH we wrześniu 2009 r.
Wynik przed opodatkowaniem osiągnął we wrześniu 2009 r. bardzo dobry poziom 361,8 tys. UAH, podobny do wyniku uzyskanego we wrześniu 2008 r. w wysokości 369,5 tys. UAH.
Na poziom wyniku przed opodatkowaniem wpłynęły przede wszystkim rozliczenia różnic kursowych w porównywanych okresach.

No i kolejna miła informacja, która już rozruszała kurs

Raport bieżący 26/2009

Zarząd Spółki OPONEO.PL S.A informuje, że w dniu 15 października 2009 roku podpisał umowę na dofinansowanie w formie refundacji Projektu "Rozszerzenie świadczonych usług przez spółkę OPONEO.PL celem wzrostu konkurencyjności przedsiębiorstwa" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko - Pomorskiego na lata 2007 - 2013.
Wartość umowy, czyli kwota dofinansowania wynosi 716 650 zł, co stanowi 50 % wydatków kwalifikowanych objętych regułami pomocy publicznej.

Umowa nie jest umową znaczącą dla Spółki, ale zdaniem Zarządu informacja o jej podpisaniu może mieć wpływ na postrzeganie spółki przez inwestorów.

Oby tak dalej :)

SewerynD napisał(a):
do dziś nie rozumiem jak mogłem wpiepszyć się w taki syfd'oh!

nie jesteś sam... jak ktoś już wczesniej napisał to spółka śmieciowa.... teraz też już to wiem.... co nie znaczy, że jeszcze nie da zarobić ;)

Pozwolę sobie obstawić 3xM : MERCOR MCI MIDAS ( ewentualnie MARVIPOL zamiast tego ostatniego )

No i mamy kolejną miłą wiadomość dla spółki:

Raport bieżący 23/2009
Zarząd OPONEO.PL S.A. zawiadamia, o otrzymaniu w dniu wczorajszym pisma informującego o uzyskaniu pozytywnej oceny formalnej wniosku o dofinansowanie projektu pn. "Uruchomienie nowego serwisu internetowego RADIALO.DE - rozwój działalności OPONEO.PL S.A. na rynku niemieckim i polskim, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii IT w dziedzinie e-usług oraz elementów telepracy".

OPONEO.PL S.A. zamierza dzięki przedsięwzięciu rozwinąć jeden z projektów inwestycyjnych określony w dokumencie strategicznym Spółki (Prospekt Emisyjny OPONEO.PL.S.A. z dnia 13 sierpnia 2007 roku - informacje określające kierunki rozwoju w dziedzinie e-handlu na kolejne lata).

Oczekiwana kwota dofinansowania części inwestycyjnej projektu wynosi 489 681,5 zł, co stanowi 49 % całkowitych wydatków kwalifikowanych.

A dziś ktoś sypie po 8,45 od dłuższego czasu i ciągle ktoś to zbiera.
Sam też dałem się skusić. Ciekawe co tu będzie się działo za parę dni?

zrobiłem wszystko jak w instrukcji, ale okno mam białe....bez żadnych danych. Gdzie tkwi błąd?

paweupl napisał(a):
Wie ktos skad takie wzrosty??

Poczytaj co pisał wyżej marcinkam

Chyba nie pod tą wiadomość ten zjazd na 5,50 i wygarnięcie akcji z SL-i

Zarząd OPONEO.PL S.A. zawiadamia, o otrzymaniu w dniu wczorajszym pisma informującego o przyznaniu dofinansowania przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego projektu pn. "Rozszerzenie świadczonych usług przez spółkę OPONEO.PL celem wzrostu konkurencyjności przedsiębiorstwa" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko - Pomorskiego na lata 2007 - 2013.

Dofinansowanie wynosi 716 650 zł i stanowi 50% kosztów związanych z realizacją niniejszego projektu.

No to zobaczymy jak ją rynek oceni, bo technicznie to mogłaby już grzać silniki..... tylko w którą stronę rynek ją pociągnie. Na wszelki wypadek już dzisiaj się zapakowałem.

nocnygracz napisał(a):
Dobra buldi, biorę zakład.

Z przyjemnością poobserwuje Wasz zakład. Czuje, że w najbliższym czasie może mnie to pasjonowac bardziej niż konkretne akcje Think , a to z prostej przyczyny. Obstawiam scenariusz taki jak przewiduje tadekmazur thumbright i to w wersji wydłużonej w czasie. Dla uściślenia niech to będzie kolejne 8 m-cy.

Dla uzupełnienia informacji:
Zarząd Zakładu Budowy Maszyn "ZREMB-CHOJNICE" S.A. informuje, że w dniu 10 sierpnia 2009r. wpłynęło do Spółki Postanowienie Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego o sygnaturze GD.VIIINS-REJ.KRS/009129/09/018, - o wykreśleniu z organu uprawnionego do reprezentacji podmiotu, Pana Edmunda Szynwelskiego, pełniącego funkcję Prezesa Zarządu.

Czy to już koniec sypania? Pieniądze mi sie skończyły na zakupy, a tu promocja w najlepsze

A ja sobie właśnie zbieram do koszyczka. I zastanawiam się czy nie przesadzam z łapczywością. Ale jak człowiek spokojnie poczeka, to się doczeka... Whistle

owner napisał(a):
na końcu raportu powinno być: Millenium chce wejść do akcjonariatu więc prosze wywalać

dokładnie tak to odczytujemy Speak to the hand

A ja stawiam na Complex

Moim zdaniem to przez wskaźniki, które dawały sygnał kupna. Wczoraj się spółce przyglądałem ale za nisko się ustawiłem i pojechał pociąg beze mnie. Jeśli ktoś ma inna teorię lub jakieś istotne info, to chętnie posłucham

Na razie ściskamy sprężynę przed kolejnym wybiciem... oby nie pękła w trakcie Silenced

Ja też się wysypałem ze wszystkiego, ale wytrwałym i cierpliwym życzę zadowalającego zysku. Ja poczekam sobie na korektę, bo wyczuwam ją już w powietrzu salute

nareszcie rynek dostrzegł spółkę! Już powoli wątpiłem w to , że kiedykolwiek to nastąpi hello1
Wystarczyła rekomendacja banku i już...

Analitycy DM PKO BP w raporcie z 31 lipca wydali rekomendację "kupuj" dla Oponeo.pl, wyznaczając dla jego akcji cenę docelową na 6,90 zł.

Ciekawa informacja. Najpierw:
Raport bieżący 87/2009

Zarząd Zakładu Budowy Maszyn "ZREMB-CHOJNICE" S.A. informuje, że w dniu 27 lipca 2009r. wpłynęło do Spółki zawiadomienie o transakcji zbycia akcji Spółki ZBM "ZREMB-CHOJNICE" S.A przez Spółkę STORMM S.A. z siedzibą w Warszawie. Zawiadomienie zostało podpisane przez Członka Zarządu Spółki STORMM S.A., będącego równocześnie Członkiem Rady Nadzorczej ZBM "ZREMB-CHOJNICE" S.A.
Transakcja została zawarta w dniu 20 lipca 2009r. w ilości 10.000 akcji po średniej cenie 1,13 zł

A następnie:
Raport bieżący 88/2009

Zarząd Zakładu Budowy Maszyn "ZREMB-CHOJNICE" S.A. informuje, że w dniu 28 maja 2009r. otrzymał od Członka Rady Nadzorczej Spółki zawiadomienie o transakcji nabycia akcji Spółki ZBM "ZREMB-CHOJNICE" S.A.
Zawiadomienie zawiera informacje o nabyciu akcji Spółki przez Członka Rady Nadzorczej w trybie transakcji pakietowej zawartej na sesji giełdowej na GPW w Warszawie. Transakcja została zawarta w dniu [u]27 lipca 2009r. w ilości 150.000 (słownie: sto pięćdziesiąt tysięcy) akcji po cenie 1,09 zł za jedną akcję.[/

Jest pewna różnica w ilości wymienionych akcji. Czyżby wreszcie coś miało się rozpocząć i tutaj ???
Wskaźniki na razie nie dają jednoznacznych sygnałów , ale może .... thumbright

Obroty też większe... może wreszcie ruszy ładnie do góry nie oglądając się na otoczenie rynku. Byle nie za ostro.... spokojnie po kilka procent tygodniowo i będzie gites Dancing .
Jestem zapakowany po uszy, więc teraz tylko obserwuję

Dawno opuszczony wątek a tu dzisiaj rozbieranie pakiecików, że aż zwątpiłem czy dalej redukować.
Zna ktoś jakieś info pod które zrobił sie tutaj ruch, bo chyba nie o to chodzi:
Raport bieżący nr 34/2009
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd PGF S.A. informuje, że w dniu 24.07.2009r. spółka zależna od PGF S.A. nabyła 80 szt. krótkoterminowych obligacji PGF S.A. o wartości 8.000.000,00 PLN w cenie jednostkowej 99,5707 z datą wykupu 25.08.2009 r.

Nabycie obligacji jest związane z zarządzaniem gotówką w Grupie Kapitałowej PGF S.A.

adamos napisał(a):
Ma ktos to jeszcze? Sam posiadam maly pakiecik..

Jestem z Tobą! Mam parę ..K Koli i dopiero dziś wychodzę na +
Potrzymam jeszcze trochę, więc spoko.... nie będziesz tutaj sam.
Liczę, że pod wspomniane info jeszcze podciągnie.
Z technicznego punktu widzenia mamy już sygnał kupna i wygląda to zachęcająco.
Jeśli któryś ze speców od AT może mnie wyprowadzić z błędnego myślenia to zachęcam do polemiki.

%R Williams oraz MTM1 też dają sygnał do zakupu. Pytanie tylko jak silny bedzie to impuls w aktualnej sytuacji globalnej sprostowanie: to dotyczy Sygnity.....

ale tutaj kroi się coś podobnego... tylko jeszcze nie wiem czy się potwierdzi, więc sorry za pomyłkę

Kolejna inwestycja.

Kiedy to wreszcie przyniesie dla akcjonariuszy wymierne korzyści?
Czekam z niecierpliwością Pray

A może ktoś chciał wywołać panikę w celu uruchomienia SL-i żeby się tanio obkupić?
Wkurzające takie zachowania....totalnie odechciewa się brać udziału w tych gierkach Not talking

Po wtopie na Monnari kilka tygodni temu postanowiłem omijać tekstylia z daleka ( jak ostatnio widać....niesłusznie ). Tym razem uległem Waszym opiniom i od dziś stałem się jednym z pasażerów tego pociągu. Osobiście uważam po dzisiejszym zachowaniu rynku, że może nam cena zjechać jeszcze niżej, ale w sumie też wierzę w wybicie tego waloru w najbliższej przyszłości. Spółka dość mocno przeceniona, choć jak na branże to wrażenia nie robią możliwości wzrostu. W każdym razie potrzymam i poczekam na jej czas.

Nie zapeszając. Czyżby "zenek" dał impuls również tutaj Shhh

Też posiadam trochę papierków...od około miesiąca. Kurs waha się w niewielkim zakresie i też nie mam pojęcia co z tym zrobić. Ale znając własne szczęście to dzień po tym jak wywale zacznie się zwyżka.... więc cierpliwie trzymam.

Moim zdaniem rynek aktualnie wycenił spółkę " w punkt ". Na jakiej podstawie sądzisz, że do końca wakacji podrożeje 200-300%. Możesz się z nami podzielić swoimi informacjami? Osobiście byłbym bardzo wdzięczny.

salute ja też...... i mam zamiar papier potrzymać dłużej....zresztą podobnie jak oponeo. Jestem z Wami thumbright

Raport bieżący 118/2009
Zarząd Domu Maklerskiego IDM Spółka Akcyjna (DM IDM S.A. lub Spółka), stosownie do treści § 12 w zw. z § 5 ust. 1 pkt 6 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim (Dz. U. z 2009, nr 33, poz. 259), niniejszym przekazuje do publicznej wiadomości, iż na podstawie uchwały nr 19 Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia DM IDM S.A. powziętej 30 czerwca 2008 upoważniającej Zarząd Spółki do nabywania akcji własnych w celu ich zaoferowania kluczowym dla Spółki osobom, w związku z uchwałą Zarządu Spółki przyjmującą "Program skupu akcji własnych Domu Maklerskiego IDM Spółka Akcyjna w celu ich zaoferowania kluczowym dla Spółki osobom", w ramach realizacji tego Programu, DM IDM S.A. dokonał na sesji giełdowej 29 maja 2009 r.
transakcji nabycia 35 000 (trzydzieści pięć tysięcy) akcji własnych (Akcje), po średniej cenie nabycia 1,50 zł (jeden złoty 50/100).
Wartość nominalna jednej Akcji wynosi 0,10 zł (10/100). Wartość nominalna Akcji nabytych 29 maja 2009 r. wynosi 3.500,00 (trzy tysiące pięćset 00/100) złotych.
Akcje nabyte 29 maja 2009 r. stanowią 0,032 % udziału w kapitale zakładowym DM IDM S.A. i ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu DM IDM S.A. oraz odpowiadają 35 000 (trzydzieści pięć tysięcy) głosom na Walnym Zgromadzeniu DM IDM S.A.
Łączna liczba akcji własnych posiadanych przez DM IDM S.A. na dzień 29 maja 2009 r. wynosi 6 662 134 (sześć milionów sześćset sześćdziesiąt dwa tysiące sto trzydzieści cztery) sztuk i odpowiada 6 662 134 (sześć milionów sześćset sześćdziesiąt dwa tysiące sto trzydzieści cztery) głosom na Walnym Zgromadzeniu DM IDM S.A.

kom espi abs/

Znowu info, że ktoś się wysypał i dołuje nam kurs:

Raport bieżący 36/2009
Zgodnie z Art. 69 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 lipca 2005 o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych, dnia 29 maja 2009 roku Zarząd Techmex S.A. otrzymał od Templeton Asset Management Ltd. z siedzibą w Singapurze zawiadomienie o zmniejszeniu zaangażowania kapitałowego jednego z zarządzanych Funduszy - Templeton Eastern Europe Equity Master Fund - do poziomu 4,98% głosów na Walnym Zgromadzeniu Techmex S.A.

Zmniejszenie zaangażowania w/w Funduszu nastąpiło w wyniku zbycia 18 540 (osiemnaście tysięcy pięćset czterdzieści) akcji Techmex S.A. w dniu 26 maja 2009 roku.

Przed zmianą zaangażowania Templeton Eastern Europe Equity Master Fund posiadał 435 273 (czterysta trzydzieści pięć tysięcy dwieście siedemdziesiąt trzy) akcje Techmex S.A., co stanowiło 5,20% kapitału zakładowego Spółki i odpowiadało 435 273 (czterysta trzydzieści pięć tysięcy dwieście siedemdziesiąt trzy) głosom na Walnym Zgromadzeniu Techmex S.A., co stanowiło 5,20 % udziału w ogólnej liczbie głosów.

Po zmianie zaangażowania Templeton Eastern Europe Equity Master Fund posiada 416 733 (czterysta szesnaście tysięcy siedemset trzydzieści trzy) akcje Techmex S.A., co stanowi 4,98% kapitału zakładowego Spółki i odpowiada 416 733 (czterysta szesnaście tysięcy siedemset trzydzieści trzy) głosom na Walnym Zgromadzeniu Techmex S.A., co stanowi 4,98 % udziału w ogólnej liczbie głosów.

Według informacji posiadanych przez Spółkę, akcje Techmex S.A. znajdują się w portfelu
co najmniej trzech Funduszy z rodziny Franklin Templeton Investments:
1. Templeton Eastern Europe Fund,
2. Templeton Eastern Europe Equity Master Fund,
3. Templeton Global Investment Trust - Templeton Emerging Markets Small Cap Fund.

kom espi abs/

No to mamy powód do niewielkich wzrostów thumbright

Zarząd Zakładu Budowy Maszyn "ZREMB-CHOJNICE" S.A. informuje, że w dniu 28 maja 2009r. zawarł znaczącą umowę z kontrahentem norweskim na dostawę kontenerów na łączną wartość 3.030.612 (trzy miliony trzydzieści tysięcy sześćset dwanaście ) złotych.

Termin dostaw ustalono na okres od 10.07.2009r. do 10.08.2009r.

Kwota ta przekracza 10% kapitałów własnych ZBM "ZREMB-CHOJNICE" S.A.

W umowie przewidziano możliwość dochodzenia kar umownych w wysokości 0,3% wartości kontraktu za każdy dzień zwłoki, nie więcej jednak niż 15% wartości kontraktu.
Danuta Maria Wruck - Wiceprezes Zarządu
Kazimierz Stanisław Cemka - Wiceprezes Zarządu

Melduje, że posiadam dosyć spory pakiecik i z żalem obserwuje jak nam się kurs osuwa w dół d'oh!
Czekam na pozytywne efekty inwestycji poczynionych w Niemczech, Hiszpanii itd.
Obawiam się, że złe perspektywy GM i ich ewentualne bankructwo odstraszą inwestorów od branży samochodowej i jej otoczenia na długie miesiące Silenced
Obym się mylił Pray
Pozdrawiam posiadaczy spółeczki o mocnych fundamentach wave

12.5.Warszawa (PAP) - Torfarm wezwał do sprzedaży 3.743.373 akcji
Prospera, stanowiących 45,21 proc. kapitału zakładowego tej
spółki, oferując za jedną akcję 8,34 zł - poinformował
pośredniczący w wezwaniu DI BRE Banku.

W wyniku wezwania Torfarm chce mieć 100 proc. akcji Prospera.

Przyjmowanie zapisów potrwa od 1 czerwca do 2 lipca 2009 roku.
(PAP)

pr/ gor/

Po dzisiejszym zachowaniu kursu wygląda na to, że zupełnie nie miałem racji i jak zwykle za szybko wyskoczyłem z tego pociągu. Zobaczymy co dalej...tym co pozostali życzę ostrej jazdy na PN. Może się jeszcze przekonam do akcji tej firmy, bo do wyrobów nie ma szans salute

mam swoje nałogi Silenced i zboczenia Shhh

Z praktycznego punktu widzenia jako konsument -łasuch nie widzę wielkich perspektyw dla tej firmy. Mieszko, Wedel, Wawel mają jakieś swoje hity, które głównie pracuję na wyniki firmy i sprzedają się doskonale...bo są doskonałe. Tutaj nie ma takiego wyjątkowego wyrobu. W piątek wyszedłem ze spółki w cenie 2,51, a zdecydowałem się na nią na początku roku kiedy była mocno przeceniona i w zasadzie tylko z tego powodu wszedłem w nią w ciemno. Teraz bez wielkiej przeceny chyba bym się nie odważył. Może jeśli raport kwartalny wniesie coś ożywczego i doczekamy się korekty rynku to wzbudzi znowu moje zainteresowanie, bo w przeciwnym razie - nie..... Nie produkują niczego co chciałbym spożywać i delektować się, np: kiedy siedzę w domu i zastanawiam się.... coś bym zjadł????

Niepokojące jest tylko to, że członek RN a zarazem prezes pozbył się 30.04 "skromnego pakieciku" w ilości 1.250.000 akcji w cenie 0,80 zyla. Czyżby to zły znak przed oficjalnym info ze spólki?

Obym się mylił

Spółka wygląda całkiem ciekawie. Przez ostatnie lata ładnie równo zwiększa przychody ze sprzedaży, zysk netto oraz kapitał własny co roku również równo się zwiększają. Branża dosyć perspektywiczna. Przy aktualnych kursach walut mogliby nieźle zarobić na sprzedaży poza granicę....( nie mogę sie dokopać do żadnych informacji na ten temat ) być może zaskoczą jakąś informacją na temat nowych umów, a wtedy może się ładnie wybić. Jak dla mnie ta spółka to interesujący kąsek przynajmniej do bacznej obserwacji. Jeśli jeszcze trochę spadnie to pewnie wejde w ciemno. Kto ma dokładniejsze informacje to proszę się z nami nimi podzielić. thumbright

Informacje
Stopień: Obeznany
Ostatnia wizyta: 15 stycznia 2021 18:17:16
Liczba wpisów: 80
[0,02% wszystkich postów / 0,02 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,498 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +151,47% +30 293,47 zł 50 293,47 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d