pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

daber

daber

Ostatnie 10 wpisów
To co przeczuwałem stało się faktem, niestety nie doczekałem z funduszami na ten moment i nie mogłem uśrednić w górę;( Kurs zatrzymał się dziś na wparciu i przy ograniczeniu kanału wzrostowego budowanego od lipca. Zainteresowanie papierem poparte wolumenem. Można było przewidzieć ten spadek po sygnale sprzedaży na dziennym MACD, który na tej spółce chyba zawsze sprawdza się z ok 7-o dniowym opóźnieniem. Polecam do obserwacji.

Witam,

czy ktoś z forumowiczów interesuje się jeszcze tą spółeczką? Ja spokojnie (aż za spokojnie) obserwuję i dziś czytałem coś na ich temat pierwszy raz od około roku. blah5

Korci mnie, żeby już sprzedać, ale z drugiej strony po co skoro cały czas rośnie?? Po przeczytaniu paru artykułów z ostatniego czasu zacząłem myśleć, żeby podpiąć się pod trend i zacząć grać krótkoterminowo i wyłapywać to co znajdzie się przy tej, aż za ładnie wyglądającej, dolnej linii kanału wzrostowego.Dancing

Wg prezesa pracują nad poprawą zyskowności, co jest jak zauważył WD, główną bolączką tej firmy, niżej 2 linki na ten temat. Wygląda to optymistycznie, ale na razie tylko wygląda, bo marża cały czas prawie żadna. Ktoś ma podobny problem do mnie? Think

rozmowa z prezesem

artykuł o potencjalnym wejsciu w działalność wytwórczą folii

Ja tez od jakiegos czasu przygladam sie tej spóleczce. Bawilem sie na niej na dayu, bo ladne skoki po 30, 40 gr robi, ale czasem za mała plynnosc na takie zabawy. Wiec mysle teraz nad dluzszym terminem jak obroni 3,7. EKO przyciąga ;D

Widzę, że delikatnie zmieniłeś tekst Buffeta ;) "Bój się, gdy wszyscy są chciwi. Bądź chciwy, gdy wszyscy się boją".

Ja niedawno wyskoczyłem z 10% przy 3,6 i teraz pluje sobie w brodę. Uwierzyłem, że nie uciekną od ceny skupowej a tu takie jajka ;) Teraz znowu mam dylemat, bo moim zdaniem prędzej czy później to fiknie. Za dużo reklam funduszy w TV ;)A po drugie wróciłem na forum po dłuższej przerwie i to nie jest chyba dobry znak ;)Chyba trzeba zastosować się niedługo do Twojej sygnaturki ;D Czuję to w kościach ;)

Czy ktoś oprócz mnie siedzi jeszcze na papierku?

Moim zdaniem spółka warta uwagi i mój lokalny patriotyzm podpowiada mi kupuj ;) Alternatywy dla węgla na razie nie mamy, żadna jądrówka się nie buduje, ogrzewanie gazem czy elektrycznie tańsze raczej nie jest i chyba nie będzie, poza tym zgazowanie węgla, które przyciągnęło mnie i nie tylko mnie do papierów Puław. Zyskowna spółka, zadowoleni pracownicy i prawdopodobna dywidendam, czego więcej chcieć do szczęścia? :-D Tylko jedna wątpliwość - kiedy kupić? Chyba wszystkie ostatnie większe debiuty zaraz po starcie leciały na łeb na szyje. Chociaż tamte debiuty były przy trochę innych nastrojach niż teraz, ale z drugiej strony dużo osób wypatruje niedalekiego tąpnięcia, więc nastroje mogą się jeszcze zmienić. Do końca czerwca jeszcze czas. Najrozsądniej będzie chyba podzielić środki na obie ewentualności ;-)

Moim zdaniem już dawno się przebudziła, a jak ruszy skup to długo nie uśnie ;) Oby wiecej takich akcji jak wczoraj.

No i wyszła moja głupota ;D w historii transakcji.......14... oddaje mbankowi honor.

@karolhot
Dzieki za uswiadomienie. Ale wstyd.... ;)

@karolhot

U mnie widnieje jak nic 13.85 i tyle dostałem.

Napisałem własnie do departamentu nadzoru bankowego, z pytaniem jak to wygląda w świetle prawa itd. Jak ktoś jeszcze opisałby swój przypadek to może rzucili by okiem na ten cały mBank ;)

Informacje
Stopień: Obeznany
Ostatnia wizyta: 10 stycznia 2019 00:06:58
Liczba wpisów: 60
[0,02% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,588 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +135,60% +27 120,67 zł 47 120,67 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d