Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

GRAF78

GRAF78

Ostatnie 10 wpisów
Ktoś wie jaki był budżet produkcyjny Children of Morta?

Jaki jest wynik portfela za ostatnie 12m?

Gdzie uzyskałeś informację ile wynosi wishlista?

Discovery jako zleceniodawca projektu ma zapewnić odpowiednia reklamę - nie po to zamawia grę na bazie swojego programu aby jej potem nie wspierać. Oczywiście sam produkt musi być odpowiedniej jakości i będzie bo oto zadba juz PLW. Obecnie DC ma trafić na kickstarter, dodatkowe finansowanie ma być przeznaczone na dołożenie załogi statku. Więc pozostaje czekać. Tyle na razie wiadomo.

ps: Witamy kolejnego akcjonariusza

Elemis napisał(a):
...

A najpoważniejszym błędem była sprzedaż już posiadanych akcji...

@Elemis
i tu bym polemizował....
wystarczy sobie przypomnieć... napewno wiemy że błędem nie była sprzedaż akcji po sukcesie TWOM w 2014 w cenie ok 75PLN i zakup CDR w cenie ok 14-15PLN

Jaki jest sens kupowania "niekonsolowego" FP na konsole w pełnej cenie jak można kupić PC-tową wersje FP na wysprzedaży na STEAM-ie? Gdzie tu logika? Premiera powinna być od razu na wszystkie platformy a jej kilkunastomiesięczny rozjazd to błąd.

Elemis napisał(a):
@ Czołem Graf78
Tyle że skoro zarówno Ty jak i @Scarry przyznajecie, że 11tka jest dobrą spółką ( ciężko zresztą polemizować) Sami piszecie o kilkudziesięciu procentach ( ja widzę w perspektywie 5 lat grubo więcej) to dlaczego na takie układy nie zalewarować się kontraktami na 11tkę, żeby z Twoich 50% nie zrobić tych 500%? Przecież prawdopodobieństwo sukcesu jest większe na spółce, która jest już sprawdzona. A uwzględniając lewar zysk będzie podobny i tu i tam......

@Cześć Elemis
Odpowiem wprost po doświadczeniach z lewarowania się na wzrost CDR podczas ostatniej jesiennej korekty w 2018r - kurs może się cofnać (nawet na najlepszej spółce) poniżej założonego progu i a wtedy system zamknie ci pozycję i tracisz znaczną cześć kapitału. Strata nawet 50% kapitału na Spółeczce z perspektywami o niskiej kapitalizacji jest jak najbardziej do odrobienia jeśli nie zamkniesz pozycji -> wielu inwestorów którzy kupili 11Bit w 2011r po 20PLN i więcej wisiało na haku aż do jesieni 2014r kto wytrzymał do dziś notuje piękny zysk ok 2000%.

Elemis napisał(a):
@ Czołem Graf78
Tyle że skoro zarówno Ty jak i @Scarry przyznajecie, że 11tka jest dobrą spółką ( ciężko zresztą polemizować) Sami piszecie o kilkudziesięciu procentach ( ja widzę w perspektywie 5 lat grubo więcej) to dlaczego na takie układy nie zalewarować się kontraktami na 11tkę, żeby z Twoich 50% nie zrobić tych 500%? Przecież prawdopodobieństwo sukcesu jest większe na spółce, która jest już sprawdzona. A uwzględniając lewar zysk będzie podobny i tu i tam......

@Cześć Elemis
Odpowiem wprost po doświadczeniach z lewarowania się na wzrost CDR podczas ostatniej jesiennej korekty w 2018r - kurs może się cofnać (nawet na najlepszej spółce) poniżej założonego progu i a wtedy system zamknie ci pozycję i tracisz znaczną cześć kapitału. Strata nawet 50% kapitału na Spółeczce z perspektywami o niskiej kapitalizacji jest jak najbardziej do odrobienia jeśli nie zamkniesz pozycji -> wielu inwestorów którzy kupili 11Bit w 2011r po 20PLN i więcej wisiało na haku aż do jesieni 2014r kto wytrzymał do dziś notuje piękny zysk ok 2000%.

Skad ten pomysł na 236PLN (kapitalizacja 540kk)? macie na myśli testowanie dołka z H2 2018?

Zbierając w całość dostępne informacje próbowałem oszacować przychody (zyski) jakie może przynieść DC dla Moonlit. W jednym z artykułów Prezes Ultimate Games założył sprzedaż ma poziomie 200tys kopii, z tego udział dla Spółki wynosi 20% (tyle daje ULG wykonawcom). Dalej licząc 40.000 kopii x średni przychód na poziomie 10USD? (jeśli się mylę proszę mnie poprawić) daje nam to kwotę 400.000 USD x kurs 3,8 wychodzi przychód (a w zasadzie zysk bo ULG chyba pokrywa calość kosztów produkcji) dla Moonlit w okolicach 1,52 mln PLN. To oczywiście wariant optymistyczny. Przychodów z gry Thief Simulator na mobilki nie umiem oszacować.

Informacje
Stopień: Wykładowca
Ostatnia wizyta: 22 września 2019 14:16:08
Liczba wpisów: 1 079
[0,33% wszystkich postów / 0,33 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,419 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d