pixelg
E-KANCELARIA GPF (Catalyst) - Notowane instrumenty - Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61

E-KANCELARIA GPF (Catalyst)

DRIVER77
0
Wpisów: 641
Wysłane: 30 stycznia 2015 21:10:34
ricco1 napisał(a):
ja bym tak do końca nie skreślał, dużo szumu, sytuacji podbramkowych,ale zawsze wyjście jakieś znajdują (pytanie jak długo).....kupony płacone na czas, wykupy na czas....więc dlaczego od razu byc negatywnie nastawionym? Oczywiście kwestia czy uda im się wsio wykupić w terminie....najwyżej będą sprzedawać pakiety.....może wystarczy:)

Właśnie duży szum wokół EKA może spowodować to że będzie skromne zainteresowanie nowymi papierami.
Czas pokaże jak inwestorzy postrzegają spółkę.
Za dużo emisji wypuścili w krótkich odstępach czasu i niestety nie są w stanie gotówki wyprodukować na częste spłaty.

bbbb
0
Wpisów: 140
Wysłane: 31 stycznia 2015 15:10:54
Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Zarząd spółki e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa S.A. ("Spółka") informuje o zwołaniu na dzień 25 lutego 2015 roku Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki, które odbędzie się w Kancelarii Notarialnej Sebastiana Szafrańskiego i Marty Szafrańskiej sp. p. przy ul. Ruskiej 51 B we Wrocławiu o godz. 10:00.
Treść ogłoszenia, projekty uchwał oraz informacje na temat zamierzonych zmian statutu Spółki znajdują się w załącznikach do niniejszego raportu. Pełną dokumentację można pobrać ze strony internetowej Spółki: e-kancelaria.com/walne-zgromad...

Boo hoo! Boo hoo! Boo hoo!

zgred
4
Wpisów: 1 214
Wysłane: 2 lutego 2015 14:09:18
Zestawienie czynnych obligacji w ASO Catalyst wyemitowanych przez Spółkę
biznes.pap.pl/espi/pl/reports/...

bbbb
0
Wysłane: 2 lutego 2015 20:32:55
2015-02-02 Podczas zaplanowanego na 25 lutego NWZA odbędzie się głosowanie w sprawie podwyższenia kapitału windykacyjnej spółki. Emisja nowych akcji miałaby przynieść do 4 mln zł wpływów.
Na dzień przed NWZA przewidziany jest przydział obligacji serii S2, również o wartości do 4 mln zł. Jest to emisja refinansująca, ponieważ 26 lutego przypada spłata papierów dłużnych serii L za 3,93 mln zł. e-Kancelaria od przeszło dwóch tygodni zaprasza właścicieli obligacji wygasających kolejno w lutym i maju tego roku obligacji.
Ewentualne uplasowanie do 20 mln akcji serii E o wartości nominalnej 0,1 zł i cenie emisyjnej na poziomie 0,2 zł przewidziane jest do 30 marca. Wprawdzie wpłaty na nowe akcje miałyby zostać pokryte wkładem pieniężnym, ale – zgodnie z projektem uchwał – możliwe jest także opłacanie udziałów poprzez potrącenie wierzytelności. Taki zapis mógłby na przykład otwierać drogę do zaoferowania wybranym obligatariuszom zamiany posiadanych papierów dłużnych na nowe akcje.
Podwyższenie kapitału oprócz ewentualnego pozyskania środków na rozliczenie obligacji może mieć także istotny wpływ na bilans, ponieważ – jak wskazywaliśmy w listopadzie ub.r. – strata za czwarty kwartał może być na tyle duża, że kapitał własny przyjmie ujemną wartość.
W poniedziałek do obrotu na Catalyst trafiła wypuszczona w październiku seria S1 o wartości 2,14 mln zł, która pozwoliła częściowo zrolować obligacje serii EKA1014 (0,51 mln zł), EKA1214 (1,22 mln zł) i EKA0215 (0,37 mln zł). Są to roczne niezabezpieczone papiery oprocentowane na stałe 10 proc. z przysługującą e-Kancelarii opcją wcześniejszej spłaty. Warto natomiast zwrócić uwagę, że w nowej emisji spółka płaci tyle samo (informację tę ujawniono na Twitterze windykatora), ale przy o rok dłuższym terminie spłaty.
Do godz. 11 nie handlowano debiutującą serią. Notowania pozostałych 11 serii znajdują się w szerokim przedziale od 76 do 95 proc. Najbliższe serie (EKA0215 i EKA0515) wyceniane są odpowiednio na 95 i 91,35 proc. Pozostałe wygasające w tym roku serie (lipiec, listopad i dwie grudniowe) notowana są na 80 proc. i mniej.

ricco1
0
Wpisów: 474
Wysłane: 3 lutego 2015 08:42:51
no ciekawe jak to się zakończy:) lutową serię to moim zdaniem powinni wykupić, a co dalej...hmmm

bbbb
0
Wysłane: 4 lutego 2015 14:11:29
Obligacje serii L (EKA0215 ) zapadają 26.02.2015 r. Wypłata kapitału z tytułu obligacji serii L2 (EKA0515) przypada na 6.05.2015 r. Wszystkich Posiadaczy niniejszych papierów dłużnych zapraszamy do kontaktu.

Kontakt umożliwi usprawnienie bieżącej komunikacji w sprawie przedmiotowych obligacji. W przypadku wyrażenia takiej woli, dodamy Państwa dane do bazy Spółki, dzięki czemu w będziecie Państwo mogli otrzymywać atrakcyjne oferty współpracy.

Kontakt:
Anna Marcinkowska
Dyrektor ds. Kluczowych Klientów
————————–
tel.: 500 209 813
e-mail: a.marcinkowska@e-kancelaria.com

Damian Marciniak
Specjalista ds. Kluczowych Klientów
————————–
tel.: 587 853 900
e-mail: d.marciniak@e-kancelaria.com

DRIVER77
0
Wysłane: 4 lutego 2015 16:46:03
Cytat:
- Czy zwołanie NWZA na dzień przed wykupem serii L i głosowanie nad emisją akcji ma jeszcze jakiś związek z tymi obligacjami? Czy przewidujecie Państwo zaoferowanie obligatariuszom akcji w ramach rozliczenia obligacji?
- Emisja ma na celu głównie dokapitalizowanie rozwoju spółki przez inwestorów indywidualnych. Na przestrzeni ostatnich miesięcy mieliśmy sporo sygnałów z tego rynku dotyczących zainteresowania akcjami e-Kancelarii. W związku z tym, że w tym gronie są także nasi obligatariusze, przygotowaliśmy możliwość wzajemnego potrącenia wierzytelności z tytułu zapadających obligacji oraz objęcia nowych akcji.

obligacje.pl/news/3800/wywiad-...

Kod:
mod: Dodawaj cytaty do linków!!!
Edytowany: 4 lutego 2015 16:54

Kalashnikov
0
Wpisów: 537
Wysłane: 4 lutego 2015 22:00:20
Złotousty Pawłowski... Dobrze że chociaż jakaś komunikacja jest. Dalej przy swoim ostro stoi że "bedom" windykować z swoich portfeli. Obstawiam że pewnie z 40-50% nowej emisji uplasują... Trochę twarzy po sprzedaży pakietu odzyskali. Zobaczymy na jak długo!
Edytowany: 4 lutego 2015 22:07

DRIVER77
0
Wysłane: 5 lutego 2015 01:20:57
Wydaje mi się że 50% nawet nie osiagną. Tą emisje może jakoś spłacą,ale kolejne???-nie widze tego Speak to the hand
Mialem też ich papiery ale jak zaczęli iść mega hurtem to poprzestało na jednej z serii z mojej strony. Do wykupu i koniec. Ale to 1 lub 2 seria była.

Do dziś Marcinkowska wydzwania że mega inwestycja. Co ją puszczam na szczaw to znów maile wysyła. Anxious

bbbb
0
Wysłane: 5 lutego 2015 14:15:40
UWAGA:

W związku z zapadającymi 26 lutego 2015 r. obligacjami serii L (EKA0215), prosimy o kontakt wszystkich posiadaczy tychże papierów.

Kontakty:

Damian Marciniak

tel.: 587 853 900

e-mail: d.marciniak@e-kancelaria.com

Adam Kozłowski

tel.: 71 327 28 71

<P>a.kozlowski@e-kancelaria.com>

Anna Marcinkowska

tel.: 500 209 813

e-mail: a.marcinkowska@e-kancelaria.com

bbbb
0
Wysłane: 5 lutego 2015 17:05:24
Windykacyjna spółka z NewConnect chcąc uniknąć problemów z wykupem lutowej i majowej serii długu zaprasza obligatariuszy do rozmów. Inwestorom oferuje udział w emisji obligacji lub wymianę na akcje. Projekt uchwały w sprawie emisji akcji będzie głosowany na walnym pod koniec miesiąca.

Sprawa dotyczy dwóch serii e-Kancelarii notowanych na Catalyst. Pierwsza to seria L, której termin wykupu przypada 26 lutego. Papiery są notowane pod symbolem EKA0215, a ich wartość nominalna opiewa na 4,3 mln zł. Druga to majowa seria L2 – EKA0515 o wartości nominalnej 1,75 mln zł. e-Kancelaria zaprosiła posiadaczy papierów obu serii do kontaktu. W informacji zamieszczonej na stronie spółki dowiadujemy się, że spółka chce usprawnić bieżącą komunikację w sprawie przedmiotowych obligacji oraz ewentualnie dołączenie do grona osób otrzymujących atrakcyjne oferty współpracy.

Faktycznym celem zaproszenia obligatariuszy jest chęć rolowania długu. Przedstawiciel spółki zajmujący się kontaktem z inwestorami w rozmowie z redakcją StockWatch.pl przyznał, że emitent spodziewa się problemów z terminowym uregulowaniem należności za najbliżej zapadające papiery dłużne. Stąd już teraz e-Kancelaria zwraca się do obligatariuszy z konkretną ofertą. Windykacyjna spółka niedawno uchwaliła emisję dwuletnich obligacji serii S2. Papiery są dwuletnie o stałym kuponie i zabezpieczone na zbiorze wierzytelności o wartości nominalnej 256 mln zł. Subskrypcja trwa do 20 lutego, przydział obligacji ma nastąpić cztery dni później. Papiery z serii L i L2 nie są zabezpieczone.>> Odwiedź forumowy wątek dedykowany obligacjom e-Kancelarii

ekancelaria_obligacje

Spółka w ubiegłym roku dwukrotnie podejmowała próbę rolowania długu. W ramach wrześniowej emisji serii S uplasowała papiery za łączną kwotę 1 mln zł, przy czym nowych obligacji sprzedano zaledwie 295 sztuk (295 tys. zł). Planowo spółka chciała pozyskać 3 mln zł. Drugie podejście miało miejsce w październiku 2014 roku. Roczne, niezabezpieczone obligacje serii S1 pozwoliły na częściowe zrolowanie trzech serii (M, N i L) o łącznej wartości nominalnej 2,1 mln zł (planowano 5 mln zł).

Alternatywną drogą dokapitalizowania spółki jest projekt uchwały w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego. Wpływy z emisji akcji serii E miałyby wynieść do 4 mln zł. Decyzja w tej sprawie zapadnie na zaplanowanym na 25 lutego NWZA. Co ciekawe, uchwała oprócz objęcia akcji za gotówkę przewiduje również opcję potrącenia wierzytelności. To oznacza, że obligatariusze mogą wymienić zapadające obligacje na akcje.>> Komunikat wraz z projektami uchwał znajdziesz tutaj

W czwartek papiery EKA0215 zyskują 3,33 proc. i są wyceniane na 93 proc. w. nom. Słabiej radzi sobie seria majowa – EKA0515 nieznacznie zniżkuje do 91,79 proc. w. nom. Akcje spółki notowane na NewConnect tracą ponad 4 proc., a za jeden walor pod koniec sesji trzeba zapłacić 0,23 zł.

wykres_ekancelaria

Bercik40
0
Wpisów: 494
Wysłane: 5 lutego 2015 18:44:52
Tutaj już tylko brakuje, żeby prezes sprzedał akcje Panu 100nodze rr

oczkers
0
Wpisów: 137
Wysłane: 6 lutego 2015 00:56:50
Zastanawiałem się nad zakupem najbliższej serii eka i zrobiłem małe wyliczenie bazując na raportach - może komuś się przyda (ułożone chronologicznie):
środki pieniężne w kasie na koniec III kwartału: 0.844 mln
przydział S1: +2.102 mln
wykup/rolka M: -0.512 mln
wykup/rolka N: -1.22 mln
wykup/rolka L: -0.37 mln
sprzedaż wierzytelności: +10 mln (w tym momencie mamy już mocno ujemne kapitały własne)
wykup M: -6 mln (0.5 zrolowane wcześniej)
wykup N: -2.1 mln (1.2 mln zrolowane wcześniej)
łącznie wydatki na skup obligacji z rynku w omawianym okresie: -0.878 mln

stan w kasie na dzisiaj: 1.866 mln (należy odjąć stratę operacyjną która każdy niech sobie sam oszacuje)

aktualna wartość niewykupionej serii L: 3.93 mln

ricco1
0
Wpisów: 474
Wysłane: 6 lutego 2015 08:46:34
zatem wszystko wskazuje na to że lutową serię wykupią...niezależnie od poniesionych strat (sprzedaż np. pakietu wierzytelności)...

adapi
0
Wpisów: 12
Wysłane: 6 lutego 2015 16:16:51
Terminowo wpłynęły pieniądze za odsetki z serii EKA1115.

bbbb
0
Wysłane: 7 lutego 2015 19:41:33
Komunikat Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 6 lutego 2015 roku (CATALYST)

Zgodnie z § 77 Załącznika Nr 2 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu Zarząd Giełdy informuje, że 13 lutego 2015 r. odbędzie się ostatnia sesja notowań dla obligacji na okaziciela serii L (EKA0215) wyemitowanych przez spółkę E-KANCELARIA GRUPA PRAWNO-FINANSOWA S.A., o terminie wykupu 26 lutego 2015 r. i wartości nominalnej 1.000 zł (jeden tysiąc złotych) każda, oznaczonych przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. kodem "PLEKGPF00136".

addison
26
Wpisów: 2 204
Wysłane: 13 lutego 2015 11:55:20
Z ostatniego wywiadu EKA:

"- Czy zwołanie NWZA na dzień przed wykupem serii L i głosowanie nad emisją akcji ma jeszcze jakiś związek z tymi obligacjami? Czy przewidujecie Państwo zaoferowanie obligatariuszom akcji w ramach rozliczenia obligacji?

- Emisja ma na celu głównie dokapitalizowanie rozwoju spółki przez inwestorów indywidualnych. Na przestrzeni ostatnich miesięcy mieliśmy sporo sygnałów z tego rynku dotyczących zainteresowania akcjami e-Kancelarii. W związku z tym, że w tym gronie są także nasi obligatariusze, przygotowaliśmy możliwość wzajemnego potrącenia wierzytelności z tytułu zapadających obligacji oraz objęcia nowych akcji. "

Słowem się prezes nie zająknął o sytuacji finansowej spółki, tylko rozwój.

całość: obligacje.pl/news/3800/wywiad-...

Czyli zarządowi nie udało się znaleźć inwestorów przez ponad rok kiedy już wiedział, że bez kasy z zewnątrz docelowo musi paść. Teraz będą się starali zamienić obligi na nic nie warte akcje. Jeżeli znajdą jeleni to pogratulować. 2 marca pokażą raport za IV i zejście z kapitałami własnymi grubo pod wodę, ale rynek wciąż wierzy. Dzisiaj ostatnie dzień na rynku jest seria 0215 i popyt stoi na 92%! 9% do zarobienia a ile do stracenia? Na forexie są lepsze proporcje :)
Edytowany: 13 lutego 2015 12:09

addison
26
Wpisów: 2 204
Wysłane: 13 lutego 2015 12:24:36
Ze strony 9 forum(luty 2014):

mindek napisał(a):
Wpis tym razem dotyczy akcji. Od jakiegoś czasu widać sporą ochotę na pozbywanie się akcji. obecnie ktoś sztucznie stoi z popytem poniżej widełek na konkretną ilość a z prawej upycha każdemu kto tylko zgłosi popyt na widłach i wyżej. Taki model praktykowany jest od kilku dni. na koniec notowań podbitka za kilka sztuk aby źle nie wyglądało. wyskok w górę w październiku z okazji przejścia na GPW a potem tylko niżej.

czyżby pod zmiany w spółkach komandytowo-akcyjnych?

i drugie:

mindek napisał(a):
wygląda, że po dniu przerwy model na akcjach wrócił.

Spadek akcji potraktowałem jako system wczesnego ostrzegania i obligacje zamknąłem. Nie bez znaczenia była też spora ilość obligacji jakie spółka wyemitowała(miewałem kilka serii). Obligi dalej stoją dobrze więc z tej strony wygląda, że wszystko jest OK.

19 lutego miał być przydział serii R2, ktoś coś wie co z tą emisją?

Należą się brawa za wyczucie, obserwację i decyzję.
Edytowany: 13 lutego 2015 12:28

Bercik40
0
Wpisów: 494
Wysłane: 13 lutego 2015 12:29:22
Powiem szczerze miałem trzy serie obligacji tej spółki na początku ich drogi i nawet nie zdawałem sobie sprawy jak ryzykowna była ta inwestycja. Na szczęście nie mam już niczego z stajni panów Pawłowskich i będę omijał ich szerokim łukiem. Oj, biedni będą ci nowi akcjonariusze i obligatariusze, oj biedni. Pewnie dostali propozycje nie do odrzucenia.

OL
0
Wpisów: 43
Wysłane: 13 lutego 2015 13:09:37
Też uciekłem z EKA i nie zamierzam wracać. Muszę przyznać, że stopniowo wychodziłem, miałem najbliższą serię (L - EKA0215). Teraz trochę pluję sobie w brodę, że nie sprzedałem większości, kiedy kurs był bliżej nominału, ale czekałem na rozwój wypadków, licząc na to, że pojawią się jakieś informacje dające nadzieję. Te, które się pojawiały oceniam raczej jako odbierające nadzieję. Nie wiem kto chciałby wchodzić w nową emisję, kiedy poniżej nominału można jeszcze przebierać i zapadają szybciej. Ja uśredniając wyszedłem w końcu z całości, summa summarum wyszło przynajmniej lepiej niż na koncie oszczędnościowym ;P Trochę żal, ale przy upadłości obligacje są jeszcze bardziej bezlitosne niż akcje, choć niby w teorii są zabezpieczenia itd. W praktyce to mając akcje spółki, która się była zachwiała i padła sprzedałem je z dużą stratą, ale sprzedałem. Mając obligacje (na szczęście mało) GCI wyzerowałem kapitał zainwestowany.

Użytkownicy przeglądający ten wątek Gość
49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61