pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

zgred

zgred

Ostatnie 10 wpisów
ewentualnie będzie jak z Huuuge....

wątpię czy zejdą z ceny...

widząc tyle wolnej kasy na rynku i te redukcje...

ja dostałem wczoraj, ale niższą niż z moich wyliczeń wynika...

Bankructwo Religi Development zakończone wyrokami skazującymi
Cytat:
Po ośmiu latach od upadłości wrocławskiego dewelopera Dariusz R., jego założyciel, usłyszał wyrok bezwzględnej kary pozbawienia wolności i został zobowiązany do naprawienia szkód wyrządzonych obligatariuszom. Sąd skazał też rzeczoznawcę, która wyceniała zabezpieczenie obligacji Religi.

obligacje.pl/pl/a/bankructwo-r...

na godzinę 13:00 mamy +6%...

chyba ok...?

a ja dziś dostałem wezwanie w charakterze świadka w sprawie oskarżonego Marcina P. na rozprawę na marzec 2021...

echhhh...

GPW Mistrzunio napisał(a):
Tia. Widzę sami spekulanci, a zamrozili tyle kasy na IPO by dostać 3% akcji na które się zapisali....
Ehhh ile to kółek można by było zrobić przez ostatni tydzień choćby na CDR king

robienie kółeczek...?
jakie to proste, prawda....
echhhh....

bardzo się zdziwię jak redukcja będzie niższa niż 90%...
bardzo...

Vox napisał(a):
Moge zaproponować obligi getbacku. sa jednak po terminie, i zadne Biuro Maklerskie nie zrealizuje transakcji. Podobno niezbędna jest profesjonalna firma czy coś takiego nasi poslowie uchwalili.

VOX...
jestem już po całej akcji...

i mam dla Ciebie chyba dobre informacje...

przedmiotem mojej sprzedaży i zakupu jednocześnie były obligacje... odpowiednio Uboat i Kerdos... myślę, że kojarzysz obydwie firmy...

dziś stawiliśmy się w Domu Maklerskim Santander (obydwie strony mają tam konta) i umową kupna-sprzedaży wzajemnie kupiliśmy i sprzedaliśmy sobie obligacje...
i to nie wszystko... już dziś mam te kupione obligacje na rachunku...

tak więc możliwa jest sprzedaż obligacji nienotowanych i niewykupionych poza rynkiem...

pozdrawiam

VOX...
już mam chętnego...
zobaczmy co z tego wyjdzie...
dam znać w wątku...

Book-building jest w przedziale: 38-47 zł

co myślisz o awarii ING:

- jestem zdruzgotany... przez nich nie zapisałem się na akcje PCF...
- super!!! dzięki awarii dostałem 5% zapisu PCF...

serio nikt nie ma akcji/obligacji, których chciałby się pozbyć i wygenerować stratę do obniżenia zysku za ten rok ???
c'mon!!!! ;)

Panowie...

Poszukuję chętnego na odkupienie ode mnie niewykupionych obligacji w formie "Umowy sprzedaży instrumentów finansowych poza obrotem zorganizowanym"...

Oczywiście odwdzięczam się tym samym... tj. kupię akcje/obligacje...

Więcej szczegółów na PW...

Kris...
a jakiego obrotu oczekiwałbyś przy Free Float: 2.66% ?????
w milionach złotych???

Medelin... sprawdź skrzynkę...

pytanie czy warto wejść czy nie?

wczoraj została opublikowana zgoda UOKiK...

decyzje.uokik.gov.pl/bp/dec_pr...

wg mnie był to najważniejszy krok...

teraz powinno być już z górki...

bankrucik napisał(a):
uff.. teraz mogę czyhać na okazjęWhistle

i co tam połapałeś???

ZAKŁADY MIĘSNE HENRYK KANIA SA W RESTRUKTURYZACJI (6/2020) Złożenie oferty nabycia składników majątkowych stanowiących zorganizowaną część przedsiębiorstwa Spółki
infostrefa.com/infostrefa/pl/w...

dla obligatariuszy chyba żadne pocieszenie...

Zepak ma średnio po 7,40....

pomyłka przy wpisywaniu ceny...

edit: poczytałem sobie poprzednie wpisy w wątku i zanim napisałem swój post już było wyjaśnienie... ale nie będę postu kasował...

trendy by Newzoo...
newzoo.com/insights/articles/n...

VR jako jeden z TOP trendów...

aaaaa Milmex...

moja pierwsza.................................................................... wtopa na obligacjach...

aż się łezka w oku kręci...

wlodek3 napisał(a):
To co upłynni syndyk to z punktu widzenia roszczeń obligatariuszy właściwie nie ma znaczenia.

Większość roszczeń zostanie zaspokojona z majątku zabezpieczonego przez prokuratora.

hmmm...

mógłbyś rozwinąć temat...

to prokurator aż TYLE zabezpieczył ???

addison napisał(a):
a i opcja ciekawa podwyższenia ceny w wezwaniu.

chyba nie ma takiej opcji... cytując prezesa Cerradu Pawła Bąka "zaproponowana cena w wezwaniu jest ceną ostateczną".

dziękuję i ja...

temu chyba niestety się uda ominąć wymiar sprawiedliwości...

Policja/prokuratura w końcu zajęła się prezesem PLF...

może i czas na prezesa UBT???

Zatrzymanie prezesa Property Lease Fund. Prokuratura żąda 1 mln zł poręczenia
www.money.pl/gospodarka/zatrzy...

dzięki jaskolek za wszelkie informacje!

cena rynkowa już 30,50....

ricco1 napisał(a):
Gadalem ostatnio z zaufanym źródłem i jest duża szansa że odzyskamy wiekszość umoczonych pieniedzy w obligacjach....

ile bym dał, aby Twoje słowa się spełniły....Pray

tak....
Biznes Radar będzie najlepszy do tego...

pewnie skalę redukcji poznamy dopiero jak przydzielą nam akcje...

Ostateczna cena akcji w IPO Ten Square Games ustalona na 46 zł

jakby to było coś błahego to by napisali w komunikacie...

Kancelaria (GM LEGAL GROT & MARCINKIEWICZ ), która nas reprezentuje nadal jest otwarta na współpracę z nowymi osobami...

wg mnie jest to niestety jedyna i ostatnia szansa na wywalczenie czegokolwiek...

a koszty nie są aż takie duże...

kontakt mailowy: tkozlowski@gml.com.pl

mysiauek napisał(a):
Ciekawe co na to SOHO Development?
Zbicie ceny i skup?

a po co Soho inwestycja w Próchnik jak wysprzedają cały majątek????

ciekawe ile dziś nabędzie akcji od "panikujących"...

a ile jutro....

i pojutrze....

i...

a może wezwanie się szykuje...?

a może spójrz na Revolut...
https://www.revolut.com/pl/

a czy już ktoś składał jakieś wyjaśnienia???

o co pytali???

proszę o PM...

a ja mam zaproszenie na policję, aby poskładać wyjaśnienia w sprawie GCI....

ktoś też???

PROPERTY LEASE FUND SA W RESTRUKTURYZACJI (22/2017) Zaspokojenie wierzycieli obligacyjnych serii C, D i E
www.stockwatch.pl/komunikaty-s...
Kod:
mod: zmieniono link na wewnętrzny

cric...

gdyby prezes był z PO to można by liczyć na zrealizowanie choć części Twoich postulatów...
a tak to raczej nie mam złudzeń... nikt za to nie beknie... puke_l

jest i wniosek o ogłoszenie upadłości...
Cytat:

Zarząd Property Lease Fund złożył wniosek do sądu o ogłoszenie upadłości spółki - poinformował Property Lease Fund.

Jednocześnie spółka wniosła o wstrzymanie rozpoznania wniosku o ogłoszenie upadłości do czasu wydania i opublikowania prawomocnego orzeczenia w sprawie postępowania restrukturyzacyjnego. (PAP Biznes)

PROPERTY LEASE FUND SA W RESTRUKTURYZACJI (19/2017) Informacja w sprawie postępowania restrukturyzacyjnego
Cytat:
Zarząd Property Lease Fund S.A. w z siedzibą w Poznaniu, informuje iż w dniu dzisiejszym pełnomocnikowi spółki doręczono skutecznie postanowienie o oddaleniu przez Sąd Okręgowy we Wrocławiu Wydział X Gospodarczy, zażalenia, w którym Spółka zaskarżyła w całości postanowienie Sądu Rejonowego dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu Wydział VIII Gospodarczy ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych z dnia 7 marca 2017 r., w przedmiocie odmowy zatwierdzenia układu częściowego przyjętego na zgromadzeniu wierzycieli w dniu 14 i 15 listopada 2016 r.

Oświadczenie Administratora Zabezpieczeń
Cytat:
Property Lease Fund S.A. z siedzibą w Poznaniu ("Emitent"), informuje że w dniu dzisiejszym administrator zabezpieczeń obligacji doręczył Emitentowi oświadczenie o zamiarze przejęcia przedmiotu zastawu rejestrowego zabezpieczającego wierzytelności z obligacji wyemitowanych przez Emitenta. Administrator Zabezpieczeń wezwał Emitenta do zapłaty wierzytelności z obligacji w terminie do dnia 21 grudnia 2017 r., pod rygorem przejęcia na własność objętego zastawem rejestrowym zbioru wierzytelności o zmiennym składzie.

ooo...
super info sasky!!!!

no to zapakowałeś pod korek....thumbright

Frog napisał(a):
Nie pamiętam ani jednej Twojej analizy choćby zbliżonej jakością (w sensie negatywnym) do tej, która została zacytowana powyżej.

Przeczytałem sobie analizę @krewy na Ursusie. Tam też są możliwe dwa scenariusze, ale wartość analityczna i merytoryczna jak dla mnie o niebo wyższa niż ta, o której rozmawiamy. Wiadomo co pokazują konkretne wskaźniki, jest autorska wątpliwość w niektóre wskazania AT... To jest analiza thumbright

w końcu za coś się płaci na SW....

thumbright

były wzrosty...
są też i spadki...

a rynek widzi swoje... na obecną chwilę -2,00%

na komputroniku było podobne zachowanie prezesa....

coś mało w ogóle wszystkiego...

niezły rollercoaster mamy na spółce...

debiut 14 września...
http://infostrefa.tv/xtpldebiut/

jestem w stanie dołączyć się do kosztów kancelaryjnych....

poproszę o ewentualne info na pm...

no to przed nami ostatni tydzień sierpnia...
ciekawe czy zdążą...

Think

no właśnie...

czy coś się dzieje w sprawie Misiąga???

tu o karmie...
centrumprasowe.pap.pl/cp/pl/ne...

dziś zauważyłem akcje XTPL na koncie... thumbright

wczoraj napisałem do nich maila z zapytaniem o debiut...

nie dziękujcie... wave

sierpień się jeszcze nie skończył...salute

jeszcze nie...

dziś zacząłem współpracę z kancelarią Oniszczuk Olszar & Associates S.A...

oby coś im się udało ugrać...

tylko skąd on tych kupców bierze???

Bercik40

poszła PMka...

ciekawe kiedy pojawi się zwrot kasy na koncie?

Inwestorzy indywidualni złożyli ponad 10 tys. zapisów na akcje Play
www.bankier.pl/wiadomosc/Inwes...

Redukcja w zapisach na akcje XTPL wyniosła 93%, debiut na NewConnect w sierpniu
https://stooq.pl/n/?f=1186642

akcje są już odblokowane...
stąd taki wysyp akcji przez niezadowolonych...

Akcje GetBack już na rachunku...
redukcja 48%...

jest jeszcze kwestia, że obecnie mamy 2 wielkie emisje Getback i Play...
tu ludzie mogli zamrozić swoją kasę i na Xtpl mogło im nie starczyć kasy...

no dziś koniec zapisów...

zgred in...
Vox in...

ktoś jeszcze ??? Think

Johnny Bravo napisał(a):
cena podniesiona przy jednoczesnym zmniejszeniu ilości akcji emitowanych z 250.000 do 155.000 oraz zmniejszeniu transzy detalicznej do 20.000, przy 135.000 dla instytucji. aktualna wycena start-upu około 111 mln przy założeniu powodzenia emisji. tak jak pisał anty_teresa - za niewielki kapitał można spróbować wejść, a nuż osiągną sukces jak przykładowo LVC, MDG, 11B, SLV czy ALL. osobiście chyba wezmę udział w tej emisji, ale jeszcze muszę rozważyć ile można zaryzykować

no kusi aby wejść...

tylko za jaką część portfela...?

i jakiej redukcji (o ile będzie) można się spodziewać???

hmmmm.... Think Think Think

cena akcji ustalona na 66 zł..

ktoś się zapisuje???

bzdkas...

lepiej przyjmij założenie, że już nic nie odzyskasz...

w razie czego zdziwisz się tylko na plus...

NP już dawno (ponad pół roku) nie wysyła maili... nie odbiera telefonów... itp..

trzeba by znaleźć kogoś z Bydgoszczy, żeby tam do nich podjechał...

prezes przez małe pe nie daje za wygraną...

LOL...

no po prostu wielki

LOL...

puke_l

GC INVESTMENT SA W UPADŁOŚCI UKŁADOWEJ (15/2017) Zmiana trybu postępowania i powołanie Syndyka.

dzięki 1mariusz za ciekawą lekturę...

czyli co...
spółka do piachu....
prezes za kraty...
kasa... kasy nie będzie...

aksu napisał(a):
Na część obligatariuszy to podziała, zwłaszcza tych odbierających maile od Prezesa, a nie czytających oświeconego forum Stockwatch. Niemniej intencja jest oczywista. Pawłowski za wszelką cenę chce przepchnąć układ co da mu dobry tyłkochron w postępowaniu przeciwko niemu w prokuraturze.

Nie można dać się mu wmanewrować drugi raz i liczyć na jakiekolwiek dobre intencje

to prezes wysyła jakieś maile???

Cytat:
Termin przyjmowania zapisów na sprzedaż Akcji może ulec (jednorazowo lub wielokrotnie) wydłużeniu, zgodnie z § 7 ust. 3 pkt 1 lit. a) Rozporządzenia do łącznie nie więcej niż 120 dni kalendarzowych, jeżeli po ogłoszeniu Wezwania zaistniały uzasadnione okoliczności wskazujące na możliwość niezrealizowania celu Wezwania, czyli nabycia wszystkich Akcji przez Wzywającego.

może chce zniechęcić posiadaczy i zmusić ich do sprzedania akcji...

i może tak przedłużać do 120 dni...

masz ich akcje Vox?

a prezes nadal zbiera kasę aby nas spłacić...

nadal można zapisywać się do porozumienia
web.facebook.com/groups/637380...

Vox napisał(a):
A ja sie zastanawiam nad pozwem cywilnym... Jesli rzeczywiscie pan M. wraca do Polski zakladac nowy biznes.
Chyba nie bedzie trudno udowodnic ze dzialal na szkode spolki.

Jak ktos jest zainteresowany, to piszcie pm.

poszła PMa....

a co tam jest do sprzedaży?

stary telewizor i 2 bilety na pks???

puke_l

"Zabezpieczenie na hipotece w praktyce"..... nie występuje...

tak to można najbardziej trafnie ująć....

to już jest koniec

GC INVESTMENT SA W UPADŁOŚCI UKŁADOWEJ (8/2017) Wniosek o zmianę trybu postępowania upadłościowego.

GC INVESTMENT SA W UPADŁOŚCI UKŁADOWEJ (9/2017) Rezygnacja Prezesa Zarządu

Pytanie do anty_teresa.

Panie Pawle mam do Pana gorącą prośbę. Mamy obecnie mocne umocnienie złotówki do wszystkich walut i poziomy na eur/pln nie notowane od ponad roku. Czy mógłby Pan wskazać kilka firm dla których mocny złoty powinien wpłynąć pozytywnie na wyniki. Cognor np. będzie musiał zrobić przeszacowanie swoich obligacji w Euro i wykaże około 12 mln zysku z takiej operacji. A jak z innymi firmami ?

widłowy już raz puścił i zleciało 16%...

czy nie można tego gdzieś zgłosić aby sprawdzili co za akcje były sprzedawane?

kurde...
nikomu nie wolno odblokować akcji dziś...

angry3

eee....

szkoda, że już dostałem...

wynagrodzenie 50% odzyskanej kwoty netto to chyba lekka przesada....

ja nic nie dostałem.... :(

W związku z prowadzonym przez Prokuraturę Okręgową we Wrocławiu postępowaniem PO II Ds. 37/2016 [**********] na obligacjach tej spółki proszeni są o zgłaszanie się do współpracującej z prokuraturą Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu tel (071)719-15-79 nr sprawy RSD 176/16.

Cytat:
od moderatora:
Na żądanie pełnomocnika spółki Property Lease Fund SA, powyższy wpis został ocenzurowany. Poniżej uzasadnienie otrzymane od w/w pełnomocnika:

Wpis użytkownika o pseudonimie zgred w dacie i godzinie: 21 marca 2017 09:40:08, zawierający zwrot: „wyrolowani” narusza dobra osobiste mojego Klienta. Jest to sformułowanie sugerujące działania sprzeczne z prawem i stawiające w złym świetle emitenta obligacji w oczach opinii publicznej i inwestorów.
Powyższe sformułowanie narusza dobra osobiste mojego Mandanta w postaci czci i dobrego imienia oraz mogą wyczerpywać znamiona przestępstwa pomówienia z art. 212 Kodeksu karnego: „Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.” Oskarżanie emitenta lub członków jego organów o dokonywanie czynów powyżej przedstawionych naraża ich na utratę zaufania niezbędnego dla zajmowanych stanowisk, w szczególności w przypadku spółki publicznej, której walory znajdują się w publicznym obrocie.
Nawet jeżeli prokuratura faktycznie prowadzi jakiekolwiek postępowania w sprawie emisji obligacji, to nie oznacza, że zostało popełnione przestępstwo. Ze statystyk prowadzonych przez Ministerstwo Sprawiedliwości wynika, że w większości przypadków zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa kończy się odmową wszczęcia postępowania albo umorzeniem postępowania. Nawet skierowanie przez prokuratora aktu oskarżenia do sądu nie przesądza winy oskarżonego. Art. 42 ust. 3 Konstytucji RP stanowi, że każdego uważa się za niewinnego, dopóki jego wina nie zostanie stwierdzona prawomocnym wyrokiem sądu. Art. 5 § 1 Kodeksu postępowania karnego stanowi, że oskarżonego uważa się za niewinnego, dopóki wina jego nie zostanie udowodniona i stwierdzona prawomocnym wyrokiem". Publikowanie treści sugerujących popełnienie przestępstw przez mojego Klienta stanowi naruszenie jego dóbr osobistych.

Otrzymane na papierze firmowym kancelarii adwokackiej p. Michała Kowalskiego, nie podpisane.

Silverr napisał(a):
To był bardzo udany tydzień, portfel urósł o 5,78%, wszystkie 7 spółek zaliczyło solidne wzrosty, najwięcej dałą zarobić Avia - prawie 11%, a najmniej Astarta 3%.

Przez ostatnie 2 dni sporo podrożały akcje Altusa co dobrze wróży przed poniedziałkowym raportem za rok 2016. Spodziewam się pokaźnych, największych w historii spółki zysków.

11% na Avia???

hmmm....

Cytat:
03.03.17 - kupiłem 215 akcji AviaAM Leasing po 4,87zł

teraz jest po 4,99...

liczę na różne sposoby i za chiny nie chce mi wyjść 11%.... Anxious

Informacje
Stopień: Wykładowca
Ostatnia wizyta: 17 maja 2021 07:44:10
Liczba wpisów: 1 214
[0,32% wszystkich postów / 0,36 postów dziennie]
Punkty respektu: 4

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 1,311 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +169,81% +33 962,76 zł 53 962,76 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło