pixelg
Wybory Parlamentarne 2011 - Ankiety i konkursy - Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Pytanie w Ankiecie : Na kogo będziesz głosować w Wyborach? (Ankieta zamknięta)
Wybór Głosy Statystyki
Platforma Obywatelska 38
27%
Prawo i Sprawiedliwość 13
9%
Sojusz Lewicy Demokratycznej 4
2%
Polskie Stronnictwo Ludowe 4
2%
Polska Jest Najważniejsza 1
0%
Kongres Nowej Prawicy 50
36%
Inna partia 4
2%
Oddam nieważny głos 5
3%
Nie idę na wybory 19
13%

5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Wybory Parlamentarne 2011

Amol
0
Dołączył: 2010-02-11
Wpisów: 252
Wysłane: 18 sierpnia 2011 16:11:55
Cytat:
1. Hitler = socjalista - nie mógł go chwalić,
2. Nie wiem, za mały na to byłem
3. Jest przeciwko UE i ma dobre powody, bo UE to Twór socjalistyczny,
4. On jest przesiąknięty Liberalizmem (posłuchaj wypowiedzi) i nienawiścią do socjalizmu
5. Posłuchaj jego wywiadów o Balcerowiczu to się dowiesz

ad.1. A zajrzyj tu:
Cytat:
O ile jednak Niemców można zrozumieć, bo Adolf Hitler dał im parę lat chwały, kiedy to zorganizował prawie całą Europę, tworząc prototyp Unii Europejskiej - o tyle trudno zrozumieć uważającego tak Polaka: wypowiedzi i czyny Hitlera w stosunku do Polaków są dostatecznie wymowne.

korwin-mikke.blog.onet.pl/HITL...
i tu:

I może ktoś taki ma być autorytetem...?puke_l
2. To poszukaj w sieci, sprzedał żywcem obóż solidarnościowy,wybrał postkomunistów,a ostatnio poparł kaczora,który liberałem nigdy nie był,jest znacznie większym socjalistą niż Komorowski
3.i to jest przykład jego skrajnej GŁUPOTY...! Polska nie jest tak bogata jak Szwjcaria,że mogła sobie pozwolić na izolatkę...!violent1
4.To bzdura i bajeczka dla naiwniaków,powyższe punkty przeczą temu,trzeba być chyba ślepym,by nie widzieć co robił (co innego,niż mówił...violent1 )
5.Dyrdymałów nie będę słuchać,bo z czym do ludzi,już wystarczy mi tej nienawiści zbieżnej do Rydzyka i Leppera,ktoś taki ma się równać z Balcerowiczem...????blackeye

mrk
20
Dołączył: 2008-08-30
Wpisów: 1 956
Wysłane: 18 sierpnia 2011 16:58:06
a co to za cytat dałeś?bandhead
Gdy zacytuje się więcej to chyba widać że kompletnie nie masz racji:
Cytat:
Myśl, że socjalista może być dobrym przywódcą państwa jakoś nie przychodzi mi do głowy - dlatego bardzo dziwię się tym Niemcom (są tacy, niestety), którzy go chwalą. O ile jednak Niemców można zrozumieć, bo Adolf Hitler dał im parę lat chwały, kiedy to zorganizował prawie całą Europę, tworząc prototyp Unii Europejskiej - o tyle trudno zrozumieć uważającego tak Polaka: wypowiedzi i czyny Hitlera w stosunku do Polaków są dostatecznie wymowne.

korwin-mikke.blog.onet.pl/HITL...

2.A gdzie i niby poparł postkomunistów? Znowu jakieś bzdury piszesz. Co do poparcia Komorowskiego czy Kaczyńskiego to oni w kwestiach gospodarczych reprezentują takie same poglądy (tak jak po i pis) jedyna różnica jest w sferze społeczno-obyczajowej, która bardziej pewnie odpowiadała mu u Kaczyńskiego, no i zapewne nie spodobały mu się tajemnicze związki Komorowskiego z WSI.

3.Akurat unia to jeden wielki socjal, który nie jest nam potrzebny. Jedyna jej zaleta to strefa Schengen i wolny przepływ towarów, ludzi i kapitału, a cała reszta to jeden wielki socjalistyczny kołchoz. Sprawdź sobie jak dostawali kasę z unii Grecy. Mieli dodatnie saldo tylko wcale im to nie pomogło, a zaszkodziło bo tylko rozdmuchało deficyt i dług publiczny.
4.Tak jak mówił erbe posłuchaj wywiadów to się pewnie dowiesz dlaczego krytykuje Balcerowicza.
Z Balcerowiczem to jeszcze jest tak, że on owszem dużo mówi o liberalizmie gospodarczym i wolnym rynku, tylko dlaczego nic w tym kierunku nie zrobił kiedy był ministrem w rządzie aws? No i ten słynny myk z usztywnieniem złotówki do dolara.
Edytowany: 18 sierpnia 2011 16:59

erbe
0
Dołączył: 2010-08-27
Wpisów: 120
Wysłane: 18 sierpnia 2011 20:12:32
a co do filmiku to wysluchaj wypowiedzi od 1:02

"Ja nie mówię, że lubie Hitlera, bo nienawidzę żadnego socjalisty"
Edytowany: 18 sierpnia 2011 20:14

>> Ponad 160% zysku od początku 2017 r. – sprawdź ofertę portfela wzorcowego Cztery Fazy Rynku w StockWatch.pl


DarthUnreal
0
Dołączył: 2009-11-14
Wpisów: 228
Wysłane: 18 sierpnia 2011 21:29:48
Jakie chwalenie Hitlera? On nie raz powiedział, że Hitler to socjalista, a on nienawidzi socjalistów. W przeszłości użył sformułowania że za Hitlera podatki były o wiele niższe niż obecnie i tym samym stwierdził, że Hitler w swoim socjalizmie był bardziej liberalny niż Tusk. Oczywiście naród jest durny i wszystko przekręca na coś takiego jak chwalenie Hitlera; że Hitler był lepszy od Tuska; a tym samym że jego wypowiedzi oznaczają iż sam Tusk to Hitler tylko że większy itp. Tragedia. Dlatego nie można w polityce używać takich wypowiedzi, gdzie ludzie do których się je kieruje muszą je mocno przeanalizować i wyciągać wnioski. Nie przy tak ograniczonym umysłowo społeczeństwie. Sam Korwin zresztą uważa że głupich jest znacznie, znacznie więcej niż mądrych i sam ten fakt powinien dać mu do myślenia - że takich "skomplikowanych" wywodów społeczeństwu nie powinien przedstawiać. Mówić krótko, z sensem, na temat i o libralizmie, wadach socjalizmu i tyle wystarczy.

erbe
0
Dołączył: 2010-08-27
Wpisów: 120
Wysłane: 18 sierpnia 2011 22:35:14
Tak zgadzam się, Korwin dobry ideolog, ale słaby polityk

mila
0
Dołączył: 2010-06-29
Wpisów: 716
Wysłane: 18 sierpnia 2011 22:51:42
Amol napisał(a):

Czy przypadkiem ten pan z idiotyczną muchą nie zasłynął 11 lat temu z tego,że wychwalał Hitlera...???puke_l


Korwin-Mikke nigdy nie wychwalał Hitlera! - chyba nie zrozumiałeś jego ironii. Korwinowi chodziło o to że nawet okupant jakim był Hitler gnębił Polaków zdecydowanie mniejszymi podatkami niż współcześnie rządzący politycy (wybrani przecież w demokratycznych wyborach).

Amol napisał(a):
Czy ów pan,narzekający przez lata na komunę,nie słynie też z tego,że w najważniejszym głosowaniu nad odwołaniem rządu Suchockiej,nacisnął również przycisk za odwołaniem,czego późniejszym skutkiem były rządy SLD z PSL-em...? Chyba wiedział co robi i czym to skutkuje...?angry3


Amol, trochę nieelegancko manipulujesz faktami. Jeśli mówisz "A" to trzeba powiedzieć i "B". Korwin-Mikke głosowanie przeciwko odwołaniu rządu Suchockiej uzależnił od spełnienia jednego warunku: obniżenia podatków. Suchocka propozycję odrzuciła. JKM nie miał więc wyjścia - nie mógł przecież popierać rządu który z prawicą i liberalizmem miał tyle wspólnego co zeszłoroczny śnieg.

Amol napisał(a):
Czy ten niezrozumiale ględzący pan nie był przypadkiem przeciwko wprowadzeniu Polski do Unii Europejskiej,podobnie jak populiści z Ligii Polskich Rodzin,Radia Maryja i Samoobrony...?puke_l
Taki z niego liberał,jak koledzy z antyunijnymi poglądami (np.Rydzyk...puke_l ).
Gdyby był faktycznie liberałem,to by nie pluł najbardziej na tych,którzy mu są poglądami gospodarczymi najbliżej (przynajmniej tak teoretycznie powinno to wyglądać,bo sam nie ma szans na ponad 50%)...Dlaczego pluł na Balcerowicza,który zawsze mówił o obniżaniu podatków , o cięciu wydatków i o zahamowaniu przyrostu zadłużenia...?


Przecież Unia Europejska to drugi Związek Radziecki tyle że w łagodniejszym wydaniu.
UE to socjalizm z elementami miękkiej (póki co) dyktatury. Zastanawiałeś się kiedyś jak jest wybierany prezydent UE? wybierałeś go? oczywiście, że nie.
UE narzuca krajom wspólnoty idiotyczne, biurokratyczne przepisy, centralnie sterowaną gospodarkę, interwencjonizm, itd itp... można pisać i pisac.... z wolnym rynkiem nie ma to nic wspólnego. Każdy kto popiera wolny rynek, kto jest za wolnością nie może popierać UE, przecież to byłby nonsens. Samoobrona czy LPR były przeciwko UE z nieco innych pobudek.

Amol napisał(a):
Nie bez powodu media robią niego oszołoma,bo to wszystko pomieszanie z poplątaniem nie trzymające się ani kupy , ani sensu... Tak naprawdę,to media nic nie muszą specjalnie robić,on sam kreuje się na oszołoma...Angel


JKM wykłada po prostu kawę na ławę... bez upiększania rzeczywistości, jak to czynią inni politycy. Owszem w demokracji może być ciężko wygrać wybory przy takiej artykulacji poglądów, ale przecież JKM jest zdeklarowanym przeciwnikiem demokracji. Niemniej jednak Kongres Nowej Prawicy spokojnie może powalczyć o 5-10 % poparcie i po wielu latach przerwy kontynuować propagowanie idei konserwatywno-liberalnej.
pozdrawiam


mila
0
Dołączył: 2010-06-29
Wpisów: 716
Wysłane: 18 sierpnia 2011 23:01:38
A tym którzy nadal nie wierzą że UE to przybudówka socjalizmu, polecam wystąpienie Nigela Farage w Parlamencie Europejskim:


Edytowany: 18 sierpnia 2011 23:02

federer
0
Dołączył: 2011-01-07
Wpisów: 263
Wysłane: 20 sierpnia 2011 00:03:42
widze ze wielu mysli alternatywnie w materii wyboru partii, ale przy malym pechu mozemy nie miec mozliwosci zaglosowania...

apel Korwina

wobec tego pytanko, gdzie podpisac w Wawie? ...cos ciezko jest u nich z organizacja
nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło
jeśli lubisz miód, nie powinieneś bać się pszczół

mila
0
Dołączył: 2010-06-29
Wpisów: 716
Wysłane: 20 sierpnia 2011 00:54:15
federer, poniżej wklejam link z namiarami na koordynatorów Kongresu Nowej Prawicy - najlepiej jak skontaktujesz się z koordynatorem opiekującym się Twoim regionem i ustalisz z nim przekaznie listy np z podpisami znajomych, albo sam się podpiszesz na jakiejś gotowej liście:

www.nowaprawica.org.pl/wybory2...

federer
0
Dołączył: 2011-01-07
Wpisów: 263
Wysłane: 20 sierpnia 2011 01:36:12
dzieki Mila ...mialem nadzieje, ze istnieje cos jeszcze procz tej stronki... ;) No coz, zadzwonie jutro i dowiem sie co i jak. Od tego zalezy czy wybiore sie na wybory :P
nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło
jeśli lubisz miód, nie powinieneś bać się pszczół


kylos
0
Dołączył: 2009-12-04
Wpisów: 12
Wysłane: 20 sierpnia 2011 23:16:01
siekoo napisał(a):
'ludzie nie powinni widziec jak robi sie dwie rzeczy: kielbase i polityke' W.Churchill blackeye



nie kiełbasę ,a parówki i nie Churchill ,a Otto von Bismarck poza tym się zgadzathumbright

noise
0
Dołączył: 2008-12-03
Wpisów: 280
Wysłane: 21 sierpnia 2011 12:24:58
Niebawem wybory parlamentarne i poważny dylemat...
Poprzednie dwa razy były dla mnie jakieś takie łatwiejsze bo był POPiS, więc najpierw PIS angry3 później PO angry3 . W obydwu przypadkach WIELKIE ROZCZAROWANIE. Po cichu liczyłem, że PJN to będzie coś na co czekam, ale znowu rozczarowanie.
Korwina zawsze traktowałem z przymrużeniem oka, ale ostatnio zainteresowałem się tym KNP i znowu rozczarowanie. Od kogoś kto tyle lat się kręci koło polityki oczekuję że program partii będzie przemyślany w każdym szczególe z gotowymi rozwiązaniami a tymczasem wygląda to jakby trzech kolesi wpadło na pomysł założenia partii i w jeden wieczór przy piwku napisali program.

www.nowaprawica.org.pl/info/do...

Chociaż sam kierunek liberalno-konserwatywny jest mi dosyć bliski to ciężko się nie zgodzić z komentarzami pod programem - szczególnie komentarz z 2 sierpnia.

Dlatego ja pójdę na wybory i oddam nieważny głos i namawiam do tego wszystkich którzy zamierzaja nie iść na wybory. Będzie to taka czynna forma protestu przeciwko postawie polityków którą reprezentują od dłuższego juz czasu "naobiecywać, załapać się i bujać się przez 4 lata po sejmowych korytarzach za pieniądze podatników". Sądzę, że takich osób którzy nie mają na kogo oddać głos może być więcej i aż się dziwię, że nie powstał jeszcze jakiś ruch społeczny "Nie Mam Wyboru" czy coś w ten deseń Angel
Edytowany: 21 sierpnia 2011 12:27

DarthUnreal
0
Dołączył: 2009-11-14
Wpisów: 228
Wysłane: 21 sierpnia 2011 12:47:41
Prawdziwy program KNP to zapewne program UPR w czystej postaci. To co jest na tej stronie należy traktować jako postulaty. Szkoda, że nie ma dobrze napisanego programu na tej stronie. Bo efekt jest taki, że mamy rozczarowanego noise.

kylos
0
Dołączył: 2009-12-04
Wpisów: 12
Wysłane: 21 sierpnia 2011 15:04:52
Odnośnie KNP ,a głównie Pana Mikke i jego popularności tutaj to mam zapytanie czy tylko ja po głębszej analizie jego działalności doszedłem do poniższych wniosków ?

tj. Pan Korwin Mikke jak sam przyznaje żyje z publicystyki ,a więc te całe szopki od lat z kandydowaniem na wszelakie stanowiska mają na celu jedynie robienie szumu wokół własne osoby by na tej właśnie publicystyce mógł zarabiać.



DarthUnreal
0
Dołączył: 2009-11-14
Wpisów: 228
Wysłane: 21 sierpnia 2011 22:03:50
Włączam na chwilę TV a tam kolejny spec od cudów - Napieralski. Mówi, że zrobi pensje takie jak w Europie, emerytury i renty europejskie, podniesie płacę minimalną. Pomoc socjalna. W każdej szkole lekarz i lekarz dentysta, darmowy internet. Mówi,że ma program, fantastyczny program pisany przez specjalistów z Polski i Europy. Super.

Wchodzę na stronę SLD. Szukam tego programu. W końcu znajduję http://www.sld.org.pl/program. Jest tam taka lista. Od cholery tego. No szukam najistotniejszego czyli gospodarka, podatki, prawo (w sensie uproszczenie). Nie ma. Jest za to polityka społeczna gdzie są te cuda o podniesieniu wszystkiego - emerytur, rent, płacy minimalnej itp. Cuda na kiju. O poprawie prawa w dziale "sprawiedliwość" nawet nie chce mi się wypowiadać.

Darmowy internet, wszystko może darmowe. W utopijnym pewnym systemie też wszystko miało być darmowe.

Ciekawe skąd by wziął tych lekarzy i lekarzy dentystów do tych szkół? Z czego by im zapłacił bo przecież nie porzucą swoich dotychczasowych zajęć, żeby siedzieć na etacie w szkole za pół darmo?? Nie da rady. Tak samo jak nie da rady skrócić kolejek i innych patologii w takim systemie jak jest teraz. Oni chcą ten system wyregulować na maksa. Sami chcą ustalać standardy, koszty i zasady leczenia. Wytyczne i standardy ustala ktoś inny i na pewno nie jest to partia, tylko europejskie, amerykańskie i inne towarzystwa w oparciu o wieloletnie wyniki badań. Likwidacja kolejek - no może i się uda jak uśmiercą tych ludzi swoimi pomysłami. W gruncie rzeczy nic tylko zbankrutować z takim programem gdzieś za dwa lata po wyborach. Na szczęście nie mają szans na najwyższy stopień podium.

Socjaliści to socjaliści. Wszystko wyregulować na maksa w imię sprawiedliwości społecznej.

Oszołomstwa w SLD nie ma w ogóle. A już na pewno na samym szczycie w tej partii toothy10

DarthUnreal
0
Dołączył: 2009-11-14
Wpisów: 228
Wysłane: 22 sierpnia 2011 08:52:07
Nie mogę wyedytować ostatniego posta. Ale to i dobrze.

emerytury.wp.pl/kat,104496,tit...

Wiedziałem, że tak będzie. Kradziejki ciąg dalszy. Najlepiej stworzyć nowy urząd zajmujący się prawidłowym inwestowaniem składek z OFE w gospodarkę. Bo przecież trzeba kasę z giełdy wyciągnąć i ją dobrze zainwestować. To urząd musi być wypasiony. Najlepsza będzie inwestycja w podstawę gospodarki - czyli w urzędników.

Każda złotówka która pójdzie do ZUS na nasze przyszłe emerytury będzie stracona.

siekoo
0
Dołączył: 2009-07-16
Wpisów: 1 746
Wysłane: 22 sierpnia 2011 17:05:47
kylos napisał(a):
siekoo napisał(a):
'ludzie nie powinni widziec jak robi sie dwie rzeczy: kielbase i polityke' W.Churchill blackeye



nie kiełbasę ,a parówki i nie Churchill ,a Otto von Bismarck poza tym się zgadzathumbright


masz racje d'oh! a bylem pewien, ze Winnie bandhead
Zawżdy znajdzie przyczynę, kto zdobyczy pragnie...

SirHoe
0
Dołączył: 2009-10-20
Wpisów: 708
Wysłane: 23 sierpnia 2011 00:06:35
tak jeszcze a propo sld. próbka kampanii z najwyższej półki.



SirHoe
0
Dołączył: 2009-10-20
Wpisów: 708
Wysłane: 23 sierpnia 2011 00:12:24

buldi
0
Dołączył: 2009-02-21
Wpisów: 5 064
Wysłane: 23 sierpnia 2011 00:20:33
Lenin by sie w grobie przewrócił, ale dobre jak na czerwonych.thumbright

Użytkownicy przeglądający ten wątek Gość
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Nie możesz tworzyć nowych wątków.
Nie możesz odpowiadać w wątkach.
Nie możesz usuwać swoich wpisów.
Nie możesz edytować swoich wpisów.
Nie możesz tworzyć ankiet.
Nie możesz głosować w ankietach.

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,979 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +168,25% +33 649,63 zł 53 649,63 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło