pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

CSharpBeginner

CSharpBeginner

Ostatnie 10 wpisów
Bez przesady, ostatnie wzrosty były szalone... korekta należy się jak psu buda, i to dużo głębsza. Nie ma co panikowac

Jak sądzicie jaki wpływ na nasze banki będzie miała dzisiaj konferencja FOMC na której rekordowo niskie stopy zostały utrzymane i założenie, że takie pozostaną przez 2.5 roku? Wells Fargo -8.5%, pozostałe banki też 4-5% spadają. Przełoży się to na nasz rynek i nasze banki? Może to dobrze, że jutro nie ma sesji na GPW, licząc, że jutro ochłoną za oceanem i nie będzie tak źle w piątek u nas...

Ale burza wyszła z tym przesunięciem prezentacji i postem na Twitterze, ze „BlackLivesMatter”, a komentarz jakiegoś użytkownika „AllLivesMatter” jako jedyny schowany przez Nich. W wielu miejscach fala hejtu i wycofywanie preorderow itp. Ciekawe na ile to poważne zagrożenie, ze ludzie zbojkotują i grę wezmą z torrentow... nie wiem po co cdr w politykę się angażuje.

www.wykop.pl/link/5533453/dla-...

Tylko ten konsensus, to 20 mln więcej ;d Przy aktualnej wycenie spólki, raczej znikome wartości. Nie ma co się oszukiwać, wyniki nic nie będą znaczyć aż do premiery CyberPunka, tam będzie tak naprawdę weryfikacja wyceny.

Najważniejsze tak naprawdę zamiast analizy banku itp. jest, aby USA była już za dołkiem i nie wróciły spadki po 3-4% dziennie, bo wtedy i nas to nie ominie... Niestety tam trochę w porównaniu do reszty świata zbyt szybko wyciągnęli rynek z tych spadków, boję się trochę, że za szybko i za chwilę znowu tam ostro polecą... oby nie Sick

Wg. mnie trochę zbyt prosto by było, żeby nagle trend się odwrócił i miało poszybować, wiele moich znajomych zielonych z giełdy nakupowało akcje PKO/PEO pod korek bo jako jedyni jeszcze nie odbili po spadku... mało prawdopodobne by grubi pozwolili leszczom zarobić.... Oczywiście sam też pakiecik kupiłem :D ale jednak wkalkulowałem, że może jeszcze porządnie łupnąć.

@hotFinger,

dośc naiwne myślenie, miałeś ostatnio pokaz co się dzieje na GPW gdy ameryka spada xd także los JSW w dużje mierze jest uzależniony od tego czy to koniec korekty w USA. jak tam znowu zaczną sypać po ~~2% to u nas znowu GPW będzie po 4% spadac :D

Pytanie czy to nie byłoby zbyt proste? Chyba już każdy zdaje sobie sprawę, że tutaj jest tylko spekuła i nic więcej. Wszyscy drobni kupują od ~~25, bo każdy otwiera wykres 3 letni i widzi jak z 10 do ponad 100 urosło. Pewnie nie jeden jest w stanie przetrzymać dużo, ale ilu dalej by trzymało akcje, gdyby grubi uwalili naprawdę do 5 zł? Myślę, że po drodze 99% drobnych wywali w okolicach 10 i poniżej ze stratami po 50+%. Brzmi jak science-fiction, ale kto dwa lata temu, gdy handlowano w okolicach 100 zł postawił by chociaż złamanego grosza, że będziemy aktualnie na 13 zł?

A argumenty, że 5 zł nierealne bo C/Z by takie małe było, popatrzcie na TPE itp., poza tym w czym problem porobić odpisy i inne sztuczki, które sztucznie podniosą różnego rodzaju wskaźniki co by ludzie mieli uzasadnienie :)


W takim wypadku jak uważacie, dywidenda by była odwołana czy skąd pieniądze na zakup mbanku?

A to nie było już wiadome od dawna, że oni z tej ulgi skorzystają? A tutaj tylko info, że dostali interpretacje i tyle tak naprawdę. Wielu pojedyńczych programistów też chcących skorzystać z tej ulgi po prostu zgłaszali się do urzędu o indywidualną interpretację żeby mieć podkładkę.

Informacje
Stopień: Oswojony
Dołączył: 26 września 2017
Ostatnia wizyta: 3 sierpnia 2020 16:28:28
Liczba wpisów: 47
[0,01% wszystkich postów / 0,04 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,339 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +125,53% +25 106,02 zł 45 106,02 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d