pixelg
PEMUG - Spółki od A do Z - GPW - Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

1 2 3 4 5 6 7 8

PEMUG [PMG]

AKTUALNY KURS: 0,77 zł (+0,00%) 11-04-2019 15:00
DugHoliday
Wpisów: 28
Wysłane: 16 grudnia 2009 12:54:36 przy kursie: 1,85 zł
Witam serdecznie,

nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat tego przetargu a właściwie jak się on zakończył, wiem, że były jakies odwołania, wątpliwości ect.

Czy mógłby mnie ktoś proszę oświecić jak wygląda status na dzisiaj?

z góry dziękuję
pozdrawiam
T.

andypaton
Wpisów: 267
Wysłane: 17 grudnia 2009 00:09:35 przy kursie: 1,85 zł
DugHoliday napisał(a):
Witam serdecznie,

nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat tego przetargu a właściwie jak się on zakończył, wiem, że były jakies odwołania, wątpliwości ect.

z góry dziękuję
pozdrawiam
T.

Niestety odnoszę wrażenie, że cały ten przetarg wymyślił sobie prezes Urbańczyk.Shame on you

pazdzioh
Wpisów: 6
Wysłane: 19 grudnia 2009 11:45:55 przy kursie: 1,79 zł
clock
andypaton napisał(a):
W koncu muszę się wypowiedzieć na temat mojej spółki. Skoro Zarząd się wycofuje to musi być coś na rzeczy. No chyba, że potrzebują pieniędzy na świąteczne zakupy Angel
niby zarząd sypał, ale do kogo szły pakietówki po 2,30 i 2,15? Ktoś napisał na forum parkietu, że ktoś kupił żeby sypnąć w rynek. To nieracjonalne kupić po 2,30 i sprzedać po 1,8x. Jest jeszcze możliwość, że pakiety kupiły 2 osoby i teraz ze względów podatkowych sobie wymieniły te pakiety między sobą na rynku realizując stratę na niższym poziomie ze względów podatkowych. Jeżeli tak jest to po 24.12.09 lub w styczniu będzie powrót na wyższe poziomy. Co do samego połączenia z AWBUDEM to nie sądzę żeby warunki były tak niekorzystne dla pemuga żeby kurs spadł do poziomu 1,50, ponieważ już na początku roku awbud mówił o połączeniu ze spółką notowaną na GPW i o ciężkich rozmowach związanych z wyceną spółek na GPW na początku roku. Nikt nie chciał oddać akcji po cenach bieżących, a przypominam, że kurs cały czas oscylował w okolicsch 2 pln/szt. (z wyjątkiem krótkiego skoku do 1,50). C/wk na chwilę obecną =ok 2. Ale wycena gruntów (9h Ligota) dużo poniżej wartości godziwej, nie wspominając o rynkowej. Pytanie brzmi czy nie lepiej(z punktu widzenia spółki) było by poczekać na lepsze czasy na gpw i zrobić emisję po rozszerzenie działalności o deweloperkę. Korzystając z okazji chciałbym złożyć wszyskim użytkownikom życzenia wesołych, radosnych i spokojnych świąt w oderwaniu od wykresów i analiz oraz szczęśliwego nowego roku. Pozdrawiamsanta
Edytowany: 19 grudnia 2009 11:48

pazdzioh
Wpisów: 6
Wysłane: 19 grudnia 2009 11:54:09 przy kursie: 1,79 zł
andypaton napisał(a):
DugHoliday napisał(a):
Witam serdecznie,

z góry dziękuję
pozdrawiam
T.

Niestety odnoszę wrażenie, że cały ten przetarg wymyślił sobie prezes Urbańczyk.Shame on you
Nie wydaje mi się żeby P. Urbańczyk też zorganizował sprawy które były na wokandzie ws przetargu

DugHoliday
Wysłane: 28 grudnia 2009 21:02:15 przy kursie: 1,78 zł
Chyba jednak mamy te kontrakty

Znalazłem to na Parkiecie:

Bogdanka, dnia 10.12.2009r
Wykonawcy biorący udział w postępowaniu

dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego wykonanie projektów wykonawczych, budowlano-wykonawczych, budowę wieży szybu 2.1, budynku nadszybia szybu 2.1, fundamentów wciągarki B-1100A, fundamentów windy frykcyjnej EPR 1000, kanału wentylacyjnego, dróg, placów, torów, oświetlenia terenu w LW „Bogdanka " S.A. pole Stefanów

Lubelski Węgiel „Bogdanka" SA w Bogdance, zgodnie z art. 92 ustawy Prawo zamówień publicznych, informuje, że w wyniku postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jw., zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych - po dokonaniu czynności powtórzonych zgodnie z art. 183 ust. 5 pkt .2) - do jego realizacji wybrany został Wykonawca, którego oferta była najkorzystniejsza.

Wybrany Wykonawca:
Konsorcjum Firm: Przedsiębiorstwo Montażu Konstrukcji Stalowych i Urządzeń Górniczych „PEMUG" SA, ul. Reymonta 24, 40-029 Katowice (lider) „BUDUS" SA, ul. Barbary 21, 40-053 Katowice (uczestnik konsorcjum
Numer: 4599/2009
Rodzaj: Przetarg publiczny
Temat: urządzenia przyszybowe skipowego górniczego wyciągu szybowego
Status: rozstrzygnięty
Data ogłoszenia: 2009-09-26
Data rozstrzygnięcia: 2009-12-11

Bogdanka 14.12.2009r

dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na zaprojektowanie, dostawę, zabudowę i rozruch urządzeń przyszybowych skipowego górniczego wyciągu szybowego szybu 2.1 zakładu górniczego Lubelski Węgiel „Bogdanka" S.A.

Lubelski Węgiel „Bogdanka" S.A. w Bogdance, zgodnie z art. 92 ustawy prawo zamówień publicznych, informuje, że w wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego j.w., zgodnie z art. 91 ust. 1. ustawy prawo zamówień publicznych, do jego realizacji wybrany został Wykonawca, którego oferta była najkorzystniejsza.

Wybrany Wykonawca:

Przedsiębiorstwo Montażu Konstrukcji Stalowych i Urządzeń Górniczych „Pemug" S.A., ul. Reymonta 24, 40-029 Katowice.

Wykonawca spełnia warunki udziału w postępowaniu, złożył kompletną ofertę. Oferta w/w. Wykonawcy jest najkorzystniejsza (wg kryteriów określonych w SIWZ) z ofert złożonych i badanych w postępowaniu.

W postępowaniu o udzielenie przedmiotowego zamówienia oferty złożyli następujący Wykonawcy:

· Przedsiębiorstwo Montażu Konstrukcji Stalowych i Urządzeń Górniczych „Pemug" S.A

andypaton
Wysłane: 15 stycznia 2010 03:33:46 przy kursie: 1,86 zł
DugHoliday napisał(a):
Chyba jednak mamy te kontrakty

Znalazłem to na Parkiecie:

Bogdanka, dnia 10.12.2009r
Wykonawcy biorący udział w postępowaniu

dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego wykonanie projektów wykonawczych, budowlano-wykonawczych, budowę wieży szybu 2.1, budynku nadszybia szybu 2.1, fundamentów wciągarki B-1100A, fundamentów windy frykcyjnej EPR 1000, kanału wentylacyjnego, dróg, placów, torów, oświetlenia terenu w LW „Bogdanka " S.A. pole Stefanów

Lubelski Węgiel „Bogdanka" SA w Bogdance, zgodnie z art. 92 ustawy Prawo zamówień publicznych, informuje, że w wyniku postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jw., zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych - po dokonaniu czynności powtórzonych zgodnie z art. 183 ust. 5 pkt .2) - do jego realizacji wybrany został Wykonawca, którego oferta była najkorzystniejsza.

Wybrany Wykonawca:
Konsorcjum Firm: Przedsiębiorstwo Montażu Konstrukcji Stalowych i Urządzeń Górniczych „PEMUG" SA, ul. Reymonta 24, 40-029 Katowice (lider) „BUDUS" SA, ul. Barbary 21, 40-053 Katowice (uczestnik konsorcjum
Numer: 4599/2009
Rodzaj: Przetarg publiczny
Temat: urządzenia przyszybowe skipowego górniczego wyciągu szybowego
Status: rozstrzygnięty
Data ogłoszenia: 2009-09-26
Data rozstrzygnięcia: 2009-12-11

Bogdanka 14.12.2009r

dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na zaprojektowanie, dostawę, zabudowę i rozruch urządzeń przyszybowych skipowego górniczego wyciągu szybowego szybu 2.1 zakładu górniczego Lubelski Węgiel „Bogdanka" S.A.

Lubelski Węgiel „Bogdanka" S.A. w Bogdance, zgodnie z art. 92 ustawy prawo zamówień publicznych, informuje, że w wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego j.w., zgodnie z art. 91 ust. 1. ustawy prawo zamówień publicznych, do jego realizacji wybrany został Wykonawca, którego oferta była najkorzystniejsza.

Wybrany Wykonawca:

Przedsiębiorstwo Montażu Konstrukcji Stalowych i Urządzeń Górniczych „Pemug" S.A., ul. Reymonta 24, 40-029 Katowice.

Wykonawca spełnia warunki udziału w postępowaniu, złożył kompletną ofertę. Oferta w/w. Wykonawcy jest najkorzystniejsza (wg kryteriów określonych w SIWZ) z ofert złożonych i badanych w postępowaniu.

W postępowaniu o udzielenie przedmiotowego zamówienia oferty złożyli następujący Wykonawcy:

· Przedsiębiorstwo Montażu Konstrukcji Stalowych i Urządzeń Górniczych „Pemug" S.A

Skończyły się już wszelkie holideje (bez urazy DugHoliday-u), a my wciąż nie mamy oficjalnego komunikatu o tym kontrakcie. Mam wrażenie, że jednak ten przetarg nie wyszedł Pemugowi. Mamy połowę stycznia i cisza. Coś tu nie gra. Chyba jednak nie mamy tych kontraktów Holideju. I na przyszłość radzę nie kierować się informacjami z forum Parkietu Shame on you .

DugHoliday
Wysłane: 16 stycznia 2010 22:28:01 przy kursie: 1,87 zł
Nie kieruję sie Parkietem, skontaktowałem się z Bogdanką, otrzymałem informację, że Pemug wygral te dwa przetargi, natomiast do 8 stycznia (1 przetarg)oraz do 16 stycznia (2 przetarg) mogły byc składane zażalenia przez pozostałe strony uczestniczące w przetargach, jeśli nie było zażaleń, to powinno byc info w nadchodzącym tygodniu o podpisaniu umów, jeśli były zażalenia to niestety się to znowu przeciągnie.
Podaję Ci link z moją oraz jeszcze jednego człowieka korespondencją którą umieściłem na Parkiecie
www.parkiet.com/forum/viewtopi...

Pozdrawiam
T

andypaton
Wysłane: 16 stycznia 2010 23:45:52 przy kursie: 1,87 zł
DugHoliday napisał(a):
Nie kieruję sie Parkietem, skontaktowałem się z Bogdanką, otrzymałem informację, że Pemug wygral te dwa przetargi, natomiast do 8 stycznia (1 przetarg)oraz do 16 stycznia (2 przetarg) mogły byc składane zażalenia przez pozostałe strony uczestniczące w przetargach, jeśli nie było zażaleń, to powinno byc info w nadchodzącym tygodniu o podpisaniu umów, jeśli były zażalenia to niestety się to znowu przeciągnie.
Podaję Ci link z moją oraz jeszcze jednego człowieka korespondencją którą umieściłem na Parkiecie
www.parkiet.com/forum/viewtopi...

Pozdrawiam
T

Serdecznie dziękuję za wyjaśnienia. Za to właśnie cenię forum Stockwatch-a king . Nawet na mój nieco uszczypliwy post uzyskałem bardzo sympatyczną i uczciwą odpowiedź. DugHoliday - pozdrawiam wave

DugHoliday
Wysłane: 18 stycznia 2010 13:59:09 przy kursie: 1,77 zł
Na bazie dzisiejszej informacji z Bogdanki (służę na priv), pierwszy kontrakt jest definitywnie rozstrzygnięty na korzyść Pemugu (umowa w tym tygodniu, to jest ten większy przetarg jak sądzę), drugi jest zaskarżony.

Pozdrawiam
T.

andypaton
Wysłane: 22 stycznia 2010 01:47:30 przy kursie: 1,82 zł
DugHoliday napisał(a):
Na bazie dzisiejszej informacji z Bogdanki (służę na priv), pierwszy kontrakt jest definitywnie rozstrzygnięty na korzyść Pemugu (umowa w tym tygodniu, to jest ten większy przetarg jak sądzę), drugi jest zaskarżony.

Pozdrawiam
T.

Piszesz: "umowa w tym tygodniu" - znaczy zostanie podana do publicznej wiadomości w tym tygodniu? Jest piątek i ciągle cisza Eh?

DugHoliday
Wysłane: 22 stycznia 2010 12:22:47 przy kursie: 1,81 zł
Odbierz priv proszę.

erfanus
Wpisów: 69
Wysłane: 22 stycznia 2010 17:01:54 przy kursie: 1,81 zł
Nikt nie komentuje sprawy braku porozumienia z Awbudem i podpisania nowego listu intencyjnegoAnxious

gradac
Wpisów: 97
Wysłane: 22 stycznia 2010 18:20:35 przy kursie: 1,81 zł
erfanus napisał(a):
Nikt nie komentuje sprawy braku porozumienia z Awbudem i podpisania nowego listu intencyjnegoAnxious

a co tu komentować..
jaja sobie z nas drobnych robią..
kiedyś coś z tych negocjacji fajnego wyjdzie.. ale to niestety potrwa.. tyle w temacie..

andypaton
Wysłane: 24 stycznia 2010 00:39:29 przy kursie: 1,81 zł
erfanus napisał(a):

Widać Pemug zainteresowania większego nie wzbudza, a szkoda, bo to ciekawa spółka i wiele się dzieje wokół niej obecnymi czasy. blob3

andypaton
Wysłane: 27 stycznia 2010 02:17:25 przy kursie: 1,89 zł
DugHoliday salute z niewielkim poślizgiem w końcu podali do publicznej wiadomości umowę z Bogdanką. Kontrakt opiewający na prawie 35 mln to dla firmy, która miała w ubiegłym roku przychody 50 mln jest chyba niezłym kąskiem (tak mi się przynajmniej wydaje)? Watchdog-u chyba Pemug idzie we właściwym kierunku (mam nadzieję, że wycenili tę umowę tak jak należy)? Króciutki komentarz? love4

antonw
Wpisów: 62
Wysłane: 18 lutego 2010 19:30:36 przy kursie: 1,74 zł
Podpisanie Listu Intencyjnego przez Emitenta i jego znaczących Akcjonariuszy ze spółką KPBP "Budus" S. A. i jej znaczącym Akcjonariuszem
Treść raportu:
Zarząd "Pemug" S. A. z siedzibą w Katowicach informuje, iż w dniu 18 lutego 2010 roku Emitent oraz Waldemar Michałowski i Roman Doleżał - Akcjonariusze "Pemug" S. A., reprezentujący 76,02% głosów na walnym zgromadzeniu "Pemug" S. A. podpisali list intencyjny ze spółką KPBP "Budus" S. A. z siedzibą w Katowicach oraz Aleksandrem Ćwikiem - Akcjonariuszem "Budus" S. A. posiadającym pakiet akcji spółki reprezentujący 60,28% głosów na walnym zgromadzeniu.
Strony listu intencyjnego wyraziły zainteresowanie rozpoczęciem negocjacji mających na celu doprowadzenie do połączenia "Pemug" S. A. i "Budus" S. A., tj. przejęcia przez "Pemug" S. A. spółki "Budus" S. A. w drodze wydania akcji w podwyższonym kapitale zakładowym "Pemug" S. A. - Akcjonariuszom "Budus" S. A..
Strony zobowiązały się podjąć w dobrej wierze negocjacje, które doprowadzą do realizacji wyżej określonego celu. Intencją stron jest aby zamknięcie transakcji nastąpiło do 30 czerwca 2010 roku.
Spółki przeprowadzą wzajemne badania due dilligence, po przeprowadzeniu których przedstawią zasady wymiany akcji, po czym podejmą decyzje o kontynuowaniu negocjacji lub ich zaniechaniu.

gradac
Wysłane: 18 lutego 2010 21:57:54 przy kursie: 1,74 zł
i kto jeszcze w kolejce ??!!!
jaja sobie tu ktoś robi...

andypaton
Wysłane: 20 lutego 2010 00:53:16 przy kursie: 1,70 zł
gradac napisał(a):

Wydaje mi się, że do trzech razy sztuka. "Budus" to będzie chyba to na co czekał Pemug. Na Bogdance ładnie już razem pograli wygrywając ten przetarg za 34 mln (i ten drugi za kilkanaście baniek też pewnie im przypadnie w udziale).

andypaton
Wysłane: 26 lutego 2010 04:00:15 przy kursie: 1,61 zł
gradac napisał(a):

Wygląda na to, że jaja robi sobie zarząd. Tym listem intencyjnym do "Budus-a" się tylko ośmieszył. Strasznie szybko im Budus pokazał goły tyłek, oj strasznie szybko bootyshake

gradac
Wysłane: 26 lutego 2010 08:24:49 przy kursie: 1,61 zł
andypaton napisał(a):
gradac napisał(a):

Wygląda na to, że jaja robi sobie zarząd. Tym listem intencyjnym do "Budus-a" się tylko ośmieszył. Strasznie szybko im Budus pokazał goły tyłek, oj strasznie szybko bootyshake

no jaja sobie robią
i osmieszyli sie na maksa
kto teraz w kolejce z nowym listem??
a kiedys to taka solidna spółka była...

Użytkownicy przeglądający ten wątek Gość
1 2 3 4 5 6 7 8