pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

WALDI1988

WALDI1988

Ostatnie 10 wpisów
pop napisał(a):
Trochę spekulacji spółkami śmieciowymi:
K Tromedia po 0,31, sprzedaż po 0,36
kupno Xplus po 0,11 ; sprzedaż po 0,12

edit:
kupno ponownie Tromedia po 0,31...

zakupy wyłącznie spekulacyjne, obie spółki nie są dla mnie intresujące fundamentalnie, to badziewia na krótki termin i szybkie transakcje.

jak widać śmieciowe pozostaje i3D na które tak naganiałeś, w przeciwieństwie do TRO MEDII

Główny powodem dzisiejszych wzrostów okazuję się ta bardzo ciekawa informacja po której mielismy 2x górne widły a notowania nadal wiszą :
Cytat:
Zarząd INVENTI S.A. z siedzibą w Bydgoszczy (dalej: "Emitent") informuje, iż w dniu 19 listopada 2012r. powziął informację o podpisaniu przez chiński koncern energetyczny North China Power Engineering Co. LTD, "Porozumienia o nie ujawnianiu informacji poufnych", zawierającego procedury nawiązania stosunków gospodarczych oraz procedury doprowadzenia do zawarcia głównej umowy o współpracę przy realizacji wspólnych przedsięwzięć inwestycyjnych na terenie Polski. Na mocy tego porozumienia Emitent jest zobowiązany do zachowania poufności dotyczącej szczegółów toczących się negocjacji do czasu zawarcia umowy głównej z NCPE, co nastąpi zgodnie z deklaracją Stron, przy uwzględnieniu okoliczności i wymaganych procedur, w możliwie krótkim okresie czasu.

Podstawa Prawna: § 3 ust.1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Przypomnijmy ze we wcześniejszych wzrostach z 0,17 gr na 2,55 mielismy informacje o spotkaniach , nic konkretnego. Myślę ze spółka godna większej uwagi.

otwieram wątek Inventi - z racji ze ostatnio otwarłem i został zamknięty nadal nie można podsykutować o tej spółce na forum.

Profil działalności:
Cytat:
Inventi.pl SA

Inventi koncentruje swoją działalność na przygotowywaniu nowych projektów w obszarach wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych. Spółka świadczy także usługi doradcze w zakresie racjonalizacji zużycia energii elektrycznej. Środki pozyskane z emisji prywatnej zostały przeznaczone na dalszy rozwój działalności spółki, szczególnie w segmencie energetyki wiatrowej i biogazowni.

Pan Aleksander Chomicz zwiększa pakiet do 23%.
Zostało skupione przez niego ponad 600 tys akcji.

Z chęcią poznam wasze opinie na temat spółki. Zapraszam do dyskusji.

Kurs dochodzi do psychologicznej granicy 1 zł .
Obroty w ostatni czasie wygasły. Lecz pomimo mniejszej płynności papier pozostaje w silnym trendzie wzrostowym .

Co ciekawe mamy juz potwierdzenie ze strony nowego zarządu o podjętych działaniach w dzisiejszym raporcie bieżącym :

Cytat:
Zarząd TRO MEDIA S.A. ("Emitent") informuje, iż w dniu 6 listopada 2012 roku został podpisany list intencyjny dotyczący zamiaru dokonania połączenia Emitenta oraz spółki WDSP HOLDING SA z siedzibą we Wrocławiu.
Planowany sposób połączenia to połączenie przez przejęcie zgodnie z art. 492 § 1 pkt 1 Kodeksu Spółek Handlowych, tj. przez przeniesienie całego majątku spółki WDSP HOLDING SA (spółka przejmowana) na spółkę TRO MEDIA SA (spółka przejmująca) w zamian za wydanie dotychczasowym akcjonariuszom spółki WDSP HOLDING SA akcji TRO MEDIA SA.

WDSP HOLDING SA jest spółką, która łączy ze sobą specjalistyczny software house i agencję interaktywną dostarczając rozwiązania informatyczne dla biznesu. W skład Holdingu wchodzą m.in. WDSP Agencja Interaktywna, WDSP Consulting, WDSP Marketing, WDSP Mobile i WDSP Hardware & Hosting. Holding rozwija projekty własne oparte o Internet. Należą do nich między innymi portale internetowe, aplikacje webowe oraz platformy internetowe.

Zgodnie z listem intencyjnym podstawą podjętej decyzji o przygotowaniu procesu połączenia jest przekonanie Zarządów obu Spółek, że po połączeniu powstanie podmiot o mocnej pozycji konkurencyjnej na rynku rozwiązań informatycznych dla biznesu oraz reklamy internetowej. Nowy podmiot wykorzysta efekty synergii wynikające między innymi z wykorzystania i wzajemnego uzupełnienia potencjału obu firm, optymalizacji i zwiększenia skali działania oraz redukcji kosztów działalności. Dodatkowo zamiarem obu Zarządów jest ubieganie się przez nowy podmiot o dopuszczenie akcji na Rynek Główny GPW.

Podpisanie listu intencyjnego otwiera proces due diligence obu firm oraz prace nad przygotowaniem Term Sheet (porozumienia w sprawie podstawowych warunków transakcji).

Emitent wskazuje, że list intencyjny nie stanowi wiążącego zobowiązania stron i spółka będzie o kolejnych krokach związanych z dalszym przebiegiem procesu informowała w odrębnych raportach.

Co ciekawe, i warte uwagi będzie to przejęcie przez TRO, tak jak pisałem wcześniej przygotowywali zmiany w statusie spółki pod wniesienie spółki jako aportu - i co mnie zaskoczyło bardzo na plus nie jest to spółka notowana na warszawskiej giełdzie typu inwestycje.pl bądź też inne "wynalazki" TO pozwala nam myśleć że zmiany jakie dokonują się w spółce idą w dobrą stronę - przestaję być wirtualnym funduszem wypuszczającym spółki na giełdę ale widocznie chce zwiększyć swoje szanse na rynku oraz poprawić wyniki operacyjne.

jedno tylko może zastanwiać - czemu akcjonariusze WDSP Holding mieli by sie nie zgodzić jeśli :

Członkowie reprezentacji WSP HOLDING:
Nazwisko i imię: Funkcja lub stanowisko:
Blum Rafał Sebastian Wiceprezes Zarządu
Czapla Grzegorz Bogusław Prezes Zarządu
Łaba Damian Członek Rady Nadzorczej

Jak widzicie dwa ostatnie nazwiska wiele nam mówią.. bo są związane ze spółką TRO.

Data wpisu do rejestru przedsiebiorców: 2012-06-04

Przyjrzyjmy sie bliżej spółce :
www.inwestujwinnowacje.pl/wdsp...

jak widać z powyżej analizy :
Cytat:
Obecnie WDSP znajduje się w fazie przygotowań do wejścia na rynek NewConnect. W tej chwili trwa proces pozyskania inwestorów w ramach emisji prywatnej. Debiut na alternatywnym rynku warszawskiego parkietu planowany jest w 2013 roku.

I wszystko by sie zgadzało z innowacyjnymi projektami które miałyby sie pojawić na przełomie 2012 - 2013..

Mamy na zmieszczonej stronie infrmacje o przychodach :
Rok 2011 1,18 mln zł
Rok 2012 10 mln zł
Prognoza na rok 2013 18,5 mln zł
Prognoza na rok 2014 26 mln zł

Tempo wzrostu imponujące - 400% rok do roku.

Po przejęciu przez TRO, wartość spółki oraz profil biznesowy będzie bardzo ale to bardzo interesujący, ponieważ podmioty będą wzajemnie się uzupełniać a efekt synergii będzie widoczny w wynikach.

Co do kapitalizacji nie będe sie wypowiadał. Czekam na wasze opinie.

Ostrzegał każdy , każdy widział...
Lecz pewnie ktoś zainwestował, co w przypadku tego waloru nie ma wiele z inwestowaniem wspólnego.
Znając życie i "przeboje" tej giełdy NC - pewnie odbije, pewnie ktoś zarobi 100%, ale czy przy takim ryzyku warto cokolwiek , nawet 1 zł przeznaczyć na MGAMES, oceńcie sami ...

Tylko pytanie kto dopuścił takie coś do obrotu na NC - wiemy kto...

Zastanawia mnie jak zachowa sie w tym przypadku główny akcjonariusz TRO MEDIA - w innym wątku juz poruszałem jej kwestie, jestem jej wieloletnim akcjonariuszem.

Nowa strategia TRO mówi ze firma bedzie dywersyfikowała portfel spółek - poszła na sprzedaż CLOUD TECH, która wydawała sie być najbardziej perspektywiczną spółką.
O tym że MACRO GAMES będzie do sprzedania... też bym chyba pomyślał, bo skoro jest nie rentowna nie ma potencjału to ja sprzedamy - tylko komu ?
Kto wyłoży pieniądze na coś co spada z 2,50 na 0,30 groszy ?

Główny akcjonariusz posiada - Tro Media SA - (poprzez Apicus Investments Limited) 64,51% akcji.

Pomijając godziwą wartość spółki i kurs ... ale kapitalizacja która w dniu debiutu wynosiła ponad 38 mln !!!! Spadła w ciągu tygodnia ... do 4,6 mln zł !!
Pozostawie to bez komentarza.angry3 angry3

kolejna porcja informacji :
Cytat:

"Na podstawie art. 69 ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o ofercie publicznej i warunkach wprowadzenia instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz spółkach publicznych informuję, iż związku z kupnem 639 603 akcji zmienił się stan posiadania ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu spółki Tro Media S.A. ( dalej "Spółka") powyżej progu 15%. Przed zawarciem transakcji byłem posiadaczem 1 761 905 akcji stanowiących 12,90 % udziału w kapitale zakładowym Emitenta które uprawniały do oddania 1 761 905 głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki co stanowiło 12,90 % ogólnej liczby głosów. Po zawarciu transakcji jestem w posiadaniu 2 401 508 akcji zwykłych na okaziciela co stanowi 17,60 % udziału w kapitale zakładowym Emitenta i uprawnia do 2 401 508 głosów na Walnym zgromadzeniu Spółki co stanowi 17,60 % ogólnej liczby głosów. "

Wiemy że Pan Aleksander Chomicz stoi za tak wysokimi wolumenami ostatnich dni, skupił sporą liczbę akcji. Należy pamiętać ze posiada też ponad 5% akcji w Domenomania S.A ( spolka corka )

Co ciekawe, w internecie mało można znaleść na temat tego Pana, jedynie to ze na ostatnim WOŚPie wylicytował za 100k zł numer gadu gadu - 20 .
Warto pewnie do niego bezpośrednio napisać :)

Kolejna informacja :
Cytat:
24 października AdPilot Sp. z o.o. S.K.A nabyła pakiet ponad 38% akcji spółki Cloud Technologies SA, która udostępnia hurtownię danych dla rynku reklamy internetowej przy pomocy silnika behawioralnego.
AdPilot rozwija platformę RTB (Real-Time Bidding). Celem tego typu systemów jest dodarcie z przekazem reklamowym do konkretnych osób, a nie tylko w wybrane miejsca. Do tego niezbędne są informacje, które może dostarczyć właśnie silnik behawioralny.

AdPilot nie wyklucza zwiększenia udziału w Cloud Technologies w ciągu najbliższego roku.

Powód inwestycji w Cloud wydaje sie jasny :
Cytat:
- Informacje o zainteresowaniach użytkowników mają duży potencjał na rynku reklamy internetowej. Dlatego zdecydowaliśmy się zainwestować w Cloud Technologies S.A. – mówi Paweł Chodaczek, Prezes Zarządu AdPilot Sp. z o.o. S.K.A.

cena cena cena - niegdzie tego nie moge znaleść.

Od mojego ostatniego wpisu zmieniło się wiele.
Zwyżka kursów akcji wrocławskiej firmy pozwoliła zanotować ponad 100% zyski w bardzo krótkim czasie.

Obroty - bo to chyba od nich trzeba zacząć rekordowe dla spółki.
I dziś w końcu mamy dwa komunikaty:

Pierwszy o strategii :
Cytat:
Głównym celem działalności Emitenta jest rozwój dotychczasowego biznesu oraz budowa podmiotu spełniającego kryteria wprowadzenia akcji na rynek główny GPW.
W tym celu spółka:
- zamierza intensyfikować rozwój biznesu podstawowego w zakresie obsługi kampanii reklamowych w mediach elektronicznych
- przeprowadza reorganizację grupy podmiotów zależnych - przegląd spółek pod kątem realizacji działań w zakresie ich sprzedaży, konsolidacji lub pozostawienia status quo
- podejmuje aktywne rozmowy i poszukiwania partnerów branżowych
- rozpoczyna przygotowania do przeprowadzenia nowej publicznej emisji akcji

I oczywiście nic by tu nie zdziwiło nikogo, ale mnie dziwi. Oczywiście , marzeniem jest główny rynek, i teraz wszystko sprowadza się do utrzymania wymaganej kapitalizacji, ale do niej nam daleko.
Emitujemy nowe akcje, tylko że rozwodnienie kapitału następuje?! chyba że emisja będzie dedykowana partnerowi branżowemu - co by się zgadzało.

I nagle, nowy właściciel nowy prezes, i mamy decyzje o sprzedaży spółek które dopiero co wypuściliśmy na giełdę , chyba dobrze bo w końcu nie jesteśmy funduszem, tylko spółką z branży mediowej.

A co do sprzedaży mamy drugi dzisiejszy komunikat - już po sesji:

Cytat:
Zarząd TRO MEDIA S.A. (\"Emitent\") informuje, iż w dniu 29.10.2012r. powziął informację od spółki APICUS INVESTMENTS LIMITED, poprzez którą kontroluje spółki zależne, o otrzymaniu przez nią od kontrahenta podpisanej w dniu 24.10.2012r. umowy sprzedaży 1.267.000 (milion dwieście sześćdziesiąt siedem tysięcy) akcji spółki Cloud Technologies S.A. z siedzibą w Warszawie (\"Spółka\"), które stanowiły 38,39% kapitału zakładowego Spółki. Tym samym Emitent przestał być znaczącym akcjonariuszem Spółki, a sprzedaż akcji odbyła się z wielokrotnym zyskiem w stosunku do kwoty pierwotnej inwestycji

Cloud Technologies - najbardziej prestiżowa i perspektywiczna spółka córka wypuszczona na giełdę, to na niej TRO MEDIA mogła zarobić i to bardzo dużo - ile? no właśnie ile bo nie mamy podanej ceny?

Zastanawia mnie fakt, że sprzedali 1.267.000 akcji a mieli 1.267.666 akcji . Więc co ? taką szatańską liczbę akcji 666 sztuk zostawiliśmy sobie na pamiątkę? 3some

Już wkrótce poznamy kto kupił pakiet od TRO, pewnie suma transakcji też będzie znana.

Zastanawia mnie tylko które spółki pozostawią - velto ?? - raczej nie wydaję mi się
- domenomania - przyda się spółce jako dostawca usług hostingowych
- macro games - może gdyby jeszcze była bardziej rozwinięta była by smakowitym kąskiem, jednak po informacjach o lock upach i całej emisji, nie wydaje mi się by znalazł się na nią chetny.

Po sprzedaży kinomaniaka - jak widać z kursem nic znaczącego się nie dzieję.

Ciekawi mnie emsja - w jakiej cenie i dla kogo.

Niestety jesteśmy za mali by wiedzieć więcej, Ci duzi grają a my tylko patrzymy - tak można by powiedzieć o ostatnio tygodniowym skupie akcji TRO.

Należy mieć na uwadze ze zbliżamy się do górnej granicy 2 letniego kanału spadkowego - www.attrader.pl/charts/s/41212...

Pokonanie tego oporu oraz EMA200 znajdującym się wyżej da byczy sygnał i będzie można mówić o zmianie trendu na stałe.

Tak czy inaczej zarobi na tym TRO MEDIA.
wiec dla mnie dobrze hello1

Kilka dni windowania kursu na wysokim wolumenie i jak zawsze opadanie, ale to jest wliczone wszystko w koszty :)

Ze słabych wyników, poza tym główny konkurent w branży - Monnari, zdecydowanie lepiej obecnie sie prezentuje. I wycena w tym momencie tam jest jeszcze w atrakcyjniejsza.

No właśnie - czołowa Polska instytucja posiadała papiery tej spółki - i to jak wynika z obliczeń nie tylko jeden z ich funduszy, sytuacja z TRO była ok dopóki wszyscy nie zorientowali sie ze to wirtualna farsa i fundusz.

Misztal jeszcze tak niedawno jako prezes zapewniał ze nie mam mowy o sprzedaży swojego pakietu akcji.

A tu każdy z każdym widzę, Pan Czapla też pochodzi z Wrocławia, możliwe pewnie ze to dobry znajomy Misztala.

Kurs TRO i INWESTYCJI.PL zbliża sie do siebie ... z tym że ilośc akcji przez TRO 2x razy wieksza .

Czyżby chodziło o połączenie 1 akcja TRO - 2 akcje INW ?

Jak wygladaja procedury prawne z takimi fuzjami na rynku NC? Były już jakieś na tym rynku połączenia dwóch spółek w 1 w celu przejścia na główny rynek ?

Zbliża nam sie walne które ma zmienić statut spółki - mowa o aporcie .
Czy możliwe jest wniesienie jako aportu spółki z NC - np . inwestycje.pl

Jak to odbija sie na kursie akcji - jeśli taka sytuacja miała kiedyś miejsce i ktoś pamięta.

Pewnie będę pisał sam ze sobą ale zapytam,
czy jest jakaś możliwie skuteczna droga kontaktu ze zarządem spółki,
próbowałem wszystkiego albo i nie - mailowo - telefonicznie.

Nawet poprzez akcje inwestor znanego portalu - widać że przy nowym właścicielu komunikacja ze spółką jest znikoma.

A tu niby się nic nie zmieniło - zmieniło się kurs raz po raz dramatycznie spada.
Tylko czy ma ku temu podstawy ?

Wypuszczana jest kolejna spółka córka - Macro Games na rynek NC.

Popatrzmy na kapitalizację obecną : 4 231 500 zł.

Ostatni rok to tylko - 70,31 % spadku.

Szczerze mówiąc po dokładnym podliczeniu niektóre spółki córki są więcej warte niż całe TRO - i to najbardziej dziwi...

Ale o co tu chodzi.
Chcą przecież na rynek główny przechodzić - czy to tylko wolne żarty.

Ale popatrzymy na inwestycje.pl - przecież to ten sam właściciel. Wartość rynkowa ponad 2 400 000 zł.
Więc ile spółek na raz musieli by złączyć by wyszła im jedna z w miarę wysoką kapitalizacją - niemożliwe.

To proszę odpowiedzcie mi na jedno pytanie - kto obejmował akcje po 2 zł i po co ?
Oraz kto odkupił i wyłożył tyle PLNów na spółke Misztala po to tylko by ja zrujnować ?
Przeciez nie dla aktywów tej spółki ?

Nowy prezes zaczął sprzątanie w spółce .

Wczoraj mieliśmy komunikat że sprzedali wszystkie akcje które posiadali Concepto S.A. ( dawniej kinomaniak ) transakcja była po kursie 0,15 zł . A wartość transakcji wyniosła - 1.007.700,00 PLN

Myślę że jest to dobry znak, pomimo tak niskiej kwoty sprzedaży, ta spółka nie była rentowna, nie miała perspektyw. Portal kinomaniak.pl nigdy nie dorówna filmweb.pl

Teraz pytanie na co pójdą środki ze sprzedaży tej spółki...

tanio tanio jeszcze taniej...
można by tak powiedzieć ale czy kupić na takiej promocji czy poczekać na wyprzedaże?

W tvn nie ma mocy, nie ma w ogóle perspektyw do wejścia poza jedną - spekulacyjną.

Do wszystkich świeżaków giełdowych - lepiej ciąć wczesniej straty niż mysleć ze przyjdzie odbicie.
Bo odreagowanie napewno bedzie jakieś 10-15% ale ryzyko jest dalej ogromne.

Obecnie technicznie w okolicach 5 zł możemy liczyć na uspokojenie, widać to po dzisiejszej sesji , tak dobrej sesji wigu20.

W TVN CNBC biznes - prezes PZU podał ze spółka posiada obligacje skarbu państwa za 30 miliardów złotych a kapitalizacja spółki obecna to 28.9 mld.
Nie dziwi wcale rekomendacja BOA - 410 zł !!!

Mamy już wyniki za II kwartał.

Mamy bardzo dobre wyniki, operacyjnie zdecydowanie bardzo dobre.
Wyniki przebiły nawet najlepsze oczekiwania biur maklerskich

Perspektywy tej spółki również są na dobrej drodze.

Chciałem zapytać co sądzicie o reakcji rynku ?
Bardzo dziwna. Gdyby Apple, IBM czy inna firma z USA podała takie wyniki byłby szał na rynku.

Co do spekulacji o możliwej sprzedaży pakietu akcji przez SP.
"SP sprzedał po 367 i było na tyle chętnych, że mógł od razu sprzedac po tej cenie jeszcze te pozostałe na teraz 10%. To co, teraz sprzeda po 330 zł za sztukę ? Nawet odcinając dywidendę wychodzi coś ok. 344, a poza tym to ostatni pakiet, więc raczej powinien zostać sprzedany w obecnej sytuacji kursowej i zysków spółki, z premią, a nie z dyskontem"

niejaki Aleksander Chomicz jest synem nieżyjącego byłego wójta Kobierzyc, okolice Wrocławia - lokalizacja by sie zgadzała mniej wiecej tam tez TRO MEDIA działa .

Niestety nie bede pisał o tym, bo nie chce aby ktoś wmawiał mi pozniej ze działam na niekorzyść jego osoby. Ale wystarczy wpisać:

wiadomosci.gazeta.pl/kraj/1,34...
wiadomosci.gazeta.pl/kraj/1,34...

Była sprawa o jakieś przekręty z inwestorem z czego co kiedyś gdzieś znalazłem, niestety wyżej dostęp płatny , wklejam jedynie dla potwierdzenia tego co wiem.

Tak Misztal ma mniej niż 5 %.

Jaki Ci sie to widzisz cad-man , myslisz że to on wywala akcje w rynek ?

Popatrz na spółke corke - Domenomanie - zanizana rownie nisko do 30 groszy - w jedna sesje przy warzywniakowych obrotoach 14 tys zl - plus 40 %.

sprawa z akcjami jest bardzo ciekawa :

w dniu 4 lipca :

Prezes Miształ zbył w drodze umowy darowizny na rzecz:
- zagranicznej spółki powiązanej Acico Investments Ltd z siedzibą w Nikozji (Cypr) - 650.000 akcji spółki TRO MEDIA SA, które dają 4,76% w kapitale i głosach na WZA, co stanowiło jednocześnie pośrednie nabycie tych akcji
- zagranicznej spółki z siedzibą w Nikozji (Cypr) - 680.000 akcji spółki TRO MEDIA SA, które dają 4,98% w kapitale i głosach na WZA,

-zagranicznej spółki powiązanej BDTRADE Ltd z siedzibą w Nikozji (Cypr) - 7.770.000 akcji spółki TRO MEDIA SA, które dają 56,92% w kapitale i głosach na WZA, co stanowiło jednocześnie pośrednie nabycie akcji

w związku z czym Prezes misztal miał :
Cytat:
W wyniku tych zdarzeń Akcjonariusz jest posiadaczem 23.925 akcji TRO MEDIA SA oraz pośrednio poprzez zagraniczną spółkę powiązaną z siedzibą w Nikozji (Cypr), 650.000 akcji Spółki, co w sumie stanowi 4,94% w kapitale i głosach na WZA.

a 5 lipca mieliśmy komunikacik :

Beyond Investments Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu o pośrednim nabyciu 7.770.000 akcji spółki TRO MEDIA SA, które dają 56,92% w kapitale i głosach na WZA poprzez nabycie 100% udziałów w spółce BDTRADE Ltd z siedzibą w Nikozji (Cypr)

Tak wygląda sprawa z akcjami, Misztal miał od 4 lipca 23925 sztuk akcji do wyspania w rynek, nie jest juz prezesem i to pewnie on dołował kurs, bo po co miałby trzymać sobie taki pakiecik. Rozdzielił akcje na cypr ze kazdy myslal ze to ta sama spółka.
A mamy 3 spółki, Misztal w jednych ma pośrednio 680.000 akcji jeszcze. Pytanie kto stoi za Acico Invesments? I co chce osiągnać.

I kim jest Aleksander Chomicz bo jęśli jest synem zmarłego wójta Ryszarda Chomicza, można poczytac w sieci wiele arytkułów o nim

Dziwne że dopiero teraz człowiek czyta te komunikaty i mu sie oczy otwierają ....

Obecna wycena rynkowa przy kursie 0,48 gorszy za akcje to 6 552 000 zł.

Przyznaje sie i musze przeprosić bo myliłem sie do ceny akcji w krótkim terminie.

Ale..

Podmiot zalezny Domenomania - jest również na historycznych minimach.

Przejmując, kupując spółkę, cały czas spada jego kapitalizacja, po komunikatach nie widać by istotne zmiany weszły w życie.
Zarząd sie delikatnie zmienił.

Plany przejścia na GPW coraz bardziej sie oddalają patrzać na malejącą kapitalizacje z dnia na dzień, po raport znany był wcześniej.

Pomimo zmiany wlasciciela niewiele sie dzialo dobrego z kursem społki TRO Media.
Mam dzisiaj raport za 2 kwartał.
Wydaje mi sie ze zaprzestano pokazaywać wkońcu tych wirtualnych zysków.
Jak oceniacie raport za II kwartał?

Sytuacja wydaje się być kuriozalna, nie będę powielał informacji z mediów, jest ich mnóstwo,
tylko pozostaje wiele pytań odnośnie samej spółki.

Jak interpretować raport EBI, o zrobieniu wszystkiego przez spółkę GKS by grać w Ekstraklasie?

Spółka znajduję się w kanale wzrostowym, testując ostatnio jego dolne ograniczenie, technicznie wydaję być się stabilna, nawet analitycy podkreślają jej dobra kondycję.

Jak zmieni się sytuacja finansowa spółki a zarazem jej wycena i wskaźniki po spłacie długów która musi nastąpić ( około 5mln zł ) by przeprowadzać transfery ( obecnie testowani zawodnicy ).

Nigdy nie mowiłem ze wzrosty , przejscie na główny parkiet miałby mieć podstawy fundamentalne, dalej jestem przekonania że spółka jeszcze nie była "grana" i tu zabawa się rozpocznie.

I widzisz jeden z drugim, mogliście kupić po 66 groszy... i zarobilibyście.
A nie teraz pisać o przeszacowaniach, wartościach ekonomicznych.

a sypanie zacznie sie wyzej... kolo 1.70 wiec spokojnie dysponując niskim kapitałem spekulacyjnym można zrobić i zarobić 50%

Bardziej mnie zaciekawił ten fragment:
Cytat:
Zmiana w akcjonariacie Emitenta związana jest ze zdynamizowaniem rozwoju spółki i realizacją planów przejścia na rynek główny GPW

Co do samego funduszu :
Cytat:
-Dzięki wsparciu inwestorów zagranicznych fundusz inwestuje środki w wysokości do 5 mln EURO w jedno przedsięwzięcie,
-Inwestuje w spółki charakteryzujące się nieprzeciętną stopą zwrotu na każdym etapie rozwoju,

Obecna kapitalizacja : 10 374 000 zł
Wymóg GPW : 15 mln.... EURO.

Misztal nie oddałby swoje perełki za darmo, dziwne że ją wogóle sprzedał.
Nie ma reakcji w notowaniach, zbyt swieże informacje?

Ewidentnie coś nam się szykuję tylko co.

Bez zadnych komentarzy co do wyborow w Grecji ??

W Izraelu dzis umiarkowane emocje po informacjach z Espanii

Wie ktos czemu takie duze spadki dzis w Izraelu i jak sie to przelozy na nasz wig20 ?

Z tego co udalo mi sie wyczytac, na dzien 3.02 woda nie dostała sie do kopaln,
zostały zamkniete górników wywieziono ale narazie nie jest to zalanie tak jak w 2011.
Ciekaw jestem jak to wyglada na dzis dzien, czy woda opada czy nie...
Mysle ze gdyby poszlo info o zalaniu kopalni wegla akcje JSW skoczyly by w mgnieniu oka

Szukam informacji na temat powodzi w Australii,
z tego co wiem kopalnie tez sa tam zamykane,
co moze przy dalszej powodzi w tym kraju wywindowac znowu ceny koksu.

Ma ktos aktualny stan na dzien dzisiejszy z powodzia, a w zasadzie z kopalniami czy sa zalane czy nie?

Orientuje sie ktos z was gdzie znajde cele strategiczne na rok 2012 JSW???
Albo moze sami dysponujecie takimi informacjami?

No włąsnie byłem ciekaw jak jest z takimi komunikatami,
na TRO spodziewał bym sie raczej neutralnego zachowania, chodz musze mieć też na uwadze to co wspomniałeś.
Z czystej ciekawości porównałem te dwie społeczki na rocznym, wiedząc ze maja mało wspólnego...

kliknij, aby powiększyć

hehehe...

Nie chce sie irytować, cieżko pisać na jaki kolwiek plus mając akcje i gdy wszyscy o tym wiedzą opowiadać o rzeczach dobrych, widząc wykres od roku.

Oczywiście ze w wirtualne zyski bym nie inwestował, w tym momencie chodzi mi głównie o ewentualne ryzyko danej inwestycji.

Widać ze prezes chce odciąc się od innych spółek patrz rezygnacja z prezesa w DOA.
Zastanawia mnie tylko to czy tylko ze względów podatkowych akcje poszły na cypr ? niestety jestem zbyt mało doświadczony w tych wzgledach.

Jeśli chodzi Ci o perły spółki.
Jeśli chodzi o serwis kinomaniak wątpie by to był strzał w "10"
innego zdania jestem już jeśli chodzi o Cloud Technologies i Macro Games oraz o portal boisko.pl który w połączeniu z Piłka Nożna może dać troche zarobić przed zbliżającym sie turniejem Euro2012.
W przypadku wejscia tych podmiotów na giełde bedziemy mieli dostęp do danych.

Domenomania, która już troche czasu jest na gieldzie, mimo duzych spadków, pokazuje racjonalne i przejrzyste wyniki.

Największym problemem jest fakt iz ciezko oszacować naprawde ile to wszystko jest warte.

No tak, musisz mieć wielką satysfakcje z tego ze przy 2.30 gdzie mówiłem ze to rozsadna spółka Tobie sie wydawało inaczej, to jest twoj jedyny argument...
Tylko ja w przeciwieństwie do Ciebie zbieram informacje, szukam ich i pragnę się nimi podzielić na tym własnie forum gdzie ruch znikomy.
Ty tylko informujesz po fakcie, z racji ze nie jestem zawistny nie będę Ci ublizał i wyszydzał twoich inwestycji (i3D) zniżając sie nisko do twojego poziomu....

Fundusz ---> PzU ----> akcje po 1.95 --- czy to zła informacja???
Dodruk akcji po 2.00 zł ...... czy to zła informacja???
Zyski, wirtualne... zbyt krótko jest na giełdzie by solidnie ja zbadać.

@pop

Nie ma to jak odpowiedz nic nie znacząca, i zgrywanie eksperta nie wnoszac nic do wątku.
Wiem co oznacza wolumen wzrastajacy na spadkach tak samo wiem ze analiza techniczna przy takich obrotach ma znikomy sens. Trendu nie oszukasz..

A mowiać o wolumenie mam na mysli wzrost plynnosci, sa jakiekolwiek transakcje w ciagu dnia, wizac sie on moze tez z realizacja pewnie straty podatkowej.

Dziwi fakt ze TRO MEDIA będaca przedmiotem wielu analiz na roznego typu portalach, oraz będąca przedmiotem dyskusji chodzby w konkursie E&Y w twoich oczach jest postrzegana i nie tylko w twoich jako wirtualny fundusz..

Zarząd widzi co się dzieje i uspokaja :
Cytat:
Informacja dla Akcjonariuszy i Inwestorów
Zarząd TRO MEDIA SA ("Emitent", "Spółka") informuje, iż zdaniem Emitenta ostatnie spadki cen akcji nie mają podstaw fundamentalnych. Spółka realizuje założone cele operacyjne, zdobywa nowych klientów oraz rozwija spółki zależne - czyli realizuje przyjętą strategię rozwoju. Również wyniki finansowe po III kw. 2011 roku są potwierdzeniem prowadzonych działań zarówno operacyjnych, jak i inwestycyjnych. W tym okresie przychody ze sprzedaży przekroczyły 10 mln zł., a zysk netto jest równy 7,1 mln zł. Są to wartości kilkukrotnie wyższe od analogicznych danych w 2010 roku.
Przecena wartości akcji w 2011 roku nie jest zatem uzasadniona żadnymi przyczynami wewnętrznymi w spółce. Zdaniem Zarządu aktualna wycena rynkowa firmy nie odzwierciedla jej wartości godziwej.
W 2011 roku Spółka bardzo znacząco się rozwinęła, a do najważniejszych wydarzeń w tym okresie należy zaliczyć:
- dynamiczny wzrost przychodów
- udaną ofertę prywatną i wprowadzenie na NC spółki zależnej Domenomania.pl SA
- otrzymanie przez Spółkę dofinansowania projektu "Innowacyjna platforma IT zintegrowana z partnerami wspomagająca współpracę B2B dla branży reklamowej", w kwocie 1,35 mln zł.
- znaczący rozwój, wyodrębnienie w osobne podmioty i przekształcenie w spółki akcyjne projektów: Kinomaniak i Macro Games
- subskrypcję prywatną 650.000 akcji serii C wyemitowanych w ramach kapitału docelowego po cenie emisyjnej równej 2 zł. i pozyskanie w ten sposób 1,3 mln zł.
- odsprzedaż z zyskiem część udziałów w spółce Cloud Technologies Sp. z o.o., gdzie nabywcą była grupa inwestorów prywatnych, a TRO MEDIA SA po przeprowadzonej transakcji nadal jest znaczącym akcjonariuszem posiadając 42,5% udziałów w kapitale zakładowym spółki.
- zwycięstwo w kategorii Nowy Biznes w IX edycji konkursu Ernst & Young Przedsiębiorca Roku 2011

W 2012 roku Spółka zamierza kontynuować przyjętą strategię rozwoju, jednocześnie zwiększając dynamikę działania.
Zdaniem Emitenta przekazanie powyższego stanowiska Zarządu w formie raportu bieżącego ma istotne znaczenie dla Akcjonariuszy

Jest to dla mnie jak najbardziej na plus !

Styczen dla spolki rysuje sie obiecujaca...
Mamy taki komunikat :

Cloud Technologies w drodze na NewConnect
data publikacji: 20 grudnia 2011
Cloud Technologies, warszawska spółka zaawansowanych technologii, która w I kwartale 2012 roku zamierza wejść na NewConnect, prowadzi zaawansowane testy uniwersalnego silnika behawioralnego, który pozwoli witrynom internetowym na dostosowanie treści do rzeczywistych zainteresowań indywidualnych użytkowników.
Silnik behawioralny to narzędzie, które analizuje zachowania i preferencje użytkowników w celu określenia ich zainteresowań. Ze względu na konieczność analizowania bardzo dużych ilości danych dotychczas na jego zastosowanie pozwolić mogli sobie tylko najwięksi wydawcy.

Wraz ze wzrostem ilości dostępnych informacji, czemu sprzyja rozwój sieci Internet, coraz większe znaczenie ma odpowiednie kierowanie treści. Wiedzą o tym sieci reklamowe, które aby podnieść skuteczność kampanii starają się dostosować treść do zainteresowań użytkownika.

„Precyzyjne kierowanie reklam to rozwiązanie korzystne zarówno dla wydawców treści, jak również jej odbiorców. Potencjalnie interesujące treści reklamowe są dla użytkowników mniej irytujące oraz mają wyższą konwersję.” – mówi Piotr Prajsnar, Prezes Zarządu Cloud Technologies Sp. z o.o.

Zastosowanie precyzyjnego kierowania treści pozwala istotnie podnieść przychody z emisji reklam. Analiza kampanii realizowanych przez polskie sieci reklamowe wskazuje, iż kreacje emitowane przy użyciu kanałów tematycznych mają do 300% wyższą stawką CPM (Cost Per Mille, tysiąc wyświetleń) niż ma to miejsce w przypadku kampanii RON (Run On Network, w ramach całej sieci reklamowej).

Aktualnie prowadzone są zaawansowane testy systemu w kilku dużych serwisach internetowych. Do komercyjnych zastosowań silnik behawioralny zostanie udostępniony w styczniu 2012 roku. Więcej informacji o projekcie i ofercie handlowej niebawem ukaże się na http://www.behavioralengine.com.

Cloud Technologies jest spółką z segmentu nowych technologii, której działalność skupia się na portalach internetowych. W szczególności spółka dostarcza rozwiązania oparte na modelu przetwarzania w chmurze (ang. Cloud Computing). W I kwartale 2012 roku zamierza zadebiutować na NewConnect, wcześniej przeprowadzi ofertę prywatną. Głównymi udziałowcami Cloud Technologies są prezes zarządu Piotr Prajsnar oraz notowana na NewConnect spółka TRO MEDIA SA – mają po 42,5% udziałów.

Wolumen naprawde z dnia na dzien bardzo przyzwoity...

Hmmm wskazniki. Gdyby im ufał to wtedy bym czekał na 3.50 zl na TRO, ale fakt faktem obraz spolki zdecydowanie sie przekształcił, nie liczyłem tego wszystkiego dokładnie ale juz widze.

cad_man co do twoich akcji.

komunikat z dnia 25.01.2011 KURS: okolice maximów spółki, od tamtego momonetu spadek spadek do dzis
Cytat:
W dniu 25 stycznia 2011 roku do Spółki wpłynęło zawiadomienie w trybie art. 160 ust. 1 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi od Pana Marcina Misztala, Prezesa Zarządu, informujące o zbyciu w dniu 25 stycznia 2011 roku w transakcji pakietowej na rynku NewConnect 500.000 szt. (słownie: pięćset tysięcy) akcji spółki TRO MEDIA SA po cenie: 1,95 zł za 1 szt.

info z dnia 1.09.2011 kurs: 1.60 zł !!!
Cytat:
Zarząd TRO MEDIA SA ("Emitent") informuje, iż dnia 01.09.2011 r. powziął informację iż od dnia 31.08.2011 dostępna publicznie jest informacja o posiadaniu akcji Emitenta (312 470 szt.) przez czołową instytucję finansową - TFI PZU S.A. ("TFI PZU").
Raport dotyczący składów portfeli został opublikowany na stronie TFI PZU (www.pzu.pl - TFI PZU SA - Produkty - PZU Akcji Krakowiak - pliki do pobrania - Sprawozdanie finansowe za I półrocze 2011 PZU FIO Parasolowy, strony 97 oraz 115)
Jednocześnie pragniemy zwrócić uwagę, że raport nie dotyczy wszystkich funduszy TFI PZU, ponieważ nie wszystkie podlegają obowiązkowi upubliczniania portfeli. Wg najlepszej wiedzy Emitenta jego akcje są w posiadaniu również funduszy niepublicznych TFI PZU.
Emitent przekazuje powyższą informację w formie raportu bieżącego ze względu na jej istotne znaczenie dla Akcjonariuszy.

Prezes cały czas podkreslał ze fundusz trzymał akcje. Masz tu pogrubione cad_man co moze byc z brakujacymi akcjami z 500k sztuk.
wychodzi 187 530 sztuk .

Nawet jesli by sprzedali z 100k szt od 25.01 dalo by to im okolo 70 gr mysle maxymalnie zysku.
Gdzie przy kursie 1.60 dnia 1.09 i ilosci sztuk pewnej w funduszu 31 2470, co przy takich obrotach od wrzesnia jakie sa, nie wydaje mi sie by sprzedali taka ilosc, nie wydaje mi sie by sprzedawali z taka strata. A brakujace akcjce z 500k pakietu sa moim zdaniem poprostu rozlozone.

I jak tu byc madrym... i jak tu cos z tego zrozumiec.
Przeciez mogli by spokojnie podciagnac kurs to realnych poziomow co wcale nie wiazalo by sie z wielka inwestycja.

WatchDog napisał(a):
Merytorycznie nie ma co omawiać, więc ograniczę się do matematyki finansowej.

Udostępniam zestaw wycen wg dzisiejszego kursu zamknięcia i danych po dzisiejszym raporcie

www.stockwatch.pl/gpw/tromedia...

kliknij, aby powiększyć

Zwracam uwagę na drastyczne zawyżenie wycen dochodowych. Nie jest możliwe w regularnej działalności, aby przy przychodach 14 mln zł (ostatnie 12 miesięcy) wypracować zysk brutto 12,5 mln zł. Niestety, spółka nie podaje przepływów częściej niż raz na rok, ale ewidentnie ten zysk nie jest gotówkowy.
Natomiast spółka nie stosuje chyba żadnej optymalizacji podatkowej, bo wykazany w sprawozdaniu podatek dochodowy wynosi za ostatnie 12 miesięcy aż 2,1 mln zł, czyli efektywnie 17%, prawie tyle co CIT. Takie są uroki przeszacowań: jeśli się je zrobi na wprost, trzeba wyjąć z kasy gotówkę na podatek.

Tutaj się przydaje wycena przez EV/EBITDA.
EV to kapitalizacja plus dług netto, w jego ramach jest nadpłynność (zero kredytów i gotówka), a dwunastomiesięczna EBITDA to 2,7 mln zł. Mnożnik proszę sobie dobrać wg własnego uznania i wyczucia, albo wziąć z sektora, który najbardziej pasuje. Ostrożne 8 daje EV 21,6 mln, czyli plus cash daje 22,7 mln zł w wycenie.
To dzielimy na 13 mln szt. akcji, bo tyle jest oficjalnie zarejestrowane, więc wychodzi 1,75 zł na akcję, trochę niżej niż automat. Tak to widzi analityk.
Proszę sprawdzić emisje, czy nie przybyło albo nie przybędzie zaraz akcji po niskiej cenie emisyjnej, to jedyne co potrzeba jeszcze zweryfikować.

PS Wyceny zmieniają się codziennie, tak jak pływa mnożnik EV/EBITDA razem z rynkiem, a stopa dyskontowa razem z betą...

jest ktos w stanie okreslic jak bardzo to wszystko nam sie zmieniło od tamtego momentu analizy, bo cena obecna nie tylko mnie kusi.

Nie wyjasnisz wszystkiego, tak samo jak to ze PZU, mialo TRO w roznych funduszach.

Takie pytanko czy tak solidny gracz jak PZU, kupował by 380 tys sztuk papiera po te 2 zl, czysto spekulacyjnie bez zadnej analizy, bez zadnego konkretnego celu?

Bo spadek kursu nie dziwiłby mnie gdyby to była spolka z NC, ktora o funduszu w jej szeregach moze pomarzyc, i jest typowa bańka spekulacyjna, wysokie otwarcie by pozniej z dnia na dzien szorowac dno.

Nie pasuje mi tu wiele rzeczy, ciezko od spolki sie dowiedziec czego kolwiek.

Pewne jest to ze w grudniu niczego więcej się bym nie spodziewal w sensie komunikatów.
Styczen bedzie kluczowy dla spolki, i mysle ze oni sobie o tym zdaja sprawe, kinomaniak juz dawno mial byc na gieldzie z tego co mi wiadomo.

Cytat:
2011-12-13 Prezes informował, że spółka ma za cel też wejście na główny rynek GPW, jednak przy obecnym kursie poniżej 1 zł, kapitalizacja spółki gwałtownie spadła i do wymaganej kapitalizacji na rynku głównym bardzo dużo brakuje. Czy plany przejścia na główny rynek zostały odłożone w czasie? Jak spółka ma zamiar zachęcić inwestorów do swojej wartości - dobre informacje pod koniec 2011 r., nie zrobiły nic pozytywnego z kursem akcji?

Spółka buduje swoją wartość w sposób długofalowy, konsekwentnie realizując strategię rozwoju. O wszelkich istotnych wydarzeniach i działaniach spółka na bieżąco informuje wszystkich uczestników rynku w raportach bieżących oraz poprzez oficjalny kontakt z mediami.

2011-11-11 Akcje spółki w ostatnim czasie znajdują się poniżej ceny emisyjnej.Czy zarząd nie uważa że rozsądnym posunięciem inwestycyjnym byłby skup akcji własnych?

Sytuacja związana z aktualnym kursem akcji jest przedmiotem obserwacji i analizy. Spółka konsekwentnie realizuje strategię rozwoju i prowadzi systematyczną komunikację z rynkiem.

2011-11-08 Kurs spółki spadł do najniższego poziomu od momentu notowania na NC. Czy spółka zamierza w jakiś sposób ingerować w obecną sytuacja? Czy nie uważa że obecna cena akcji jest bardo atrakcyjna?

Sytuacja związana z aktualnym kursem akcji jest przedmiotem obserwacji i analizy. Jak dotąd nie zostały w tej kwestii podjęte żadne decyzje

źródło: notowania.pb.pl/pytania/PLTROM...

Przypominacie sobie o ambitnych planach o szerokim rynku ? Ja tak.
cad_man pisales ze kiedys odpali a juz napewno jak fundusz sie ujawni.

Zastanawia mnie bardzo dlaczego po kazdej z rewelacyjnych wiadomosc - kurs nie reagował.
Jesli moglby ktos wyrysować kreski na TRO z miła checia popatrze, chodz wiem ze przy takich wolumenach nie ma to zbytnio sensu

Bardziej mi tu pasuje: realizacja straty...
wykorzystywanie pustego arkusza zleceń kupna.

O plynnosci dawno zapomnielismy tutaj, dlatego tez tak przy zerowym popycie leci na leb na szyje,
Mysle ze jest to zbyt dobra spolka, papieru nie przemielilo sie tyle az by fundusz zamykal pozycje z ponad 60% strata?? bo gdyby chcieli wyciagneli by kurs spokojnie do 1,50 . Chodz wielu z was napisze ze moge sie mylic i moze go juz dawno nie byc, nie raz pisalem ze ujawni sie fundusz i ujawnil. a wielu z was myslalo ze juz dawno na gorce sprzedal.

Fundametalnie pisał ktos, ze przy tych wirtualnych zyskach itp, spolka warta byla 1,75 zl okolo, z tym ze duzo sie od tego czasu zmienilo, czy na zle jakos nie zauwazylem,

chcialbym podkreslic ze E&Y nie daje nagrody byle komu, prezes odpuscil udzial w DOA, w funkcji prezesa, moze wkoncu ruszy pelna para w angazowanie sie w TRO.

Ciezko mi okreslic, jak gleboko spadnie, musialo spasc ponad cene emisyjna, ale dla mnie spadlo za wiele, ale musialo sie tak stac by ktos mogl ogromna strate zaksiegowac, oraz by mogl sobie spokojnie taka transakcje ustawic przy pustym arkuszu

Spółka jest dość ciekawa jak na NC, jedyna bariera jesli chodzi o raporty to zysk operacyjny który jeszcze przez te pare kwartałów zachowywał sie dość dziwnie.

O projekt jaki pytacie o ile dobrze pamietam, jest to platforma ktora pozwoli nam w bezposredni sposob umiescic reklamy wlasnie na tych stronach i w takich formach zeby trafily do jak najwiekszej liczby odbiorcow, w zasadzie sami bedziemy decydowali o wszystkim dzięki temu programowi.

Prezes znowu dostał nagrode, Fundusz musialby wszystko ze strata sprzedac, a nie angazowac kolejnych funduszy jak mialo to miejsce, i to jeszcze PZU. Tyle dobrych informacji zostalo zignorowanych.
Widac jak domenomania sie rozrasta, odsylam do raportow tej spolki profilowej.

Przy obecnych poziomach nie chce pisac o swoich odczuciach ale jesli chodzi o ryzyko, w porownaniu do kursu w okolicach 2 zl jest zdecydowanie mniejsze.

Pozatym spolka jest na swoich minimach ale nadal jest powyzej ceny emisyjnej, popatrzcie na NC zreszta, ta spolka jak sam Prezes powiedzial ma ambicje na rynek główny.

Nie mam do nikogo urazu, a raczej prywatną niechęć do siebie, nigdy nie kupiłem KGHmu, zawsze był dla mnie za wysoko, chociaż miałem to uczucie pewności że jest tanio...
Uraz mam Panowie do JSW, które posiadam od debiutu, wiem ze to nie wątek o prywatnych inwestycjach.
Niestety konwersacja występuje tylko na tym wątku a tą spółkę chcąc nie chcąc mam bardzo dobrze zakotwiczoną w sobie.

Siejcie propagande siejcie,
to nie temat o zgubnych marzeniach i nadziejach, na KRYZYS oczyszczenie rynku jak biblijna powódź...

jak to niektórzy mówią:

chyba pomyliliscie forum...

Jakie plany na jutro ? Nie ma chyba jakis waznych danych ani nic.
Otwieramy pewnie z 2 % luka na plus.
Warto brać PKCem jutro JSW? Wie ktos kiedy podaja wyniki za III kw.

Mogłby ktoś wkleić jakies kreski z Analiza Tech w obecnej sytuacji.
Pozdrawiam

Scarry napisał(a):
@WALDI1988

po co Ci KGHM za 120 zł jak może być za pół roku po 60? Nie mogę się powstrzymać - jakim durniem trzeba być żeby nie mieć swojego zdania a inwestować pieniądze. Tutaj ludzie prezentują SWOJE opinie i pisza jak widzą przyszłość rynku. Jak każdy z nas go widzi a nie piszemy tu traderskich rekomendacji.

Swoje zdanie mam, tylko chodzi o to ze ktos z was widzi KGH po 80 zl i teraz jeszcze pisze na forum nie przyznawszy sie do swoich bledów, myslać ze umie przewidziec cos czego w zasadzie wogole nie czuje, a ten watek czyta wielu mlodych studentow niech moje posty beda przestroga dla was !

Przez pare ($%^&&**((&%$# ) z tego forum, nie kupiłem KGHMu w okoliach 120 zl. Bo wielu z was ekspertow widzialu juz tam 80 zl a kazdy sobie moze popatrzec gdzies dzis jest KGH, zniwelowal cala fale spadkowa, powinniscie przyznac sie do bledu i juz wiecej nic nie pisac wprowadzacie tylko szum i popłoch

kliknij, aby powiększyć

Dax miał " nadrobione " troche wzrostu mysle ze jutrzejsza sesja na GPW nie powinna oscylowac na WIG20 az tak drastycznie jak - 5%.

Wątek spółki zamarł, tak jak zresztą kurs,
żadnych gwałtownych ruchów, zbliza nam sie raport za III kwartał ciekawe co w nim będzie? Jakieś propozycje.

Widać ze coś sie dzieje i koniecznie Prezes chce ruszyc kurs spółki, nowa witryna , prezentacje spółki i inne pozytywne informacje, tylko każdy z tych pozytywnych informacji nie ma przelożenia na jaki kolwiek skup akcji z rynku.

Wiem, ze tak musi byc, tylko wytlumacz mi ta zaleznosc...
spada zawsze bardziej..
a gdy rosnie ten gniot ledwo sie zazieleni.

- 41 % procent ,ubrali kiedys akcjonariat obywatelski kiedys w histori RP?

Przecież to jest istny dramat co sie dzieje z kursem tej spolki, dlaczego wogole taka korelacja Scarry? Przeciez zadna inna spolka weglowa z PL gieldy nie reaguje tak na COAL z USA.
W porównaniu z Wig i KGHM ta spolka wyglda tragicznie, - 40 % ?

Tak, trzymam od debiutu stad moje rozgoryczenie ale ponizej 80 zl to myslalem ze murowanie kurs nie zejdzie.

cad_man napisał(a):
czyżby wszyscy się pozbyli akcji i nikogo nie interesuje co robi spółka?
Tromedia zajmie się światową dystrybucją gry Afterfall: InSanity na PC, którą robi Nicolas Games...
Informacja dobra: w końcu oprócz wirtualnej kasy z przeszacowań i realnej kasy jaką zarabia Domenomania dla Tro i serwisy, które Tro ma - dojdzie trochę fizycznej kasy z dystrybucji. Nie wypowiadam się na temat ile tego mogą sprzedać (jednym słowem czy gra będzie hitem) - ale cieszyć może posiadaczy akcji nowy kanał pozyskiwania (realnej) kasy przez Tro!

www.newconnect.pl/?page=1045&a...

Miło ze cos sie dzieje, chca chyba wkoncu pokazac ze operacyjnie tez moze byc dobrze, dla mnie wazniejszym infem byly transakcje po 5k akcji, czyzby rozdrobnianie PZU po funduszach ? bo kto sprzedaje po 5 tys w roznych odstepach czasowych akcje - prywatny inwestor - nie !
Moze chca pokazac zyski w innych funduszach na rzecz jednego.. kto wie?

Kto wie..
Ale dzis na DOMENOMANI i TRO ewidentnie ten sam inwestor wlozyl troche PLNów.

Pozdrawiam POP. Czekam na twoje obiektywne opinie :)))

Czuje po własnej skorze ze jestem o cos madrzejszy...
Ale wiem jedno, najgorsze jest łamanie swoich własnych zasad które sie ustala.

ale kto by przypuszczał ze skarb Państwa tak cmychnie z oferta JSW.
bogaca sie bogacie a biednemu i tak piasek w oczy ...
sorry za OFF TOPa ale męczy mnie ta spółka, która wybitnie impulsywnie reagowała na ostatnio miesieczne doniesienia, bo pomyslec co by sie dzialo gdyby wtedy byla w wigu20.

Hmm jedno mnie zastanawia i nie pasuje, bananówka spada bardzo impulsywnie pod reakcje stanów, ale gdy stany mocna odrabiały bananówka stałą w miejscu, bo wtedy juz patrzyła na daxa, wniosek nasów sie sam -
tak czy siak mamy przrozwolnienie w toalecie, i mamy jeden z najtrudniejszych parkietó do okiełznania.Niczym wielka firma bukmacherska

Jak jutro otwieramy ? -3, 4 % .. co chyba lepiej nie bedzie jak -2 %.
Na co teraz czekać?

Informacje niby dobre ale nie takie jak rynek by chcial, politycy wyprzedzaja sie w teoriach, ratingi nie ratingi....

a ktos na tym grubo zarabia,
tylko nie te szare myszki z sc forum, i inni.

Jak widac czlowiek musi sie duzo nauczyc, mieliscie tez na poczatku ze musieliscie solidnie stracic by cos zarobic? bo mi chyba chciwość i wizja sukcesu zamydliła oczy...

Musiales jechac w Austri przez jakas wies gdzie nie bylo stacji, normalnie w Wiedniu nie uraczysz takiej ceny o jakiej piszesz. Cena waha sie w granicach 1.25 - 1.30

Mamy dajmy na to bankructwo Grecji,
jak zachowa sie kurs Euro do Złotówki ?

czytam was Panowie i powiem jedno, zapominacie o starym gieldowym powiedzenie, a w zasadzie o jego czesci ;
Drżyj gdy inni są zachłanni. Bądź zachłanny, gdy inni drżą - WB

Być może jest to też cisza przed burza, jakoś nie sądze zeby powazni ludzie z PZU, kupowali cos na oslep i bez konretnegp biznes planu, miejmy na uwage na slowa prezesa o przenosinach na GPW, i co podkreslil bez kolejnej emisji co moze tylko mowic o jednym... do wszystkiego bajke mozna dopisac, ale fakt jest taki ze wiekszosc z was juz dawno skreslila i obarczyla za spadki fundusz ktory jak wiemy dalej jest,
A Domenomani sprawa ma sie lepiej, nie ma tam tak zdecydowanej podazy, wiec szansa na wysokie odbicie jest.
Wiele tu nam sie jeszcze wyjasni...

Wzrosło zużycie i polska produkcja stali - HIPH , to powinno interesowac spolke taka jak JSW, jak myslicie, skoro KGHM podwyzszyl prognozy to wegiel koksowy tez powinien isc w gore.

Gerda napisał(a):
Niestety mimo ogromnej nadziei podzielam zdanie kolegi powyżej- kurs w poniedziałek ponownie spadnie do 1,40 bądź niżej. Jeżeli nie stanie się to na początku tygodnia, do piątku z pewnością w tych rejonach się znajdzie

Zbyt wiele złego wydarzyło się na spółce ostatnimi czasy i nie jest ona intratna dla większych graczy. Szkoda że sytuacja wygląda w ten sposób ale czekają nas chude miesiące na papierze.

Jakie złe wiadomosci ostatnio masz ze społki ?
Emisje po 2.00 zl... co przy obecnych poziomach jest smieszne, bo wystarczy jeden inwestor z tej emisji a kurs jest ponad 3,00 zl i to grubo.

Na każdy ataka można znaleść kontratak.
Dla mnie w poniedziałek włącza sie Ci co o infie przeczytali ze spoznieniem..

Pisałem, mówiłem...
życie zwerfikowało.

Nie chce być złośliwy ale wszystkim kpiacym z moich postów mógłbym teraz parsknąć smiechem.
Tyle.

Zebyscie sie z wrazenia nie podniecili... usiaki otworza i wroci wig na wlasiwe tory , wiec jeszcze pewnie zamkniemy na zielono

gdyby kazdy wykres i kazde kreski tworzyly formacje, i zgadzaly by sie z ich ksiazkowym opisem, przewidzielibysmy co stanie sie w sierpniu, przewidzielibysmy nawet gdzie bedzie dolek a tak nie jest...

AT nie ma tu mowy dla mnie, jesli chodzi o taka niepewnosc.
Ruchy po pionowym spadkowym ogonie, sa dosc oczywiste, wielka niepewnosc, i zblizajace sie decyzje... ten tydzien jak mowisz bedzie przelemowy, ale kluczowe dane raczej juz mielismy wiec z makro punktu widzenia czemu mielibysmy spelnic ta formacje?

Czyli w tych kartach funduszy nigdy nie ma wyszczegolnionych wszystkich społek w danym portfelu funduszu?

Owszem, trend spadkowy w krótkim okresie.. Wolumen przez ostatnie 2 miesiace jest najnizszy, przy tak krotkim pobycie na gieldzie ciezko cokolwiek wnisokowac z analizy technicznej.

Cytat:
2011-08-22 Obecna kapitalizacja wynosi 4 mln euro.W celu przejścia na rynek główny potrzeba 12 mln euro. W jaki sposób spółka zamierza zwiększyć kapitalizację w tak znaczący sposób? Czy plany przejścia na parkiet główny zostaną przesunięte w czasie?

Zarząd Spółki nie ma wpływu na cenę jej akcji, jednak w opinii Zarządu obecna cena akcji nie odzwierciedla jej rzeczywistej wartości wykazując znaczne niedoszacowanie (C/Z ok. 1,9, C/WK 1,46 na podstawie http://www.gpwinfostrefa.pl). Obecna sytuacja na rynku kapitałowym nie sprzyja wzrostom kursów, stąd plany przeniesienia spółki na rynek główny będą zrealizowane z chwilą osiągnięcia wymaganej przepisami GPW kapitalizacji przez spółkę. Obecnie Zarząd nie rozważa innych, poza stałym rozwojem i generacją zwiększonego poziomu wyników finansowych, kroków (jak np. zwiększenie liczby akcji poprzez nową emisję) których celem mogłoby być zwiększenie kapitalizacji. Środki pozyskane podczas ostatniej emisji (cena emisyjna 2 zł) zapewniają stabilny rozwój spółce w najbliższym czasie.

Amol, tu sa twoje pseudo-emisje? Chyba czytac umiesz i wyraznie jest poruszona sprawa kolejnych dodruków.

Mam pytanie do obeznanych,sorry ze nie zwiazane z tematem, WD pewnie powinien wiedziec gdzie mozna znalesc o ile sa juz dostepne raporty polroczne funduszy inwestycyjnych ?? interesuja mnie Polskie, np. PZU TFI ?

Został ktos jeszcze ze społeczka tak jak ja?
Czy wszyscy powyciagali kase by pochować do skarpety...
Społka ucichła przez ostatnie miesiace.. ciekawe czemu..
Mam nadzieje ze wrzesien przyniesie odpowiedz.

Kiedy jest ustalenie dywidendy , kiedy moze byc ona wyplacana i mniej wiecej w jakich kwotach ??

Nie sądzicie ze JSW, zbyt duzo potaniało już? w porównaniu oczywiscie do WIG20 do innych spolek surowcowych ? Jest to bardzo duzo znaczaca spolka w na PL gieldzie, w WIG20 bedzie miala znaczacy udział.

Z mojego punktu widzenia swiezo po debiucie mialo to miejsce, cala drobnica jest spanikowana i nerwowo sprzedaje akcje ale oczywiscie i zagranica ale jaki jest to procent w porownaniu z dniami po debiucie?

Spadek wyadaje sie dosc sztuczny i nerwowo nakrecany przez redakcje i media. Oczywiscie reakcje w swiecie finansow maja swoje uznanie, ale czy w naszym przypadku JSW, nie mielismy dosc silnego odbicia.

Kazdy madry po fakcie, ciesza sie ci co sprzedali a CI co zostali nie wiedza co zrobic.
Najlepsza decyzja byloby cofniecie czasu o chociaz 2 dni.

Ale nie jest to powazne zeby nasza giełda w ciagu 2 dni tyle stracila, bez konkretnych informacji .

A JSW? Zeby tak duzo straciła?? z jakiego powodu ? strajki zamieszki , likwidacja kopalń?
Nie to jest nie mozliwe.

Zagranica stojaca z milionami akcji czy Polskie Fundusze nie reaguja.. straty sa juz gigantyczne przeciez dla nich.

mBank tez ma ta oferte.

20 zl ??
Warto ??

Wszystko widać: (transakcje z wczoraj)

kliknij, aby powiększyć

Dane z serwisu moje inwestycje z interia.pl

Dzis Domenomania ciekawe info puscila:

Domenomania.pl S.A. poszerza oferte
www.ncnews.pl/index.php?option...:domenomaniapl-sa-poszerza-oferte&catid=1:latest-news&Itemid=50

-byla reakcja kursu, tak samo zreszta zareagowało dzisiaj TRO. Widze duza zaleznosc co do tych kursow, trzymane sa na tych samych poziomach, nie bez celu.

Do 2.00 zl nie stoi duzo akcji, i tak jak pisalem wczesniej miesiac czerwiec wiele nam wyjaśni

Co do ostatnich spadkow wkleje jeden wykres na ktorym widać podobieństwa w zachowaniach kursu spółki TRO do indeksu NC.

kliknij, aby powiększyć

Wykres ze strony: http://www.tro.pl

Pozdraiwam

Pokusi sie ktos o glebasz analize dzisiaj? Bo mozna bardzo latwo odczytac pewnie duzo ciekawych rzeczy.

A ja mam dzis malo czasu na lekturke

Nie zgodzie sie z Toba ze sytuacja jest trudna...
Trudna to by dopiero byla jakby oglosili emisje na jakis bubel, gdzie cena byla by nie 2zl a 1.30 zl..
Wyobrazasz sobie wtedy zachowanie kursu??

Do poziomu 2.00 zl wcale nie stoi duzo akcji.

Mamy podane odrazu jakie moga byc oczekiwane zyski z tej inwestycji.

Pozatym czemu ma byc to nierealne skoro pakiety chodzily wlasnie w okolicach 2.00 zl, nie mamy pewnosci czy ktos wysypal je na rynek, byc moze wlasnie do niego moze byc skierowana ta emisja - ale to czysta spekulacja.

Nie wszysycy czytają wszystko i stad te cale opinie i zamieszanie.
Co do pierwszej wypowiedzi odnosnie funduszu, nie wiesz czy sa dalej zapakowani w Tro Medii czy nie, dopiero na wykazie spolek ktore zawieraja fundusze bedzie mozna to zauwazyc.

A co do ceny, wkleje bo widze ze nie wszyscy umieja czytac PDFy :
Cytat:
5. Zarząd jest upoważniony do dokonania jednego lub kilku podwyższeń kapitału zakładowego Spółki o kwotę nie
większą niż 820.000,00 zł (osiemset dwadzieścia tysięcy złotych) poprzez emisję nie więcej niż 8.200.000,00
(osiem milionów dwieście tysięcy) zwykłych akcji na okaziciela („Kapitał docelowy”) na następujących zasadach:
a. upoważnienie określone w niniejszym ustępie zostało udzielone do dnia 01 kwietnia 2013 roku,
b. Akcje wydawane w ramach Kapitału Docelowego mogą być obejmowane w zamian za wkłady pieniężne lub
niepieniężne,
c. cenę emisyjną akcji wydawanych w ramach Kapitału Docelowego ustali Zarząd w uchwale o podwyższeniu
kapitału docelowego w ramach niniejszego upoważnienia, za zgodą Rady Nadzorczej,
d. cena emisyjna akcji nie może być niższa niż 2,00 zł (dwa złote) dla emisji dokonanych do 31 lipca 2011 roku,

Wiec wiemy ze nie moze byc nizsza, a moze byc wyzsza.

Co do tematu przeznaczenia srodkow pienieznych tu nie bylo ciezko sie domyslec na co im pieniadze potrzebne

Zgadzam sie z wami, ze operacyjnie słabo, nie wiem tez na co liczyliscie,
ja podchodze inaczej do tego, nie podano z jakiejs przyczyny prognoz na 2011, mamy jakis fajny projekt na ktory dostali dotacje, nie podali nic konretnego o nowo otwartym portalu boisko.pl, przeniesli NWZA, wszystko to jest z jakiejs przyczyny, za wczesnie by juz doszukiwac sie w dzialalnosci operacyjnej duzych zyskow, tu sie dopiero kreuje wszystko, za 2 - 3 lata gdyby nie bylo zysku operacyjnego by wtedy mozna bylo gdybyc czy to nie maszynka do robienia lodow.

Wszyscy spodziewal sie mniej/wiecej jaki bedzie raport.

Dla mnie ta spolka to taka przybrudzona perełka, o ktorej mało wiemy jaka jest wewntarz.

Think

Progonozy, pop zmniejszylem, ale uwazam dalej ze kurs w okolicach 3.00 zl nalezy sie z fundamentalnego punktu widzenia.

Mielismy naprawde udany debiut Domenomani i to chyba kazdy sie zgodzi, wieksza bala sie , nie mogla spac.Czyli rynek naprawde niezle wycenia DOA. Wiadomo okaze sie w ciagu miesiecy, ale jestem dobrej mysli.

Dziwi mnie jednak i nie potrafie zrozumiec kursu TRO, czy dzisiaj wyskakiwali aby kupic DOA, czy kazdy bal sie wskoczyc w TRO na bardzo duzym dolku by na +40% kupowac Domeno?? Jest to dalej nie zrozumialem. Liczylem conajmniej na +10% na TRO.
Pytanie do starych wyjadaczy papiera co o tym sadza oraz przypomnijcie mi prosze jaki debiut miala TRO.

Co tak cicho na spółce???
Wyniki naprawde dobre, mozliwe ze rozwodnienie kapitalu zniechecilo. ale styczen luty jest zgodnie z oczekiwaniami, sytuacja naprawde sie poprawila, widze to po ruchu w sklepach w samym Krakowie,
a co myslicie na temat nowej kampanii reklamowej :

kliknij, aby powiększyć

Tych bilbordów w Krakowie jest naprawde duzo, conajmniej 15 sztuk daja sie odrazu zauważyć.

Denerwuje ciagle zasypywania na sesjach akcjami i jednorazowe podbitki kursu.

Jak wedlug was obraz spolki moze sie zmienic do wakacji 2011 ??

I jak tam pewnie technicznie kiepsko to wyglada?
Zmarnowana szansa na pokonanaie tak dlugich spadkow.
No coz przyjdzie nam pewnie jeszcze poczekac.

Generelanie takie same mam odczucia co ty... kupiłem skromny pakiecik po 1,9 ale dzisiaj go znacząco powiekszylem nawet dwa razy.

Tak naprawde gołym okiem, jak popatrzy sie na wykres to spółka jak na NC wydaje się być bardzo stabilna, zachowuje sie bardziej jak spółka z WIGu niz NC, 3 zł to faktycznie chyba za mało żeby oddac i o tym dzisiaj włąsnie zdecydowałem. Juz wkrotce ruszy portal boisko.. jest tego troche.

Ciekawej wiadomosci dowiedziałem sie też od Gerda88, mam nadzieje ze sie nie obrazi jak wkleje część jego posta z waznym info.

I
Cytat:
Witam serdecznie,
Najbliższe wywiady telewizji biznesowej są planowane na pierwszy kwartał 2011 roku. Do tego czasu najprawdopodobniej nie będziemy podejmować tego typu działań.

Jeśli chodzi o bieżącą promocję spółki i jej działalności, mamy nadzieję że prasa biznesowa będzie przekazywała informacje na temat naszego rozwoju do wiadomości publicznej w postaci całorocznych statystyk, zestawień i podsumowań.

Z pozdrowieniami,

Ewa Mrugała

Jeśli ktoś chce i ma gotowe formuły moglby wyliczyc pare wskaznikow i powiedziec cos wiecej.

Sa jakies przeslanki do zmiany dlugookresowego trendu wzrostowego?
chyba nie... ?

Co sadzicice o dluokresowej rekomendacji na 400 zl, pamietam ktos z was ilu letnia byla to rekomendacja?

chyba warto po dzisiejszej sesji zainteresowac sie spolka dosc mocno.
Niebawem wejdzie na GPW.

na niektorym forum oceniaja mozliwy wzrost do 30 zl.

Jak sadzicie?

www.kulturalnie.waw.pl/artykul...

mysle ze ciekawy artykuł,
przy obecnej dosc mocnej obronie 10 groszy spolka wydaje sie byc mocno atrakcyjna

kliknij, aby powiększyć

www.gpwinfostrefa.pl/palio/htm...

I mamy raporick, chyba bardzo poztywyny

MONNARI TRADE SA przyjęcie do depozytu 534.000 akcji serii A

10.11. Warszawa (PAP/ESPI) - Raport bieżący 21/2010
Zarząd MONNARI TRADE S.A. informuje, że w dniu 9 listopada 2010 r. Zarząd Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych S.A. podjął Uchwałę Nr 697/2010 dotycząca przyjęcia do depozytu 534.000 akcji zwykłych na okaziciela serii A Spółki o wartości nominalnej 0,10 zł każda, oraz oznaczenia ich kodem PLMNRTR00012, pod warunkiem podjęcia decyzji o wprowadzeniu tych akcji do obrotu na rynku regulowanym, na który zostały wprowadzone inne akcje Spółki oznaczone kodem PLMNRTR00012, przez podmiot prowadzący ten rynek.
Zarejestrowanie wyżej wskazanych akcji Emitenta nastąpi w terminie 3 dni od złożenia przez Zarząd MONNARI TRADE S.A. w upadłości układowej w Krajowym Depozycie dokumentu potwierdzającego podjęcie decyzji o wprowadzeniu tych akcji do obrotu na rynku regulowanym, przez podmiot prowadzący ten rynek regulowany.
kom espi amp/

Jak odebrac to info?
Na + czy na -?

warto dokupić pod to info..
czy juz wszystko jest zdyskontowane w kursie.
Nie sledzilem KOV wiec pytanie dla posiadaczy.

No to faktycznie... informacja " bombowa "
Popyt moze i dlatego jest ze przy Tauronie moze i w dzien debiutu nie bylo dobrze ale po kilku miesiacach kurs dal niektorym zadowalajace efekty...
Z zapisami na akcje zawsze czekam osobiscie do ostatniego dnia, wiecej informacji i opinie to wieksze spojrzenie na cała sprawe.

Cicho.. bo spekulantów coraz mniej, papier cały czas jest płynny co mnie naprawde zaskakuje.

Ja wychodze z zalozenia ze warto miec 100 akcji, i strata 100% nie bedzie boleć tak gdyby cos sie ruszylo, a jak mowisz ktos kiedys brał te akcje po 400 zł.
A spółka nie jest szaraczkiem...
Pamietacie jak nikt sie nie spodziewał wielkiego skoku do 40 zl...
czuje ze w niedlugim czasie moze byc podobnie a pozniej bedzie placz i zgrzytanie zebow

No wlasnie i pewnie to wywyołało takie poruszenie..

Dlaczego postaniowienie nie jest prawomocne i kiedy może byc?

Pewnie pojawi sie tysiace wpisów o AT,i wogole...
Dziwi zachowanie kursu po ostatecznej dobrej decyzji.
Czy nie mysliscie ze ludzie ktorzy nie sledza non stop gieldy mogli ustawic SL, w przypadku zlej informacji?
Sam sobie ustawilem..
Dzisiejsza koncowki byla celowa.. jak ostatnie tygodnie spekulanckie na Monnari.

Ale teraz jestem jednego pewien, chodzbym mial wlozyc kapital na 3 lata, spolka moze znowu wstac na nogi i nie ma widma bankructwa. Wiec wraz z dzisiejsza informacja ryzyko inwestycji sie zmniejszylo?
Prawda?

Moze ktos powiedziec znajacy sie na fachu analizy technicznej jak wyglada Monnari obecnie?
Swoja droga nie spodziewal sie w ostatnim tygodniu przed decyzja odnosnie ukladow takich spadkow.
Patrzac na dzisiejszy wolumen mozna powiedziec ze byla realizacja zyskow, tylko tak, poszly SL przy 5,45 w ktorych zdecydowana wiekszosc osob miala ustawionych i tak sie skonczylo jak skonczylo.

MC napisał(a):
Przytoczony powyżej wykres to książkowy przykład dystrybucji. Poza tym jak zauważono wcześniej brak siły, no i te niedomknięte luki przy których ostatnia 5,40 to pikuś...

Nie rozumiem co macie na mysli poprzez brak sily? Przeciez przez ostnie sesje byla ewidenta przewaga popytu i ostatni tydzien byl rekordowy...

Ksiazkowy przyklad dystrybucji? tzn?

Jak popatrzymy na zlecenia i transakcje z koncowki sesji to widzimy jak kurs chce sie wybic ponad 6 zl i calkiem dlugo utrzymywal sie 6,20 wiec az tak zle to nie wygladalo. Proby zbicia do 4 zl nie udaly sie bo odrazu coraz silniejszy popyt sie uaktywnial.
A co ciekawego mozna bylo zauwazyc nie pojawialy sie zlecenia sprzedazy przez drobnych inwestorow takich jak ja w przedziale 5-6 zl.

kliknij, aby powiększyć

Moglby ktos wrzucic albo okreslic chociaz jak przedstawia sie AT ?

siekoo napisał(a):
mrk napisał(a):
Przed kryzysem ta firma świetnie sobie radziła, myślę że jeżeli przyklepią układ i uda się restrukturyzacja to w przyszłości będzie podobnie.

pamietasz ile osob siedzacych na Texie do samego konca myslalo, ze bedzie uklad, bo 'inaczej byc ie moze'?
do posiadaczy akcji - poczytajcie watek Techmex sprzed pol roku, chocba dla nutki refleksji.

Masz moze racje ze ludzka naiwnosc sie bardzo duza a wiecznie kurs nie bedzie rosl. Z tym ze dla odroznienia Techmexa od Monnari kurs na Monnari zdecydowanie wybil w gore a Techmexie nic sie takiego nie dzialo.

do 30.09 wrzesnia daleko.. a o ile sie nie myle jestesmy dalej na ostra linia wzrostu (+).
Dzis kupilem wysoko i nie sprzedalem ze strata. Bo wystarczy zauwazyc ze wszystko zaczeli lykac i powoli wracalismy do poziomu dzisiejszego otwarcia.

Cala sesja wydawala sie na kolejna wzrostowa..
Mysle ze dzisiejsze zagrywka z koncowki sesji jest typowo pod publiczke.
Wcale bym sie nie zdziwil jak kurs wzrosnie w poniedzialek o 15 %.

Piorun rosnie rosnie i to coraz mocniej...
a w tym temacie cicho. dziwne.
Mozecie mi powiedziec dlaczego teraz przerwano notowania bo tak to wyglada?

Tak goraco sie zrobilo a tu nikt jeszcze nie napisal.. ustawilem sie na kupnie w 1,72 zl raczej z kwesti technicznych niz fundamentalnych.

Jakie dzisiaj poszlo info? jakies komentarze?

Korci mnie by kupic za 2.10, tylko nie wiem czy jest jakis potencjał wzrostów jeszcze, bo zbliza sie polowa lipca a wtedy miały być konkretne decyzje... Myslicie ze dzisiejsze zachowanie kursu to tylko czysta spekulacja i ostatnia podbitka pod zjazdem? czy tez poczatek nowych szczytów?

i mysliscie tylko dlatego by poszly wszystkie mocne wsparcia??
Ja mysle ze przy dzisiejszym spadku trzeba spokojnie ustawic sie na 11 zl, bo czemu przy dzisiejszym 13.50 sprzedawali po 13.... jakby nie wiedzieli

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 3 marca 2015 23:30:23
Liczba wpisów: 170
[0,04% wszystkich postów / 0,04 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,854 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +168,16% +33 632,53 zł 53 632,53 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło