pixelg
11BIT - Spółki od A do Z - GPW - Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

11BIT [11B]

AKTUALNY KURS: 481,00 zł (-1,76%) 16-06-2021 16:46
mrJackson
5
Dołączył: 2015-03-15
Wpisów: 277
Wysłane: 5 października 2015 19:24:02 przy kursie: 66,00 zł
@anty_teresa Gratulacje co do trafnej diagnozy. Każdy ma sporo domysłów w jakim kierunku to wszystko zmierza. Myślę, że w najbliższym czasie będą odkrywane kolejne karty. Kto kupił, co nasz czeka po przejściu na GPW i jak dalej będzie wyglądać wiarygodność zarządu. Na razie ciężko interpretować ostatnie fakty pozytywnie Eh?

anty_teresa
anty_teresa PREMIUM
249
Grupa: Zespół StockWatch.pl
Dołączył: 2008-10-24
Wpisów: 10 651
Wysłane: 5 października 2015 20:34:00 przy kursie: 66,00 zł
mrJackson napisał(a):
@anty_teresa Gratulacje co do trafnej diagnozy. Każdy ma sporo domysłów w jakim kierunku to wszystko zmierza. Myślę, że w najbliższym czasie będą odkrywane kolejne karty. Kto kupił, co nasz czeka po przejściu na GPW i jak dalej będzie wyglądać wiarygodność zarządu. Na razie ciężko interpretować ostatnie fakty pozytywnie Eh?

Nie ma czego gratulować. Widząc spółkę na Cyprze można było z 99 proc. p-stwem zakładać, że akcje będą sprzedane. To nie pierwsza optymalizacja podatkowa na rynku. Moim zdaniem samo przejście na GPW nic nie zmieni, a sama wiarygodność mocno nie ucierpiała. Owszem sprzedaż jest negatywem, ale nie ma co dramatyzować. Trzeba zachować zdrowy rozsądek. Jest wiele przykładów na to, że nie musi to od razu zwiastować spadków. Ja naprawdę nie życzę tutaj nikomu źle - ani spółce, ani Wam.

GRAF78
45
Dołączył: 2010-11-28
Wpisów: 1 243
Wysłane: 5 października 2015 23:27:59 przy kursie: 66,00 zł
To jest jedyna rzecz która mi się w tym podoba ze nie zrobili nowej emisji dla siebie tylko uczciwie sprzedają swoje akcje na rynku.


mrJackson
5
Dołączył: 2015-03-15
Wpisów: 277
Wysłane: 5 października 2015 23:43:27 przy kursie: 66,00 zł
Spółka na osłodzenie wydała dzisiaj wersje 1.4 TWoMa.

Z grubsza wsparcie Workshop'a, nowe języki, poprawki oraz

Cytat:
And like the headline says - it is the New Beginning. What does that mean? We're starting right now the development of MODDING TOOLS! Stay tuned, more info tomorrow.

lelo-pakero
10
Dołączył: 2009-11-14
Wpisów: 697
Wysłane: 6 października 2015 08:58:55 przy kursie: 66,00 zł
Nigdy się nad tym wcześniej nie zastanawiałem, ale ta możliwość modyfikacji to może być rzeczywiście coś co da drugie życie grze. Jak będzie zobaczymy. Co sądzicie? Zna ktoś jakiś przykład gry, która dostała mocnego kopa po wprowadzeniu opcji modyfikacji?

lelo-pakero
10
Dołączył: 2009-11-14
Wpisów: 697
Wysłane: 6 października 2015 10:21:22 przy kursie: 66,39 zł
foruminvest.11bitstudios.com/v...

Cytat:
Dzień dobry.
Postaram się odpowiedzieć na wątpliwości akcjonariuszy związane z ostatnimi transakcjami na akcjach 11 bit studios dokonanymi przez Członków Zarządu.
Po pierwsze zbycie przez managament niewielkiego pakietu papierów nie ma żadnego związku z kondycją spółki, która, co pokazują nasze raporty finansowe, jest bardzo dobra. Firma się rozwija. Mamy nową osobę od Games Republic, która ma przyspieszyć rozwój tej platformy. Zatrudniliśmy Dyrektora Finansowego, żeby uciąć narzekania, że nie potrafimy zarządzać gotówką, która leży na kontach. W IV kwartale wypuszczamy TWoM na urządzenia mobilne a wkrótce potem na konsole. Przygotowujemy się do jesiennych/przedświątecznych wyprzedaży, które w przypadku TWoM, przynoszą spółce wciąż bardzo solidne strumienie gotówki. Dlatego Zarząd konsekwentnie podtrzymuje swoje założenia/oczekiwania, że bieżący rok będzie dla 11 bit studios lepszy niż rekordowy 2014 r. A przyszły rok zapowiada się jeszcze lepiej dzięki premierze Industriala, wersji konsolowej TWoM, premierom w ramach 11 bit launchpad (co najmniej trzem) oraz poprawiającym się wynikom Games Republic.
Jeśli chodzi o zeszłotygodniowe pakietówki, to chciałbym przypomnieć, że Członkowie Zarządu mają takie same prawa jak inni akcjonariusze do handlowania akcjami (pomijając oczywiście okresy zamknięte). Nigdzie i nigdy nie składali deklaracji, że nie będą sprzedawać papierów. Są to ich autonomiczne decyzje związane z potrzebą finansowania własnych planów życiowych/chęcią dywersyfikacji majątku itp. Na potrzeby zeszłotygodniowej transakcji zdecydowali się skorzystać z cypryjskiego wehikułu inwestycyjnego co oczywiście wiążę się z optymalizacją podatkową. Integralną częścią całej konstrukcji było zawiązanie Porozumienia Akcjonariuszy, co usprawniło przeprowadzenie całej operacji jednakże wprowadziło pewien chaos informacyjny, zwłaszcza że użycie słów "wspólne nabywanie akcji" zostało przez część inwestorów zinterpretowane jako zapowiedź, że Porozumienie będzie dokupowało akcje Spółki z rynku a nie, że może to dotyczyć przetasowań w ramach Porozumienia.
Na zakończenie chciałbym podkreślić, że podobnie jak przy okazji lutowych transakcji Zarządu, akcje 11 bit studios trafiły w ręce instytucji finansowych przez co ich udział w naszym akcjonariacie jeszcze wzrósł co stanowi najlepszy dowód, że przyszłość spółki rysuje się w świetlanych barwach.
Pozdrawiamy.


Cieszy mnie, że zarząd błyskawicznie ustosunkował się do sytuacji ze sprzedażą akcji. Cóż, tak jak to było w przypadku sprzedaży akcji przez zarząd CDP, tak i teraz wszystko rozchodzi się o zaufanie. Kto wierzy, że sprzedali, bo chcą też realizować inne plany życiowe i dywersyfikować majątek, a kupno przez fundusze to dowód na świetlaną przyszłość spółki, ten pozostanie akcjonariuszem.
Edytowany: 6 października 2015 10:22

enthusiast
5
Dołączył: 2009-12-08
Wpisów: 167
Wysłane: 6 października 2015 11:00:34 przy kursie: 66,39 zł
A widzisz gdzieś podpis zarządu pod tymi słowami. To jest stanowisko człowieka od relacji inwestorskich w spółce. Wcześniej też pisał w podobnym tonie, z którym ostatnie transakcje na akcjach spółki stoją w mniejszej bądź większej sprzeczności.

piotrch
0
Dołączył: 2010-11-10
Wpisów: 808
Wysłane: 6 października 2015 11:15:43 przy kursie: 66,39 zł
Ok, ale jaki masz z tym problem, że tu nie ma podpisu zarządu? Zgodzić się na pewno należy, że rozchodzi się o zaufanie - kto ufa, temu to wyjaśnienie wystarczy, kto nie ufa, będzie mnożyć teorie spiskowe. Anty_teresa rozjaśnił sprawę kilka postów wcześniej - jest sprzedaż, panowie postanowili się scashować i zrobili to sprytniej niż ostatnio bo przy okazji optymalizując podatkowo. Drugi kolega zestawił fakty co do wartości pakietów które poszły do obecnego zaangażowania instytucji i mu wyszło, że papiery został w rękach TFI, co zresztą znajduje odzwierciedlenie w komunikacie. A to, że pan od relacji inwestorskich napisał wszystko w pozytywnym tonie? Taką ma robotę. Kto obserwuje spółkę zauważy zresztą, że wszystko co napisał to prawda. Inną kwestią jest, czy te założenia się zmaterializują.

baks
27
Dołączył: 2011-03-02
Wpisów: 2 591
Wysłane: 6 października 2015 11:53:54 przy kursie: 66,39 zł
enthusiast napisał(a):
A widzisz gdzieś podpis zarządu pod tymi słowami. To jest stanowisko człowieka od relacji inwestorskich w spółce. Wcześniej też pisał w podobnym tonie, z którym ostatnie transakcje na akcjach spółki stoją w mniejszej bądź większej sprzeczności.

Uważasz, że TFI wchodzą w spółki zawsze po to by stracić ? Są to zazwyczaj najlepiej poinformowane grupy inwestorskie. Zobacz przykład CDR wchodzili wtedy gdy inni sprzedawali po klapie W2 i jaki mają efekt ?
Owszem Krewa pisał, że 11bit stanowi na przykład powiedzmy 0,04% jakiego TFI i wartość 6 mln. Jednak jeśli spodziewają się zwrotu takiego jak na CDR (w 3-4 lata +300%) to z tego 0,04% kapitału TFI po 3 latach zrobi się już 0,15% czyli ponad 20mln. Na ilu spółkach na naszej giełdzie jest możliwy taki zwrot ?
Ile razy większej kasy trzeba użyć aby uzyskać taki sam zwrot na spółkach z powiedzmy WIG20.
Aby w tym okresie uzyskać taki sam zwrot trzeba użyć 10 razy większego kapitału. Dodatkowy warunek to musi być dobra koniunktura na rynku surowców lub finansowym.
Dla mnie sytuacja jest jasna. Trudno mi zrozumieć powody sprzedaży po tej cenie ale moim zdaniem nie chodzi tutaj o sprzedaż z powodu potrzeb życiowych choć tego także wykluczyć nie można. Jednak wtedy nie byłoby tak zgodnego zmniejszania zaangażowania wszystkich. Jestem przekonany, że chodzi tu o jakiś model biznesowy i większe zaangażowanie TFI w spółkę a co świetne bez dodruku akcji.Angel

Przypomnij sobie ile było tutaj wątpliwości. Większość "ekspertów" nie dawała szans spółce na powtórzenie wyników w tym roku a będzie to bez istotnych elementów zyskotwórczych.
Jak wiadomo przyszły rok to flagowy największy produkt spółki. Widocznie fundusze widzą w nim potencjał a do tego kolejne produkty i rozwój innych działów spółki.
Fakty poznamy dopiero wiosną a może latem. Na giełdzie ma przewagę ten co potrafi lepiej czytać. Nie bez powodu spółka ma cykliczne spotkania z TFI. To może wszystko wyjaśniać. Nie chcąc drukować akcji trzeba jakoś wciągnąć fundusze.
Parkiet weryfikuje naszą wiedzę i czujność przy każdym zleceniu (:
a każdy jest mądralą ....po fakcie... :) :)
Edytowany: 6 października 2015 11:59

enthusiast
5
Dołączył: 2009-12-08
Wpisów: 167
Wysłane: 6 października 2015 12:06:53 przy kursie: 66,39 zł
@piotrch
Chodzi o to, zresztą jak sam zauważasz, że tego typu komentarze są psu na budę warte. To co jednych cieszy mnie akurat martwi, zauważ że pół roku temu, jak poszły pakiety akcji od zarządu, też była wzmożona akcja informacyjna wymierzona w rynek. Co prawda wtedy były ku temu dobre powody, bo pojawiły się pierwsze wyniki sprzedaży TWOM. Tylko teraz też było podobnie, poniższy komunikat jest tylko tego potwierdzeniem.

Zawsze jest ryzyko, że jak spółka za bardzo się otwiera z polityka informacyjną to gdzieś może kryć się drugie dno. Przecież sposób komunikacji prowadzony na forum inwestorskim spółki to jest jedno wielkie dopraszanie się użytkowników (zapewne głównie także akcjonariuszy) o potwierdzenie jakiegoś pozytywnego scenariusza. Takie dyskusje można toczyć tu na forum, natomiast to że spółka tak szczegółowo się komunikuje zawsze jest dla mnie dodatkowym czynnikiem ryzyka, który właśnie zmaterializował się w postaci sprzedaży pakietu akcji.

Zwracam uwagę, że spółka jeszcze nawet nie zadebiutowała na GPW, więc może dopiero po debiucie ktoś jeszcze będzie chciał nabyć akcje, a samo porozumienie do wspólnego zbywania też jeszcze nie wygasło.

Na marginesie, jak pisze rzecznik, sprzedaż 5% akcji z posiadanych 30% wcale nie jest takim niewielkim pakietem. Rozumiem, że taka jego rola aby wszystko przedstawiać w pozytywnym świetle, ale tutaj trochę mija się z prawdą.


daro_1975
0
Dołączył: 2014-12-31
Wpisów: 177
Wysłane: 6 października 2015 12:14:31 przy kursie: 66,39 zł
a ja mam nadzieje ze z tej sprzedazy czesci akcji(chocby to poszlo na mieszkanie czy domy)zwiekszy sie sklonnosc zarzadu do odwaz\nych decyzji-juz beda mieli gdzie mieszkac-mowiac krotko o najblizsza przyszlosc(byt codzieny) nie musza sie martwic;tak mi sie marzy ze po ewentualnym sukcesie Industriala ogloszą ze przyszedl czas na naprawde dużą grę i wskoczenie do ekstraklasy...

enthusiast
5
Dołączył: 2009-12-08
Wpisów: 167
Wysłane: 6 października 2015 12:51:37 przy kursie: 66,39 zł
@baks

Co do TFI to może tak, spóbuj wyobrazić sobie czym się kierują zarządzający i jakie mogą temu towarzyszyć emocje podczas nabywaniu akcji. I teraz zestaw te emocje i nadzieje na zysk z samym sobą w momencie gdy angażujesz się w akcje licząc, że z tego urośnie coś dobrego. Oni maja po prostu kapitał, który gdzieś muszą zainwestować na tym rynku, a że 11 bit odniosło spory sukces to automatycznie są naturalnym kandydatem do inwestycji.

baks napisał(a):
Uważasz, że TFI wchodzą w spółki zawsze po to by stracić ? Są to zazwyczaj najlepiej poinformowane grupy inwestorskie.

Z drugiej strony zarząd jest lepiej poinformowany a ten jednak sprzedaje.

baks napisał(a):
Zobacz przykład CDR wchodzili wtedy gdy inni spr
Owszem Krewa pisał, że 11bit stanowi na przykład powiedzmy 0,04% jakiego TFI i wartość 6 mln. Jednak jeśli spodziewają się zwrotu takiego jak na CDR (w 3-4 lata +300%) to z tego 0,04% kapitału TFI po 3 latach zrobi się już 0,15% czyli ponad 20mln. Na ilu spółkach na naszej giełdzie jest możliwy taki zwrot ?

Pozostaje mi tylko Wam i Nam życzyć takich zysków na 11 bit.

baks napisał(a):
Dla mnie sytuacja jest jasna. Trudno mi zrozumieć powody sprzedaży po tej cenie ale moim zdaniem nie chodzi tutaj o sprzedaż z powodu potrzeb życiowych choć tego także wykluczyć nie można. Jednak wtedy nie byłoby tak zgodnego zmniejszania zaangażowania wszystkich.

Właśnie te Twoje (także kilku innych użytkowników forum) próby przedstawiania każdej informacji w pozytywnym aspekcie biją po oczach. Faktycznie może być tak jak piszesz, ale równie dobrze może być inaczej. My tego nie wiem jak było w rzeczywistości, ale Ty na siłę nie dopuszczasz wariantu negatywnego. Wydaje mi się, że jest to związane z nastawieniem sie na sporo większe zyski z akcji w przyszłości i automatyczne odrzucanie wszelkich przesłanek, które mogłyby im zagrozić. Trzeba uważać, bo wiąże się z tym ryzyko akceptacji na niższych poziomach cenowych.

baks napisał(a):
Nie bez powodu spółka ma cykliczne spotkania z TFI. To może wszystko wyjaśniać. Nie chcąc drukować akcji trzeba jakoś wciągnąć fundusze.

Nie wiem jaki masz dzisiaj dzień w pracy salute ale na wszelki wypadek powtórzę po anty_teresie: do czego im są potrzebne fundusze? Kasy mają w brud na koncie, pomysły na przyszłe realizacje ponoć też się nie mieszczą w imadle.
Edytowany: 6 października 2015 12:52

malgoga
0
Dołączył: 2011-01-26
Wpisów: 26
Wysłane: 6 października 2015 13:10:37 przy kursie: 66,39 zł
Z nowego wpisu na głównej stronie 11 Bit wynika że zaangażowały sie nowe fundusze
Bardzo dobre wyniki finansowe wypracowywane przez 11 bit studios oraz zbliżająca się przeprowadzka Spółki na GPW zwiększają zainteresowanie jej akcjami wśród inwestorów instytucjonalnych. W zeszłotygodniowych transakcjach pakietowych krajowe instytucje finansowe nabyły łącznie 119 tys. akcji 11 bit studios stanowiących 5,37 proc. kapitału (i dających tyle samo głosów na WZA) po 61 zł za sztukę. Sprzedającymi byli Członkowie Zarządu Spółki.

– Bardzo cieszymy się, że do naszego akcjonariatu dołączyły kolejne fundusze. Jest to potwierdzenie, że inwestorzy instytucjonalni wierzą w naszą strategię, która powinna przełożyć się na wzrost wartości akcji – mówi Grzegorz Miechowski, Prezes 11 bit studios. Wyjaśnia, że zmniejszenie przez Członków Zarządu zaangażowania w papiery Spółki wynikało z chęci finansowania prywatnych potrzeb. – 11 bit studios stabilnie się rozwija. W najbliższych miesiącach czekają nas premiery gry „This War of Mine” w wersji na smartfony i konsole Xbox One i PS4. W przyszłym roku zadebiutuje gra o roboczym tytule „Industrial”. Perspektywy Spółki wyglądają bardzo obiecująco. Dlatego liczę na wzrost wartości posiadanych przeze mnie akcji 11 bit studios – stwierdza Prezes.

lelo-pakero
10
Dołączył: 2009-11-14
Wpisów: 697
Wysłane: 6 października 2015 13:33:44 przy kursie: 66,39 zł
enthusiast napisał(a):
baks napisał(a):
Nie bez powodu spółka ma cykliczne spotkania z TFI. To może wszystko wyjaśniać. Nie chcąc drukować akcji trzeba jakoś wciągnąć fundusze.

ale na wszelki wypadek powtórzę po anty_teresie: do czego im są potrzebne fundusze? Kasy mają w brud na koncie, pomysły na przyszłe realizacje ponoć też się nie mieszczą w imadle.


Jeżeli nie wiesz dlaczego niezwykle ważna jest obecność inwestorów instytucjonalnych w akcjonariacie to źle świadczy o twojej wiedzy o giełdzie i inwestowaniu, a nawet bardzo źle.

Piszesz, że powtarzasz po anty_teresie, więc może wypadałoby wkleić cytat? Ja nie słyszałem nigdy żeby anty_teresa mówił takie bzdury.

baks
27
Dołączył: 2011-03-02
Wpisów: 2 591
Wysłane: 6 października 2015 13:54:26 przy kursie: 66,39 zł
enthusiast napisał(a):

Z drugiej strony zarząd jest lepiej poinformowany a ten jednak sprzedaje.

Nie wiem jaki masz dzisiaj dzień w pracy salute ale na wszelki wypadek powtórzę po anty_teresie: do czego im są potrzebne fundusze? Kasy mają w brud na koncie, pomysły na przyszłe realizacje ponoć też się nie mieszczą w imadle.

Zapewniam Cię, że Zarząd tak samo dobrze był poinformowany wtedy (w lipcu) gdy kurs osiągnął 82zł i wiedzieli jakie podejmą kolejne kroki.
1. Czy chcąc sprzedać akcje wyłącznie dla zysku nie negocjowali by pakietów gdy wycena akcji była wyższa tylko czekali kilka miesięcy ?
2. Czy nie robiliby wszystkiego aby kurs był możliwie najwyższy - liczne promocje, wywiady we wszystkich mediach ile to sprzedali itp .... a tu cisza. Czy to dla Ciebie jest logiczne , bo dla mnie nie potwierdza to tezy o sprzedaży wyłącznie na swoje potrzeby.

Moim zdaniem jest to jakiś szerszy układ z tymi instytucjami. Każdy ma swoją teorię i niech tak zostanie. Czas pokaże kto miał rację ale to też nie jest najważniejsze - przynajmniej dla mnie - najważniejsze jest stan konta w założonym okresie. Angel

Przy zaangażowaniu się partnerów finansowych może powtórzyć się rajd taki jak na CDR. Jak wiemy i co wielu przeszkadza spółka jest wyceniana dużo gorzej niż inne spółki gdzie zaangażowały się fundusze taka sama jest opinia spółki. Spółka zrozumiała, że bez większego otwarcia na dużych inwestorów sytuacja się szybko nie zmieni. Podjęto deklarację o braku emisji - więc jak zachęcić ich do wejścia. Sami założyciele też nie stracą. Przy sporym zaangażowaniu instytucji kurs może wzrosnąć dużo więcej niż "organicznie" jak dotychczas. Stąd takie działania, które powinny niebawem zadowolić malkontentów. Sam Zarząd także będzie miał większy wzrost wartości aktywów i łatwiejsze wychodzenie po znacznie wyższej wycenie z kolejnych pakietów za jakiś czas.
Może mam rację a może nie ale tak refleksja mi się nasuwa po analizie wydarzeń i wpisów z ostatnich miesięcy.
Wracając do CDR to jak duże znaczenie mają TFI wystarczy przypomnieć sobie so się działo po info o przesunięciu gry na maj .... lawina spadków ale Fundy zebrały nadpłynność akcji i spadek był umiarkowany zamiast ponad 20%.
Parkiet weryfikuje naszą wiedzę i czujność przy każdym zleceniu (:
a każdy jest mądralą ....po fakcie... :) :)
Edytowany: 6 października 2015 14:15

krewa
krewa PREMIUM
435
Grupa: Zespół StockWatch.pl
Dołączył: 2009-05-01
Wpisów: 8 120
Wysłane: 6 października 2015 15:34:27 przy kursie: 66,39 zł
baks napisał(a):
Moim zdaniem jest to jakiś szerszy układ z tymi instytucjami

Tak, Baks, tak. Słyszałem, że podobno część TFI w umowach z klientami zastrzega, iż w przypadku umorzeń jednostek uczestnictwa część środków będzie wypłacana w voucherach, które można będzie zrealizować wyłącznie na GR.

edit: czemu Ty nie dopuszczasz myśli, że goście po prostu skeszowali sukces? Spójrz na wynagrodzenie zarządu w SF - przecież to nie są kwoty, które powalają. Próbujesz przypisać im biegłość w zakresie operacji finansowych, zupełnie ignorując fakt, że dopiero za drugim razem wpadli na pomysł optymalizacji podatkowej. Po co to wszystko?
Edytowany: 6 października 2015 15:58

enthusiast
5
Dołączył: 2009-12-08
Wpisów: 167
Wysłane: 6 października 2015 17:11:49 przy kursie: 66,39 zł
lelo-pakero napisał(a):
Piszesz, że powtarzasz po anty_teresie, więc może wypadałoby wkleić cytat? Ja nie słyszałem nigdy żeby anty_teresa mówił takie bzdury.

Ale Ty jesteś oporny. salute Masz to dwie strony wcześniej i to nawet w odowiedzi na Twojego posta:

anty-teresa napisał(a):
@Lelo
Oczywiście jest różnica pomiędzy CDR i CIG, ale wnioskowanie o losach kursu na podstawie tego, że ktoś, coś, kiedyś zrobił i potem kurs urósł jest dla mnie delikatnie mówiąc wątpliwe pod względem istotności. Pozostaję przy tym, że sprzedaż przez zarząd to jednak jest zdecydowanie negatywna informacja, no chyba że to realizacja jakiegoś innego celu jak pozyskanie partnera itd. 11B takich partnerów do niczego nie potrzebuje.


Stronę później znajdziesz kolejną wypowiedź w podobnym tonie.

Przy czym dużo istotniejsze jest, że instytucje finansowe wcale nie są takim koniecznym dobrem jak niektórzy tu próbują przedstawiać. Taki fundusz także ma swoje cele inwestycyjne i skąd wiedzieć, że nie są one nastawione na osiągnięcie zysku w krótkim okresie czasu, a debiut TWOM na konsole czy Industriala nie będzie dla nich dogodnym momentem do wyjścia z inwestycji. Ostatnia sprzedaż akcji to też raczej nie był jakiś masowy popyt z ich strony, tam przecież kupował jeden zasadniczy inwestor (pakiet 105k akcji), co znaczy że ktoś to wziął pod progiem i nie będzie musiał się fatygować z informowaniem rynku w przypdaku wyjścia.

bbartt
bbartt PREMIUM
1
Dołączył: 2010-11-25
Wpisów: 73
Wysłane: 6 października 2015 19:24:54 przy kursie: 66,39 zł
baks wam mówi, że zarząd zjadł ciastko i ma ciastko.

Skoro nikt z nas(was) nie pozbył się akcji bo czekamy(cie) na 3 cyfrę z przodu (najlepiej tróję z przodu) to oni podali rękę TFI by też mogło mieć kawałek tortu. Teraz fundy mają tanie akcje, będą mogły porwać się na zakupy, ujawnią się, co da wszystkim (tanim akcjom też) impuls wzrostów.

przecież to takie proste.


a zarząd ma mniej akcji, ale wartość tych co im zostały wzrośnie, więc ciastko ma i zjadł. no super. nie.


bbartt
bbartt PREMIUM
1
Dołączył: 2010-11-25
Wpisów: 73
Wysłane: 6 października 2015 19:54:09 przy kursie: 66,39 zł
PS. na steam 14 miejsce, promocja środkowotygodniowa, cena - 60% czyli 7,59 Euro

awatarji
0
Dołączył: 2015-02-21
Wpisów: 30
Wysłane: 6 października 2015 20:04:39 przy kursie: 66,39 zł
Cytat:
PS. na steam 14 miejsce, promocja środkowotygodniowa, cena - 60% czyli 7,59 Euro


Kto miał kupić to kupił, poszły newsy i TWOM w TOP 10 Steam.
The Spice Must Flow
Edytowany: 6 października 2015 20:08

Użytkownicy przeglądający ten wątek Gość

Nie możesz tworzyć nowych wątków.
Nie możesz odpowiadać w wątkach.
Nie możesz usuwać swoich wpisów.
Nie możesz edytować swoich wpisów.
Nie możesz tworzyć ankiet.
Nie możesz głosować w ankietach.

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 4,359 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +168,52% +33 703,33 zł 53 703,33 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło