pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Seneca

Seneca

Ostatnie 10 wpisów
purebiologics.com/news/projekt...

spółka wystartowała z przedklinika pierwszego projektu.

Trwają prace w ramach pierwszego panelu badań przedklinicznych w projekcie PB001. Badania prowadzi doświadczone w immunoonkologii i modelach nowotworów jelit CRO z Lund w Szwecji – Timeline Bioresearch.
Zgodnie z zapowiedziami Zarządu, pod koniec grudnia 2020 r. podano bispecyficzne przeciwciało pierwszej kohorcie myszy w badaniu maksymalnej tolerowanej dawki, w schemacie rosnącej dawki. Ustalona maksymalna tolerowana dawka będzie wykorzystana w kolejnym etapie eksperymentu do badania skuteczności tego przeciwciała.
Dzięki wykorzystaniu modeli spółka planuje zbadać hipotezę badawczą mechanizmu działania docelowej cząsteczki PB001.


moderatorzy - spółka opuściła już NC ;-)

podobno jest to szeroko praktykowana strategia, a nie "łapanie się brzytwy". Ciekawy komentarz z forum bankiera (uzytkownik Tom123),

Dzięki za rzeczową analizę. Postawiłeś znaki zapytania w wielu miejscach gdzie pojawiły się u mnie.
jednak co do rozwijania dystrybucji produktu/technologii na sprzedaż, to jest to normalna praktyka podnosząca referencje produktu i wycenę całego projektu. Z zasady technologia w uruchomioną produkcją i funkcjonującą dystrybucją jest sprzedawana drożej. Przed samą sprzedaża technologii umowy dystrybucyjne są roziązywane a le potencjał sprzedazowy na rynku pozostaje. Więc przy sprzedaży PRCone nie muszą wyłączać Polski, zresztą nie mogą bu już praw do patentu i produkcji nie będą posiadać.
Tak było np w pierwszym sprzedawanym patentem Airway Medix, 5 lata temu, którzy właśnie rozpoczęli dystrybucję Cuffix w kilku krajach i szukają dystrybutora na USA po decyzji FDA, mino że ich model to sprzedaż całych projektów. I robią to równolegle do testów użytkowych po to żeby podnieść wycenę technologii

Kolega Yodyod, tyle niewiadomych a Ty od razu taką laurkę im wystawiasz.

Nie podoba sie mojem ego przesuiecie w czasie. Nie podoba mi się, że taka mozliwość raczej była omijana w komunikacji z rynkiem - raczej mowa była o przsuieciu w badaniach klinicznych na gronkowca. Ale nie myslmy zero-jedynkowo.
Wydaje mi sie, że zarzad Scope mógł sprzedać projekt nie dysponując panelem Covid. Ale poszli ta drogą widząc zwielokrotnienie? ceny sprzedaży.
To wygląda na zmianę strategii podyktowaną warunkami potencjalnego nabywcy.
Co Ty byś po 10 latach pracy nad urządzeniem zrobił na ich miejscu?

Bloomberg raczej nie podaje takich informacji przed espi,nawet jesli maja dojscia.

infostrefa.com/infostrefa/pl/w...

[...]

Zarząd Scope Fluidics SA (Spółka, Emitent) informuje, że w dniu 13 marca 2020r. podjął decyzję o rozszerzeniu prac nad panelem rozpoznającym wirusowe zakażenia dróg oddechowych o opracowanie ultra-szybkiego testu wykrywającego wirusa SARS-CoV-2, powodującego chorobę Covid-19.

[...]

Dodatkowo, zarząd Spółki przeprowadził, w dniach 2-9 marca w USA, rozmowy z firmami diagnostycznymi o światowym zasięgu sprzedaży, z firmą nowoczesnych technologii o globalnej skali działalności, otwierającą system opieki medycznej oraz z ekspertami rynku diagnostyki medycznej. Konsultacje te potwierdzają, że parametry użytkowe systemu PCR|ONE optymalnie adresują potrzebę szybkich, czułych i wiarygodnych testów wykrywających wirus SARS-CoV-2 na możliwie najwcześniejszym etapie zakażenia. Funkcjonalność systemu PCR|ONE adresuje też trend na dynamicznie rosnącym rynku diagnostyki molekularnej w formacie Point-of-Care poprzez połączenie szybkości działania, szerokości panelu wykrywanych markerów genetycznych oraz niskiego kosztu produkcji paneli.

hello1

moim zdaniem, nawet marketingowo powinni właśnie przyśpieszyć te panele kosztem innych. Ale ufam, że wiedzą co robią i są spójni z sugestiami partnera od komercjalizacji.

właśnie, pokusi się ktoś o oszacowanie c/z po sprzedaży PCRa?

Tomasz 321, wydaję się, że najlepiej ogarniasz tu technologię PCR. Czy Scope wg. Ciebie mógłby zaprojektować kartdridże pod własnie np. coronavirusa? Ciekawy jestm jak to czaso- i koszochłonnie wygląda, ale pewnie każdy przypadek należy traktować osobno...

p.s. jak wygląda komunikacja z IR Scope, pisał ktoś z Was, odpowiadają?

kogo / jakie źródła polecasz jeśli mogę zapytać?
ze swojej strony uważam, że dużo mądrego można znaleźć w "analizach prezesa" i gazecie giełdowej OBSa.

Informacje
Stopień: Oswojony
Dołączył: 10 stycznia 2019
Ostatnia wizyta: 26 stycznia 2021 00:20:04
Liczba wpisów: 35
[0,01% wszystkich postów / 0,05 postów dziennie]
Punkty respektu: 2

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,397 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +156,07% +31 214,25 zł 51 214,25 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d