Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Space Cowboy

Space Cowboy

Ostatnie 10 wpisów
Jakaś mała dyskusja na ten temat na TT twitter.com/grywideo/status/11...

BARDZO teoretycznie można sobie wyobrazić sobie, że po ostatnich wydarzeniach Kongres, Senat, czy Prezydent wprowadzą jakieś ograniczenia na branżę, czy w jakiś sposób spróbuję w nią uderzyć. Nie dlatego, że wierzą że strzelaniny to efekt gier, ale żeby pokazać że działają... wydaje mi się jednak, że ta dyskusja trwa już od bardzo dawna, czasem odżywa, ale takie ryzyko nie jest realne.

ale w przepływach powinniśmy coś zobaczyć?

Jeden z najważniejszych serwisów branżowych pisze o tym, że 11bit znosi swoje limity inwestycyjne dotyczące poszczególnych projektów wydawniczych
www.gamesindustry.biz/articles...

"The success of Moonlighter and Frostpunk has led the Polish company to scrapping its €450k project investment cap, says publishing director Paweł Feldman"

Wyniki są doskonałe... i bez znaczenia dla wyceny. Gdyby były słabe to również nie miałoby dziś znaczenia. Teraz liczy się tylko E3

Dziękuję. Faktycznie. Wyniki bez zaskoczeń. Na pewno najbliższy raport bardzo ciekawy

No to debiut jutro - www.pb.pl/boombit-zadebiutuje-...

Dzięki tak mocno zbitej cenie, pewnie wszyscy będą zarobieni, ale mnie nurtuje pytanie: czy oni już opublikowali gdzieś raport roczny? Bo to raczej nie jest tak, że mogą go sobie po prostu darować?

HelpDesk startuje w maju
twitter.com/helpdeskcom/status...

No i cykl się powtarza coraz wyraźniej Whistle

Przede wszystkim założenie 30-proc. konwersji to jakiś kosmos. Wydaje mi się, że realistyczne byłoby może kilka procent.

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 16 sierpnia 2019 09:30:01
Liczba wpisów: 25
[0,01% wszystkich postów / 0,11 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,388 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d