Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

enthusiast

enthusiast

Ostatnie 10 wpisów
Równie dobrze można powiedzieć, że tak po prostu nie będzie. I to też nie jest naganianie.

Kochani, proszę o pomoc w ratowaniu Natana!

Zostały 2 dnia na zebranie 50 tys. bez których po zakończonym leczeniu nie odbędzie się immunoterapia.

Statystyki są takie, że nawet jak się powiedzie standardowe leczenie to i tak później raczej się umiera. Immunoterapia zwiększa szanse przeżycia o 40%.

Natan jest po chemioterapii i skutecznej operacji wycięcia guza. Chłopczyk jest silny i póki co dobrze znosi leczenie.
Czeka go jeszcze przeszczep szpiku i radioterapia, zaraz po nich jest 6 dni na rozpoczęcie immunoterapii, później terapia już nie będzie mogła się odbyć.

Link do zbiórki: www.siepomaga.pl/ratujemy-nata...
Twitter: #RatujemyNatana

W imieniu Rodziny dziękuję za wszelką pomoc.

Do swojego DM występujesz o świadectwo depozytowe, które niekoniecznie dostaniesz od ręki, ale to zależy pewnie od konkretnego biura maklerskiego. Bezpiecznie powinieneś założyć z 2 dni na uzyskanie świadectwa, z którym udajesz się do podmiotu pośredniczącego w skupie (w tym przypadku do DM mBanku) w celu złożenia formularza sprzedaży akcji.

Szczgóły oferty znajdziesz pod linkiem: www.mdm.pl/ui-pub/download/325...

Bidzos napisał(a):
Ok, dzieki za poprawkę. Czy w edycji wiktorianskiej nie ma tradycyjnej płyty? Przyznam szczerze, że kupiłem ale nie odpakowalem, nie jestem graczem ale chciałem mieć, wydaje mi się, że jest płyta w środku. Jak myślisz jaki procent sprzedaży steam odbywa się poza tą platforma?

Płyta jest ale i tak rejestrujesz przez Steam'a.

Faktycznie powinno być 26,9 mln w kwartale debiutu Frostpunka, więc zysk w kolejnych kwratałach też będzie odpowiednio wyższy. Sumarycznie daje to rocznie ok. 1.5 mln zysku więcej.

Dodam jeszcze, że w 8 kwartale monetyzacji Twom było mniej zysku niż 5,4 mln, ale wziąłem wynik z kolejnego kwartału (4k '16), bo nie chciałem "sztucznie" zaniżać wyników. salute

Poprawione dane wyglądają tak:

Frostpunk
26,9 + 10,2 + 9,4 + 3,8 = 50,3
4,8 + 11,3 + 3,8 + 13,2 = 33,1

Ciekawy jestem do jakich wniosków mógł dojść Prezes po swoim ostatnim wystąpieniu. Wróćmy na moment do komentarza:
Cytat:
Jeśli weźmiemy pod uwagę wynik za cały 2018 r., jakiego możemy się spodziewać i zestawimy go z aktualnym kursem, to wskaźnik Cena/Zysk jest poniżej 20. Ja to odczytuje, że rynek uważa, że nasza spółka ma niespecjalnie interesujące perspektywy.

Obecny kurs, przy wskaźniku C/Z równym 20, implikuje ok. 40 mln rocznego zysku. Tak więc albo Prezes uważa, że spółka powinna być wyceniana wyżej, albo spodziewane wyniki są niedoszacowane przez rynek. Przy okazji można odnieść wrażenie, że spora części użytkowników forum także czuje się zawiedziona obecnym poziomem kursu.

Pozwoliłem sobie przeskalować kwartalne zyski po debiucie Twom na przyszłe zyski Frostpunka z okresu 2 lat, optymistycznie zakładając, że później nastąpi premiera P8 z kolejnym potencjalnym skokiem zysków:

Twom
10,9 + 4,2 (38%) + 3,8 (35%) + 1,5 (14%) = 20,4
2,0 (18%) + 4,6 (42%) + 1,5 (14%) + 5,4 (49%) = 13,5

Frostpunk
25,9 + 9,8 + 9,0 + 3,6 = 48,3
4,6 + 10,9 + 3,6 + 12,7 = 31,8

Kwestia indywidualnej oceny na ile prawdopodobne do uzyskania są pokazane wyniki, ale takie zestawienie daje średnioroczny zysk dokładnie na poziomie 40 mln i uzasadnia bieżący kursy przy wycenie C/Z 20. Jeśli ktoś uważa, że spółka jest wyceniana za nisko, np. ze względu na potencjał projektu P8, to aby uzasadnić kurs np. na poziomie 500 PLN przy C/Z 20, uwzględniając nowe akcje z programu, roczny zysk powinien wynosić ok. 60 mln w okresie po debiucie P8.

Tak więc, nie wiem czy się jest o co obrażać na aktualny kurs spółki.

CSharpBeginner napisał(a):
Jest gdzieś dostępna lista z dokładnymi datami premier nadchodzących produkcji?

http://www.playway.com/premiery

aircanada15 napisał(a):
Elemis, jedna uwaga. Jesteś kolejną osobą, która mnoży komentarze i jednocześnie chce dodawać potem kopie z GOG.
To nielogiczne. Odpowiedz sobie bowiem na pytanie, czy w tych 250 tys. nie było też części ze sklepu CDR ?

Jedna uwaga. Sprzedaży pochodzącej z GOG'a nie zobaczysz w komentarzach na Steam'ie:
Cytat:

Czy przy zakupie gry przez GOG otrzymam klucz Steam?

Jesteśmy platformą niezależną i naszych gier nie można odblokować gdzie indziej. Nie dystrybuujemy też żadnej zawartości fizycznej - wszystko, co od nas kupujesz albo otrzymujesz w ramach kodu prezentowego, można natychmiast pobrać z GOG. W tym celu możesz użyć przydatnego klienta GOG Galaxy albo, jeśli chcesz, po prostu naszej strony, przez przeglądarkę.

support.gog.com/hc/pl/articles...

aircanada15 napisał(a):
Rekomendacja z BOŚ zaktualizowana, dostępna dla klientów.
Autor niestety się pośpieszył i stworzył ją przed komunikatem spółki o sprzedaży ćwiartki.
No i już na wstępie sprzedaż jest mocno niedoszacowana...

W rekomedacji jest złożenie 220 tys. sztuk do premierowego piątku więc niedoszacowanie nie odbiega znacząco od tego co podała spółka.

Na komórkach występuje błąd z pozycjonowaniem przycisków:

kliknij, aby powiększyć

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 21 sierpnia 2019 00:53:15
Liczba wpisów: 146
[0,04% wszystkich postów / 0,04 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,382 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d