pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

GRAF78

GRAF78

Ostatnie 10 wpisów
tak warto mieć obie, to co stracisz na F51 może odrobisz na CRJ

tjankow2 napisał(a):
Po ponad roku inwestycji na szerokim rynku, przyszła pora na przyjrzenie się 'okazjom' na NC ;-)

Zastanawiam się nad FARMem.,

F51 z wycena ok 150kk to jeden z lepszych kandydatow na strate kapitału salute
szukaj spółek z potencjałem i z niska wycena, a w podobnej to masz znacznie lepsze CRJ

Vox kupiles akcje w pre-ipo?

nie narzekaj doradcy z PKO się to opłacało zainkasował sowita prowizję

Vox napisał(a):
ciężko powiedzieć - ja brałem w publicznej po 21,20...

Jestem zaskoczony że wskoczyłeś na pokład przy wycenie 30kk, rozwazałeś też Klabater czy Simfabric?

Grupa społeczna MB systematycznie rośnie i dziś osiągnęła liczbę 1000 członków a sam projekt pnie się w górę na Top Wishlist i aktualnie zajmuje 443 pozycję (18str). Warto śledzić rozwój wydarzeń. Moim zdaniem ten projekt to Piorytet dla Spółki

Jeśli o Deadliest Catch to obecnie są 253 recenzje (72% pozytywne) przyjmując standardowe mnożniki x70 wychodzi ze sprzedało się już kilkanaście tysięcy kopii i zwrot kosztów dla Ultimate Games jest już bliski.

W tym samym okresie gdy 11Bit wchodził na NC, CD projekt miał wycenę w okolicach 300+MLN i tworzył dopiero Wiedźmina 1 - gdzie jest teraz każdy widzi.

Starward Industries musi mieć inna wycenę niż obecny i wchodzący własnie na NC "plankton" gdyż jest nieporównywalną pod względem kompetencji oraz projektu Spółką, a ilość wpisów w temacie świadczy że chętnych na akcje jest sporo tylko chciało by je kupić znacznie taniej - co jest wsumie logiczne. Od siebie dodam że to projekt raczej napewno dla długoterminowych inwestorów podobnie jak kiedys 11B czy CDR.

BearHand napisał(a):

Stopa zwrotu dla tych co po 0,13 obejmowali/obejmą względem ceny emisyjnej to

Akcje obejmowane po 10gr sa w 99% Spółek z branży gamedev i nie tylko. To jest standard na giełdzie. .......................................................... akcjonariusze założyciele nigdy nie mogą sprzedać całości swoich akcji bo utrącą pakiet kontrolny i władze nad Spółka?

Moderator:
usunięto treści niezgodne z regulaminem

aircanada15 napisał(a):
Disco Elysium, o którym ludzie z 20-30 letnim stażem gracza mówią, że ma najciekawszą warstwę narracyjną z jaką się spotkali i zapewnia doznania emocjonalne porównywalne z TWOM ?

O sukcesie gry nie decyduje co mówią o niej ludzie z 20-30 stażem tylko to jak szerokiemu gronu graczy przypadnie do gustu bo to oni będą lub nie będą ją kupować.

aircanada15 napisał(a):

By pohamować zapędy co poniektórych podam jeden, doskonały według mnie przykład.
Jest to gra, której jakość i warstwa fabularna to absolutny top.
Disco Elysium - na rynku od półtora miesiąca. Przez wielu już okrzyknięta grą roku.
96% pozytywów na Steam, 10/10 Gamespot, 9,6/10 IGN.

Rzuciłem okiem na gameplay tego "Disco Elysium" na YT i już ci powiem że projekt Starwarda jest dużo bardziej wciągający ladniejszy wizualnie i ciekawszy.

Informacje
Stopień: Wykładowca
Ostatnia wizyta: 20 stycznia 2020 00:07:08
Liczba wpisów: 1 097
[0,33% wszystkich postów / 0,33 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,557 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d