Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

domin

domin

Ostatnie 10 wpisów
Halski napisał(a):
czy ktoś pokusi się o racjonalne wytłumaczenie ostatnich spadków? nie ma żadnego negatywnego info, a kurs jak leciał tak leci... i to pomimo pozytywnych perspektyw budownictwa.

Można by się pokusić.

A może wpierw w ramach wprawki znajdziesz "racjonalne wytłumaczenie" wzrostu w ostatnim półroczu z 14-15 na 25?
Myślę że jak to rozwiążesz to i tajemnica spadków się wyjaśni.

pozdrawiam

irfy napisał(a):
Optymista się znalazł Liar Pozytywny. Wiem, że to nierealny pomysł, ale pięknie byłoby wprowadzić przepis, który nakazywałby takim wesołkom natychmiastowe nabycie danego papieru za równowartość półrocznej pensji tuż po wydaniu rekomendacji. Pekacem. Angel

annac napisał(a):
Kupiłam papier po tej rekomendacji, żałuję po przemyśleniu tego, ale faktem jest, że obserwuję sprawdzalność prognoz pana Jerzyka, niestety często dopiero po kilku tygodniach.

Jerzyk optymistą? Jakie znowu prognozy Jerzyka? Rekomendacje?!?! No nie, bądźcie poważni.
Przecież Jerzyk posługuje się suchą "techniką" i jak sam mówi nie potrzebuje znać nawet nazwy spółki by swoje "prognozy" wygłaszać. Zresztą jakby się wczytać i rozebrać na drobne te "prognozy" to wyjdzie, że być może będzie rosło jeśli przebije opory, albo będzie spadać jeśli przebije wsparcia.Angel Angel Angel

Przecież wszyscy wiedzą, że jedynymi czynnikami które mogą spowodować wzrost kursu będą ewentualne "fundamentalne" infa : o nowych akcjonariuszach, pożyczkodawcach lub szacunkowe i z pewnością niepewne szacunki danych złóż gdzieś tam, gdzieś tam.

Pytania zadam inne: jak nisko spadnie?
Ile trzeba będzie czekać na nowe "fundamentalne "info"?
A potem to już wiecie co się stanie... Ostatnie tygodnie pokazały to wzorcowo.salute

WatchDog napisał(a):
Coś dodam offtopicznie - Solorz też ma głowę na karku i to nie byle jaką, a poniżej z tyłu ma szeroookie plecy.
Albo miał. Jak widzimy, czasy się zmieniają. Nawet spokojnie do restauracji iść nie można Anxious

Hi, hi, hi... śmiszne nawet.

To tylko niewinny żarcik czy coś wiesz Watchdogu?

Sygnity "rozkwita":
www.parkiet.com/artykul/7,8582...

Kryzys panie kryzys...

plynacyzrynkiem napisał(a):

czarny to bedzie dopiero piatek joker

to co, 16 czy od razu 15 zeta? ;)

No cóż... Się pożyje - się zobaczy...

Ja myślę, że obstawiając 16-15 jesteście nadal niepoprawnymi optymistami.
Ciekawe, co na to Legg Mason.. (pewnie nic, bo co mają zrobić).
Z tego co pamiętam to insajderzy raczej sprzedają - na nich lepiej nie liczyć.

PS. Najlepszy jest zapowiadany: "program oszczędnościowy, mający na celu redukcję kosztów i optymalizację posiadanych zasobów".
To po półtora roku kryzysu zarząd wpadł na ten genialny pomysłAngel ? Hi, hi... Szybko nie ma co...
Taki program to na mój gust norma w każdej dobrze zarządzanej firmie, a tutaj taki "zonk". Chyba nie mieli co powiedzieć...

Widzę że tutaj niewesoło, to wam jeszcze trochę dołożęAngel :
Jako że jestem z Gdańska i do Pruszcza niedaleko zasięgnąłem opinii "na mieście" wśród znajomych informatyków...
Opinie w stylu, że Sygnity to "syf zgnity" lepiej pominę, ale kilka osób wspomina proceder pompowania kosztów poprzez podwykonawców na wyraźne żądanie łapówki "podpisywaczy faktur", ale o tym też chyba wszyscy wiedzą: www.pb.pl/Default2.aspx?Articl...
Coś wiadomo o wynikach śledztwa? Prokuratura coś znalazła?

Trzeba mieć tylko nadzieję, że to już przeszłość i zarząd panuje nad firmą, silną ręką trzymając koszty...
Najgorsze chyba już za Sygnity, z naciskiem na słowo "chyba"Eh?

pozdrawiam

Nasz prezes Pawełek jak zwykle daje nieźle do pieca: że kryzys jest ok i że będą budować elektrownię, choć nie powinni, ale to i tak dobrze, ze jednak będą. Logika wywodu naszego prezia mocno pokrętna...
Źródło: nafta.wnp.pl/pawel-olechnowicz...

Inwestycje są na ukończeniu, a oni zajarzyli, że potrzebna jest jeszcze elektrownia żeby obsługiwać rafinerię... Szybko to zauważyli nie ma co... Tylko kto zaopatrzy tą elektrownię w gaz? Czyżby Rosjanie? No, no... Wystarczy małe spięcie z naszym Wielkim Bratem i co wtedy? Ciekawe czy rozważane jest (w zaciszu gabinetów) wpuszczenie do akcjonariatu naszych wschodnich sąsiadów...

Cytat:
no to ladnie dzisiaj pko dalo do pieca. i jeszcze na sam koniec zbicie kursu na sporym wolumenie. ladnie to widac na 5 minutowym Eh? trzeci test dolka?

No to chyba czas zanurkować. W końcu do trzech razy sztuka...

Cytat:
Ktos z rady nadzorczej znow sprzedaje akcje. Tym razem sprzedal 10 000 za 20,05 w dniach od 6 do 10 lutego.

www.bankier.pl/wiadomosc/SYGNI...

A kto jest tym sprzedającym? No łatwa zagadka... Poszperajcie trochę i sprawa się wyjaśni...

Cytat:
RSI już było na Lotosie na tych poziomach i jakby niewiele to zmieniło. Dalej spada. I jeszcze chyba ma możliwości w tym zakresie.

Jak na razie nie ma nawet "odbicia zdechłego kota". Może chociaż dzisiaj?

PS. LOTOS miał zdaje się pozwać UniCredit za słynna "zerową" rekomendację. Nie znaleźli argumentów?
PS2. Wysokie straty za IV kwartał są pewne i wszyscy już o tym wiedzą. Teraz niektórzy uświadamiają sobie to, że straty będą chyba towarzyszyć tej spółce przez kilka następnych kwartałów (lat???)

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 8 stycznia 2011 19:25:41
Liczba wpisów: 27
[0,01% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,507 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d