pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Scipio

Scipio

Ostatnie 10 wpisów
Wygaszanie Gwent na konsolach:

www.polygon.com/2019/12/4/2099...

Cytat:
The Witcher card game is shutting down on PS4, Xbox One
Ten rynek nie jest perspektywiczny. Twórcy Firewatch zostali ostatnio kupieni przez Valve (właściciela Steam), a ten zawiesił prace nad ich kolejną grą i przekierował ludzi do innych projektów. To chyba coś mówi o tym jak wygląda ten segment gier i jakie są jego perspektywy?


Z wątku spółki na reddit wynika że już niedługo na Steam pojawi się zapowiedź Realpolitiks 2.

Cytat:
"We can't say anything precise yet, but please stick around and I am sure you will be able to wishlist the game in no time."

Przy grze dłubią już niemal trzy lata, więc może w końcu pokażą coś ciekawego? Powstawanie gry współfinansuje i nadzoruje wydawca, co teoretycznie powinno przełożyć się na wyższą jakość i potencjał.

W tej chwili to spółka po przejściach, mocno spekulacyjna, może RP2 będzie dla niej punktem zwrotnym?@sargon25 @krystian5476

Widzę że ciągle nie łapiecie w jak dużych tarapatach jest WW3. Z jednej strony mamy już zapowiedziany Modern Warfare, do którego preorderów dodawana jest waluta premium, więc pogłoski o trybie multiplayer dostępnym w modelu F2P prawdopodobnie okażą się prawdziwe.

Z drugiej jeszcze oficjalnie niezapowiedziany Battlefield Bad Company 3, który według pogłosek ma pojawić się w marcu-kwietniu 2020. Gra od początku budowana jest z myślą o nowej generacji konsol, więc możecie być pewni że graficznie zamiecie wszystko co do tej pory widzieliśmy w gatunku FPS.

A jakby ten sandwich z dwóch dużych premier był niewystarczający, to mamy jeszcze Battlefield V do którego EA ostatnio dodało walutę premium i masę contentu dostępnego tylko za pieniądze, więc i tu przejście na model F2P jest prawdopodobnie jedynie kwestią czasu.

Sami odpowiedzcie sobie na pytanie, ilu będzie chętnych do wydania $30 na grę Indie FPS w sytuacji gdy na rynku pojawią się shootery AAA dostępne w modelu F2P?

Odpowiedzcie sobie również na pytanie, co się stanie z kursem F51 w dniu ewentualnego ogłoszenia przez EA przejścia Battlefield V na model F2P? Tutaj nie będzie żadnych ostrzeżeń, podobnie jak to było w przypadku premiery Apex Legends, to prawdopodobnie będzie news z jasnego nieba.


Rock, Paper, Shotgun właśnie przejechał się po Cyberpunku, ponoć wersja pokazana dziennikarzom jest rozczarowująca...

www.rockpapershotgun.com/2019/...

Cytat:
We’ve still seen only another small slice of a game that will be dozens of hours long, but after this year’s inconsistent combat and questionable representation, my expectations have been tempered.

Po tygodniach milczenia Chiny zamierzają jutro przedstawić swoje stanowisko w kwestii negocjacji i wojny handlowej z USA. Opublikowaniu dokumentu ma towarzyszyć duża konferencja z udziałem chińskiego rządu. Na najbliższe tygodnie nie ma ustalonego nowego terminu rozmów, a spotkanie Trump-Xi na szczycie G-20 wciąż nie jest nawet potwierdzone, więc może być ciekawie.


kliknij, aby powiększyć

No i jest Modern Warfare.

Premiera 25 października, więc w tym roku premiery WW3 nie będzie, bo to by było samobójstwo ze strony spółki. Przesunięcie terminu pewnie też niewiele pomoże, bo na tle tej gry WW3 prezentuje się jak produkcja garażowa :/


Świece na amerykańskich indeksach coraz bardziej wyglądają na te z gatunku nagrobnych. W ostatnich dniach wiele dużych banków publikowało aktualizacje swoich projekcji makro i we wszystkich przypadkach amerykański i globalny wzrost był ostro cięty. A to oznacza że duże instytucje finansowe już od pewnego czasu są po podażowej stronie rynku i niedługo możemy mieć sesję na której postawią kropkę nad i.

Dzisiaj fatalna sesja dla game devu na amerykańskiej giełdzie. Jak tak dalej pójdzie to przez zewnętrzną presję konsola wyjdzie dołem.


Dzisiaj w mediach pojawiły się pogłoski że nadchodzący Modern Warfare 4 może być w modelu F2P

www.dexerto.com/call-of-duty/a...

Szczegóły poznamy za kilka dni, ale jak to się potwierdzi to szczerze mówiąc nie wiem co Farm mógłby zrobić by uratować WW3. To byłby taki game changer dla całej branży, że nawet duże firmy mogą mieć problem z zaadaptowaniem do nowej sytuacji.


Informacje
Stopień: Rozgadany
Dołączył: 17 czerwca 2017
Ostatnia wizyta: 4 grudnia 2019 22:32:06
Liczba wpisów: 130
[0,04% wszystkich postów / 0,14 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,923 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d