pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

addison

addison

Ostatnie 10 wpisów
Każdy ma swoje cele.

Dzisiaj walne, jest jakiś problem ze skupem. ale jak główni chcą to zdjąć z giełdy to jest to dobra możliwość. Jak skupią po 1.6 to co wczoraj zaproponowali to procad będzie posiadał 1/3 spółki.

Dokładnie, to się nazywa dywidenda po która należy się samemu zgłosić. Jak się nie zglosisz to tracisz. Buczek od lat gra w ten mało etyczny sposób.

Osobiście oglądam i czekam na zatwierdzenie perspektu. Dziwny ten wyskok w kontekście nadchodzącej emisji.

Która trwa i trwa, trudno to zrozumieć. Spiskowe teoria mówi mi, że emisja nie dojdzie do skutku a teraz zbierają ci co o tym wiedzą.

addison napisał(a):
i quercus po latach postanowił zamiast walczyć schować się i zapomnieć jak stracił środki klientów.

dzisiaj info o zejściu poniżej 5%. w IPO brali zdaje się po 13, zaczęli oddawać po 50gr?

Także przyjmuję, że jakby dobrze prześledzić kasę z IPO to ten zamek w puszczy noteckiej to finansowany jest z tamtych środków. Są tam powiązania personalne, rodzinne.

Dlaczego quercus odpuścił walkę?

Dopiero dzisiaj media znalazły to co ja znalazłem 1.5 roku temu. powyżej wpis ze z stycznia 2019.

www.stefczyk.info/2020/06/18/t...

Czy quercus podjął walkę, która tak zapowiadał, czy schował się w dziurze przepuszczając kasę klientów?

Polecam się :)

Ciekawe jak zachowają się główni. Tutaj mają cash netto na spokojny skup nawet za 4-5 mln bez uszkodzenia bilansu. Połowa kapitalizacji.

Dzisiaj ktoś szarpnal 10 k akcji z prawej wywołując podaż do arkusza. Pewnie na tym się skończy. Tutaj zbieranie akcji po dobrej cenie to mozolna praca. I oczywiście nie można się zakopać za bardzo bo trudno wyjść. Dlatego tak ważny jest ten skup. Ja się zarejestrowałem.

A podali na jakim etapie jest rejestracja ostatniej emisji? Czy spółka złożyła wniosek o rejestrację.

Ja na wszelki wypadek odkupilem symboliczna ilość aby się zarejestrować i dyspozycje złożyłem na maks ilość więc jak klepna nowe to mi też wejdzie. Rejestruja na ostatni możliwy dzień.

Chodzą słuchy, że tereny po które poszedł cfi to kilkadziesiąt mln, te targi rybitwy.

To model przejęcia spółki za kasę tej spółki. Spółka za darmo i spory wielki majątek.

a dlaczego powinno być 2-3? Hajdarowicz pokazał ludzką twarz?

co dadzą bankom w zamian?

gdzieś te śmieci będą musieli upchać, na pb pisali kilka tygodni temu, że utworzą złu bank pod egidą BGK i tam wyrzucą śmieci po cenie nominalnej.

Było tutaj pisane, jak Leszek wyprowadził ponad 200mln z opena które spółka dostała z IPO.

Cała tamta kasa poszła do Leszka do Luxemburgu a w zamian wrzucił do opena Home brokera, gdzie WNIP to było coś około 200mln.

Potem przez lata to wisiało na bilansie i żaden audytor się nie przywalił, mimo, ze każdy widział, że to widmo.

Dzisiaj https://stooq.pl/n/?f=1356365

Idealnie leszek dał tę dywidenę i możliwość wyjścia z akcji z tej okazji.

Po ostatnich obniżkach stóp obecny biznes się zapada pod wodę.

Na moje, spółka do likwidacji bo przychodów, zysków już w obecnym modelu nie będzie.

Informacje
Stopień: Złotousty
Ostatnia wizyta: 9 lipca 2020 12:42:58
Liczba wpisów: 1 925
[0,55% wszystkich postów / 0,46 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,503 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +127,89% +25 578,82 zł 45 578,82 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d