Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

GRAF78

GRAF78

Ostatnie 10 wpisów
Diesel Brothers stworzyło studio Code Horizon znane z niezbyt dobrej jakościowo produkcji Gold Rush: The Game tak że wiele po tym tytule nie powinno się oczekiwać.

Na jaki dzień została ustalona data debiutu?

kokospl napisał(a):
Z tym pozwoleniem wykrwawiania się to ja jednak bym uważał bo się może zakończyć totalną katastrofą...

bzdura ... to bedzie uzdrowienie systemu... o katastrofie mógłbyś pisać gdyby padało PKO BP albo PZU

kokospl napisał(a):
...No i wkoncu czy LC zgodzi sie na utrate bankow?

W tym kontekście polecam wieczorny seans
The Last Days Of Lehman Brothers
www.youtube.com/watch?v=yfslbO...

Warren Buffett napisał(a):
.. Sam mam w getinie i idei banku sporo lokat, i jestem bardzo zadowolony, w istocie, to mógłbym nawet żyć z samych tych lokat,

W swoim zachwycie nad IB i GNBlove4 umknał ci zapewne drobny ale jakże istotny fakt więc przypominam że BFG gwarantuje depozyty tylko do kwoty 100.000EUR king
Poza tym to szczerze współczuje wave

To nie forum polityczne tylko ekonomiczne i zwalanie winy na jakąkolwiek partie rządząca nawet gdy jest to PiS was ośmiesza. Ja osobiście czekam aż te banki (wiadomo które) znikną z rynku bo w swojej historii więcej złego przyniosły klientom (i inwestorom) niż dobrego.

Jak IDEA i/lub GNB upadnie to jak zostanie rozliczona krótka sprzedaż?
rss.knf.gov.pl/RssOuterView/fa...
zgodnie z rejestrem KNF Insignis FIZ ma otwarta pozycję krótka 0,82% na walorach IDEA Banku, a
Marshall Wace LLP ma 0,51% na Getin Noble Banku? Jak zostanie to rozliczone w przypadku zawieszenia notowań lub przejęcia ww. podmiotów za kwotę 1EUR przez PZU/PEO/PKO???

Debiut się trochę przeciągnął w czasie, ale zbliża się wielkimi krokami. Najważniejsze że Spółka w tym czasie nie próżnowała i zajmowała się pracami nad projektami. Jakie jest wasze zdanie o ich produkcjach które będą mieć premierę w najbliższym czasie jako pierwsze z road mapy??
1. Deadliest Catch: The Game:
www.fakt.pl/hobby/gry/deadlies...
2. Ignis:
www.youtube.com/watch?v=Ets49w...
w mojej ocenie Ignis powinien iść od razu na konsole NS.

ps: byłem na WZA poznałem Prezesa Zarządu i pozostałych głównych akcjonariuszy i osobiście zachęcam do korzystania z praw jakie przysługują akcjonariuszom mniejszościowym.

w tych 6,2mln może zwiera się prowizja od sprzedaży akcji np 5% x 100mln? już to daje 5mln plus 1,2mln za pozostałe usługi

takie ECC Games czy Moonlit Games są znacznie ciekawszą opcją od niektórych wymienionych przez Ciebie na liscie

Informacje
Stopień: Wykładowca
Ostatnia wizyta: 25 maja 2019 17:22:45
Liczba wpisów: 1 065
[0,33% wszystkich postów / 0,34 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,203 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d