pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

donadoni

donadoni

Ostatnie 10 wpisów
Widzę, że portfel znów ładnie podskoczył. Gratulacje!

Tradycyjnie poproszę o analizę WIG20.
Jeszcze takie pytanko: jak duży jest wpływ zmiany składu indeksu na jego obraz techniczny? Wejście Allegro do WIG-u20 nawet z powodu samego obrotu trochę namieszało w obrazie indeksu - tak przynajmniej mi się wydaje.

Wojetek napisał(a):
. Najprawdopodobniej dane które przekazywali całemu światu od lutego były sfałszowane. .

Te pochodzące z PL też nie są prawdziwe.

Cytat:
1) Rynek, który wzrósł z 1250 do prawie 1890 (WIG20) naprawdę ma z czego spadać

Od tego szczytu WIG 20 oddalił się już o 8%, czyli już spora część zysków została skonsumowana.

Obstawiasz spadki we wrześniu i październiku?
Co z rajdem świętego mikołaja?
Ja spodziewam się byczej końcówki roku o ile w najbliższym czasie nastąpi głębsza korekta, choć tak na prawdę GPW (zwłaszcza większe spółki) nie za bardzo ma z czego spadać.

Szutnik napisał(a):
[

Spokojnie. Najważniejszy warunek do tego, by Mr Zagranyca mógł w Polsce robić prawdziwą hossę na ciężkich walorach, czyli trend spadkowy na USD już mamy.
Teraz tylko pozostaje poczekać na zmianę postrzegania przez globalne fundusze europejskich banków i finansówki, na co przyjdzie pewnie trochę poczekać, patrząc na indeks Eurostoxx Banks.
Ale jak już nastąpi, będzie mocne ciągnięcie w górę, na fali kupowania akcji Emerging Markets

Jak rozumiem, to obecny czas można uznać za dobry do akumulacji akcji największych spółek?

@Wojetek dziękuję za analizę złota :)

Jeżeli można to tradycyjnie poproszę o analizę. Tym razem ciekaw jestem perspektyw dla złota. Trend wzrostowy wyhamował a obecna korekta przeciąga się w czasie i widać, że przekroczenie 2000 powoduje uruchomienie transakcji sprzedaży. Czy ponowny powrót w okolice 1930 można potraktować jako podwójne dno i zapowiedź wzrostów?

Dzięki za link do obecnego portfela.

Cytat:
Najgorsze wyniki w tej chwili są w granicach -40 ,- 50%

Nawyraźniej w czasie hossy też można stracić salute

Zapraszam do dyskusji w zapomnianym wątku.
Ostatnio trwa szaleństwo na rynku złota a analitycy ciągle podnoszą ceny nawet do 3000 USD/uncja. Czy uważacie, że taki poziom cenowy złoto osiągnie?

@Wojetek jestem ciekaw Twojego wyniku.
Tak obstawiałem, że nie zobaczę Cię w czołówce, gdyż zagrania vabank raczej nie są w Twoim stylu co w mojej ocenie długofalowo daje przewagę, czego potwierdzeniem jest ciągły wzrost portfela CFR.

Jeszce taka prośba o zaprezentowane najgorszych wyników, chodzi mi bardziej o sam wynik procentowy a nicki mnie nie interesują.

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 27 października 2020 18:31:21
Liczba wpisów: 24
[0,01% wszystkich postów / 0,13 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,320 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +138,98% +27 796,27 zł 47 796,27 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d