pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

GRAF78

GRAF78

Ostatnie 10 wpisów
Premiera Model Buildera zbliża się szybkimi krokami, zgodnie z tym artykułem Spółka jest już na końcowym etapie wyboru wydawcy:
www.isbtech.pl/2020/10/moonlit...
a w sieci pojawił się pierwszy materiał polskiego youtubera z ogrywania dema:
www.youtube.com/watch?v=goUf6n...

Bardzo powoli zbliżamy się do premiery pierwszej całkowicie własnej gry młodego studia.
Moonlit zaprezentował nowe demo Model Buildera na targach PAX online 2020, kolejnym etapem promocji będzie Tokio Game Show.
Zgodnie z zapowiedzią Prezesa już po targach Gamescom do krakowskiej spółki zgłosiło się 11 wydawców wyrażających chęć wydania gry, studio chce do końca października wybrać wydawcę dla tego projektu, a premiera gry w Early Accessie gry Model Builder zaplanowana jest wstępnie na czwarty kwartał bieżącego roku.
Link:
www.isbtech.pl/2020/09/model-b...

Nie miałem i nie mam zamiaru nikogo do niczego przekonywać - bo to nie drobni forumowicze wynoszą spółki na miliardowe kapitalizacje.

Moderator:
Usunięto treść niezgodą z regulaminem

Vox napisał(a):
Z tego co czytałem kolejnych kilkadziesiąt spółek PLW czeka w pipeline Whistle

1-2 gry = 1 Spółka na NC - może taka jest strategia PLW? Większy gry sukces zapewni w takim wypadky skokowy wzrost Studia i eksplozje na kursie. Studia które sobie nie poradzą (brak kompetencji, pech itd) odejda po pewnym czasie w niebyt.

Bardzo dobra robota, wykład super ciekawy. Pawła Miechowskiego poznałem jeszcze przed sukcesem TWOM, na jednym ze spotkań z inwestorami - w tamtym okresie 11Bitstudios to była jeszcze inna firma. Jestem pod wrażeniem jak wraz rozwojem studia rośnie profesjonalizm całego core teamuthumbright . Z perspektywy czasu widać że seria premier zakończonych sukcesem nie była przypadkowa a jest efektem profesjonalnego podejścia do tematu, posiadanej wiedzy i zdobywanego z każdym projektem doświadczenia.

Dziś miał miejsce ciekawy webinar z Prezesem Markiem na temat przebiegu produkcji gry – omówienie poszczególnych etapów - być może wyjaśni to wiele wątpliwości inwestorów i udzieli odpowiedzi na pojawiające się pytania.
Kto zapomniał lub nie miał możliwości posłuchać to wklejam linka:
www.stockwatch.pl/czat-inwesto...

Nikt się spółką na forum nie interesuje - wiadomo diament jest dopiero w trakcje szlifowania - niemniej wypada dla porządku wspomnieć że emisja akcji serii E zakończyła się dla Moonlit S.A. pełnym sukcesem (wszystkie oferowane przez Spółkę akcje w cenie 5PLN zostały objęte i pozyskano 2,5MLN PLN) a dla inwestorów trochę mniejszym ponieważ stopa redukcji wyniosła aż 62,07% i trzeba będzie uzupełnić braki w portfelu dokonując zakupu na rynku.

źródło:
www.bankier.pl/wiadomosc/MOONL...

Z radością witam nowych forumowiczów należących do ciągle powiększającego się grona potencjalnych akcjonariuszy Starward Industries wave Nie dziwię się bo Spółka przyciąga jak magnes (mocny magnes) i życzę wam aby wasze starania (mające na celu dalszy spadek kursu) choć w niewielkim stopniu odniosły sukces żebyście mogli wreszcie spokojnie wskoczyć na podkład i zmienić retorykę forumowych wypowiedzi.

Panowie zupełnie nie rozumiem o co tyle bicia piany? Bo do merytorycznej dyskusji na temat potencjału gry tu wiele brakuje. Nie szkoda wam tracic czasu na pisanie tych wypocin? Skoro nie zamierzacie akcji kupić to napewno większą korzyścia dla waszego zdrowia i portfela będzie gdy poświęcicie tracony tutaj czas na poszukanie nowych inwestycji. Zasada rynku jest jedna papier kosztuje tyle ile ludzie są w stanie płacic za niego. Akcje TESLI obecnie kosztuja 2,1k$ dla mnie dużo za dużo ale nie marnuje czasu i nerwów na narzekanie na kurs. Może posiadacze pakietów z PREIPO widza w Starward II CDR i wiedza ile można na takiej spółce zarobic w perspektywie 10 lat, dlatego nie chca sprzedawać?

chris_martin napisał(a):
Lock-up loose up......

Fatalna postawa pana prezesa.... nie wierzy w przyszły sukces spolki...? Nie rozumiem tej postawy korporacyjnej......

a ja nie rozumiem postawy niektorych inwestorow?
a z czego ma żyć Prezes każdego Studia?
prosze o wyjaśnienie bo:
- sprzedać akcji nie może
- pensji tez lepiej żeby nie brał bo znow wyższe koszta zarządu do prowadzają do wściekłości drobnych
Rozumiem ze chcelibyście aby Prezesi byli wolontariuszami i w imię waszych zysków za darmo harowali po 12 godzin dziennie pisząc gry i zarządzając Spółka.

Informacje
Stopień: Wykładowca
Ostatnia wizyta: 27 października 2020 02:05:58
Liczba wpisów: 1 140
[0,32% wszystkich postów / 0,31 postów dziennie]
Punkty respektu: 23

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,378 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +135,00% +26 999,27 zł 46 999,27 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d