pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Annonim

Annonim

Ostatnie 10 wpisów
Pierwszy kwartał br. zamykamy z rekordowym wynikiem 8,6 mln zł zysku netto i przychodami na poziomie 28 mln zł, na które składają się przychody netto ze sprzedaży w kwocie 4,9 mln zł oraz pozostałe przychody operacyjne, pochodzące ze sprzedaży IP do tytułu Ghostrunner. Oczekujemy, że w tym roku przychody ze sprzedaży gry, które przypadną w udziale All in! Games wyniosą 30 mln zł. Zakładamy jednocześnie, że drugim najbardziej dochodowym projektem będzie gra stworzona przez The Farm Group S.A. – Chernobylite, a trzecim Tools Up!

Carbon Studio zanotował 875 000 zł szacunkowych przychodów netto w Q1 br., co oznacza wzrost o 93 proc. w porównaniu do analogicznego okresu ub. roku. Na satysfakcjonujący wynik wpływ miała, m.in. wysoka sprzedaż The Wizards Dark Times na platformach PC VR, Oculus Rift, Valve Index i HTC Vive oraz rozwój działań marketingowych. 6 maja, spółka udostępni tytuł The Wizards Dark Times na Oculus Quest i Oculus Quest 2. Studio obecnie pracuje nad swoim największym projektem Warhammer Age of Sigmar: Tempestfall, które premiera nastąpi w połowie br. Do końca br. Carbon Studio planuje przeniesienie notowań akcji spółki na główny parkiet GPW w Warszawie.

Harmonogram wydawniczy AIG:

W samym 2021:
Ghostrunner One More Level Q2 2021 Amazon Luna
Tools Up! DLC #1 The Knights of Unity Q2 2021 PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch
Ghostrunner DLC #2 One More Level Q2 2021 PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch
Nieogłoszony projekt TBA Q2 2021 PC
Of Bird and Cage Capricia Productions 20 maja 2021(PC) PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch
Tools Up! DLC #2 The Knights of Unity Q2 2021 PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch
Chernobylite The Farm 51 Q2 2021 PC,PS4, Xbox One
Ghostrunner One More Level Q3 2021 PS5, Xbox Series X
Arboria Dreamplant Q3 2021/ Wczesny dostęp od 2020 PC
Tools Up! DLC #3 The Knights of Unity Q3 2021 PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch
Ghostrunner DLC #3 One More Level Q3 2021 PC, PS4, Xbox One, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch
Ghostrunner DLC #4 One More Level Q3 2021 PC, PS4, Xbox One, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch
Fort Triumph CookieByte Entertainment Q3 2021 PS4, Xbox One, Nintendo Switch
Alaloth: Champions of The Four Kingdoms Gamera Interactive Q3 2021 PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch
War Mongrels Destructive Creations Q3 2021 PC, PS4, Xbox One
Project Rainbow Nieogłoszony Q3 2021 TBA
Ghostrunner Hel - Premium DLC One More Level Q4 2021 PC, PS4, Xbox One, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch
Paradise Lost PolyAmorous Q4 2021 Nintendo Switch
Chernobylite The Farm 51 Q4 2021 PS5, Xbox Series X

a na początku 2022:
Project Flash Haje Q2 2022 TBA
Project Swan Nieogłoszony Q2 2022 TBA
Project Joker Naraven Games Sàrl Q3 2022 TBA
Project Raise All in! Games Q3 2022 TBA
Project River TBA Q3 2022 TBA
Cyber Slash One More Level Q2 2023 TBA
Project Kicker Thirsty Skeletons sp. z o.o. Q2 2023 TBA

Co o tym sądzicie? Skąd taki słaby sentyment do spółki? Moim zdaniem chodzi o komunikację a raczej jej brak w kontekście współpracy OML->AIG->505 + dodruk akcji (chociaż te idą na rozwój ->zakup udziałów w kolejnych spółkach)

Za BRAWO_FOR podsumowanie 2020:
1. Znane IP horrorów współpraca FOR i BLO
2. 4 remake w 2021 - plany bez mian
3. 2 gry swoje nasion i Hollow 2
4. Współpraca z ES - czekamy info o remake
5. Porty zgodnie z harmonogramem. Czekamy na DDS
6. GH sprawdzają możliwość co-op
7. Raport R/R - wyniki w 2020 tylko co w sumie w trzech ostatnich latach.

Cześć, zakładam wątek bo nigdzie nie znalazłem. Co sądzicie o Medinice? Na podstawie dzisiejszego artykułu na pb:
1. Kluczowe projekty MiniMac i CoolCryo zakończenie badań przedklinicznych jest planowane na połowę roku, do końca roku rozpoczęcie badan klinicznych na ludziach
2. Po zakończeniu badań przedklinicznych ICE rozpocznie negocjacje z największymi firmami Medtech, głownie amerykańskimi na temat sprzedażny licencji lub własności intelektualnej
3. Do końca marca ma zostać sfinalizowana transakcja kupna udziałów w spółce związanej z Gdańskim Uniwersytetem Medycznym, gdzie przejma projekt - technika zamykania uszka lewego przedsionka serca
4. W grudniu spółka otrzymała dofinansowanie z NCBR 3,9 mln na projekt o wartości 5,4 mln zl, EP Bioptom, opatentowane w USA, projekt zakłada zakończenie badać i certyfikacji w Europie w II połowie 2022

Warto dodać że bardzo dobry raport za 3-4q 2020 pokazało Digital Brothers + podeślili, ze większość zysku pochodziło z gie premium w tym Ghostrunnera a mówimy tu o 20mln euro

Zarząd Spółki Art Games Studio S.A. informuje o ustaleniu daty rozpoczęcia dystrybucji Gry Alchemist Simulator w wersji na PC na rynku chińskim w dniu 25 lutego 2021 r. Myślicie, że jest szansa aby to poprawiło wyniki ARG? Przyglądam się tej spółce i zastanawiam skąd tak niska wycena, recenzje ich gier są pozytywne ale tak jak wspomniano powyżej największy problem to wydawca a co za tym idzie mała ilość sprzedanych kopii gier.

ESPI 5/2021 Złożenie wniosku do URPL dot. zgłoszenia produktu jako maski medycznej trójwarstwowej jednorazowej typu IIR.
Biorąc pod uwagę kontrakty z administracją w innych krajach europejskich wygląda to bardzo dobrze :)

Pardon wycena to 30mln + 1,4mln zysku netto w Q1-3 2020

Cześć juz jutro drugi debiut na NewConnect w tym roku w postaci Incuvo , firmy zajmującej się portem oraz produkcją gier VR. Firma w tym roku ma wypuścić Green Hell w wersji VR. Ciekawe jest to ze gra w komunikatach na fb itp. często oznaczana jest #esport, czyżby taki był kierunek rozwoju VR? Oprócz Green Hell, pieniądze z emisji przeprowadzonej przez INC mają iść na nowy tytuł na podstawie znanego IP co w przyszłości może przełożyć się na wybicie kursu (patrz case Carbon Studio). Moim zdaniem in minus wysoka kapitalizacja początkowa wynoszącą ponad 40mln.

Cześc, już niedługo debiut United Label z grupy CI Games (strefainwestorow.pl/artykuly/d...) . Będzie to pierwszy debiut na NewConnect w tym roku, jakie są Wasze przemyślenia na temat spółki? Warto wchodzić?

Z mojej strony:
1. Dość niska kapitalizacja (20mln) jak na przegrzany rynek gamingowy
2. Wysoka ocena gry Roki - 95% na steam (jedyna jak na razie wydana gra)
3. Akcje rozeszły się jak świeże bułeczki (ale wtedy był hype na gaming), ALE w transzy instytucjonalnej (3 mln zł) wszedł tylko jeden funduszy i jeden inwestor zagraniczny.
4. Ciekawe plany, ponieważ zakładają nie tylko wydawać a również tworzyć swoje gry
5. Niestety rynek gry Premium Indie jest niszowy ( na NC chyba jedynie Movie Games w tym siedzi i to od niedawna)

Nadal nic... jak wygląda sytuacja gdy mam akcje niewprowadzone jeszcze na rynek (czekają na debiut) a chciałbym zmienić maklera? (W zapisie podawałem tego z mbanku)

Dla mnie jest to problem, ponieważ mógłbym kupić akcje spółki, które uważam obecnie za zdyskontowane i które w moim mniemaniu mogę urosnąć na poniedziałkowej sesji.

Wróćmy na chwilę do tematu All in! Games. Od początku wszyscy myśleli, że to spółka krzak a okazuje się, że być może rośnie nam drugi Play Way:
1. Ghostrunner gra osadzona w postapokaliptycznym świecie ma na steam 91% pozytywnych ocen (16 899) a według steam spy sprzedała się w ok.200-500k egzemplarzy na samym steam (Według raportu już w październiku sprzedaż wyniosła ponad 185k) + np. komentarz z dzisiaj od uzytkownika który grał 38,2h "I absolutly fell in love with this game. It's so well made. And the fact that it is keep getting updated (like the new Hardcore Mode) is amazing. It looks like Cyberpunk 2077, but is way better made and looks better. And the price is great aswell. 10/10" Myślę, że sytuacja z CB wpłynie pozytywnie na sprzedaż GR.
2. www.bankier.pl/wiadomosc/ALL-I... - podpisanie listu intencyjngeo z EKIPA S.A. (to ci youtuberzy). Jaka by to gra nie była, możemy sobie wyobrazić jaki będzie jej marketing i odbiór przynajmniej wśród polskiej młodzieży)
3. Kilka ciekawych tytułów na horyzoncie m.in. www.allingames.com/game/paradi...
4. Od początku istnienia AIG słyszymy o wejściu w esport (mają swoją drużynę której całkiem dobrze idzie)., zobaczymy czy będą tego efekty w postaci np. wprowadzenia nowej esportowej gry

Minusy :) strach przed dodrukiem akcji, nie am co ukrywać, że spółka nadal wygląda na taką, co chce wydoić akcjonariuszy. Akcjonariusze mają niby lockup ale co z tego jak zarząd zezwolił na dodruk prawie akcji i to w ilości takiej jaka jest obecnie na rynku.

twitter.com/oncoarendi/status/... - w skrócie OATD-02 USA patent granted:) szkoda że bez espi. Trochę dziwna polityka bo co by nie było ma to pośredni wpływ na finanse spółki.

Ciekawi mnie jaki procent polskiej giełdy to longterm skoro ktoś kupuje akcje spółki po 50 zł za łączną sumę 37mln zł a ulica sprzedaje teraz akcje po 43:) biznesmeni pierwsza klasa, ciekawe czy w końcu ktoś się wiekszy ujawni i czy zbiera teraz na promocji. Czas pokaże a tymczasem warto czekać na zaprezentowanie startegii i informacje o nowych projektach.

www.gpw.pl/transakcje-pakietow... grube zakupy pakietowe na OAT z dzisiaj. 756603 akcji po 50 zł poszło do inwestorów a sprzedali prezes oraz członek zarządu. Jakieś przemyślenia? OAT pójdzie drogą Ten Square Games czy nie ma szans?

Zgodnie z informacjami znajdującymi się w posiadaniu Spółki transakcje opisane w powiadomieniach zostały zrealizowane w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie inwestycją w akcje Emitenta ze strony inwestorów instytucjonalnych a jednocześnie mają na celu dywersyfikację prywatnych majątków osób pełniących obowiązki zarządcze. Osoby te podtrzymują wysoką ocenę kondycji i perspektyw Spółki oraz rozwijanych projektów po podpisaniu umowy licencyjnej z Galapagos NV.

No i mamy płatność www.gpw.pl/komunikat?geru_id=3... co z tego, jak ewidentnie wszystko wskazuje na to , że fundusze nadal uciekają. Jedyna szansa na wzrosty to chyba zagraniczny inwestor, który dostrzeże potencjał OAT.

Mi już kasę zwrócili wraz z prowizją Whistle

Cześć,

czy ktoś może mi wyjaśnić z czego wynika zbijanie kursu na protektorze? Przy każdej próbie wybicia kurs spada do okolic 4,50 zł. Dobrze ze ten próg ciężko jest przebić ale przebicie 6 zł zdarza się jedynie na chwilę i spółka pływa pomiędzy tymi dwiema wartościami. Jakie są Wasze przemyślenia w tym temacie?

Ogółem rzecz biorąc spółka wydaje się perspektywiczna, bez wchodzenia w tematykę covid (maseczki) rosła z roku na rok a można nawet powiedzieć, że się rozpędza. Kwestia która pozostaje nierozstrzygnięta to spadek obrotów na głównych produktach ale o tym dowiemy się z raportu za 3kw.

Cześć,

co myślicie o najnowszym ESPI AQT?

W nawiązaniu do Raportu EBI (12/2020) z dnia 18 września 2020 oraz licznymi pytaniami Akcjonariuszy o aktualne stanowisko Zarządu Emitenta związane z wyborem Rady Nadzorczej oraz nową sytuacją właścicielską Spółki niniejszym przedstawiam swoje stanowisko w sprawie.
Zgodnie z informacjami zawartymi w raporcie z dnia 18 września 2020 podtrzymuję swoje stanowisko dot. kontynuowania działalności operacyjnej w Spółce uwzględniając jej aktualne i przyszłe potrzeby.
Potwierdzam chęć mojego finansowego wsparcia AQT Water SA na zasadach preferencyjnych dla Spółki, którego przekazanie ze względów formalnych nie było do tej pory możliwe z uwagi na brak Pełnomocnika oraz Rady Nadzorczej, która upoważniona jest do zawierania umów z Członkiem Zarządu. W obecnej sytuacji, w pełnym składzie nowo uformowanej Rady Nadzorczej staje się to ponownie możliwe.
Podkreślam także, że Spółka funkcjonuje bez zakłóceń, produkuje i na bieżąco realizuje zamówienia (zarówno krajowe, jak i zagraniczne)
Niezależnie od stanu posiadania walorów Spółki w przeszłości, aktualnie i w przyszłości jestem i będę wsparciem dla rozwoju działalności AQT Water SA w zakresie jaki uzgodniony zostanie z Radą Nadzorczą. Mam nadzieje, że Rada Nadzorcza wykorzysta z moje 15-letnie doświadczenia w branży, kontakty oraz doświadczenia w zakresie dziennej działalności Spółki.

Czyli scenariusz 4Mass,BIOMEM itp.? Prezes chce zarobić na byciu prezesem i kredycie który da spółce a sam siedzieć w Dubaju i tam robić kasę na czymś innym?

Informacje
Stopień: Ośmielony
Dołączył: 20 lipca 2020
Ostatnia wizyta: 2 czerwca 2021 08:13:34
Liczba wpisów: 21
[0,01% wszystkich postów / 0,06 postów dziennie]
Punkty respektu: 3

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,758 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +167,55% +33 509,13 zł 53 509,13 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło