pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

lelo-pakero

lelo-pakero

Ostatnie 10 wpisów
Jeżeli to prawda, że na Xboxa gra jest "ekstremalnie niesatysfakcjonująca", to z pewnością rodzi to pewne obawy czy Redzi są w stanie dzisiaj z całą pewnością przewidzieć kiedy dokładnie uda im się uporać z tymi problemami. Co innego testy, szlifowanie, usuwanie błędów, a co innego problemy technologiczne związane z działaniem gry na konsoli. Na pewno mają deadline w postaci premiery nowych konsoli czyli prawdopodobnie listopad/grudzień.

Z jednej strony dobrze to wygląda, bo jest wybicie potwierdzone zwiększonym wolumenem, ale z drugiej strony sprzedaż nowego DLC nie zachwyca. Season Pass lepiej sobie radził w rankingach gdy debiutował, a w środku był tylko marny The Rifts. Ja bym wolał, żeby to wybicie było jakiegokolwiek innego dnia, bo dzisiaj jest jednoznacznie związane z premierą nowego DLC i oczekiwaniami sprzedażowymi, więc w razie zawodu może nie być siły na kontynuację.

@resor
Czyli po prostu nie zrozumiałeś tego co napisałem. Miło by było gdybyś stosował się do zasad interpunkcji i ortografii.

resor napisał(a):
myli Ci się remake z remasterem, to raz - doczytaj co jest czym

Na chwilę obecną jestem przekonany, że z nas dwóch to ty potrzebujesz korepetycji, ale wskaż proszę konkretnie moją pomyłkę to chętnie się dokształcę.

Dla mnie remster gry z przed wielu lat to skok na kasę. Bierzemy starą grę z przestarzałymi mechanikami i wydajemy w ładniejszej oprawie wizualnej. Zupełnie nie pasuje mi to do filozofii Redów i ich podejściu do budowania społeczności graczy. Redzi słyną z dawania więcej zawartości niż cała reszta pazernych wydawców i deweloperów, za tę samą cenę. Remake może kiedyś mieć sens, jak nie będą mieli nowych pomysłów na grę w wiedźmińskim uniwersum.

sargon25 napisał(a):
Też sie nad tym zastanawiałem to mnie tu wyśmiali jak wiejskiego głupka - ale widzę, że nie jestem jedyny,ktory dostrzega straconą (albo traconą) szansę Think Think

Mnie to zupełnie nie dziwi, że tak zostałeś potraktowany. Wystarczy przeczytać jakie kwiatki spłodziłeś:
sargon25 napisał(a):
na tak zwany "chlopski rozum" bez szczegolnego analizowania, filozowania można było rok/półtora temu zbudować jakis maly zespów skladajacy sie z strzelam 30-40 ludzi,korzystając z tych pieniedzy,ktore maja i zrobic cos ekstra na premiere Netflixa,jakis nowy produkt/gre np DLC,jakas strategie w Świecie Wiedzmina, odświeżyć Wiedzmina 1 albo 2 czyli to sie chyba nazywa remake.

30-40 osób, w rok/półtora to mogłoby stworzyć symulator wiedźmińskiego miecza, ale na pewno nie remake Wiedźmina 1 lub 2. Twoje przemyślenia jak sam to określiłeś "na chłopski rozum", bez szczególnego analizowania, filozofowania, świetnie korespondują z twoją kolejną wypowiedzią:
sargon25 napisał(a):
merytoryki na takim forum mozna oczekiwac od osób,ktore biora pieniadze za swoje analizy a od nas, zwykłych uczestnikow forum byloby to nie na miejscu.

Podobną tezę stawiałeś już na wątku Jujubee. Zamiast podejmować z góry skazaną na niepowodzenie próbę zmiany formuły tego forum, proponuję zmienić forum na inne.

aircanada15 napisał(a):
Ciekawe czy dzisiejsza decyzja Square Enix wywoła jakąś reakcję CDR ala 2-3 tygodniowe przesunięcie o jakim już wspominałem.

Jeżeli stwierdzą, że z biznesowego punktu widzenia ma to sens to nie widzę problemu. Pierwszy tydzień maja będzie idealnie w połowie drogi miedzy FF7 i TLoU2. Wtedy 3,5 tygodnia przed i po premierze mieliby czysty kalendarz.

Space Cowboy napisał(a):
Warto pamiętać, że o przełożeniu premiery W3 (po raz drugi) poinformowano na ok. 75 dni przed premierą planowaną na luty.

Też mam to w pamięci od pewnego czasu, w kontekście dowiezienia daty premiery Cyberpunka. Zakładam, że jeśli nie przełożą do końca stycznia/początku lutego to premiera w kwietniu będzie niemal pewna. Druga opcja upewnienia się co do daty, to jakby ruszyli z mocną kampanią marketingową w najbliższych tygodniach. W każdym razie najbliższe 3/4 tygodnie będą kluczowe w tej kwestii.

dejw napisał(a):
Ja natomiast nie będę wnikał czy mogli coś zrobić dodatkowego czy nie, ale jak dla mnie błędem jest rabat 70% dawany w takim momencie. Sprzedaż byłaby praktycznie taka sama przy znacznie wyższej cenie. I w życiu nie uwierzę, że nie. Kupują osoby nakręcone serialem, a nie czekający na niższą cenę.

Wystarczy odrobinę zainteresować się spółką, o której się wypowiadasz i wiedziałbyś, że od lutego 2019 była to już 10 z rzędu promocja w wysokości 70%. Na najważniejszej w całym roku wyprzedaży mieli nagle zrobić mniejszą promocję? Interesująca strategia... znasz jakikolwiek przykład jej zastosowania? Jedyny spektakularny efekt jakiego bym się się spodziewał po takim ruchu to spadek pozytywnych recenzji z 30 dni do poniżej 50%.

Witcher pozamiatał na zimowej wyprzedaży. Chapeau bas! Perfekcyjnie dla Redów zgrała się premiera serialu (20.12) z początkiem wyprzedaży (19.12). Efektem czego jest wspomniany nowy rekord jednoczesnych graczy i rewelacyjna sprzedaż. Jak się robi fenomenalne gry to nie ma rekordów nie do pobicia. Pamiętajmy, że kolejne miliony sprzedanych kopii Wiedźmina to także rosnąca baza przyszłych kupców Cyberpunka.

Informacje
Stopień: Krasomówca
Ostatnia wizyta: 26 stycznia 2020 12:00:13
Liczba wpisów: 564
[0,17% wszystkich postów / 0,15 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,755 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d