pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

lelo-pakero

lelo-pakero

Ostatnie 10 wpisów
Wyznaczył też cenę docelową 260 zł.

Cytat:
CD Projekt initiated with a Hold at Berenberg Berenberg analyst Robert Berg initiated coverage of CD Projekt with a Hold rating and PLN 260 price target. Near-term expectations are high and investors may be disappointed if the Cyberpunk 2077 game "only" sells 17M units at launch, says the analyst.

thefly.com/landingPageNews.php...

@Rif
Nieważne, że najpewniej na mobilne to nie będzie port tylko nowa produkcja dostosowana do możliwości smartfonów. Wydaje się jednak oczywiste, że skoro będzie FP na PC, konsole i mobilne to tylko kwestią czasu jest wersja na switcha. Nie ma żadnego powodu, żeby tak nie było. Sugeruje to pośrednio nawet sam komunikat cyt. "Jest to kolejny krok w budowaniu „Frostpunka” jako wieloplatformowej globalnej marki".

Najgorszą decyzją jaką mogliby podjąć to angażowanie na wiele, wiele miesięcy niemałego zespołu, który miałby stworzyć wersję na urządzenia mobile. Wynik ekonomiczny jest nieoczywisty, więc decyzja o udzieleniu licencji to moim zdaniem najlepsze możliwe rozwiązanie. Nie angażują gotówki ani ludzi, więc w razie niewypału nic nie tracą, a w razie sukcesu komercyjnego zarobią tylko mniej. Zasoby ludzkie zwalniające się z prac nad rozwijaniem FP niech systematycznie przenoszą do prac nad najważniejszymi projektami z punktu widzenia budowania wartości dla akcjonariuszy czyli P8, P9 i P10. Port na switcha wydaje się teraz pewny i oby zlecili go zewnętrznej firmie.

Ulica krzyczy Tesla, ulica krzyczy 1000 zł, czyli niemal 2 razy kapitalizacja TakeTwo thumbright To wygląda jak dobry moment na wykręcenie kółeczka na CDR.

Koronowirus wpływa na gaming... nie będzie pokazów Cyperpunka na Taipei Game Show.

Cytat:
Właśnie zdecydowano o odwołaniu Taipei Game Show 2020 w aktualnym terminie (czyli 6-9 lutego). Impreza zostaje oficjalnie przeniesiona na połowę 2020 roku. Nie wyznaczono jednak jeszcze dokładnego terminu rozpoczęcia wydarzenia.


www.ppe.pl/news/142242/koronaw...

makzabowski napisał(a):
Z drugiej strony ktoś te akcje kupi... kupi też z myślą o przyszłych zyskach na transakcji.

Znasz kogoś kto kupuje z zamiarem straty kapitału?

Cena ustalona na 230 zł.

Jeżeli to prawda, że na Xboxa gra jest "ekstremalnie niesatysfakcjonująca", to z pewnością rodzi to pewne obawy czy Redzi są w stanie dzisiaj z całą pewnością przewidzieć kiedy dokładnie uda im się uporać z tymi problemami. Co innego testy, szlifowanie, usuwanie błędów, a co innego problemy technologiczne związane z działaniem gry na konsoli. Na pewno mają deadline w postaci premiery nowych konsoli czyli prawdopodobnie listopad/grudzień.

Z jednej strony dobrze to wygląda, bo jest wybicie potwierdzone zwiększonym wolumenem, ale z drugiej strony sprzedaż nowego DLC nie zachwyca. Season Pass lepiej sobie radził w rankingach gdy debiutował, a w środku był tylko marny The Rifts. Ja bym wolał, żeby to wybicie było jakiegokolwiek innego dnia, bo dzisiaj jest jednoznacznie związane z premierą nowego DLC i oczekiwaniami sprzedażowymi, więc w razie zawodu może nie być siły na kontynuację.

@resor
Czyli po prostu nie zrozumiałeś tego co napisałem. Miło by było gdybyś stosował się do zasad interpunkcji i ortografii.

resor napisał(a):
myli Ci się remake z remasterem, to raz - doczytaj co jest czym


Na chwilę obecną jestem przekonany, że z nas dwóch to ty potrzebujesz korepetycji, ale wskaż proszę konkretnie moją pomyłkę to chętnie się dokształcę.

Informacje
Stopień: Krasomówca
Dołączył: 14 listopada 2009
Ostatnia wizyta: 3 marca 2020 16:04:17
Liczba wpisów: 570
[0,17% wszystkich postów / 0,15 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,671 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d