pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

andypaton

andypaton

Ostatnie 10 wpisów
Dix22, Altman juz poszedl na Bhello1 . Dalej kochasz te spolke?

Dix22 - wskaznik wyplacalnosci juz jest A. hello1

Takiego Przewodniczacego Rady Nadzorczej to chyba zadna spolka by nie chciala, prawda? Mam racje?

Ale degrengolada na tej spółceviolent1. Tak po paru ładnych latach sobie wszedłem znowu z abonamentem na Stockwatch-a (o ile się nie mylę to chyba pierwszy wnioskowałem za opłatami, nieprawdaż?). W każdym razie takie mam pytanie: Cormay to równia pochyła do bankrutctwa, prawda? Watchdog - pozdrawiam wave

WOW!!!! Cormay ma rating D??? WOW!!! WD - serio profesor Altaman ma Cormaya za bankruta? puke Ale degrengolada tej spółki.

Właśnie o to chodzi, że liczyłem na to, że redakcja siłą zmusi Tuorę do takich wyznań. Jacy Wy wszyscy jesteście grzeczni wobec siebie. Swoją drogą ciekaw jestem co to za osioł pierwszy wyszedł z inicjatywą, żeby płacić za abonament?
sasky napisał(a):
Cytat:
Gdzie są te wszystkie pytania forumowiczów? Tylko proszę nie kasuj mi tego posta. Ciekaw jestem, jak po tych płaczliwych wypowiedziach byłego prezesika wypowiedzą się teraz wszyscy, którzy zadali naprawdę konkretne pytania i żadnej odpowiedzi nie uzyskali? LESGS, KORIN, TOTMES4, SASKY, JASKOL?

Jak jest, wiemy sami najlepiej. Na moje pytania pojawiła się odpowiedź. Każdy z nas chyba doskonale zdaje sobie sprawę, że czytając wypowiedzi Tuory trzeba mieć w głowie filtr antyPR-owy. Chyba nikt nie liczył na wyznanie typu: "Sprzedawałem, bo taki miałem kaprys" albo "Sprzedawałem, bo BB to pic na wodę, wiec wole teraz sprzedać po cenie X zł niż po cenie Y, która będzie kilka razy mniejsza". Obwinienie WD nie ma najmniejszego sensu, chyba że liczyłeś, że redakcja siłą zmusi Torę do takich wyznań..

Zajebiaszczy wywiad. Ręce opadają. Nie chce być niegrzeczny, ale WD Ty zakochany jesteś w tym Tuorze, czy coś? Gdzie są te wszystkie pytania forumowiczów? Tylko proszę nie kasuj mi tego posta. Ciekaw jestem, jak po tych płaczliwych wypowiedziach byłego prezesika wypowiedzą się teraz wszyscy, którzy zadali naprawdę konkretne pytania i żadnej odpowiedzi nie uzyskali? LESGS, KORIN, TOTMES4, SASKY, JASKOL? Cały wywiad powinien być udostępniony na forum Cormaya, a nie jakiś tam śmieszny link, którego ciężko zauważyc. WD nie po to płacimy abonament. I jeszcze ten cytat, który mnie rozwalił: "blubox.. wiemy, ze to będzie hit ...... na koniec sierpnia, kiedy zarządzałem spółką wszystkie elementy tej układanki działy się zgodnie z planem, bez najmniejszego opóźnienia." Czy ten człowiek funkcjonuje w jakimś innym przedziale czasu. Chyba Nolana "Intersteller" się naoglądał.

WD czyżby z wywiadu nici?

WatchDog napisał(a):
Jesteśmy w kontakcie z agencją pracującą dla p. Tuory i umówiliśmy się, że w razie zainteresowania Użytkowników zbierzemy pytania, a następnie umówimy się na wywiad.

Bardzo proszę o wrzucanie na ten wątek propozycji pytań do czwartku do godz. 22:00.

WD, czy pan Tuora już wycofał się z umówionego wywiadu po przeczytaniu pytań? Liar (sto procent, że tak). Czy może ma na tyle odwagi, że podejmie rękawice? Nie wydaje mnie się - jak mawiał klasyk. Silenced

nick46 napisał(a):
Tak znów sobie siedże i myślę, czym nas jeszcze prezes zaskoczy?

Posłuchajcie co mówił w lutym 2012:

Hmmmmmm, gdzie ten news flow ??

Pozdrawiam

pytanie:
po obejrzeniu tego klipu proszę panie Tomaszu odpowiedziec wszystkim tym, którzy uwierzyli w pańskie przepowiednie i kupili akcje w tym czasie.

Informacje
Stopień: Elokwentny
Ostatnia wizyta: 23 lipca 2020 16:01:16
Liczba wpisów: 270
[0,08% wszystkich postów / 0,06 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,474 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +150,78% +30 156,53 zł 50 156,53 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d