Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

GRAF78

GRAF78

Ostatnie 10 wpisów
Korzystając z okazji że jesteś z tej branży zapytam:
Co ta spółka produkuje? i jak oraz kiedy zamierza swój produkt sprzedawać?

Mam nadzieję że żaden zdroworozsądkowy inwestor nie kupił / ma zamiar kupić / akcje pod premierę Ignisa king W tej spółce liczy się przyszłość o której w dużej mierze zadecyduje dopiero projekt "Baikonur"

@Masa naprawdę nie trzeba tzw. "milionów" tu podałem procentowe zwroty i nie było minimalnych wymogów kapitałowych na wejście. Konieczna jest cierpliwość i obserwacja inwestycji z bliska (udział w WZA, spotkaniach z Zarządem konferencjach ocena produktów) oczywiście duże zyski ( w %) są możliwe tylko w przypadku szybko rosnących branż oraz dobrze wybranych Spółek które staną się w przyszłości liderami. Oczywiście inwestując np. 1000PLN i osiągając np. rewelacyjną stopę zwrotu 500% po 3 latach nie zarobimy nominalnie dużo i tu masz racje. Dlatego warto oszczędzać i równocześnie chronić kapitał potem w wybrana inwestycję wchodzić większą kwotą.

update portfela:

50% Starward Inudustries S.A.

50% Moonlit Games S.A.
(oczekuje na debiut - realnie czerwiec / lipiec 2019r, przesuniecie nie wynika z winy Spółki)

Diesel Brothers stworzyło studio Code Horizon znane z niezbyt dobrej jakościowo produkcji Gold Rush: The Game tak że wiele po tym tytule nie powinno się oczekiwać.

Na jaki dzień została ustalona data debiutu?

kokospl napisał(a):
Z tym pozwoleniem wykrwawiania się to ja jednak bym uważał bo się może zakończyć totalną katastrofą...

bzdura ... to bedzie uzdrowienie systemu... o katastrofie mógłbyś pisać gdyby padało PKO BP albo PZU

kokospl napisał(a):
...No i wkoncu czy LC zgodzi sie na utrate bankow?

W tym kontekście polecam wieczorny seans
The Last Days Of Lehman Brothers
www.youtube.com/watch?v=yfslbO...

Warren Buffett napisał(a):
.. Sam mam w getinie i idei banku sporo lokat, i jestem bardzo zadowolony, w istocie, to mógłbym nawet żyć z samych tych lokat,

W swoim zachwycie nad IB i GNBlove4 umknał ci zapewne drobny ale jakże istotny fakt więc przypominam że BFG gwarantuje depozyty tylko do kwoty 100.000EUR king
Poza tym to szczerze współczuje wave

To nie forum polityczne tylko ekonomiczne i zwalanie winy na jakąkolwiek partie rządząca nawet gdy jest to PiS was ośmiesza. Ja osobiście czekam aż te banki (wiadomo które) znikną z rynku bo w swojej historii więcej złego przyniosły klientom (i inwestorom) niż dobrego.

Informacje
Stopień: Wykładowca
Ostatnia wizyta: 16 lipca 2019 02:20:12
Liczba wpisów: 1 069
[0,33% wszystkich postów / 0,34 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,465 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d