pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

cheron

cheron

Ostatnie 10 wpisów
Jeszcze nie dodałeś, że Top Glover od początku roku wzrósł o 300% a Mercator o 400% salute

może to?
www.synektik.com.pl/pl/oferta/...
Moderator:
może krótki cytat?

Cytat:
Łatwy w użyciu, prosty i szybki test do badania przeciwciał koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującego pandemię COVID-19. W ciągu 10 minut uzyskasz odpowiedź, czy pacjent przechodził zakażenie, bez potrzeby użycia analizatora.

greqq napisał(a):

Jeśli Wojtek to @BearHand to pisał też o podejściu pod 370 :) Ja na pewno nie będę czekał aż spadnie do 221, kółeczko mogą zrobić a i owszem, nie wykluczam, to co mieliśmy przez ostatni miesiąc, zejście do 205 było tylko okazją, zresztą okazji było bardzo dużo na całym rynku. Wracając do CDR, czy jest przewartościowany to czas pokaże, IMO nie jest patrząc na zagraniczną konkurencję...

Mógłbyś rozwinąć temat zagranicznej konkurencji? Na jakiej bazie to porównujesz?

Tak na szybko sprawdziłem Electronic Arts i Activision Blizzard - pod względem P/E mają odpowiednio 11 i 31. Nie wspominając o Ubisoft Entertainment, który ma stratę za ostatnie 12 miesięcy. Przy wskaźnikach CDR na poziomie 270 dyskonto jest spore.
Dopiero patrząc na CDR przez pryzmat oczekiwań wycena może nie być wygórowana, tylko ten parametr jest ciężko mierzalny.

Ostatnie zalecenie KNFu o niewypłacaniu dywidendy i nawis bankowy (Alior i Pekao) robią swoje na kursie.

cheron napisał(a):
pandorinium napisał(a):
Francuski regulator wprowadził dziś zakaz krótkiej sprzedaży akcji w przypadku 92 spółek. Od rana mówiło się jedynie o 24 godzinach, natomiast już teraz pojawiają się sygnały, że restrykcja ta może zostać przedłużona do końca miesiąca.

Orientujecie się jak taki zakaz wygląda w praktyce? Co się dzieje wtedy z otwartymi pozycjami?

Już wiem, kontraktów to nie dotyczy także szaraki takie jak my nie są zagrożone Dancing

pandorinium napisał(a):
Francuski regulator wprowadził dziś zakaz krótkiej sprzedaży akcji w przypadku 92 spółek. Od rana mówiło się jedynie o 24 godzinach, natomiast już teraz pojawiają się sygnały, że restrykcja ta może zostać przedłużona do końca miesiąca.

Orientujecie się jak taki zakaz wygląda w praktyce? Co się dzieje wtedy z otwartymi pozycjami?

cheron napisał(a):
Ja z kolei proszę o sprzedaż JSW. Kurs poszedł nie w tę stronę co powinien blackeye
Proszę o kupno Ailleron. Uzasadnienie wrzucę wieczorem.

Zaległe uzasadnienie Ailleron:

Fundamenty:
- liczę na poprawę wyników w najbliższych kwartałach, baza z zeszłego roku nie jest wygórowana i wyniki rdr powinny się poprawiać
- dobra sytuacja płynnościowa - łączne zobowiązania na poziomie 35 mln przy 70 mln aktywów obrotowych
- stale rosnące przychody, w ciągu ostatnich dwóch lat nie przekładające się na większe zyski. Mam nadzieję, że w końcu ogarną rentowność i zyski wzrosną skokowo Pray

Technika:
- Spadki trwały od 2018-07 do 2019-05. Już 10 miesięcy w konsolidacji między 6,7-9,3. Kupno trochę na wyrost, bo sygnał kupna będzie po wybiciu poziomu 9,3
- MA30 na wykresie tygodniowym wypłaszczona czyli kwestia jest otwarta w ustaleniu kierunku thumbright
- TSI>0
- na wykresie dziennym złoty krzyż w styczniu, co powinno wspierać kurs
- MA200 wypłaszczona na wykresie dziennym

Abstrahująca od powyższych argumentów trochę mnie niepokoją ostatnie spadki - przy spadającym całym runku pewnie poleci też ALL Think

tydzień:

kliknij, aby powiększyć

dzień:

kliknij, aby powiększyć

Ja z kolei proszę o sprzedaż JSW. Kurs poszedł nie w tę stronę co powinien blackeye
Proszę o kupno Ailleron. Uzasadnienie wrzucę wieczorem.

Tak, tak - to jest oczywiste, że nie mają nic wspólnego ze szczepionkami na koronowirusa. Mój poprzedni wpis był mocno ironiczny binky
Odnoszę wrażenie, że jak jakiś temat robi się modny są grane spółki jakkolwiek powiązane z branżą czy sektorem niezależnie od wpływu danej sytuacji na spółkę. Wystarczy cienka nić połączenia. Chociaż to pewnie spełnia definicję czystej spekulacji blackeye

Ostatnio spore obroty jak na tę spółkę, do tego próba wybicia z konsolidacji. Myślicie, że otoczenie szczepionkowe, w której działa może polecieć na fali koronawirusa, podobnie do Mercatora? Whistle
W końcu nazwa zobowiązuje blackeye „BIOMED-LUBLIN” Wytwórnia Surowic i Szczepionek S.A.

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 5 sierpnia 2020 09:10:27
Liczba wpisów: 109
[0,03% wszystkich postów / 0,03 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,310 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +154,54% +30 907,39 zł 50 907,39 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d