pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

bobski

bobski

Ostatnie 10 wpisów
w mojej głowie została rozmowa jaka odbyła się całkiem niedawno z moim kolegą z pracy.

otóż ów znajomy i jego małżonka wybrali się do banku w celu ulokowania swoich oszczędności, nie mieli jednak pomysłu, jak to zrobić.

krawat za biurkiem zaczął naganiać na fundusz akcyjny z prze-świe-tną stopą zwrotu w skali roku rzędu kilkunastu procent. plansze, wykresy, słupki i cyfry na deser z prezentacją w power poincie miały przekonać do słuszności swych argumentów potencjalnych inwestorów.

- no bo proszę państwa, fundusz oparty jest na akcjach, które ZAWSZE stabilnie rosną! np. taki VOLKSWAGEN. No co się musi stać wydarzyć, żeby ruszyć TAKI KURS?!?!

kolega jednak przed przelaniem plata ( za dużo Narcos, sorry) postanowił propozycję przemyśleć.
Dzień później, po porannym serwisie informacyjnym, kolega przekonał się o wiarygodności doradcy :).

pozdrawiam.

Witam, nie wiem, czy to właściwy dział. Lepiej jednak dmuchać na zimne... jeśli info już jest na forum to proszę administrację o usunięcie postu...

Cytat:
Kilka godzin temu w sieci pojawiła się duża ilość materiałów opisanych jako wykradzione z serwerów Giełdy Papierów Wartościowych. Wstępna analiza wskazuje, ze twierdzenia osób odpowiedzialnych za wyciek mogą być prawdziwe

zaufanatrzeciastrona.pl/post/p...

Cytat:
PKP Cargo przegapiłeś.

A co wy się tak doczepiliście spółek SP ? Były fajne IPO latem, prywatne, i jesienią. Kto chciał to zarobił.

I jaki ciężki rynek ? To ze giełda leci na pysk, to normalne. Skoro to agonia OFE. Debiuty nic nie mają z tym nic wspólnego.

Jedno co mnie nie przekonuję to Gorenje, ale może właśnie na przekór kupię.

Ja wyszedłem z KGHM, Ekoexportu, Tarczyńskiego, Azotów.

Zostawiłem tylko spółki dywidendowe, myślę nad Neucą.

Jak to Mały Rycerz mówił, chyba jednak lepiej "spierd.....ć".

może i były, ale ja nie jestem fanem IPO, dopiero łapię doświadczenie w grze na debiutach. Wtedy było dla mnie na to za wcześnie aby brać w tym udział.

debity może nic nie mają wspólnego z tym, że rynek leci w dół. Gorzej, że ten rynek może mieć wpływ na debiuty. Otoczenie zawsze robi swoje.

a co do reszty to się zobaczy. Ja obecnie podkupiłem delikatnie KGH, reszta kapitału poza rynkiem.

jest niedosyt a jednocześnie ulga... 453 akcje.

ulga, ponieważ w razie czego straty do przyjęcia. IPO niepewne, korekta wisi w powietrzu, na parkiecie zrobiło się ciężkawo.

niedosyt, bo PKPCargo przegapiłem z powodów zawodowych salute , NEWAG i MERCATOR zagarnęły grubasy, zysk tyle co symboliczny. Pozostało czekać na debiut.

u mnie na rachunku (mbank) straszna leserka, zlecenie wciąż wisi jako przyjęte. Czekam na przydział akcji

9 akcji, darmo oddam!! komu?!? laughing5

zlożyłem zapis na 370 akcji a dostałem 9 Whistle

witam

czy jest szansa na omówienie ostatniego sprawozdania?

no to juz chyba nie ma szans na odwrót. pozostają już tylko strajki zalogi i protesty jako jedyna recepta na ten humbug ze strony rządu.

Gutek84 napisał(a):
Ciekawe jak będzie się spółka zachowywać w najbliższych miesiącach. Fundamenty zburzone, technika wspiera rynek niedźwiedzia, właściwie nie wiadomo od czego może się odbijać teraz. Wygląda na to, że KGHM zacznie mocno wyprzedzać rynek w bessie. Do niedawna tu się niektórzy podśmiewali, że lecimy na 20zł, a teraz to kto wie...king

to proste. wystarczy ogłoszenie strajku przez załogę i związki. W tych okolicznościach 20 zł masz na tacy. polecam lekturę tego wątku od pierwszej strony.

pozdrawiam

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 6 grudnia 2016 17:44:19
Liczba wpisów: 23
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,494 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d