pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Kalashnikov

Kalashnikov

Ostatnie 10 wpisów
Czy byliście przesłuchiwani w charakterze pokrzywdzonych przez policję? Czy ktoś otrzymał takowe wezwanie na przesłuchania? Pytam, bo chciałem złożyć zażalenie na opieszałość działania prokuratury, i nie wiem, czy tylko ja zostałem pominięty.

andrew44 napisał(a):
Wpłacić zaliczkę na poczet postępowania czy nie?
Prawnik twierdzi że w razie braku możliwości odzyskania wierzytelności ze składników majątku wpłacona zaliczka powiększy stratę.
"Sędzia komisarz postępowania upadłościowego UBOAT-LINE w Krakowie w upadlości likwidacyjnej SSR Katarzyna Szymska działający w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie , VIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych wzywa do uiszczenia zaliczki w trybie art. 235 ust. 2 w kwocie 830pln w terminie 7 dni pod rygorem zwrotu wierzytelności." Termin wpłaty licząc od daty odbioru listu poleconego upływa w poniedziałek.

Spóźniłeś się z zgłoszeniem?

Nie ma to większego znaczenia, reklamodawcom u których wykupił reklmay pieniądze nie śmierdzą, to bez znaczenia dla nich ;) Więc fakt postawienia GM w stan oskarżenia czy nie, to będzie tylko nasza satysfakcja. Ale warto historię szanownego Pana przytaczać przy każdej okazji.

Ale jest jedno medium które usilnie promuje nową spółkę - "katolickie" Radio Maryja. Czyż to nie przezabawne?

EDIT: A postępowanie prowadziła prokuratura apelacyjna w Warszawie. Przy okazji spróbuje się dodzwonić do nich w tym temacie.

Grzesiu wrócił, jakie ma piękne zdjęcia na facebooku!. No cóż, pora przypomnieć szerokiemu gronu publiczności osiągnięcia Pana Grzegorza Misiąga i toczącej się sprawie w prokuraturze.

Emil napisał(a):
Inwestorzy, którzy kupili obligacje PTI w ofercie publicznej lub na giełdzie Catalyst i potem sprzedali swoje obligacje na rynku ze stratą, ponieważ zaskoczyły ich transfery aktywów w firmie Topmedical, np.: do spółki „A mi da” gdzie komplemetariuszem była żona prezesa Jankowskiego, albo dlatego sprzedali, ponieważ zauważyli „skupy obligacji” itp., również proszeni są o zgłoszenie do prokuratury jako osoby poszkodowane przez zarządy Topmedical S.A..

Sprzedaliście obligacje, ale pamiętajcie, że ktoś je od was kupił i stracił całą kwotę zainwestowaną.
Kursy obligacji PTI pod koniec notowań na Catalyst były jednocyfrowe, więc jest znacznie więcej poszkodowanych niż obecnych posiadaczy papierów.

Prokuratura prosi o pilne wysłanie maila, na e-maila: grunwald@poznan.po.gov.pl,
że jesteście pokrzywdzeni w sprawie TOPMEDICAL-nr sprawy: PR 2 DS 1066/16.
W mailu proszę podać swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania i numer telefonu kontaktowego.

Podaję też numer telefonu do prokuratora TOPMEDICAL-nr sprawy: PR 2 DS 1066/16 Marcin Szuba tel.618852444 prowadzącego sprawę Topmedical. Prokurator umawia się z każdym posiadaczem obligacji na przesłuchanie celem złożenia zeznań w dogodnym dla poszkodowanego terminie.

W dniu wczorajszym byłem na przesłuchaniu na Komendzie w tej właśnie sprawie - mimo że obligacje sprzedałem tuż po informacji o skupie własnym. Dokumenty dołączone, zezenania spisane. Zachęcam WSZYSTKICH, którzy mieli te obligacje w posiadaniu (nawet przez krótki czas) o zgłaszanie się do prokuratury lub jeżeli braliście udział w emisji pierwotnej jak ja - Policja sama się do was zgłosi. Trzeba przynajmniej spróbować ukarać to dziadostwo.

Powitać Panowie!

Zero przejął prokuraturę i od 2015 roku nie mogą wszystkich świadków przesłuchać - tak są urobieni po pachy realizacją programu "rodzina na swoim"! Misiąg zakłada gumowy biznes? Niektórzy przewidywali to już w roku 2015 - to jest człowiek który boi się uczciwej pracy i w swoim zafajdanym życiu dnia nie przepracował. Na NC czy "Catalyst - widzisz co się dzieje z Twoimi pieniędzmi" nie wejdzie, bo inwestorszy by go śmiechem zabili - zresztą na pewno postaralibyśmy się, aby emisja zakończyła się na etapie przyjmowania zapisów.

Pozostaje Kickstarter i łowienie leszcza za granicą.

A laurkę dla Siebie wstawił piękną na Linkedin, ktoś przytulił za tą wierszówkę tego korpo-bełkotu, bo przecież nikt chyba (poza wydumanym ego Misiąga) nie uwierzy, że facet o apracyji politycznego kacyka-Misiewicza jest w stanie napisać taki elaborat?

Najbardziej szkoda Nomada w tym całym wolskim pierdolniku. Były płonne nadzieję że coś więcej wskóramy, a wyszło jak zwykle. Te pare złoty jestem w stanie przeboleć, nie mogę tylko zrozumieć powodu tej stagnacji - nie ukrywam, że jeżeli posiadacie wiedzę w tym temacie, dajcie na PW.

Otrzymałem taką samą informację. No to teraz zostali organizatorzy.
No i sponsor miasto Opole.

Jeżeli faktycznie za zaproszeniem Szacownego Pana stoi miasto Opole, to myślę że temat mogą podchwycić Mass-media.

@ bbbb

Jak wrzucasz treści artykułów to podawaj łaskawie linki, Ja znalazłem artykuł w strefie biznesu:
Strefa Biznesu

Wysłałem już maila do redakcji z zapytaniem dotyczącym tego newsa - jaka była podstawa zakwalifikowania ww. Pana jako *mentora* biznesu, jak to ładnie artykuł opisał. Proponuje zadać to samo pytanie redakcji przez pozostałych użytkowników forum.

Czy znalazł ktoś informację że jest to artykuł sponsorowany? Bo ja nie Whistle

Bercik, co za różnica, czy obligatariusze nie dostaną *nic* czy dostaną coś warte *nic*?
A w ogóle i szczególe to przestańmy oczerniać spółkę i Pana doktora bo to się nie godzi.

Ciekaw jestem co na to syndyk...

Informacje
Stopień: Krasomówca
Ostatnia wizyta: 30 czerwca 2020 08:04:29
Liczba wpisów: 537
[0,15% wszystkich postów / 0,19 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,602 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +127,10% +25 420,35 zł 45 420,35 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d