pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

CSharpBeginner

CSharpBeginner

Ostatnie 10 wpisów
Też nie rozumiem, także będę bardzo wdzięczny za wyjaśnienie :)

Z tego co zrozumiałem to duzi, którzy chcą sprzedać dogadali się z innymi dużymi, którzy chcą kupić na ~~10% akcji po 30.50. Teraz kolega wyżej napisał, że to nie duzi kupujący i sprzedający się dogadali tylko 2 dużych, którzy sprzedają że będą to robić po 30.50, jednak cena bodaj na otwarciu już była poniżej 30.50, więc nie mogli w tym momencie sypać akcji w rynek, chyba, że ta ustalona cena nic nie znaczy? To w takim razie po co to, skoro i tak sypią po niższej cenie?

Vox napisał(a):
grunt że PPK ruszy giełdę do góry... i zakończy bessę.

W jakim sensie PPK ma ruszyć giełdę? W 2019 ma być 6 mld, czyli 3 mld na WIG20. Przez 6, to wychodzi 500 mln na miesiąc, poważnie ktoś myśli, że 500mln miesięcznie miałoby rozruszac WIG20? Wy tu sobie żartujecie i ja czegos nie rozumiem czy o co chodzi? Przecież takie 500mln miesięcznie to tyle co kot napłakał ;p

Jak wygląda korelacja między stopami procentowymi a bankami? Gdzie nie czytam, to wyższe stopy sprawiają wzrost rentowności obligacji i przypływ w tym kierunku pieniędzy i odpływ z rynku akcji(spadki). Wzrost stóp sprawia też jednak zwiększone zyski dla banków, w takim razie dlaczego miałby być odpływ z ich akcji? Zastanawiam sie po prostu czy w dobie podwyższania stóp przez USA warto zainteresować się bankami skoro ich wyniki powinny się zwiększać dzięki temu?

Na konkurencyjnej stronie StrefyInwestorów jest świeży artykuł w którym napisali, że kontaktowali się z IR CDR i dostali informację m.in., że w latach 2002, a 2016 podpisali z AS szereg umów. Także nie jest zapewne tak jak wielu uważa, że jedyna umowa z AS jaka była podpisana to ta z 2002 roku, tylko regularnie były renegocjowane/podpisywane kolejne. Ciężko sobie wyobrazić by CDR robiąc wieśka na taką skalę nie zapewnił sobie bezpiczeństwa w tym zakresie, a informacja o regularnie podpisywanych umowach z autorem raczej dają powód do myślenia, że wszystko powinno być w porządku, stąd też ich stanowcza odpowiedź o bezzasadności takiego rządania.

Cytat:
CD PROJEKT w latach 2002 – 2016 podpisał z Andrzejem Sapkowskim szereg różnych umów

strefainwestorow.pl/artykuly/s...

Dla mnie to dobry żart z rana i nic więcej. Skoro CDR podpisał z nim umowy odnośnie wykorzystania książek z serii Wiedźmin, autor odrzucił możliwość dostawania %% od zysku na rzecz z góry ustalonej kwoty to z jakiej racji miałoby mu teraz cokolwiek przysługiwać? Kancelaria zapewne chce sobie zrobić głośną reklamę, innego wytłumaczenia naprawdę nie widzę ... :)

Niby Andrzej, a jednak Janusz... Nie wierzył w sukces, nie chciał %% od zysku tylko gotówkę, wyzywał graczy od debili itp. itd., a teraz nagle chce 60 baniek ... :D

www.bankier.pl/wiadomosc/Andrz...

CDR ujawniając takie pismo, chyba nie chce się bawić w żadne polubowne rozwiązania i w razie co są chętni iść do sądu - wg. mnie oznacza, że są pewni umów jakie z nim podpisali na wykorzystanie.

Preorder Thronebreaker 99 zł (odpowiednio 29.99 USD, 25,89 Euro)

Gameplay 12 minutowy:

Nie wiem jak wy, ale ja jestem podjarany strasznie. Wygląda jak "Heroes of Might and Magic III", tylko zamiast bitw gramy pojedynki w Gwinta. Kosmos! Czytając reddita i inne zagraniczne serwisy wszyscy raczej jednogłosnie wyrażają sie: BIG WOW!

Bardzo duże obroty do tej pory dzisiaj, lider na GPW. Pytanie czy to fundusze zagraniczne kupują w związku z awansem do indeksu Stoxx? Czemu w takim razie w trakcie sesji, takie ruchy chyba z reguły odbywały się na fixie? Czyżby zagraniczni nie znaleźli wystarczającej liczby chętnych funduszy do sprzedaży i dlatego dobierają w trakcie sesji? Fajnie jakby ktoś obeznany w temacie rzucił na to okiem, dzięki z góry :)

No i sam widzisz, kwestia uznania co jest hitem :) Bo wg. twojego np. hitem nie jest gra, która może nie spędziła tygodnia w TOP3, ale cały rok okupuje TOP10.

@Sasky

Będzie jakiś news z relacją na żywo od 12 co się dzieje na spotkaniu itp. czy raczej po wszystkim po prostu dodacie jakiś news podsumowujący?

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 5 września 2019 18:58:49
Liczba wpisów: 29
[0,01% wszystkich postów / 0,04 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,617 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d