pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

kzfr166

kzfr166

Ostatnie 10 wpisów
le rom, jak tam sytacja na Santanderze? Wyniki finansowe są chyba nienajgorsze. Czytałem gdzieś o połączeniu SANPL i SAN na giełdzie, jak to może odbić się na kursie?

Gratuluję potężnego zysku!
Czekam z niecierpliwością na zaprezentowanie aktualnego portfela.

Czy mógłbyś w skrócie opisać swoje strategie oraz to, czym kierujesz się przy zajmowaniu pozycji?

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! ;)

U mnie na Windows 10 w różnych przeglądarkach ten sam problem. W Windows 7 eksport działa poprawnie.

swiezaczek napisał(a):
O czym świadczy, że fundusze szortujące zwiększają udział procentowy. Podobno malvin ma już 1% - co to oznacza?

Oznacza to, że fundusz pożyczył 1,01% akcji CDR i wyemitował je w rynek. Fundusz obstawia, że wartość akcji spadnie i odkupi je taniej, a to skutkuje zyskiem transakcji.

W tym co piszesz jest dużo logiki, moim zdaniem jednak spadki nie są przesądzone. Dużo będzie zależeć od danych sprzedażowych oraz wydawanych poprawek. Jeśli tutaj nie będzie jakiejś wtopy, to uważam, że kurs oscylował będzie w widełkach 200-300 zł.
Duża liczba funduszy z pozycją na krótkiej sprzedaży to też nie jest dla nich dobra sytuacja – robią sobie konkurencję. Moim zdaniem to właśnie odkup akcji przez mniej ryzykanckie fundusze wyciągnął wczoraj kurs.
Druga sprawa to ogromne obroty na sesjach z lokalnymi dołkami. Nie sądzę, aby kurs zdołował do 130 zł, skoro na sesjach, gdzie wartość kursu sięgała 240 zł obroty wynosiły ok. 1,5 mld zł (ponad 40% obrotu w WIG20).
Jak będzie naprawdę i który scenariusz się sprawdzi, przyszłość pokaże, a ten kto ją zna już może zacząć liczyć zyski. 😊

Kontrakty były grudniowe?
Szkoda, że na CDR nie zagrałeś tych rozliczanych w marcu, bo kurs pod wyniki chyba ma ochotę urosnąć do poziomu >300 zł.

Jak kontrakt na CDR, wytrzymałeś czy zamknięty?

cmc napisał(a):
Raczej nie wyciągną dzisiaj powyżej 350, na Stooq piszą o możliwym zejściu do 220

Zauważyłem, że oni, gdy rośnie, piszą, że będzie 1000, gdy spada, że będzie 200, dla mnie nie są zbyt wiarygodni...

kokospl napisał(a):
Podziwiam ludzi ktorzy maja odwage dzis wchodzic - ja bym sie spodziewal kolejnych short selli w najblizszym czasie

Mówisz? Z drugiej strony Melvin zmniejszył pozycję - może dla zmyłki, a może nie zakładają już wielkich spadków...

Jakie perspektywy dla kursu, Waszym zdaniem, na najbliższe dni?

Mariusz007 napisał(a):
Realizacja zysków przez duży kapitał.

Jest taka możliwość ale czy wolumen nie jest za niski?

Ciekawe kiedy shortowcy wystrzelają wszystkie naboje i ile ich zostało...
Ze wstępnych recenzji oraz komentarzy można mieć promień nadziei, że gra spełni oczekiwania i przyjmie się na rynku.

Odwrócenie trendu czyli jest szansa na dłuższy wzrost? Bo JSW jednego dnia +10%, drugiego -10% i już nie wiem, jaki tutaj trend... ;)

Pytanie do bardziej doświadczonych - czy Melvin ma jakiś konkretny termin na odkupienie akcji? Czemu akurat w takiej sytuacji (premiera Cyberpunk 2077) grają short'a? Chętnie poznam kilka hipotez tej sytuacji oraz przewidywań, jak zachowa się kurs.

Vox napisał(a):
Czas na repolonizację mediów. Za kase Orlenu.

Ciekawe na ile prawdziwe są te informacje... :)

Informacje
Stopień: Ośmielony
Ostatnia wizyta: 28 stycznia 2021 08:02:18
Liczba wpisów: 24
[0,01% wszystkich postów / 0,21 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,479 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +149,55% +29 910,11 zł 49 910,11 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d