Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

arm

arm

Ostatnie 10 wpisów
Czy ktoś jeszcze posiada akcje tej spółki?

Spółka ledwo zipie, brak kasy, hotele sprzedane , długi pozostały ...

Czy to forum posiada administratora/moderatora? Zaraz minie miesiąc od mojego wpisu.

Pzdr.

Witam,

Czy da radę ustawić na koncie cenę spółki ręcznie, po której zakupiłem jej akcje? Zakupiłem dajmy na to za 1 zł, ale wziąłem do obserwowanych od 1,3 zł i teraz nie widzę faktycznego wzrostu procentowego jeżeli jest po 1,4 zł. Czy można to ręcznie modyfikować?

Pozdrawiam.

Przyszły tydzień, ostatnim tygodniem przed przerwą w notowaniach. Ciekaw jestem od jakiej kwoty będziemy liczyć tą 10-krotność. Żle by się stało, gdyby zaczęło się od mniej niż 0,16 groni.

Po za tym, ciekaw jestem tego uszczegółowienia strategi, co tam ten zarząd rozwojewego wymyślił ...

Jeżeli mnie pamięc nie myli, to w połowie X nowe władze spółki miały przedstawić wizję rozwoju spółki, a więc powinnyśmy dni odliczać do tego momentu.

No to zanotowaliśmy na zamknięciu 0,40 groszy, najniżej w historii, nie wiem teraz czego możemy się spodziewać. W każdym razie, sprzedaż w tm momencie wydaje się najmniej rozsądna, a kupowanie? Być może to jeszcze spadnie, pytanie gdzie jest dno. Sporo wskaźników jest wyprzedanych RSI, STS ...

Z drugiej strony biorąc pod uwagę, że wszystko leci na szerokim, to pewnie giełda dyskontuje wyjście Grecji ze strefy EURO, jeżeli takie nastąpi, ale coraz głośniej o tym.

No takim sposobem P. Waksmundzki stał się większym udziałowcem, niż grupa Al Saad Investment :) Teraz ciekawe czy AS na tych 15% zakończył swoje zakupy, chociaż sam fakt zwiększania przez osobę blisko związaną z EFH można odczytać jako pozytywną informację. Być może ten Pan już coś wie ...

Cytat:
A teraz na poważnie, niebawem może pojawić się komunikat o zwiększeniu przez Al Saad udziałów; jeśli się pojawi to wiemy kto stoi za tymi wzrostami; brak tego komunikatu jest chyba jednak lepsza informacja, gdyż wskazuje jednoznacznie iż ktoś z portfelem grubszym także interesuje się tym walorem.

Też pomyślałem w ten sposób, faktycznie może być tak, że pojawił ktoś nowy z większym portfelem, nikomu nie znany i skubie dla siebie. Co za tym idzie, być może przez takie zakupy kurs zostanie podniesiony. Ostatnimi dniami spory wolumen jest na papierze, może niedługo za tym pójdzie jakiś komunikat.

Cytat:
natomiast członka rady może pociągnąć do odpowiedzialności KNF.

A możesz zjk wytłumaczyć z jakiego powodu?

Cześć Andy,

Swego czasu wspominałeś o sygnale kupna tzw. złoty krzyż, gdzie trzy średnie zbliżają się do siebie zwiastując odbicie w górę, bądź w dół.

Na jednej ze spółek, COMP S.A. chyba rysuję się taki scenariusz.

kliknij, aby powiększyć

Możesz zerknąć co o tym sądzisz?

Pzdr.

Informacje
Stopień: Obeznany
Ostatnia wizyta: 29 czerwca 2015 22:00:50
Liczba wpisów: 98
[0,03% wszystkich postów / 0,03 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,793 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d