Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

DRIVER77

DRIVER77

Ostatnie 10 wpisów
Jakieś wieści w sprawie. Ktoś coś wie,czy wszystko umarło śmiercią naturalną :)

Nic już nie płacą od kwietnia. 19 sierpnia był pozar. Spłonęła cała firma w Myszkowie.

Jakieś wieści od ostatniego maila od Seweryna o terminie spłaty zadłużenia w ramach układu?

Dokładnie chodzi o ten temat www.pb.pl/sad-zajmie-sie-micha...

,,Działalność Michała Goliego, jako byłego prezesa GCI, jest też przedmiotem śledztwa Prokuratury Okręgowej w Katowicach, która w połowie 2016 r. zajęła dokumenty spółki. Uzasadniała to tym, że „zgromadzony dotychczas materiał dowodowy pozwala na uzasadnione podejrzenie, iż przy emisji obligacji różnych serii mogło dojść do wyczerpania znamion występku z art. 90 ust. 1 ustawy o obligacjach oraz art. 311 kodeksu karnego. Nadto zgromadzone dowody (…) pozwalają na przyjęcie uzasadnionego podejrzenia wyczerpania znamion art. 586 kodeksu spółek handlowych”. Przekładając z języka prawniczego na potoczny — chodzi o podejrzenie podawania nieprawdziwych informacji w prospektach emisyjnych obligacji oraz niezłożenie w terminie wniosku o upadłość spółki (z opinii biegłego wynika, że GCI zaprzestało spłaty przeważającej części zobowiązań najpóźniej w listopadzie 2013 r., a wniosek o upadłość układową wpłynął do sądu dopiero w kwietniu 2014 r.)''

Ja składałem. Ogólnie jest bodajże 20 różnych pytań związanych z nabywaniem obligów czy od początku do końca. Taka ogólna historia.Kilka pytań o osobiste powiązania z zarządem i oferentami. Ja wysypałem im cała teczkę papierów propozycja nabycia,przez kogo organizowane nabywanie,zapisy,maile,wpłaty,swiadectwo depozytowe,zabezpieczenia,zgłoszenia wierzytelności,itp. Wszystko skopiowali. Tam jest jakiś wał przy nabywaniu. Nic nie zagadza się z tym co było proponowane w prospekcie,a to jak to wygladało fizycznie. Takze kondycja firmy była na dużo niższym poziomie. Oraz niewyjaśnione utlenienie się zarządu spółki zaraz po rozpoczęciu problemów. Do tego mocno dopytywali o oferentów Corporate Bonds,a w szczególnosci o P Sylwie H. Więc podałem wszystko co wiedziałem bez zachamowań. Sprawa w prokuraturze jest od 2014r. Pozwolili zerknać w kilka akt tematów zwiazanych z GCI. Lepiej zgłosić sie na przesłuchanie bo przyjadą na chatę jak do mnie(nie reagowałem na wezwanie i telefony z braku czasu).

Ja również. Z tym ze mnie odwiedzili w domu panowie z wydziału P/G.

Wczoraj dostałem maila od Seweryna w sprawie zapłaty 1 raty za udziały. Nie kumam o co chodzi bo na nic zgody nie wyrażałem. Niby nadszedł termin płatnosci 1 raty,ale nie zostanie ona teraz zapłacona ponieważ coś gdzieś nie jest prawomocne jeszcze. Takich kombinacji jakie serwuje VIG to jeszcze nie widziałem.

Lista wierzytelności:
www.imsig.pl/pozycja/2017/17/2...

Informacje
Stopień: Krasomówca
Ostatnia wizyta: 11 września 2019 12:37:40
Liczba wpisów: 636
[0,19% wszystkich postów / 0,26 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,356 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d