pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

CSharpBeginner

CSharpBeginner

Ostatnie 10 wpisów
Bez przesady nawet nie spadło do średniej 100-dniowej ;p Niektórzy to chyba naprawdę by chcieli codziennie +2% i tak codziennie przez cały rok... Troche chłodnej głowy, ostatnia fala z 20 na 35 to prawie 100% wzrostu, daj kursowi ochłonąć, nabrać mocy na kolejn ruch.

"Analitycy Credit Suisse w raporcie z 31 marca obniżyli rekomendację CD Projektu do "poniżej rynku" z "neutralnie", obniżając cenę docelową akcji spółki do 155 zł z 400 zł."

https://stooq.pl/n/?f=1413492

Ale masakra, że już nawet sami oficjalnie dają promocje na Steamie... ledwo co premiera gry, gry która miała być ewenementem. Szczerze, jakichkolwiek oficjalnych zniżek to ja się może pod koniec roku spodziewałem.. sprzedaż chyba naprawdę musi marnie wyglądać, skoro takimi ruchami muszą ją pobudzać.

Niech oni lepiej terminu dotrzymają i nie przekładają go znowu... kurs manewruje nad przepaścią, jak spadnie poniżej 200 i zaczną uruchamiać się stop lossy to kiepsko to widze ... oby do tego nie doszło.

Balony na spółkach growth, bardzo niskie wyceny spółek value. Od paru miesięcy ewidentnie widać jak kapitał przenosi się między tymi grupami spółek. Nie zdziwiłbym się na przykładzie CDR, który ewidentnie był rozgrywany przez ostatnie 4-5 lat, jakby w najbliższych 2 latach nawet cofnął się do ~~50 zł. Brzmi jak science fiction, ale podobnie by brzmiały wróżby jeszcze poł roku temu, gdy cena była 400, że w marcu będzie można za 200 papier kupić :)

Teoretycznie spadliśmy 50% od szczytu, ogrom ludzi, którzy przegapili wzrosty na CDR zapewne zbiera papier od kiedy kurs złamał 400. Ciekawe te najbliższe miesiące czy naprawdę czarny scenariusz się sprawdzi i powrót na 2 cyfrówkę.

Podobnie jak ING xd

Jak to jest, ze jak CDR spada 10% to wszyscy widza jak grubi zbierają, a jak rośnie 10% to już grubi nie sprzedają tylko short-squueze xD

Przecież w tym komunikacie nie ma nic, że Morgan kupił jakieś akcje. Tylko zawiadomienie o posiadaniu, datowane na 01.01.2021, czyli na pewno jest to związane z tym brexitem od nowego roku. Nie rozumiem dlaczego wszędzie w komentarzach ludzie piszą jak to Morgan kupował i teraz tylko góra... chyba ulica mocno zapakowana po 300-400 niestety...

Po to masz takie rzeczy jak SL i inne mechanizmy obrony. Raczej nie wierzę w sytuacje, że kiedyś sesja otworzy się z -30% :). Dla mnie póki EMA100 rośnie, mamy trend wzrostowy i tylko w takim kierunku będę dokładać na spadkach.

Od stycznia rozjechały się zyski spólek a wyceny na giełdahc na całym świecie, stara ekonomia jużnie obowiązuje. Nie ma co patrzeć na jakies newsy itp, tylko płynąć z trendem i tyle.

Czy przejęcie IB może mieć jakiś negatywny wpływ na potencjalne plany Pekao dot. dywidendy? Z tego co czytam to przjęcię jest darmowe, gdzie BFG dotuje zobowiązania IB?

WWW też działa, jeżeli nie widzisz zakładki Makler przeloguj sie, powinna się pokazać (tak było w moim przypadku, za 1 razem nie miałem)

A ja mam pytanie czysto techniczne, może akurat ktoś wie.

W przypadku takiej awarii, jak teraz, że DM wyłącza Maklera. Czy jaki kolwiek inny DM swój system, jak wiadomo akcje są zapisywane w KDPW, także nie ma obaw, że coś zniknie. Jak wygląda sytuacja ze stop-lossami? Gdzie one są przechowywane? Jeżeli DM wyłącza swój system, to stop-lossy też wylatują? Czy może gdzieś indziej je DM przekazuje i tak jak teraz przykładowo leży Makler to stop-lossy dalej się moga wykonać?

Bez przesady, ostatnie wzrosty były szalone... korekta należy się jak psu buda, i to dużo głębsza. Nie ma co panikowac

Jak sądzicie jaki wpływ na nasze banki będzie miała dzisiaj konferencja FOMC na której rekordowo niskie stopy zostały utrzymane i założenie, że takie pozostaną przez 2.5 roku? Wells Fargo -8.5%, pozostałe banki też 4-5% spadają. Przełoży się to na nasz rynek i nasze banki? Może to dobrze, że jutro nie ma sesji na GPW, licząc, że jutro ochłoną za oceanem i nie będzie tak źle w piątek u nas...

Ale burza wyszła z tym przesunięciem prezentacji i postem na Twitterze, ze „BlackLivesMatter”, a komentarz jakiegoś użytkownika „AllLivesMatter” jako jedyny schowany przez Nich. W wielu miejscach fala hejtu i wycofywanie preorderow itp. Ciekawe na ile to poważne zagrożenie, ze ludzie zbojkotują i grę wezmą z torrentow... nie wiem po co cdr w politykę się angażuje.

www.wykop.pl/link/5533453/dla-...

Tylko ten konsensus, to 20 mln więcej ;d Przy aktualnej wycenie spólki, raczej znikome wartości. Nie ma co się oszukiwać, wyniki nic nie będą znaczyć aż do premiery CyberPunka, tam będzie tak naprawdę weryfikacja wyceny.

Najważniejsze tak naprawdę zamiast analizy banku itp. jest, aby USA była już za dołkiem i nie wróciły spadki po 3-4% dziennie, bo wtedy i nas to nie ominie... Niestety tam trochę w porównaniu do reszty świata zbyt szybko wyciągnęli rynek z tych spadków, boję się trochę, że za szybko i za chwilę znowu tam ostro polecą... oby nie Sick

Wg. mnie trochę zbyt prosto by było, żeby nagle trend się odwrócił i miało poszybować, wiele moich znajomych zielonych z giełdy nakupowało akcje PKO/PEO pod korek bo jako jedyni jeszcze nie odbili po spadku... mało prawdopodobne by grubi pozwolili leszczom zarobić.... Oczywiście sam też pakiecik kupiłem :D ale jednak wkalkulowałem, że może jeszcze porządnie łupnąć.

@hotFinger,

dośc naiwne myślenie, miałeś ostatnio pokaz co się dzieje na GPW gdy ameryka spada xd także los JSW w dużje mierze jest uzależniony od tego czy to koniec korekty w USA. jak tam znowu zaczną sypać po ~~2% to u nas znowu GPW będzie po 4% spadac :D

Pytanie czy to nie byłoby zbyt proste? Chyba już każdy zdaje sobie sprawę, że tutaj jest tylko spekuła i nic więcej. Wszyscy drobni kupują od ~~25, bo każdy otwiera wykres 3 letni i widzi jak z 10 do ponad 100 urosło. Pewnie nie jeden jest w stanie przetrzymać dużo, ale ilu dalej by trzymało akcje, gdyby grubi uwalili naprawdę do 5 zł? Myślę, że po drodze 99% drobnych wywali w okolicach 10 i poniżej ze stratami po 50+%. Brzmi jak science-fiction, ale kto dwa lata temu, gdy handlowano w okolicach 100 zł postawił by chociaż złamanego grosza, że będziemy aktualnie na 13 zł?

A argumenty, że 5 zł nierealne bo C/Z by takie małe było, popatrzcie na TPE itp., poza tym w czym problem porobić odpisy i inne sztuczki, które sztucznie podniosą różnego rodzaju wskaźniki co by ludzie mieli uzasadnienie :)

W takim wypadku jak uważacie, dywidenda by była odwołana czy skąd pieniądze na zakup mbanku?

A to nie było już wiadome od dawna, że oni z tej ulgi skorzystają? A tutaj tylko info, że dostali interpretacje i tyle tak naprawdę. Wielu pojedyńczych programistów też chcących skorzystać z tej ulgi po prostu zgłaszali się do urzędu o indywidualną interpretację żeby mieć podkładkę.

Mi się wydaje, że zjadą dużo niżej. Skoro dostali 5 miechów więcej zabawy kursem to nie zdziwiłbym się jakby chcieli jeszcze przed premierą wywalić ładnie i zasiać panikę. Może być ciekawie w najbliższych miesiącach :)

Ale ja gamedevu nie tykam, także bardziej jako obserwator ;d

Jak wygląda sytuacja w przypadku BETA ETF WIG20 TR, czy są tutaj jakieś niebezpieczeńśtwa, że nagle zainwestowane pieniądze przepadną? Z założenia ETF inwestuje włożone pieniądze w spółki WIG20, więc zawsze powinien mieć pieniądze, aby można po prostu wyjść z inwestycji. A jak to wygląda rzeczywiście? Czy inwestycja w taki ETF jest w 100% bezpieczna?

@allemange, zgadza się C/Z jest niskie, np. spółek energetyczych, ale powiedzmy sobie szczerze czy one mają szanse na wzrost, gdy czekają je ogromne inwestycje, możę nawet przejęcia albo inne zachcianki polityków :)

@Utnapisztim, dokładnie, jednak jak napisałem, taki CDR jest strasznie napompowany, mając na horyzoncie premierę CyberaPunka gdzie w cenie jest już naprawdę ogromny sukces, jaki tutaj jest potencjał wzrostu/ryzyka?

Wszędzie piszą jak to na GPW tano, jak to WIG20 pofrunie, dno uklepane. Ale patrząc obiektywnie z zimną głową czy naprawdę tak jest? Zerkam na indeks WIG20 i szczerze nie widzę tutaj nic ciekawego, jeżeli ktoś chciałby nawet z rocznym horyzontem zainwestować.

Zatem pytam, na czym ma ta hossa się odbyć?

CDR, Dino już napompowane, większośc spółek państwowa, także w każdej chwili mogą zasponsorować super pomysły i skończy się jak na Orlenie ostatnio. Do tego jakby to było mało to jeszcze frankowicze, energetyki - raczej nieciekawie to się zapowiada u nas.

Pozostają jedynie telekomy jak Play i Orange, ale to raczej papiery defensywne, rynek jest w dużej mierze podzielony i ciężko tutaj o jakiś sensowny wzrost.

Także naprawdę, z chęcia z samej ciekawości i dyskusji posłucham, jaka spółka z WIG20 ma naprawdę potencjał, żeby przez najbliższe 2-3 lata rosnąć.

Czyli w skrócie jeżeli za ostatnie 2 lata nic nie zrobiłem z tymi PIT które dostawalem od domu maklerskiego to nie mogę tych strat odliczyć w tym roku? :( Nie da się tego jakoś nadrobić?

Witam.

Mam pytanie odnośnie strat za poprzedni rok. Dostałem w lutym PIT od domu maklerskiego z wykazaną stratą za rok 2018. Niestety nic z tym nie zrobiłem, myślałem, że mając stratę nie trzeba nic z tym robić. Jak to wygląda aktualnie, czy mógłbym tamtą stratę odliczyć od potencjalnych zysków w kolejnych latach? Czy fakt, że nigdzie tej straty nie zgłosiłem przekreśla taką możlwiość? Pray

Jaki to może mieć wpływ na kurs Energi i Orlenu wg. was?

Zawsze słyszałem, że spadający dolar wzgledem złotówki to dobry znak dla naszego rynku. Dzisiaj USD/PLN mocno spada, tak samo jak rynek. Pytanie co tutaj jest blefem, rynek czy złotówka.

Też nie rozumiem, także będę bardzo wdzięczny za wyjaśnienie :)

Z tego co zrozumiałem to duzi, którzy chcą sprzedać dogadali się z innymi dużymi, którzy chcą kupić na ~~10% akcji po 30.50. Teraz kolega wyżej napisał, że to nie duzi kupujący i sprzedający się dogadali tylko 2 dużych, którzy sprzedają że będą to robić po 30.50, jednak cena bodaj na otwarciu już była poniżej 30.50, więc nie mogli w tym momencie sypać akcji w rynek, chyba, że ta ustalona cena nic nie znaczy? To w takim razie po co to, skoro i tak sypią po niższej cenie?

Vox napisał(a):
grunt że PPK ruszy giełdę do góry... i zakończy bessę.

W jakim sensie PPK ma ruszyć giełdę? W 2019 ma być 6 mld, czyli 3 mld na WIG20. Przez 6, to wychodzi 500 mln na miesiąc, poważnie ktoś myśli, że 500mln miesięcznie miałoby rozruszac WIG20? Wy tu sobie żartujecie i ja czegos nie rozumiem czy o co chodzi? Przecież takie 500mln miesięcznie to tyle co kot napłakał ;p

Jak wygląda korelacja między stopami procentowymi a bankami? Gdzie nie czytam, to wyższe stopy sprawiają wzrost rentowności obligacji i przypływ w tym kierunku pieniędzy i odpływ z rynku akcji(spadki). Wzrost stóp sprawia też jednak zwiększone zyski dla banków, w takim razie dlaczego miałby być odpływ z ich akcji? Zastanawiam sie po prostu czy w dobie podwyższania stóp przez USA warto zainteresować się bankami skoro ich wyniki powinny się zwiększać dzięki temu?

Na konkurencyjnej stronie StrefyInwestorów jest świeży artykuł w którym napisali, że kontaktowali się z IR CDR i dostali informację m.in., że w latach 2002, a 2016 podpisali z AS szereg umów. Także nie jest zapewne tak jak wielu uważa, że jedyna umowa z AS jaka była podpisana to ta z 2002 roku, tylko regularnie były renegocjowane/podpisywane kolejne. Ciężko sobie wyobrazić by CDR robiąc wieśka na taką skalę nie zapewnił sobie bezpiczeństwa w tym zakresie, a informacja o regularnie podpisywanych umowach z autorem raczej dają powód do myślenia, że wszystko powinno być w porządku, stąd też ich stanowcza odpowiedź o bezzasadności takiego rządania.

Cytat:
CD PROJEKT w latach 2002 – 2016 podpisał z Andrzejem Sapkowskim szereg różnych umów

strefainwestorow.pl/artykuly/s...

Dla mnie to dobry żart z rana i nic więcej. Skoro CDR podpisał z nim umowy odnośnie wykorzystania książek z serii Wiedźmin, autor odrzucił możliwość dostawania %% od zysku na rzecz z góry ustalonej kwoty to z jakiej racji miałoby mu teraz cokolwiek przysługiwać? Kancelaria zapewne chce sobie zrobić głośną reklamę, innego wytłumaczenia naprawdę nie widzę ... :)

Niby Andrzej, a jednak Janusz... Nie wierzył w sukces, nie chciał %% od zysku tylko gotówkę, wyzywał graczy od debili itp. itd., a teraz nagle chce 60 baniek ... :D

www.bankier.pl/wiadomosc/Andrz...

CDR ujawniając takie pismo, chyba nie chce się bawić w żadne polubowne rozwiązania i w razie co są chętni iść do sądu - wg. mnie oznacza, że są pewni umów jakie z nim podpisali na wykorzystanie.

Preorder Thronebreaker 99 zł (odpowiednio 29.99 USD, 25,89 Euro)

Gameplay 12 minutowy:

Nie wiem jak wy, ale ja jestem podjarany strasznie. Wygląda jak "Heroes of Might and Magic III", tylko zamiast bitw gramy pojedynki w Gwinta. Kosmos! Czytając reddita i inne zagraniczne serwisy wszyscy raczej jednogłosnie wyrażają sie: BIG WOW!

Bardzo duże obroty do tej pory dzisiaj, lider na GPW. Pytanie czy to fundusze zagraniczne kupują w związku z awansem do indeksu Stoxx? Czemu w takim razie w trakcie sesji, takie ruchy chyba z reguły odbywały się na fixie? Czyżby zagraniczni nie znaleźli wystarczającej liczby chętnych funduszy do sprzedaży i dlatego dobierają w trakcie sesji? Fajnie jakby ktoś obeznany w temacie rzucił na to okiem, dzięki z góry :)

No i sam widzisz, kwestia uznania co jest hitem :) Bo wg. twojego np. hitem nie jest gra, która może nie spędziła tygodnia w TOP3, ale cały rok okupuje TOP10.

@Sasky

Będzie jakiś news z relacją na żywo od 12 co się dzieje na spotkaniu itp. czy raczej po wszystkim po prostu dodacie jakiś news podsumowujący?

Skąd to info o premierze? Źródło dołącz, w przypadku zwykłego widzimisię lepiej usuń ten post sam zanim administracja to zrobi ;p

Zaczynają już serwisy o tym pisać.

Cytat:
Paliwo na stacjach Dino. Spółka uzyskała koncesję

www.money.pl/gospodarka/wiadom...

Wychodzi na to, że spółka zależna Dino czyli Dino OIL dostała koncesję na obrót paliwami. W maju wiele serwisów pisało, że taki wniosek został złożony. Dzisiaj widać na stronie ure, że data wydania koncesji to parę dni temu, więc chyba to już oficjalna informacja?

bip.ure.gov.pl/bip/form/r93028...

Poważnie? Widzę w arkuszu np., że po lewej stronie chcą kupić 500 akcji po 50 zł, a na sprzedaży 300 akcji po 53 zł, a tak naprawdę rzeczywiście ktoś chce kupić 40000 akcji? Czyli okazuje się, że patrzenie tak naprawdę w arkusz nie ma sensu bo nie wiem ile dokładnie tam jest akcji czy na sell czy na buy? Przykładowo, jeżeli widzę 300 akcji na sprzedaż to rozumiem, że mały sprzedaje 300, ale ukryte może być kolejne 10000 tys. np?

Hej mam pytanie o co chodzi z ogromnymi transakcjami, które nagle się zdarzają. Często widziałem coś takiego na Play, przykładowo na kup jest 100 akcji po 30.00, na sprzedaj 500 akcji po 31.00 i nagle ktoś kupuje 20000 akcji po 31.00. Normalnie podniosło by to od razu o pełno procent kurs tymczasem on nawet nie drga, wygląda to jakby w jednej sekundzie ktoś wystawił zlecenie na sprzedaż tylu akcji, a ktoś inny od razu to zebrał. Na oko nowicjusza takiego jak ja wygląda to jakby dwóch kolegów z jakiegoś funduszu z biurek obok stwierdzili, a zabawmy się przy kawie i w jednej chwili jeden wystawia takie zlecenie, a drugi kupuje tylko po co coś takiego robić? I czy to jest legalne?

Macie jakiś sensowny argument dlaczego tak leci od kiedy liznęło maksima? Nie sądziłem szczerze mówiąc, że pęknie 100 zł. Tym bardziej, gdy za chwile raport, który wg. mojej opinii powinien być dobry (mundial - ludzie kupowali dużo więcej alkoholu,chipsów itp.), wiadomości z gospodarki, że pod względem zeszłorocznym w czerwcu ludzie wydali dużo więcej na zakupy, 74 nowe sklepu i ciągle otwieranie nowych. Informacje o kupnie akcji przez osoby z zarządu po cenie ~~102-103. Czy taki spadek poniżej 100 zł traktujecie jako sygnał zmiany sentymentu czy raczej okazja do zwiększenia zaangażowania?

Jest ktoś w stanie napisać o co chodzi w dzisiejszym komunikacie po godzinie 16? Nagle zaczęła się lawina i z zielonego skończyło się na -15%?

A jedyne co w nim jest to po prostu lista osób powiązanych z zarządem?

Odpowiedz na pismo nr sygn. DIR-WZP.4550.134.2018.AB z dnia 03 lipca 2018 (wpływ do Spółki 11-07-2018)

Cytat:
To jest coś niesamowitego, dawno nie widziałem czegoś takiego.

Mógłbyś paroma słowami napisać co takiego niesamowitego dawno nie widziałeś? Oglądałem też właśnie ten trailer i szczerze mówiąc nic ciekawego tam nie zobaczyłem, kolorystyka wg. mnie w ogóle nie CyberPunkowa, takie to było nijakie, jakby Gta2077? Hmm co prawda trailer bardzo krótki także ciężko coś więcej powiedzieć, trzeba poczekać na jakiś gameplay...

Jest gdzieś dostępna lista z dokładnymi datami premier nadchodzących produkcji?

W 1Q większość zysku to zapewne "Fishing Clash", którego premiera była bodajże 3Q 2017, dlatego taka dynamika jest zrozumiała i raczej nie powinna dziwić. Zobaczymy co dalej, bo z tego co rozumiem, większość zarobków tej firmy opiera się aktualnie na "Fishing Clash" i drugiej praktycznie pokrewnej grze związanej z łowieniem. Z tego co się orientuję zapowiedzieli, że będą wydawać 2 duże gry (domniemam pokroju fishing clash) rocznie, zatem pytanie wydaje się oczywiste - czy potrafią zrobić kolejne gry, które będą generować podobne zyski. Kapitalizacja to już prawie pół miliarda .. :)

Prezes był... i się zmył :)

Cytat:
Jorgen Bang-Jensen ustępuje ze stanowiska prezesa Play

wiadomosci.stockwatch.pl/jorge...

Czyli skasował na IPO i pakuje walizę krótko mówiąc. Dobrze, że poczytałem tutaj wiele postów co skłoniło mnie do głębszej analizy spółki i wyjście jeszcze bez straty. Aktualnie już by tak miło nie było, a póki co na horyzoncie też nie widać by trend spadkowy miał się odwrócić.

Aż dziwne, że ciągle są ludzie, którzy wierzą w cokolwiek co mówi zarząd. Przypomnę, że zarząd także mówił niedawno, że "pewien" bank udzieli im kredytu.

Jan Nowak nie bądź naiwniakiem, że emisja będzie minimum po 10 zł bo tak powiedział zarząd. Emisja będzie po takiej cenie, która będzie pasować Arbisowi. Chyba nie muszę przypominać jak się zapatrywali na walnym na cenę 10 zł :)

Pozdrawiam i życzę większej trzeźwości umysłu.

Oby ta informacja plus cała zielona Ameryka wczoraj zahamowały te spadki, bo to co się tutaj dzieje od miesiąca to jakaś masakra, chyba nie ma aktualnie bardziej lecącej spółki.

Właściciele to pewnie sami nie wiedzą kiedy ta premiera będzie :D

Przesadzasz, cały rynek leci to i Play leci. Spółka ma bardzo duże zyski, będzie dywidenda, skarb państwa nie macza w niej swoich chciwych łap, nie ma żadnego uzasadnienia żeby cena była poniżej 36 zł. Za 2 tyg raport finansowy, także mam nadzieję, że od marca stabilny powrót do ~~38 zł.

Orange w ostatnich tygodniach miał niezły rajd, praktycznie z ~~4.50 na ponad 6 zł. Trzeba być ostrożnym. Jeżeli chodzi o telekomy wydaje mi się, że ciekawym tematem jest aktualnie Play, zalecam zerknąć na jego wykres i wysunąć własne wnioski, ale wg. mnie dość wyraźnie zaczyna się klarować podwójne dno.

Jest ktoś w stanie w dwóch słowach opisać o co chodzi w komunikacie z 2017-12-08 "Powiadomienia o transakcjach dotyczących znacznych pakietów akcji uaktualnienie"? Niestety od zawsze niemieckiego się uczyłem, angielski został na poziomie podstawowym :) Pozdrawiam

Na pewno jest wiele prawdy w tym co piszesz, aczkolwiek na pewno nie znaczy to, że Play nie ma żadnego potencjału wzrostowego. Nie bez powodu kolejki na IPO były ogromne. Może Play nie ma własnej infrastruktury, jednak firma i ludzie w niej obecni pokazali przez ostatnie lata, że potrafią i wiedzą jak rywalizować o klienta. Z tego co się też orientuję Play całkiem niedawno wyprzedził Orange i jest liderem segmentu telefonii komórkowej.

Witam, jestem początkującym inwestorem i mam jedno pytanie. Jeżeli jakaś spółka robi emisję nowych akcji, które przejmują fundusze to kiedy oni mogę je sprzedawać?

Przykładowo aktualnie spółka QUMAK parę dni temu wykonała emisję do 30 mln akcji serii L w ramach subskrypcji prywatnej. W wiadomościach dotyczących tej spółki pojawiały się informację, że fundusz XYZ zwiększył zaangażowanie po przejęciu XX milionów akcji w drodze emisji. Oczywiście cena w emisji była dużo tańsza niż aktualna cena rynkowa.

Czy w takim przypadku fundusze, które przejęły te akcje w dużo niższej cenie mogą je w każdej chwili sprzedać?

Informacje
Stopień: Obeznany
Ostatnia wizyta: 10 maja 2021 19:50:43
Liczba wpisów: 64
[0,02% wszystkich postów / 0,05 postów dziennie]
Punkty respektu: 3

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 1,159 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +173,47% +34 694,69 zł 54 694,69 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło