pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

roberto_baggio

roberto_baggio

Ostatnie 10 wpisów
Obrót super, marża ładna, ale co z tego jak dzisiaj już -4%. To chyba tylko potwierdza, że na ten moment nikt z poważnych graczy nie jest zainteresowany wejście w tą spółkę. Mam nadzieje, że się to zmieni po uprawomocnieniu układu z wierzycielami.

Na bananowej wszystkie chwyty dozwolone.

Moim zdaniem w grę wchodzi wezwanie na pozostałe akcje skoro kupili po 90 zł akcja spory pakiet, to dlaczego maja nie zebrać pozostałych akcji po 20 zł ??

Moim zdaniem kurs jest nisko bo spółką nie interesują się inwestorzy instancjonalni, ponieważ jest w restrukturyzacji. Czy takie fundusze mogą kupować takie papiery ? Wątpię. Poza tym sporo osób się tą spółka sparzyło przez cały ten proces sanacji i cały czas się ciągną jakieś tematy podatkowe to też słabo wygląda.

Tak w wiadomościach są trzy rodzaje informacji.
1) prawdziwe - gdy podają czas,
2) półprawdziwe - gdy podają prognozę pogody,
3) nieprawdziwe - cała reszta.

Dobrze, że nie nawiązali do CP i nie uzgodnili 2077 wave Ryzyko, że to energetyki będa ponosić koszty pracy kopalń do 2049 oraz dodatkowe koszty i wygaszania, moim zdaniem, cały czas są spore.

Nie za bardzo rozumiem z czego wynika ten hurra optymizm?? Rok 2049 to dosyć odległa przyszłość... no i jeszcze tak szybko uzyskane porozumienie?? Chyba któraś strona złożyła broń.

Millennium! Ciekawe, co będzie z Aliorem, wezwanie i przejęcie przez Pekao bardzo prawdopodobnie moim zdaniem jeszcze w Q4, jak na tym wyjdą obecnie akcjonariusze?

Mnie natomiast zastanawiam dlaczego PZU nie skupuje kolejnych akcji Alior ? Skoro kupiło duży pakiet po 90 zł / akcja to chyba warto skupić kolejne akcje jak cena jest ok 15 zł ?

Nie rozumiem dlaczego mieli by podwyższa cenę również dla akcjonariuszy, którzy sprzedali swoje akcje w pierwszym wezwaniu ? To dla mnie nie ma żadnego sensu.

Witam, ja obstawiam kiszenie poniżej 8 zł, dopóki Orlean nie podwyższy ceny i nie zbierze brakujących % do osiągnięcia 95% i zrobi wykup. Prezes Orlean powiedział jasno, że celem jest zdjęcie spółki z giełdy.

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 26 listopada 2020 11:35:12
Liczba wpisów: 24
[0,01% wszystkich postów / 0,03 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,290 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +125,53% +25 106,02 zł 45 106,02 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d