Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

pytek21

pytek21

Ostatnie 10 wpisów
Cytat:
Aktywa razem banku wyniosły 54,17 mld zł na koniec I kw. 2019 r. wobec 49,91 mld zł na koniec 2018.
Wartość portfela kredytów i pożyczek wyniosła 40,42 mld zł na koniec I kw. wobec 41,36 mln zł na koniec grudnia 2018 r. Zobowiązania wobec klientów wyniosły 46,24 mld zł na koniec marca wobec 37,19 mld zł ba koniec grudnia ub. roku.

www.stockwatch.pl/wiadomosci/p...

Teraz wyjdę na ignorantów w temacie, ale jak to jest że bank ma o prawie 6mld więcej zobowiązań wobec klientów niż portfel kredytów i pożyczek?
Bank nie powinien kreować pieniądza i pożyczać innym więcej nic sam pożyczył? Anxious

Cytat:
31 maja 2019 20:08:22 przez kokospl
https://stooq.pl/n/?f=1299824
No i zaczyna sie byc ciekawie
Bardzo dobra decyzja regulatora

Patrząc po wzrostach Idea banku a podrygiem zdechlej ostrygi GNB, to wydaje się że rynek ocenia to jako dobrą informację głównie dla Idei a nie GNB. Ja się w tym gubię Eh?

Cytat:
28 maja 2019 18:42:38 przez amajsterek
www.stockwatch.pl/komunikaty-s...
GNB już nie potrzebuje pieniędzy, czy Leszek już nie ma (albo planuje je inaczej wydać)

Mega brakuje komunikacji ze strony spółki, Idea tez w kłopotach i po iluś miesiącach wychodzi i mówi co powinna powiedzieć 3 miesiące temu. Pewnie GNB tez po wakacjach się wypowie w temacie dopiero...

Czyżby moda na spółki IT już minęła?
Boombit jest od kilku dni na giełdzie i po najprawdopodobniej sztucznie zrobionej podbitce zjechał. Pewnie już po wzrostach jeśli sentyment game dev opadł. Inne spółki też spadają.
Wszyscy jux na wakacjach?

Cytat:
21 maja 2019 15:53:21 przez mam5lat

Wygląda na to że opuszczona spółka przez głównego akcjonariusza.

Co to za komentarz? Stanąłeś pod wejściem do siedziby firmy i zobaczyłeś ze wychodzi na zewnątrz?
Bez jaj.
Ogolnie spekula wycofała się z giełdy, obroty dno. Ogolnie nie wiadomo czy jechać ma wakacje bo tu i na całej giełdzie boczniak przy małych obrotach i podbitkami i spadkami ale ogólnie zero.
Nie wiem czy to przez te coraz to nowe podatki czy co ale giełda znów 100% mizeria.
Żal.pl

Tak sobie myślę, czy utrzymanie parytetu w obecnych warunkach ma sens (co do połączenia nie mam wątpliwości). Utrzymanie parytetu mogłoby być niekorzystne i zostać zaskarżone, jeśli komuś by się chciało... obstawiałbym że nastąpi po prostu zmiana liczbowa paytetu.

A co do Idei, to taki nadzorca paradoksalnie może być dobrą wiadomością, w końcu ruchy w Idei będą bardziej racjonalne, zmniejszy sie ryzyko wyprowadzania majątku, i raczej nie pozwolą Idei upaść bo to by pojechało po opinii BFG i KNF. Osobiście widzę pozytywy bardziej...

Debiut udany, ale szczerze powiedziawszy przy całej tej medialnej oprawie i sentymentu do gameingu to spodziewałem się +50% minimum...

Shorty się skończyły na GNB

Cytat:
Akcje CDA podrożały o ponad 50 proc. podczas debiutu na NewConnect
Opublikowano: 2019-05-08 11:45:09

www.stockwatch.pl/wiadomosci/a...

Zakładam nowy wątek, gdyż spółka wygląda ciekawie, chociaż może nie na tyle ciekawie żeby pod koniec pierwszej sesji uzasadnić wzrost o ponad 130%.
Jak oceniacie?
3some

Czy tak duże spadki są w ogóle uzasadnione?
Ktoś coś?

Informacje
Stopień: Obeznany
Ostatnia wizyta: 2 czerwca 2019 00:26:28
Liczba wpisów: 71
[0,02% wszystkich postów / 0,16 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,168 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d