pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

HENRY

HENRY

Ostatnie 10 wpisów
mathu napisał(a):
Ale kiedy mają pokazać te zyski? Bo prezes mówi o 2012 :) Ja sobie jeszcze raz pogram na EUI, ale wyłącznie na krótki termin.

1.nie mówi 2012...
2. bedziesz wówczas płacił 8 zł za papier ,jak mw trade teraz???????
3.mam długeterminowo ,wiec mam to gdzies ile spadnie...
ps.zadziwia twoja wzmozona aktywnosc na tym forum...
zegnam...blah5

danek197 napisał(a):
Zarząd City Interactive S.A. informuje, iż w dniu dzisiejszym, tj. 8 października 2010 roku otrzymał zawiadomienie od Członka Zarządu City Interactive S.A. - Pana Artura Winiarskiego - o dokonaniu przez niego w dniu dzisiejszym, tj. 8 października 2010 roku transkacji nabycia 1.500 (słownie: jeden tysiąc pięćset) akcji Spółki po średniej cenie zakupu 19,14 zł (słownie: dziewiętnaście zlotych i czternaście groszy) za jedną akcję.

od kiedy po zakupie akcji jeszcze w ten sam dzien informacja jest podawana dla publiki hmmm

rzadko sie zdaza ze taka informacja na spolkach wychodzi w ten sam dzien chyba ze,,,,Liar

nic milo bylo fajne DT po infie oddalem papierki ;)

Dokładnie,jaki pan Artur szybki w tym zawiadomieniu,a zakup gigantycznypuke_l ...,ciekawe czy bedzie równie szybko zawiadamiał ,gdy bedzie ubierał frajerów setkami tysiecy po 25...A jeszcze fundamentalnie po 50 ktos tutaj rzucił,a moze 5 ? Dlaczego 50 ,a nie 5???

Kupowac po 30 czy 35 i teraz płakac? Niewiarygodne...,jest na rynku "multum" skrajnie niedoszacowanych spółek,a "dzieci hossy" wchodzą w jakiegos balona i jeszcze niektórzy mówia o silnej pozycji "tego czegos"-silną pozycje to ma KGHM...a tutaj w ciagu 2 lat równie dobrze mogą byc na miejscu np.polrestu

mrk napisał(a):
linia trendu pękła, zostało jeszcze to 0,61 i później powinno być lżej. Dziś na parkiecie ktoś pisał reklamie produktu eui w tv, ktoś może widział/wie gdzie można zobaczyć?

ps. nc chyba wraca do łaskking

"Sponsorem programu jest EUROIMPLANT ..." i tak co kilkanascie minut na TVN CNBC...blah5

mrk napisał(a):
wciesiel napisał(a):
SpartaN napisał(a):
Może to przez członka zarządu, który sprzedał akcje. www.gpwinfostrefa.pl/palio/htm...

ja tam zielony leszczyk jestem :). Jak jest z przepisami? Taka informacja dzisiaj oznacza, ze transakcja tez miala miejsce dzisiaj? Czy moze byc na przyklad wczorajsza?

przeczytaj, to co najważniejsze jest w środkuShhh

A co Wy takie oczy wywalacie,o wywalaniu papiera przez zarzad po 20- 25 zł tez nie słyszeliscie??????puke_l

Rzeczywiscie raczej tylko marudzenie,bez zadnych argumentów.Jesli jest nierentowna ,to tylko dlatego ,iz zarzad to banda nieudaczników...
A mnie na zakup Sanwilu kilka miesiecy temu zacheciła sytuacja nieduzego zakładu w mojej miejscowosci o identycznym profilu działalnosci,tylko o nieporównywalnych przychodach oczywiscie.
Od roku ,po kilku chudych latach, pracują pełną parą nienadązajac z realizacją zamówień...
No i oczywiscie SANWIL był zawsze lubiany przez spekułe...

WatchDog napisał(a):
Potencjału zostało wg bezdusznych automatów SW już tylko +17%, a więc jesteśmy w strefie teoretycznie bezwietrznej.
Jasne.... ze tak,a BEEF gdy był po 0,60 nawet tyle nie miał-NA SZCZESCIE POTENCJAŁ SW OLAŁEM.Za szybko uciekło dzis niektórym...blah5

Na poczatek zaznaczam ze mam ten papierek,wiec zarówno sobie i Wam zycze wzrostów.
Chwaliłem...-nie chwale ,i napewno nie ile,poza tym tfone to był moj "osobisty temat",a jak wiekszosc na tej spółce wyszła kazdy widzi,i tego własnie dotyczyła moja uwaga.
Jezeli chodzi o p.leszczynskiego to chyba dobrze przestudiowałes moje wczesniejsze wypociny i zauwazyłes iz pisze jego nazwisko mała literką,wystarczy znac przeszłosc tego pana.Uogólniajac to chyba tez zauwazyłes ,iz moja aktywnosc na tym forum spadła i swietnie na tym wychodze.To nie jest mój pierwszy,ani tez drugi "cykl",wiec wiem doskonale do czego fora zawsze słuzyły-zapewniam iz sie to nie zmieniło.

Jeszcze nie leci?
Komunikat był juz 3 min.,a własciwie to 6 minut.blah5

No i PETROL jest oczywiscie na liscie pozwalajacej na krótka sprzedaz-jakies wnioski ,przemyslenia...

Informacje
Stopień: Elokwentny
Ostatnia wizyta: 5 stycznia 2011 02:09:39
Liczba wpisów: 253
[0,07% wszystkich postów / 0,06 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,452 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +138,22% +27 644,87 zł 47 644,87 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d