pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Space Cowboy

Space Cowboy

Ostatnie 10 wpisów
Idą po niecałe 2 mln i

Cytat:
Zarząd proponuje emisję nie więcej niż 225 tys. akcji serii E, które stanowiłyby 13,2 proc. w kapitale zakładowym oraz 9,76 proc. w ogólnej liczbie głosów The Dust.

www.stockwatch.pl/wiadomosci/t...

Czy na konferencji była mowa o takim scenariuszu?

Czy mogą liczyć na jakiś cashflow, który dałby im komfort pracy nad sztandarowym projektem, gdyby ten trochę się przedłużył? Oczywiście z jakimś zaawansowanym prototypem można chodzić po wydawcach, ale to nie jest tani kapitał.

Dust "rozważa" emisję . thumbright

PAP: Producent gier The Dust rozważa możliwość zaoferowania trzem inwestorom akcji w podwyższonym kapitale zakładowym - podała spółka w komunikacie.

Po prostu SZOK. Kto by się tego spodziewał miesiąc temu???

W tym kontekście warto przypomnieć materiał doradca.tv www.doradca.tv/boombit-ipo-deb... Oprócz tego jak trafna okazała się to analiza, to chyba najważniejsze jest to co na końcu:

Cytat:
No i przypominam, że każdy powinien sam przeprowadzać dokładną analizę spółki, w którą chce zainwestować. Ślepe słuchanie dziennikarzy, analityków, czy blogerów to bardzo zły pomysł, bo sugerując się tylko i wyłącznie czyjąś analizą, przerzucamy poniekąd na tę osobę odpowiedzialność – a tak po prostu być nie powinno.

addison napisał(a):
taki obraz sytuacji:

cyt: Boombit, Vivid, Cherrypic, T-Bull łączy to, że produkują gry na telefony. Niby mają różną historię, a jednak coś jeszcze ich łączy. Wszystkie mocno się promowały i rozczarowały inwestorów.

całość: gazetagieldowa.pl/spolki-gpw/t...

Ot moda, moda i moda. następne co będzie biotechnologia?

Ale pominąłeś TSG. Prawda jest taka, że w tej branży liczy się jakość - produktu, zarządu... To branża której warto się przyglądać, ale trzeba dokonywać mocnej selekcji.

czurcz napisał(a):
Nikt Ci tu raczej nie napisze czy sprzedawać czy trzymać, bo decyzję musisz podjąć sam. Aczkolwiek, przez ostatnie kilka dni natknąłem się na opinie, że zwała na <10PLN to kwestia czasu.

Dokładnie. Nie odważyłbym się tu nikomu dawać rad, ale wydaje mi się, że tu jest coraz bliżej nowej emisji...

Ale to że indywidualni zapełnili książkę po takiej cenie, przy takich znakach ostrzegawczych jest... lekko przerażające. Wiem, że była posucha w IPO, wiem że gaming, więc że story (jesteśmy takim Ten Square Games tylko lepszym, bo oni mają tylko jedną dobrą grę, a my będziemy mieli ich całe mnóstwo), wiem że były osoby które grały z założeniem że cena zostanie ostro obniżona i wyjdą na debiucie, ale mimo wszystko... nawet sam fakt, że czekali z publikacją raportu rocznego na koniec zapisów powinien dać więcej do myślenia. Jak na tej giełdzie ma być jakość skoro coś takiego przechodzi?

Tak, można przyjąć takie założenie z bardzo dużym prawdopodobieństwem. Aczkolwiek trochę niepokoi, że Urząd Skarbowy zrobił pewien unik nie odnosząc się do ostatniej tezy Spółki. W związku z tym ten fragment

Cytat:
Biorąc pod uwagę otrzymaną od KIS interpretację dotyczącą kosztów (opisaną powyżej) oraz brak interpretacji dotyczącej przychodów, Zarząd Spółki rozpoczyna pracę nad wdrożeniem stosowania ulgi IP BOX, jednak nie może obecnie precyzyjnie określić skali pozytywnego wpływu otrzymanej w dniu dzisiejszym interpretacji KIS na wynik netto Spółki. Zarząd wspólnie z doradcami pracuje nad wypracowaniem odpowiedniego modelu ujmowania przychodów związanych z kwalifikowanymi prawami pozwalającymi na korzystanie w pełni z ulgi IP BOX w roku 2019 i latach kolejnych.

może lekko studzić emocje, choć mi się wydaje że jest mocno ostrożnościowy.

Na tym etapie to chyba nie problem. Jeśli dopiero wybrali doradców, to trudno sądzić żeby zaczęli jakieś prace. To chyba Vestor musi im wymówić umowę a jutro mogą zacząć działać z kimś nowym.

Cytat:
Playway podał ostatnio, że Car Mechanic Simulator ma już prawie 1 mln sprzedanych kopii (obecnie do 27 września trwa w dodatku spora obniżka -60% na steam), więc baza ludzi, którzy otrzymają kupon na Drift19 wygląda solidnie...

Takie pytanie... co te gry mają wspólnego? Wiem, że samochody, ale to jednak totalnie inny gatunek. Czy gdzieś ktoś wypowiadał się na temat oczekiwanej konwersji tej akcji?

I jeszcze jedno. Ich sprawy prowadzi jedna z największych agencji PR innervalue.pl/klient/133/the_d...
I oni przez kilka dni, dopóki @Anty_teresa do nich nie zadzwonił nie wiedzieli co kto o nich napisał i co w zasadzie powiedzieli (lub ludzie zrozumieli) na konferencji?

Informacje
Stopień: Obeznany
Ostatnia wizyta: 16 października 2019 11:44:52
Liczba wpisów: 52
[0,02% wszystkich postów / 0,18 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,513 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d