Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

GRAF78

GRAF78

Ostatnie 10 wpisów
Przy kursie 70gr kapitalizacja był bardzo niska bo wynosiła ok 14 mln PLN i jej urealnienie przez rynek do wycen podobnych spółek spowodowało wzrost o ok. 300% na otwarciu.

Czy ktoś się wybiera na NWZA w dniu 18 lutego?

Jaki masz wynik z portfela za ostatnie 5 lat?

Model biznesowy który zamierza wprowadzić główny akcjonariusz PLW oparty na produkcji symulatorów jest o wiele mnie ryzykowny niż produkcja gier premium indie, których sukces jest nie pewny a nakłady na produkcje spore. Dla młodej zadłużonej spółki jaka jest CFG to w mojej ocenie jedyne sensowne rozwiązanie szczególnie że posiada wsparcie Playway który jest bardzo skuteczny w realizacji swojej strategii, która jak się okazuje jest bardzo dochodowa.

CFG nie jest żadna wydmuszka, przyczyna problemów studia była nie udana premiera PD, gry która była ambitna i sporo kosztowała jak na budżety PLW, a okazała się biznesową wtopą, podobnie było z Agony. Proszę się nie dziwić że diametralna zmiana strategii firmy spowodowała odejście "ambitniejszej" części zespołu który nie chciał robić symulatorów, mimo że te produkcje przynoszą stabilne przychody a zwroty % z zainwestowanego w nie kapitału nierzadko bija na głowę te z ambitnych produkcji.

Żeby odmienić swój poziom życia musisz mieć max 2-3 spółki takie jak CDR czy 11B kupione dobrych kilka lat temu. Kto znał potencjał tkwiący w tej branży zarobił.

@Krewa czy obecna sytuacja na kursie zanegowała poprzednią analizę wskazująca na korektę wzrostową z zasięgiem ok 170PLN w trencie spadkowym?

Żeby grać dalej w dół to trzeba podjechać wyżej i myślę że może Krewa ma racje z ta falą wzrostową C z zasięgiem ok 170

@Krewa jak uważasz, jest szansa na testowanie poziomów 100 lub 115 czy bardziej prawdopodobne jest tylko ponowne zejście w okolice 125 i wyrysowanie formacji podwójnego dna?

Wojetek napisał(a):
Moim zdaniem 1-2 spółki to już naprawdę jazda "po bandzie", bo dajmy na to jeśli miałbyś CDR i 11B kupione na początku tego roku w równym udziale masz dziś +39,63% stopy zwrotu YTD. Niby super i to jeszcze na spadkowym rynku, ale drawdown (obsunięcie kapitału) masz na poziomie -42% od sierpnia. Czy takie coś łatwo jest psychicznie wytrzymać ?

Akurat miałem 11B i przez swój błąd i brak postępowania zgodnie z planem którym było napisane że mam sprzedać przed raportem sprzedałem po, po kursie ok 350... a jeśli chodzi o CDR to obecnie trzymam ponownie shorty - najważniejsze to napisać dobry plan a potem już tylko realizacja i liczenie zysków.

Informacje
Stopień: Wykładowca
Ostatnia wizyta: 20 lutego 2019 17:53:36
Liczba wpisów: 1 046
[0,33% wszystkich postów / 0,35 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,250 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d