pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

cmc

cmc

Ostatnie 10 wpisów
To raczej jest zamierzony cel, jak widać Elon był w Wawie być może właśnie po to by nawiązać współpracę z CDR
Za darmo u Elona nic nie ma

@krewa dzięki, no szkoda tych obrotów dzisiaj, jedyny pozytyw to to, ze kurs urósł przy fatalnej atmosferze na rynkach.

@krewa od strony AT, to słabo chyba dzisiaj wyszło?

Tylko za co kupować, jak wszystko wpakowane w CDR? I tak myśle ma większość z tego forum.
Wyciskać będzie Goldman, Morgan, itp, poza tym, na spadki jest ustawione raptem 3,75% to nie wystarczy na wzrosty takie jak dziś na GS, gdzie kurs kończy dzień na + 92,61%, ale może na kolejne 10%wystarczy?

Obrót i wzrost jak na GPW całkiem ładny, o wrogim przejęciu pisałem dawno temu, moje posty były usuwane.
Myślę że część funduszy odkupuje akcje, celem wyjścia z małą stratą ;)

To jeszcze odnotujmy to, Jefferies rekomenduje kupuj CDR.

Ok, thx rozumiem

Melvin i Marshal uciekają, KNF
@krewa o ile dobrze pamiętam to zalecałeś wstrzymać się z kupnem do minimum 220, co nie pyknęło?

cmc napisał(a):
Myślę że zaczyna się wielkie short squeeze na CDR :)

Raczej się nie myliłem Whistle

No lipa trochę z TEN, zwłaszcza jak patrze na PLW

Myślę że zaczyna się wielkie short squeeze na CDR :)

Czy Panowie analitycy z SW zgadzają się z tym?

https://stooq.pl/mol/?id=449

Jedni wolą łowić inni strzelać, a jeszcze inni to o to.

Tego nie podważam, jednak w przypadku TEN Q3 był rekordowy, a Q4 będzie znacznie lepszy, odeszły ogromne wydatki na marketing

04/2019 01/2020 02/2020 03/2020
Przychody 78,301 mln PLN 95,018 mln PLN 169,622 mln PLN 179,259 mln PLN
Zysk brutto 33,691 mln PLN 39,192 mln PLN 28,814 mln PLN 65,849 mln PLN
Zysk netto 34,827 mln PLN 35,341 mln PLN 25,622 mln PLN 58,771 mln PLN

Na dodatek Fishing Clash cały czas w top 5, a Hunting Clash: co dzień wyżej w notowaniach najlepiej zarabiających gier.

Ale to nie do końca prawda, bo 3 i 4 kwartał były rekordowe, nie pierwszy gdzie był lockdown

MRC to inna branża, i zyski będą topnieć, choć są obecnie gigantyczne
Ten zyski z kwartału na kwartał ma coraz większe, rekomendacje po 800zł a kurs zachowuje się jakby Ten miał zyski na poziomie Bombit
CRJ rośnie nie wiem pod co i dlaczego, 11B wycena bardzo duża, PLW to samo, owszem zarząd sprzedał akcje ale co w tym złego? No i sprzedał po 500 nie po 300

Ktoś jest w stanie zrobić darmową AT dla Ten, coś mi się tu nie podoba, bardzo słabo zachowuje się walor na tle rynku jak i branży.

Są ogromne zyski, jest bardzo duży potencjał rozwojowy, a kurs spada, chyba nigdy nie zrozumiem giełdy :)

@krewa jaki jest obecny scenariusz, 930 czy 480?

Dokładnie, odbicie i po odbiciu, wraca do trenu spadkowego.

@Krewa, czy to odbicie wynika tylko z techniki, i w perspektywie miesiąca nadal obowiązuje scenariusz spadkowy. Jeśli tak to gdzie kurs obecnie może dotrzeć?

Jak kurs wygląda z perspektywy techniki, czy mamy zwrot, po nieudanym przebiciu oporu, czy to tylko korekta?

Co sądzicie o tej cenie 500, i ciekawe co zrobią z gotówka, czy będą przejęcia, czy kupią sobie jacht i dom nad ciepłym morzem

@krewa czy 218 jest nadal aktualne, czy jednak dzisiaj to był ten moment na wejście?

Jak dzisiaj ktoś wychodzi, to jutro będzie info

Joker napisał(a):
Oczywiście, że nie dzisiaj. d'oh!

Ok
Tym czasem Marshall wychodzi, ma 0,6%
Kurde a może dzisiaj wyjdzie na plus, paczcie jakie branie

Joker napisał(a):
To nie apteka. Przy takich wahaniach ciężko przewidzieć poziom odwrotu.
Ale jak otoczenie pomoże to możemy mieć niedługo ładną sesje przesilenia z porannym płaczem na forum i popołudniowym szampanem. ;)

Chyba nie myślisz że wyjdzie dzisiaj na plus, leci na 220 jak nic

Prognozy za Q4 rewelacyjne, rekomendacje po 700 zeta, w kurs w dół, o co kaman?

250 wydaje się jakimś silnym wsparciem, podaż ma problem z rozbiciem tego poziomu.

@Krewa czyli z ewentualnym kupnem należy się wstrzymać do okolic 205, czy raczej 238?

Na Steam, liczba pozytywnych komentarzy przybiera na sile, już 79%. Cały czas Cyberpunk jest najlepiej sprzedająca się gra na świecie Amazon oceny na PS4 pną się w górę, dobrze by było podać na początku stycznia ilość sprzedanych kopii Cyberpunk, mz CDR wracają na dobrą drogę.

Amazon USA
44% 5/5
29% 1/5
10% 4/4
www.amazon.com/product-reviews...

To że kurs spadł to jest po części wina samych inwestorów którzy panicznie sprzedawali akcje, czy był sens imho nie, gdyby nie hejt wylany na CDR i CP2077, mielibyśmy dzisiaj sprzedanych dużo więcej kopii CP, i kurs mógł oscylować duużo wyżej.

Kurs ADR, to obecnie 20$, w styczniu lutym był w okolicach 17,70-18,70, marzec to 13,60, kwiecień 18,7.Ja się pytam jak kur.. można było stracić inwestując w ADR CDR? Ten pozew jest do kosza.

baks napisał(a):
kholat napisał(a):
ci od pozwów mają rację, wiele wskazuje na to, że zarząd CDR kłamał, nie rozumiem tej obrony zarządu Think

Moim zdaniem oszustwo jest ewidentne i udowodniłby to nawet średnio rozgarnięty prawnik.
Prezes ewidentnie skłamał o konsolach i nie da się tego wygumkować. Czasem warto się ugryźć w język niż obiecać coś co może kiedyś będzie ale nie wiadomo kiedy.
Teraz rolą Zarządu jest możliwie szybkie zaproponowanie jakiejś ugody aby rozładować jakoś problem który może narastać. W skrajnym przypadku pozwy i odszkodowania mogą być wielkości przekraczającej znacznie PM w spółce. Myślę, że zakulisowo poza mediami powinni spróbować się dogadać z pozywającymi i zakończyć możliwie szybko tą medialną część kryzysu.
Im szybciej temat zniknie z mediów tym lepiej dla spółki.

Dobre dobre, ugoda bo kurs spadł, a jak będzie rósł bo sprzedaż jest rekordowa?
Nie znam gry która nie ma błędów, każda nowa gra klasy AAA, ma słabą ilość klatek na słabych kartach graficznych, wiele gier na konsole wypada słabo i ma mnóstwo bugów.
CDR obiecał poprawić CP2077, nie ma żadnych podstaw do wypłaty odszkodowania przez CDR na rzecz inwestorów, żadnych!
CDR zrobił co mógł, czyli zwrot kasy dla niezadowolonych klientów, którzy zakupili CP2077.

bankrucik napisał(a):
cmc napisał(a):
Przeczytałem, można sobie zasadzać cdr ze skłamał, ale nie można domagać się odszkodowania ze są spadki i ze ktoś stracił kasę bo kupił cdr na górce, sorry ale nie ma takiej opcji.

ktoś kupił akcje na górce bo wierzył w oficjalne zapewnienia zarządu spółki a potem stracił bo się okazało,że ktoś się mógł minąć z prawdą... zwroty kasy czy zdjęcie ze sklepu to dość poważne pośrednie dowody na problemy z prawdomównością..
nie zauważacie, że zamiast o grze zaczynacie dyskutować o prawie w USA... to już chyba powinno dać wszystkim głęboko do myślenia... nie ma kwoty roszczeń? znając specyfikę spraw w USA i poziomy wynagrodzeń tego typu kancelarii jak np. ta https://pomlaw.com/the-firm to należy się liczyć z setkami mln dolarów...przynajmniej w teorii... bo 5 czy 10 mln USD to te kancelarię się raczej nie zajmują
nakręca się wzajemna spirala tych od roszczeń i tych grających na spadki..

460zł to był sufit, przedział od 400 do szczytów był bardzo niebezpiecznym poziomem do inwestycji w CDR. Jak ktoś myślał że kurs będzie rósł dalej i wyżej, to powinien zasadzić JP Morgan, Morgan Stanley czy VBT, bo to oni wyceniali kosmicznie CDR.

Info o pozwach było w zeszłym tygodniu, kurs zareagował lekkim.spadkiem, więc nie powinien dzisiaj spadać, CP2077 sprzedaje się najlepiej na świecie na PC i nadal bardzo dobrze na konsole, nie widzę powodu żeby kurs nadal spadal

@krewa przeczytałem sec 20a, co wy tam widzicie nie pokojacego? Bo ja nic.

@krwa wklej proszę linka tej ustawy z odnośnikiem do 20a, bo watchdog coś przytoczył ale nie widzę konkretnej ustawy, z odnośnikemi 20a.

Proponuję złożyć pozew zbiorowy przeciwko tym dwóm kancelarią jeśli kurs jutro spadnie, bo to będzie ich wina, i tysiące akcjonariuszy straci kasę przez ich chore pozwy, co wy na to?

Przeczytałem, można sobie zasadzać cdr ze skłamał, ale nie można domagać się odszkodowania ze są spadki i ze ktoś stracił kasę bo kupił cdr na górce, sorry ale nie ma takiej opcji.

Pozwy są bezpodstawne, nikt nigdy nie gwarantuje że kurs danej spółki będzie rósł, akcje CDR spadłyby nawet po super debiucie CP 2077, tysiące osób realizowało zyski... To jest giełda i ryzyko z tym związane, kto by powiedział ze będzie Covit 19 i ropa będzie na minusie w marcu? Kto by pomyślał ze CDR spadnie do 200zł w marcu? A co maja powiedzieć teraz inwestorzy którzy kupili CDR i po infie o pozwach kurs spadnie 10-20% maja zasadzić firmy które pozwały CDR ze przez nich kurs spada? To imho jest powiązane z grającymi na spadki. Kurs nie chce spadać, wiec trzeba było coś wymyślić, np pozwy.

Patria rekomenduje kupuj CDR, cena 303zł
Są zadowoleni ze sprzedaży, prognozują 15mln do końca roku.

Po wynikach sprzedaży Morgan Stanley zaktualizował wycenę CDR, równoważ z ceną docelową 280zł. Teoretycznie kurs powinien rosnąć, perspektywy sprzedaży na 2021r są bardziej optymistyczne po naprawie błędów, a wierzę że CDR jeszcze pokaże że potrafią.

cichutki napisał(a):
widzę, że niektórzy "na siłę" szukają dowartościowania akcji. A tu zamiast trzech mamy w międzyczasie czterech muszkieterów. To tak nie działa. Spadki będą dopiero. Technicznie wyraziłem swoje zdanie. Natomiast te pozycje na krótko "zaczną działać" po czasie". Wystarczy "odkopać" jak to się działo "w czasie" w przypadku Aliora ...

Nic nie jest przesądzone, to mogą być zabezpieczenia akcji...

kokospl napisał(a):
Skoro w USA dobrze zareagowali na wyniki to nie ma podstaw by sadzic,ze jutro u nas nie bedzie podobnie , a nawet lepiej ze wzgledu na short squeeze

short squeeze to by był jakby sprzedali 25mln kopii

xazer napisał(a):
cmc napisał(a):
Tylko BoA wycenia CDR na 100 Zeta :)

Ktoś widział tę wycenę? Może chodzi o 100 dolarów?

W ciągu dnia na rynku pojawiła się pierwsza ekstremalnie niska rekomendacja dla spółki. Jej autorem jest analityk Bank of America, który ściął wycenę jednej akcji z 370 zł do 100 zł.

www.stockwatch.pl/wiadomosci/z...

kokospl napisał(a):
A co z tym wynikiem nie tak? Moim zdaniem te prognozy sa jak najbardziej realistyczne

Bardzo dużo nie tak, skoro kurs spadł 40% a prognozy na ten rok były 18-19mln, to jak można prognozować 16mln, jak gra nie działa na konsole, i są gigantyczne zwroty, skąd się ma wziąć 16mln, z PC, gdzie też masa ludzi narzeka. To są celowe zagrywki analityków. A życzę wszystkim żeby sprzedali 20mln, i niech wszyscy shortujący CDR mają nauczkę ;)

16,4mln prognozy analityków, co do sprzedaży CP do świąt, mam wrażenie że wszyscy grają na spadki, jak można taki wynik podać!

Moje obawy idą jeszcze dalej, CDR prędko lub wcale nie poradzi sobie z wersją na stare konsole. Sam prezes powiedział że błąd został popełniony w fazie projektowania CP, czy zatem wersję konsolowe w ogóle da się uratować?

Erste, redukuj, cena 280,5.

Niech sprzedają jak najwięcej, tego im życzę. Ale widząc spory spadek graczy online na Steam, to jednak mam obawy do tych sprzedanych milionów do końca roku.
RDR2 zarobił kokosy na konsole, na PC początek miał nie udany, ale te 750mln $ w trzy dni robi wrażenie. CDR dał ciała i ponosi konsekwencje, może nawet stracić na tym głupim zagraniu, kilka mld PLN

363zł to jest średnia z wycen analityków, VTB daje 500, a PKO 270, sporo funduszy gra na spadki, jeśli CDR nie sprzeda tyle ile zakładają analitycy, to kurs poleci, moim zdaniem, nie realne jest 15mln w tym roku.

Eksperci ankietowani przez PAP Biznes spodziewają się, że do tego czasu sprzedaż wyniesie 14-15 mln kopii po uwzględnieniu spodziewanych zwrotów gier

8mln z preorderów zebrana w rok, a w 20 dni chcą 7mln, przy takiej jakości na konsole, niewykonalne, jak ogłoszą przed Św że sprzedali razem z pre 11mln to będzie to bardzo duży sukces, tak się zastanawiam czy te duże oczekiwania nie są celowe, żeby kurs znowu mocno zanurkował po niespełnieniu prognoz?

Morgan Stanley wycena CDR 380zł, CP na PS4 w USA Amazon cały czas jest numerem 1

Z drugiej strony to dobrze że Sony ma problemy z PS5, przynajmniej CDR dopracuje CP20077

@scary prezes nigdy nie mówił że CP wygląda tak samo jak na topowych kartach czy PS5, mówił tylko że CP wygląda dobrze, i to było kłamstwo, na szczęście opamiętali się i przyznali do błędu, a teraz czekamy na konferencję...

Prezes powiedział żeby nie liczyć na to że CP będzie wyglądał tak samo na starych jak ma nowych konsolach, poprawia ile będą mogli, ale nie będzie cudów na starym słabym sprzęcie

Z drugiej strony to za cenę 49$ mamy grę na PS5, myślę że to bdb cena

Nauczka na przyszłość, nie wydawać niedoróbek, wystarczyło przenieść premierę na konsole na luty czy marzec, i do perfekcji doprowadzić grę. Trzeba być kretynem żeby zrobić taki numer jak zrobili, myśleli że ludzie nie zauważa że gra nie działa na konsolach?

Panie Prezesie CD Projekt, gracze i inwestorzy czekają na wyjaśnienia nie grywalności na Xbox i PS4, czy ludzie przesadzają czy jednak zarząd kłamał?

A Ty nie widzisz że gra jest o mld $? Ja już wiele widziałem i słyszałem, dla pieniędzy robi się nie takie numery jak nagonka na spółkę

krewa napisał(a):
pandorinium napisał(a):
krewa napisał(a):
cmc napisał(a):
Sony podobno zwraca kasę za CP

Podaj źródło, proszę

gamingsociety.pl/artykul/cyber...

Cytat:
Wygląda na to, że problem z Cyberpunk 2077 na PS4 jest tak duży, że Sony pomimo braku polityki zwrotów postanowiło zrobić wyjątek. W przeszłości zdarzało się to już kilkukrotnie.

Ok, czyli bazujemy na opinii jednego użytkownika reddit - widzę, że praktycznie wszystkie media linkują do tego jednego wpisu, używając przy tym liczby mnogiej. Gratuluję.

Czyli obstawiasz tak jak ja wielką nagonkę i wręcz spisek przeciwko Redom.
Karwas, skoro na Steam ludzie masowo kupują i na Amazon brakło kopii, to coś tu się nie zgadza.

Sony podobno zwraca kasę za CP, a na Amazon US zabrakło gier na PS4 i Xbox, o co kaman?
GTAV na Steam ma 82% a ten najgorszy ma świecie Cyberpunk 79%, coś mi tu śmierdzi spiskiem...

Nie rozumiem ludzi o co ten cały płacz, przecież gra na PS4 wyglada bdb, a na PS5 poezja 60fps nasycenie kolorów rewelacja, patch 1.04 dużo poprawił, następne patche w drodze, ludzie dostają darmowe przejście na PS5 i ciagle im źle i mało, pewnie chcieliby jeszcze wersje na PC.

Zresztą sami zobaczcie

Opinie na Amazon US co do PS4 czy Xbox są coraz lepsze, tylko jakieś nieporozumienie jest na Metacritic, ni wiem czy czasem boty celowo nie piszą negatywnych opinii, na Steam, większość opinii jest rewelacyjna, ja myśle ze najgorsze za nami, CDR pracują cały czas i poprawiaja błędy, było ciśnienie na wydanie gry
przed świetami, nie dziwie się, i uważam ze to było dobre posunięcie, powtarzam większość top gier miała błędy i to bardzo duże.

Na Stadia i Steam CP2077 wymiata, ludzie pieją z zachwytu, i rzucają się na zakupy CP jak szaleni, komentarzy przybywa w lawinowym tempie, 90% pozytywnych.

Nie dramatyzujcie, opinie na steam są rewelacyjne, ps4 i Xbox, naprawiają, to samo było z W3, GTA, czy RDR2, nie ma gry na debiucie bez błędów, popatrzcie na NBA, MoH, ACV.... wszystkie gry maja bd błędów na debiucie.

Jest patch 1.0.4 na PS4 i PC, działają cały czas, oby się szybko uporali z problemami na konsole

Na Steam zaraz stuknie 80% pozytywnych opinii, czyli jest rewelacyjnie, RDR2 po roku ma średnia raptem 82%
Co do konsol to muszą poprawić optymalizację, w prawdzie zaraz ludzie kupią PS5 w liczbach sięgających kilkadziesiąt milionów, i każdy z nich będzie chciał zagrać w CP2077, ale jednak CP na PS4, i XBOX muszą szybko poprawić

Ludzie na forach piszą że po aktualizacji sterowników z 20fps, mają 60fps, dało się, dało i to bardzo szybko.

Raczej nie wyciągną dzisiaj powyżej 350, na Stooq piszą o możliwym zejściu do 220

Barclays, też gra na spadki prawdopodobnie, wydał reko z ceną 305!

RDR2 na debiucie PC, miało średnią poniżej 70, o ile dobrze pamiętam to 68, i średnie oceny, świeciło na brązowo, a teraz sprzedaje się rewelacyjnie i ma oceny bdb

Rejerf napisał(a):
cmc napisał(a):
KŚ, Onet itp, hejtują jakby mieli zapłacone za to, gracze narzekają na to że na ich sprzęcie jest słaba optymalizacja, no cóż amy 2077, nie da się grać na byle czym :)

Ale w takim razie mogli nie wydawać gniota na starą generację konsol, tylko po to, żeby wydać i wystawić się tym samym na strzał blackeye Do tego jeszcze publikowali chyba nieprawdziwe wideo z poprzedniej generacji, na którym problemów nie było i klient mógł zostać wprowadzony w błąd przed zakupem.

Mówimy o opiniach na PC, (nikt tu nie mówi o konsolach, bo mało wiadomo jak tam działa gra)
jak ludzie myśleli że odpala CP na laptopie ze zintegrowaną kartę graficzną, to się zdziwili. Widziałem jak gra wygląda na dobrym sprzęcie, nie mam żadnych zastrzeżeń, wręcz jestem pod wielkim wrażeniem.
Ja czekam na PS5, i wtedy zagram w CP2077

KŚ, Onet itp, hejtują jakby mieli zapłacone za to, gracze narzekają na to że na ich sprzęcie jest słaba optymalizacja, no cóż amy 2077, nie da się grać na byle czym :)

BRAWO CD Projekt! Mamy hit większy od GTA, mamy największy przebój w historii!

Skoro nie ma najnowszej poprawki, to o co tyle kszyku z tymi błędami, recenzje w tym wypadku w ogóle nie powinny się ukazać, zresztą te dzisiejsze steamy z gry też nie powinny mieć miejsca, premiera jest jutro i jutro ma wyjść duża poprawka, i w tedy można oceniać grę pod względem błędów. Bo pod względem wizualnym to jest mistrzostwo

Ktoś tu ma jeszcze wątpliwości że CDR, zrobił hit na skalę GTA?
Oglądam ta transmisje, i jakoś nie widzę tych błędów w grze, jak widać poprawka wyeliminowała większość błędów.

Kolejnych 17 recenzji czeka na upublicznienie, na Metacritic, będę to recenzje po wydaniu ostatniej łatki.

Jefferies obniżył reko dla CDR, czyżby znowu jakiś przeciek?

Większość kto kupi nowego Xbox czy Ps5, będzie chciał zagrać w CP2077, ja o sprzedaż CP2077, się nie obawiam, mamy PC, cztery konsole, Stadia, 100mln kopii to kwestia czasu.

90/100 to jest rewelacyjny wynik, poza tym to ludzie ocenią grę, już w czwartek.

A te recenzje to nie są czasem już z najnowszym patchem day 0?
Jeśli są to obecne 91, jest wielkim sukcesem, W3 ma 89, a jeśli są bez day 0, to mamy najlepsza grę ever

Ja bym obstawiał na przeciek z recenzji, które już dzisiaj wieczorem ukarzą się.

Jak miał to być sarkazm, to Ci nie wyszło
Kto spekulacyjnie co dzień podciąga jakąś spółkę ?
Kto podciągnął Allegro pod blisko 100pln? Da się?

No nie mogę się zgodzić, skoro wyceny godziwe są pod 500, to dlaczego mamy przy 300, co się stało, preordery sprzedają się rewelacyjnie, cały świat gamingowy czeka na CP2077, przed chwilą wyszła kolejna reko z ceną ponad 400. Allegro przy stracie netto wyceniane jest na 75mld PLN. Choćby spekulacyjnie możnaby podciągnąć kurs pod 500.

Ok, ale chyba przed premierą najbardziej oczekiwanej gry roku, gdzie sprzedaż preorderów, jest na szczytach wszystkich kanałów dystrybucji, kurs powinien być bliżej 500, a nie trzysta, skoro rekord był na 462, po ogłoszeniu Wiedźmina na smartfony, to czym kierują się sprzedający ? Gra już się przyjęła i zarobi miliardy PLN, mz to tu bardziej chodzi nie o niepewność, a o grę na spadki, przez wielu wielkich graczy.

Dystrybucja trwa w najlepsze, tylko gdzie jest popyt? Spada bardzo łatwo przy niskich obrotach. Nie rozumiem tego, tyle rekomendacji że zleceniem kupuj czy przeważaj, z ceną nawet powyżej 500, a tu przed premierą możemy mieć 300, jak tak dalej pójdzie.

Od dobrego miesiąca, na spółce widać ewidentną dystrybucje akcji, ktoś mocno wychodzi, wzrosty mogą być dopiero po bardzo dobrych wynikach sprzedaży. Nie zapominajmy ze spółka wyceniona jest obecnie na 36mld pln.

Czas wspinaczki na nowe szczyty zacząć, o ile podaż znowu o sobie nie da znać, z obserwacji walki byków i niedźwiedzi, widać że łatwo nie jest, kurs po całym dniu wspinaczki w momencie zostaje zbity o 3% i wyciągany na dogrywce, cały czas jest mocne ciśnienie na spadki, Melvin cały czas ma 0,7%

Jak na taki słaby rynek, to całkiem mało spadło, myśle ze gdyby warunki zewnętrzne były lepsze, CDR mógłby skończyć na plusie

Jaki był obrót gotówki dzisiaj?

I zwiększają pozycję

Informacje
Stopień: Rozgadany
Ostatnia wizyta: 28 stycznia 2021 10:08:18
Liczba wpisów: 139
[0,04% wszystkich postów / 1,32 postów dziennie]
Punkty respektu: 19

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 1,034 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +143,97% +28 794,65 zł 48 794,65 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d