pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

mily66

mily66

Ostatnie 10 wpisów
Tak jak napisałem na rynku kapitał płynie od aktywnych do cierpliwych, poczekajmy do końca roku i wtedy powiedzmy sprawdzam.

timon napisał(a):
Ciekawe kto ze spółki udziela się na forum pod nickiem mily66 binky

To cud, że po takiej fali hejtu kurs trzyma się tak wysoko. Jakby rynek wciąż bardzo wierzył w spółkę, z drugiej strony to ja mogę również wysnuć wniosek, że wszystkie te wpisy, czy artykuły mające na celu hejtowanie spółki, mają na celu zaniżanie kursu w celu tańszego odkupienia. To czy firma jest warta 10, 20 czy 200 zł za akcje to kwestia dogadania rynku. Nie widziałem, żeby firma w tych ESPI w jakikolwiek sposób nakręcała akcjonariuszy na sukces, po prostu informowała co się dzieje, tak jak pozyskanie 200 tys PLN na podbój rynku chińskiego. Moim zdaniem wszystko jest ok, majowe i czerwcowe wzrosty na spółach covidowych i gamingowych spowodowały nadmierne nadzieje inwestorów. Gdyby tu była cena od debiutu 20 zł to nikt by się spółą nie interesował. Ale spokojnie, do końca roku mają czas na powiedzenie sprawdzam, ja uważam że to bardzo dobra firma, potencjał ogromny, zobaczymy.

Zgadza się, nie tylko dla Ciebie jest to niesamowite. Dla mnie również, jest to spółka fantastyczna, sam Prezes mówi, że konserwatywna jeśli chodzi o zadłużenie, jedna z lepszych spółek na GPW jeśli chodzi o zarządzanie i zdrowe podejście do biznesu. Może przez brak tej przebojowości nie jest wyceniana nie wiadomo jak. Ale tu na pewno nie bałbym się powierzyć dużych sum pieniędzy, szczególnie iż jest dywidenda, nie jest źle jeśli chodzi o obroty. No i powiedzmy sobie szczerze, dla tych dużych podmiotów typu Orlen, PGNiG zawsze tacy mali gracze są potrzebni. Jest to zresztą podstawą ustawy, czy też nawet szeroko-rozumianej etyki o wolnym rynku i braku monopolu. Różnie to oczywiście może być interpretowane i na pewno jakieś tam niedozwolone praktyki są stosowane do takich małych graczy, ale na pewno nie po to żeby zupełnie taką firmę zniszczyć, bo po prostu z tego tortu trochę zawsze można uszczknąć, także nie ma ryzyka że firma przestanie istnieć.

a, plus 30% w 2 dni, jak im te wszystkie premiery "siądą" to tutaj będzie 120 zł w 2021, plus polityka dywidendowa i przejście na rynek GPW za pasem. To nie to co Varsav, czy ECC Games gdzie sukces się opierał na jednej grze. Tutaj jest szeroko zakrojona akcja.

Pomimo tych "negatywnych" informacji papier trzyma się mocno.

Czy ktoś może skomentować przyczynę tak mocnego zachowania kursu?

Moderator:
Serdeczna prośba od moderacji o zapoznanie się z regulaminem forum
www.stockwatch.pl/forum/wpis-n...

Poproszę o komentarz do aktualnych wyników szacunkowych.

Dix22 napisał(a):
mily66 napisał(a):
To teraz też nie rozumiem, jak w długim terminie spadek na 2-3 zł? Tyle to ta spółka była warta przed zwiększaniem mocy produkcyjnych i inwestycjami, zerknij proszę przez ile lat tam były obligacje proponowane z których były czynione inwestycje. To teraz w układzie takim, że gospodarka i fabryki ruszą, to tym bardziej powrót wysokiej sprzedaży jest nieunikniony. A ten COVID i środki dezynfekcji to zapewni ciągłość produkcji i podtrzyma minimalną sprzedaż gdyby gospodarka nie ruszyła, ale wiadomo że kiedyś ruszy, więc napisałbym odwrotnie, teraz w krótkim terminie 2-3 zł, a kiedyś wiadomo że 6-7 zł, może za kilka lat nawet 10 zł, zakładając inflację i ciągły rozwój. Po prostu niepotrzebnie skojarzono tą spółkę z Covidem.

Nie zgodzę się. W krótkim terminie masz tutaj na pewno odbicie - być może jedno-dwu-trzydniowe, ale odbicie musi być. Jeśli nawet kurs będzie spadał dalej, to pojawi się korekta tego ostrego spadku.

Spadek zatrzymał się na bazie sprzed wybicia, widać spadek obrotów w ostatnich dniach. Nie piszę teraz o fundamentach, bo one gdzieś tam są - tylko o technicznej stronie inwestowania. Ja po prostu widzę wygaszenie podaży, dzisiaj kurs na delikatnym plusie w porównaniu z ostatnimi bardzo dużymi spadkami.

Scenariusz zrealizowany, wczoraj 2 z przodu. Teraz oczywiście z korektami, w górę. Zresztą widać to było na Intercars jak spadają innym firmom koszty na bazie obniżonych stóp procentowych. To wielka pomoc, a te firmy które inwestowały są teraz w dobrej sytuacji, bo raty mniejsze, a inflacja duża, czyli ceny produktów też będą rosły.

No właśnie, 15 latek taki jak ja nie może inwestować na GPW. W. Buffet zaczynał inwestować chyba w wieku 14 lat, bo w USA nie było limitu, a w wieku 12 lat wypełniał pierwszy pit za kupno działki. Według mnie papier jest mocny bo są dobre gry w opracowaniu.

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 14 września 2020 18:08:41
Liczba wpisów: 12
[0,00% wszystkich postów / 0,06 postów dziennie]
Punkty respektu: 2

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,245 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +135,80% +27 160,25 zł 47 160,25 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d