pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

lucznik

lucznik

Ostatnie 10 wpisów
Przez większość Twojego życia będziesz mieć rację w niewłaściwym momencie ale w przyszłym to juz takblackeye
The Dogs of deal.

Po Action zapowiada sie drugi sukces sanacyjny w branży. Czekamy jeszcze na zmianę nastawienia banków finansujacych ten biznes . Tylko tyle hello1
The Dogs of deal.

"rządowej"...Liar a dyć to Kadłubku rządowa intryga jest. Zarząd z wyboru OFE blokuje emisje ratunkową+ skoordynowana wyprzedaz OFE ...do zera(!)+ wniosek o upadłość+ upadłość (w tydzień) + syndyk ma umowę z zarmenem (w tydzień) +rejterada zarządu = 500+ =>rządowe wywłaszczenie +

Sam sędzia to zaplanował Angel ?
The Dogs of deal.

marcin_t napisał(a):
Jest jeszcze możliwość zmiany upadłości z likwidacyjnej na układową.
Może o to w dowolnym momencie zawnioskować syndyk, zarząd (stary albo nowy) lub wierzyciele.
Co więcej może do tego dojść nawet z urzędu - bez wniosku, jeśli sędzia-komisarz uzna taką możliwość.
Wtedy sędzia ogłasza, że odbędzie się posiedzenie w tej sprawie.

Syndyk po wstępnym zabezpieczeniu interesów wierzycieli i otrzymania od nich zgody na odstąpienie od sprzedaży spółki jako całości (co byłoby niekorzystne dla akcjonariuszy) ma teraz otwartą drogę do wnioskowania o zmianę na upadłość układową.

Ale może to nie jest dla niego najpilniejsze, bo priorytetem powinno być zabezpieczenie spółki przed karami umownymi i uruchomieniem gwarancji.

A tutaj syndyk ma w upadłości dużo korzystniejszą sytuację, niż gdyby upadłości nie było lub była sanacja.

www.adwokat-swiader.pl/kara-um...

Te żądania kar umownych dotyczą kontraktów, które są zrealizowane w znacznym stopniu, a to ma znaczenie w tym przypadku.


To ciekawe, nieanalizowałem tego od tej strony. Tak czy siak jesli syndyk ochroni sp,ołkę od banków to i tak beneficjentem będzie zarmen. Bo na niego gra cały układ. Ale jest w tym też spora szansa dla akcjonariuszy . Zarmen to nie idioci z OFE, jeśli mają szansę dostac taka perłę i jeszcze bez kar umownych to wywalą małe kilkadziesiąt mln (tyle pewnie są warte nieruchomosci Elby) żeby zablokowac kontrolę niż ryzykować scenariusz opisany dwa okna wyżej.
The Dogs of deal.

Spółka ge??
The Dogs of deal.

To nie kapitał jest teraz najważniejszy raczej wdrożenie szybkiej strategii w punktach:
1. Przejęcie jutro kontroli nad spółką-bułka z masłem (ci kretyni co nam to zgotowali wyprzedali akcje), z wyborem nowego/starego prezesa nie będzie problemu bowiem już się zarejestrował na jutro NWZA w dodatku kupował akcje 10 000 sztuk po 36 pln (sic!) naturalnie zaangażowanyAngel
2.Decyzja o upadłości nie jest prawomocna!! Wniosek o zmianę sędziego komisarza i o zmianę postępowania na sanowanie spółki.
3.Zmudne negocjacje+przywracanie kontraktów+lekka redukcja zobowiazań+mała emisja z pp
4 Najgorzej pójdzie z mafią bankową (handl...no jednak bez ujawniania

P.S. też byłem na walnych cenzurowany i kneblowany przez Przewodniczącego.
Marzy mi się ,że pierwszą uchwałą jutro(11V) wywalimy tego ch...a z hukiem z sali obrad.
To będzie kamień milowy na nowej drodze Elektrobudowy S.A. bez parszywego dopisku
VICTORY
The Dogs of deal.

"W mojej opinii elba o czym pisałem tutaj powinna wystąpić o upadłość układową w zeszłym roku. Obecnie akcjonariusze nie dostaną NIC, kompletnie nic."

1. Nie można dyskryminowac optymistów
2.Nie można nie dostrzec ,że jutro na NWZA dojdzie do volty (stary zarząd już ucieka ze strachu przed odpowiedzialnością). Nowa Rada powoła nowy zarząd i nie można wykluczyć , że ten będzie wnioskował o biegłego rewidenta dospraw szczeg. w celu zbadania przesłanek upadłości i do tego czasu w celu zabezpieczenia powództwa ograniczenie dezyzji syndyka.
3. Nie można wykluczyć ,że da się przekierować upadłość likw. na "z możliwością zawarcia układu" - do tego nie trzeba emisji.
4.Nie można w końcu wykluczyć , że nowy zarzad uchwali warunkową emisję z pp , wykupi wierzytelności bankowe i zrzuci jarzmo
The Dogs of deal.

ELEKTRO SPIRO KONTRA ZARM(en)ZARA hello1
The Dogs of deal.

W Elbie jak u Chithcocka zaczeło się od trzęsienia ziemi a potem napięcie narastało....to trwa dalej .Po rekordowo szybkim w historii RP ogłoszeniu upadłości przez sąd mamy próbe pobicia kolejnego przez syndyka ...wyprzedania aktywów Elby chyba jeszcze przed walnym...ogłoszone w czasie epicentrum pandemii....w srodku Wielkanocy....Perfekcyjnie zsynchronizowana operacja instytucji państwowych.
Zastanawiam sie czy zamiast ironizować nie powinniśmy RAZEM wreszcie coś zrobić -zawiadomienie od akcjonariusza do Prokuratury/ KNF (tez ma upr. prokuratora) o możliwości popelnienia przestępstwa w celu zabezpieczenia powództwa do czasu wyłonienia nowych organów spółki na NWZA . Kto da wsparcie??
The Dogs of deal.

Witam,
Czy jest na forum jakiś prawnik bo parę rzeczy wymagałoby uściślenia.
Co może w tej chwili zrobić nowa Rada Nadzorcza, powołać nowy zarząd ? Przecież obowiązki zarządu przejął syndyk. Przewertowałem Prawo upadłościowe i wydaje się ,że jest parę opcji ratunkowych:
- art.266 : upadły,syndyk lub wierzyciel może wystapic do sadu o postepowanie układowe- zwróćcie uwagę na subtelne rozróżnienie : upadły, syndyk , to by oznaczało ,że spółka (upadły) może o to wnosić niezaleznie od woli syndyka ,być może po to jest potrzebny nowy zarząd ,który wybierze nowa rada.
- być może jest też krótsza ścieżka : to zarzad (nie wierzyciele ) wnioskował o upadłość więc być może nowy zarząd moze wnioskować o jej uchylenie.

"Porozumienie ..." jest wymienione z imienia i nazwiska więc jest to akcjonariat nowy. Przez ostatni tydzień ze dwa razy wymienił sie akcjami akcjonariat (wolumen) odsiewając z tego 2/3 roboty spekulantów to i tak daje akumulację na poziomie 30-50%.
Poziom defraudacji i zeszmacenia w czynach OFE osiągnał sufit wie chyba nie mogliby teraz odkupować...mogliby??
The Dogs of deal.

Zapomniałem dodać ,że chodzi o NCT Inwestycje Świetokrzyskie
The Dogs of deal.

DO COMTRADER a :
Witaj

Czy jako bardziej niż inni doświadczony szperacz sprawdzałes może jaka forma upadłości została wydana przez sąd , zdaje się likwidacyjna i teraz najważniejsze czy : jest prawna możliwość przejścia z upadłości likwid. do trybu upadłości z możliwością zawarcia układu .Jesli tak to kto o tym decyduje : WZA, rada nadzorcza, zarząd, syndyk ,wierzyciele ,sąd ??
WAŻNE pozdrawiam
The Dogs of deal.

Ja widzę to tak. Ruszyły prace nad prywatyzacją aktywów OFE , pierwsze efekty będą w maju 2020r. Wtedy pis utraci kontrolę nad Spółką, którą teraz sprawuje rekami PKO i PZU. Chodzi o to ,żeby do tego czasu kogoś na niej uwłaszczyc systemem brazylijskim po 3,50 lub 4,50 pln za szt.
The Dogs of deal.

Ja już zarejestrowałem i udzieliłem , a teraz reszta w obronie przed rozwodnieniem DUPY RUSZ!!
The Dogs of deal.

Jakie 58% ...realne udokumentowane >5% wynosi 37% i tyle na pewno OFE jeszcze mają ,reszta mogła juz wyjsć , a sądząc po obecności na ostatnim historycznie najważniejszym walnym WZA to były 3 czyli losami ELBY" zainteresowane" są 3 OFE : PKO, PZU i AXA. Reszta najzwyczajniej ELBE zlała-...Te 3 OFE to razem ok. 31% ( nie żadne 8,7%) w akcjonariacie spółki i to oni pewnie obejmą nowe akcje, ciekawe czy to przypadek , że planowana emisja ok. 20% KZ która obejmą te 3 OFE daje bezwzględna większość ...Oczywiście emisji nie można odwołać bo to warunek podpisanej umowy Stand Still z bankami.
Tylko ,że to wszystko dało się pogodzić z rządami prez. Przybyła , który bronił w sądach(skutecznie!) interesów spółki. Teraz go już nie ma rękami OFE PKO w dyspozycji pier....d. zmiany. Czyżby większość to za mało, chodzi o większe rozwodnienie ? upadłość ? sanację?
Juz wolę gen. Franco, ten do gięłdy się nie mieszał angry3
The Dogs of deal.

Już nie na horyzoncie ale niczym Godżilla nad sopockim molo, wyłoniony z morza polityki stoi kandydat,którego imienia nie można wymawiać!
OFEPZU +OFEPKO = SP/PIS
a cena jeszcze atrakcyjniejsza
ale nie stąpaj po tej krainie ani nie patrz w tamtą stronę A IMIĘ JEGO....tyle co wpisów LE ROMA
The Dogs of deal.

Ta łamigłówka jest już łatwa, subtelność poczynań "dojnej zmiany o standardach etycznych i moralności piły łańcuchowej i jaka konsekwencja w dążeniu do celu... nie orlen to tauron albo kghm, ch.. z giełdą idrobnicą. NOWY CZEMPION PAŃSTWOWY nahoryzoncie z kompetencjami do tych 6 atomówek.Bolszewicy wszystkich krajów łączcie się! URRRRAAAA!!!
The Dogs of deal.

Zlituj sie , co to jest : TA i EAT?
The Dogs of deal.

le rom napisał(a):
angry3 ELB - chcąc nie chcąc, restrukturyzuje się w sferze własnościowej.
W akcjonariacie nadal 5 OFE pow.5%.
Ostatnio OFE Allianz zmniejsza udział do 3,32%. (strata emerytów)
Oznacza to, że już co najmniej ponad 33% akcji jest poza OFE-(r)mami.
Jeśli nowe akcje przejęte zostaną nie przez OFE (to tylko dywagacje) a np. przez Banki, to poza OFE może być już większość akcji.
Zaś PKN Obajtka robi zyski i może odpuścić ELB-bie zbyt surowej kary na wzgląd na akcjonariat. Rezerwa 61 mln zł obejmuje zapewne kompleksowe zabezpieczenie.
Sytuacja z płynnością zmienną jest. Jest odbiór.
Maszynka miele, a mąka przemieszcza się do worów i woreczków niekoniecznie oznakowanych.Raczej nie zejdą poniżej 50% nie chcąc prowokować inst. fin. warunkiem rozwiązującym o tyle ważną , co kruchą umowę stand still
The Dogs of deal.

Takie pytanie do szanownych inwestorów :
-chadza Ktoś z Was na Wall Street w Karpaczu ? a jesli tak to czy były tam jakies przecieki w sprawie elbudowy?
-Ktoś się wybiera na walne?
The Dogs of deal.

lucznik napisał(a):
Halo ,halo tAKIE NEWSY I CISZA czy ja to dobrze czytam , tzn że całkowita kara dla elbudowy to 15 m , anie 61?


Sorki pomyłka żle to zrozumiałem, wcześniej potrącone kary=29+ 15,9 teraz czyli po staremu 45m z 61m zawiazanych rezerw
The Dogs of deal.

Halo ,halo tAKIE NEWSY I CISZA czy ja to dobrze czytam , tzn że całkowita kara dla elbudowy to 15 m , anie 61?
The Dogs of deal.

Dlaczego dobra...
The Dogs of deal.

le rom napisał(a):
angry3
Tu nie ma szans aby OFE wyszło z tego przy miernym obrocie. Fundy maja nadal 72% udziału. Mogą jedynie cząstkę sprzedać drożej a przejąć z serii E taniej.
Ależ tu jest ograniczenie -co do ilości beneficjentów (wskazanych do objęcia) . W skrajnym przypadku wystarczy 5 osób.
Można przewidywać, że będzie to liczba 10-20 os(podmiotów) o ile dojdzie do tej emisji i o ile uda się im zgarnąć te 8 mln zł z rąk wcześniej wskazanych beneficjentów.Zliczając wolumen od oberwania kursu-24IV (duża aktywność) do dziś ok. 1250 000 szt. oznacza,że :
-Aviva wyszła
-Generali j.w.
-jeszcze jakiś 500 tysięcznik lada chwila zgłosi

Tzn. , że fundy mają poniżej 50%. Trochę za duże te ruchawki na małą teorie spiskową
The Dogs of deal.

addison napisał(a):
W arkuszu widać 6-8 sprzedających podążających za najlepszą cenę. To informacja, że z 15 funduszy na pokładzie połowa wychodzi agresywnie.

Czy jest aż tak źle w środku?

o tym w kolejnym odcinku a póki co czekać na raport za Ikw i przejechać się na walne z gotówką na rachunku :)W akcjonariacie widzę 9 OFE (pow. 5% tylko te widać) z czego z moich obliczeń 3 własnie uciekły. Równie dobrze moge powiedzieć , że w arkuszu widzę 6-8 agresywnie kupujących też zlec. PEG
P.S. Widzimy się na WZA , bedę miał srebrny ogromny futerał salute
The Dogs of deal.

DZIEŃ PIERSZEŃSTWA bardziej brzemienny w skutki od PRAWA PIERWSZEJ NOCY
The Dogs of deal.

lucznik napisał(a):
Co ma byc 31 lipca?


Ok doczytałem "Dzień Pierwszeństwa". NIe powiało SAPKOWSKIM??
Jak te białe kołnierzyki w pracy na audiobookach WIEDZMINA chłoną to kto pytam naszego interesu pilnuje?
The Dogs of deal.

le rom napisał(a):
angry3 Po likwidacji OFE -(części akcyjnej-pozostałe 50%)
odnośnie ELB => owe 77% OFE-skie podzieli się teoretycznie na
min. ok. 12% Skarb Państwa i maksymalnie 65% w IKE w różnych podmiotach, głownie w PKO BP.
Zakładając, że drobnicy 23%(100-77) nie ma na WZA,
zatem pakiet kontrolny przejmuje ewent. raczej podmiot finansowy - PKO i SP.
Aczkolwiek wartość ELB wyparowała- dyć kapitalizacja
rynkowa schodzi dziś już poniżej 54 mln zł tj. poniżej zysku rocznego netto z 2017 r czy też 2016 r.Groch z kapustą , dane z sufitu i z nagłówków prasowych :
1, Część akcyjna 50% miała za Tuska teraz to ok 78% portfela OFE
2,Jakie 12% skarb P. nie ma takiego, w akcjonariacie tylko OFE a jak juz pisałem to trafi do ludzi. 15% podatku wyborczego inkasenci PIS wezmą z części dłuznej portfela (łatwiej opchnąć)
3,Nie będzie pakietu kontrlnego . 70% akcj. (scheda po ofe) bedzie zarządzane przez ok. 20 IKE TFI , w których to PKO wcale nie musi być tak bardzo dominującym (brak szczegółów)
P.S. używaj jakichś bardziej współczesnych wskazników wyceny bo ten bełkot przedwojennych narzędzi do zabezpieczeń kredytowych Banku Spółdzielczego w Pruszczu jest dla wiekszości podejrzewam niezrozumiały. Pozdrawiam.
Łucznik
The Dogs of deal.

Co ma byc 31 lipca?
The Dogs of deal.

le rom napisał(a):
angry3 I nawet opcje managerskie w łeb dają.
I to ciekawe , że nadal te 10 OFE z San OFE na czele siedzi twardo w ELB i trzyma ok 77% akcji. Zatem nie masz nowego strategicznego. W grze poza OFE raptem 19 mln zł. Dyć wystarczy tu kilka setek aby poszlusować z kursem.
A nowa emisja przy tym kursie to tylko z PP. Docelowo w normalnym toku rzeczy to Skarb Państwa obejmuje pakiet kontrolny.Docelowo jesli klienci OFE wybiorą IKE ,a ZUSem sie brzydzą (mimo 15%tax) to akcjonariat rozproszony trafi pod strzechy przypisany do os. fizycznych, a jedynie zarządzany przez IKE TFI - nie siej paniki!
The Dogs of deal.

Szczere dzięki!
P.S.
Czy ten wyrok jest absolutnie prawomocny?
Czy nie wydaje Ci się , że Jan, Jasiu , Janeczek kuśwa Jan Serce nieomal, nie wypłaca sobie dywidend zindywidualizowanych w formie zaliczek na umowy przedwstępne , które nigdy nie ujrzą tych przyrzeczonych vide : Scotland+England energy, recykling +śmieci na jakims zadupiu i teraz ostatnio 20 mln we Włocławku (terminy przyrzeczenia rozstrzelone o 4 lata ?? kto tak robi przy zaliczce wartej prawie pół kapitalizacji giełdowej?? )
The Dogs of deal.

Do Comtradera .
Witaj! Wydajesz sie być najbardziej kompetentnym zasobem archiwalnym danych o ranku na tym wątku. Konkretnie chodzi o harmonogram ścieżki dojścia do ostatecznych proporcji udziałów w Port Popowice (obie działki). Od poczatku z tego co pamiętam :
-zaczeli negocjacje od podziału 50/50 , potem w grze było 55/45 , stanęło na 65/35 by w chwilę pózniej nie wiedzieć czemu ok. 77/23 ale z opcją , że jak coś tam to znowu wskoczą na 45/55 o tej proporcji wspomina przytoczony przez Ciebie raport kredyt. DM Michael z 19VI 2018 , a po ostatnich komunikatach - i to jest chyba wartość finalna ... znowu jest 65/35 od całości gruntów (spora róznica-widac kto tu rozdaje karty). I jeszcze cytat z rap. za 4Q18 :
" Druga część inwestycji obejmować będzie realizację około 1 300 mieszkań i lokali usługowych.
Docelowo w ramach realizacji całej inwestycji i jej rozliczenia Emitent uzyska zwrot stanowiący ustaloną wartość prawa
użytkowania wieczystego nieruchomości w wysokości 159,6 mln PLN." To chyba skwotowany szacunek podziału łupów za 7 lat.


Może jakimś optymizmem powiało ale ja się cudów nie spodziewam wszak przed umową z BOŚ (bez pęt i łańcuchów też Mroczka miał wszystkich w dup..)też nie było byback-ow i DY (nie liczac tej przynety przed IPO). Ciekawi mnie skąd bierzesz te pozytywy na temat sporu z IC Inwestycje Świetokrzyskie bo w raporcie rocznym z 30kwietnia jest to samo "kopiuj-wklej" co za ostatnie 10 kwartałow +info o ost. rozprawie sądowej zawieszonej gdzies na pocz. roku. Nic o 35mln pln

Zupełnie nie przejmują Cie newsy oszalejących egzekucjach komorniczych na kwote 20% kapitalizacji?

W pewnym sensie restrykcyjne zabezp. BOS miały swoje dobre strony. Dług netto spadł o połowę do jakichś normalnych rozmiarów-adekwatnych do przepływów spółki. Obawiam się , że teraz dług znowu skoczy do 600mln .Mroczka to maniakalny kolekcjoner działek ,psychicznie uzależniony od kupowania projektów do szuflady, jeszcze na łożu śmierci kupi jakiś ugór , a my akcjonariusze jeszcze na łożu śmierci widzieć będziemy pusty karnet dywidend na SW........
The Dogs of deal.

tj napisał(a):
Mógłby się ktoś wypowiedzieć, jako to jest z punktu widzenia podatkowego.
I to w dwóch kwestiach:
1. Jak sprzedam prawo poboru (to rozumiem, że to jest moim przychodem). To tylko bym prosił o potwierdzenie.
2. Jak kupię PP i potem akcje z nowej emisji. Czy koszt zakupu PP też będzie podatkowo doliczany do kosztu zakupu akcji ? A jeśli tak, to czy zrobi to Biuro Maklerskie, czy samemu trzeba tego pilnować?1.tak
2.tak, biuro
The Dogs of deal.
The Dogs of deal.

1.tak
2.tak, biuro
The Dogs of deal.

I jeszcze kto ma na kogo jakiego haka? (lubię te spiskowe intrygi Le Roma w bankowo- budowlanej narracji)
The Dogs of deal.

Wrzuć legende do tych skrótów: T.D., KP GRI, O.P.coś tam, bo za chwilę ktoś będzie musiał tłumaczyć Ciebie
The Dogs of deal.

zawsze było 4 robocze, chyba jakąś nowelką wskoczyło te 6. Dobrze rozumiesz jesli masz na mysli te obroty z 23.01.
The Dogs of deal.

Witam, proszę o omówienie sprawozdania finansowego za IH2018. Pozdrawiam
The Dogs of deal.

Witam , czy mozna analizę tech. na zyczenie droga/i Krewo?
The Dogs of deal.

Jeszcze zabrakło -.. "i Niech Cie Bóg błogosławi łaskawco"
ale jeśli ma to pomóc ,dokładam swój 16 podpis...
The Dogs of deal.

Witam
Proszę o podsumowanie wyników ELEKTROBUDOWY za IIQ2018
Pozdrawiam
The Dogs of deal.

lesgs napisał(a):
Mam zastrzeżenia do krytyki związanej z dodrukiem akcji. Mogę przedstawić dłuższy wywód, obejmujący pożyczki akcjonariuszy, akcje preferencyjne itp., ale może szkoda na to pisania.

Ja wolę jak akcje nie są objęte PDA i bierze je ktoś inny, Jakiś bezwzględny kapitalista. Okrutny, itp. Ale, jednego nie można mu zarzucić – braku umiejętności liczenia pieniędzy. Jeżeli taki facet godzi się na zakup po 10 zł. akcji notowanych po 7 zł, to musi widzieć w tym sens . W końcu 30+ milionów nie chodzi piechotą. Dla mnie jest ktoś, kto wierzy w tą inwestycję. Jeśli nie on, a drobnica, to może oznaczać brak wiary, albo cel wydatkowania jest średni (np. ostatnia emisja Otmuchowa z PDA na średni cel – skutek jest taki, że akcje nie mogą nawet powrócić do ceny nominalnej sprzedaży, czyli 2 zł).

Może nie być emisji, to na zyski poczekam kilka lat dłużej. Jeśli też będzie PDA to nikt nie będzie chciał wejść po 10 zł. i trzeba będzie mocniej rozwodnić „drobnicę”.

To jest rynek kapitałowy a nie socjalistyczna spółdzielnia samopomocy. Firmy idą na ten rynek po kapitał i szczęśliwie, że mają cel (a nie jak wielu oszustów, których nazwy sami sobie dopowiecie).

PDA można sobie wydumać dla spółki już dojrzałej, np. szukającej przejęć i kapitału tańszego od bankowego, ale na ogół chodzi o inwestycje. Wtedy PDA wręcz szkodzi.

Czasami dokupienie akcji przez głównego akcjonariusza (a nie nowego inwestora) po wysokiej cenie jest pułapką ale rynek na ogół wie swoje i tylko niewielu daje się na to nabrać. Vide dokup akcji Getin Noble Bank przez bankiera alfa na początku roku. To dopiero była zmyłka.

Proszę nie obraźcie się za zarzucanie wam socjalizmu, ale przecież ty, @bankrucik, powinieneś najlepiej wiedzieć, że to bajka.Najpierw elementarz:
PDA prawa do akcji w celu obrotu na gieldzie przed rejestracja w KRS
PP prawa poboru akji -instrument w celu proporcjonalnego objęcia
różnica jak miedzy koniem i koniakiem.
Jednosemestralna fascynacja ekonomią kapitalizmu sromotnie przegrywa z doświadczeniem realiami giełdowymi. Pamietam jak krew zalewała mi czaszkę a oczy łzy gdy na rynek spływały komunikaty o kolejnych warrantach upr. do emisji nieograniczonej ilości akcji po cenie nominalnej na Bumechu. Kilku akcjonariuszy wraz z zarzadem uprawiało taki proceder, że sprzedawało stare akcje
rynkowo potem obejmujac podobne ilosci po nominale tak sprytnie ,że rynek nie widział przekraczania progów wszystko za pomocą
trików w statucie i bez PP tak dodrukowali drugie 100% ale to była
przygrywka potem przyszedł Falenta z Rybką z ZWG i rozwodnili ak
cjonariat 6-krotnie!! bez PP of course.Opadł kurz minęło pół roku i...
znowu zaczęli drukować warranty akcje fake newsy co tam chcesz bez PP takiej giełdy pragniesz?? Polecam Ci biblię kazdego inwestora "Inteligentny inwestor" Beniamina Grahama (to chyba nie socjalista?)zobaczysz jak rozprawia się z wszelkim dodrukiem akcji nie pochodzącym wprost z woli WZA. Wręcz zakazuje kupować spólek , które mają takie statuty. Na marginesie , PBKM zaczął "produkować" warranty...
The Dogs of deal.

Proszę o omówienie wyników finansowych Spółki PHN za IIQ2018. Pozdrawiam
The Dogs of deal.

Witam, proszę o omówienie wyników finansowych PCC Rokita po IIQ2018. Pozdrawiam
The Dogs of deal.


"Data MSiG Pozycja Sygnatura Numer
XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
1. Wpisy pierwsze
27.03.2003 1651 32791 GL.X NS-REJ.KRS/1650/3/291 1
2. Wpisy kolejne
08.08.2003 1768 89275 GL.X NS-REJ.KRS/6191/3/826 2
22.03.2004 1909 38437 GL.X NS-REJ.KRS/2868/4/96 3
07.07.2004 1989 93304 GL.X NS-REJ.KRS/7277/4/765 4
26.11.2004 2081 167551 GL.X NS-REJ.KRS/13574/4/588 5
29.08.2005 2289 128383 GL.X NS-REJ.KRS/8632/5/954 6
03.08.2006 2528 124247 GL.X NS-REJ.KRS/13684/6/16 7
04.09.2007 2779 150325 GL.X NS-REJ.KRS/11366/7/734 8
25.08.2008 3028 159240 GL.X NS-REJ.KRS/9740/8/654 9
12.08.2009 3273 149773 GL.X NS-REJ.KRS/8693/9/293 10
23.04.2010 3483 90213 GL.X NS-REJ.KRS/3561/10/46 11
13.10.2010 3569 201336 GL.X NS-REJ.KRS/10312/10/434 12
10.10.2011 3821 226033 GL.X NS-REJ.KRS/9593/11/240 13
25.10.2011 3829 236179 GL.X NS-REJ.KRS/10412/11/538 14
17.11.2011 3844 248278 GL.X NS-REJ.KRS/13045/11/513 15
17.11.2011 3844 248279 GL.X NS-REJ.KRS/13264/11/956 16
16.12.2011 3864 263265 GL.X NS-REJ.KRS/15241/11/253 17
09.01.2012 3880 8845 GL.X NS-REJ.KRS/15842/11/260 18
06.03.2012 3922 36283 GL.X NS-REJ.KRS/2197/12/946 19
17.04.2012 3952 61839 GL.X NS-REJ.KRS/3618/12/355 20
31.10.2012 4080 246424 GL.X NS-REJ.KRS/11489/12/666 21
31.10.2012 4080 246425 GL.X NS-REJ.KRS/13473/12/81 22
11.12.2012 4109 270553 GL.X NS-REJ.KRS/17030/12/474 23
04.02.2013 4145 19769 GL.X NS-REJ.KRS/871/13/466 24
24.07.2013 4263 161815 GL.X NS-REJ.KRS/9935/13/526 25
30.10.2014 4595 287775 GL.X NS-REJ.KRS/16026/14/494 26
30.10.2014 4595 287776 GL.X NS-REJ.KRS/18597/14/789 27
30.10.2015 4848 325462 GL.X NS-REJ.KRS/12774/15/723 28
30.10.2015 4848 325463 GL.X NS-REJ.KRS/15948/15/779 29
01.04.2016 4954 77859 GL.X NS-REJ.KRS/1939/16/571 30
21.04.2016 4967 97800 GL.X NS-REJ.KRS/6195/16/440 31
07.11.2016 5106 375510 GL.X NS-REJ.KRS/14857/16/530 32
12.05.2017 5232 132054 GL.X NS-REJ.KRS/2646/17/460 33
13.05.2017 5234 135803 GL.X NS-REJ.KRS/3361/17/865 34
13.05.2017 5234 135804 GL.X NS-REJ.KRS/9179/17/618 35
07.12.2017 5381 456980 GL.X NS-REJ.KRS/17735/17/201 36Brak danych o sprawozdaniach finansowych opublikowanych w Monitorze Polskim B podmiotu "Śląskie Towarzystwo Wiertnicze Dalbis Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnoscią".

Klasyfikacje działalności PKD, EKD i SIC dla "Śląskie Towarzystwo Wiertnicze Dalbis Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnoscią":

PKD
Brak danych odnośnie PKD
SIC
Wiercenie ujęć wody 17810000
Wiercenia maszynowe 17969902
Wiercenia pod konstrukcje budynku 17990901
EKD
Wykopy i wiercenia próbne 45.12
Wiercenie studni 45.25.3

Dane EKD, SIC i PKD nie są aktualizowane i mogą być nieaktualne.

Wpisy archiwalne w KRS dla podmiotu "Śląskie Towarzystwo Wiertnicze Dalbis Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnoscią", o numerze 0000156135:
Data MSiG Pozycja Sygnatura Numer
XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
1. Wpisy pierwsze
27.03.2003 1651 32791 GL.X NS-REJ.KRS/1650/3/291 1
2. Wpisy kolejne
08.08.2003 1768 89275 GL.X NS-REJ.KRS/6191/3/826 2
22.03.2004 1909 38437 GL.X NS-REJ.KRS/2868/4/96 3
07.07.2004 1989 93304 GL.X NS-REJ.KRS/7277/4/765 4
26.11.2004 2081 167551 GL.X NS-REJ.KRS/13574/4/588 5
29.08.2005 2289 128383 GL.X NS-REJ.KRS/8632/5/954 6
03.08.2006 2528 124247 GL.X NS-REJ.KRS/13684/6/16 7
04.09.2007 2779 150325 GL.X NS-REJ.KRS/11366/7/734 8
25.08.2008 3028 159240 GL.X NS-REJ.KRS/9740/8/654 9
12.08.2009 3273 149773 GL.X NS-REJ.KRS/8693/9/293 10
23.04.2010 3483 90213 GL.X NS-REJ.KRS/3561/10/46 11
13.10.2010 3569 201336 GL.X NS-REJ.KRS/10312/10/434 12
10.10.2011 3821 226033 GL.X NS-REJ.KRS/9593/11/240 13
25.10.2011 3829 236179 GL.X NS-REJ.KRS/10412/11/538 14
17.11.2011 3844 248278 GL.X NS-REJ.KRS/13045/11/513 15
17.11.2011 3844 248279 GL.X NS-REJ.KRS/13264/11/956 16
16.12.2011 3864 263265 GL.X NS-REJ.KRS/15241/11/253 17
09.01.2012 3880 8845 GL.X NS-REJ.KRS/15842/11/260 18
06.03.2012 3922 36283 GL.X NS-REJ.KRS/2197/12/946 19
17.04.2012 3952 61839 GL.X NS-REJ.KRS/3618/12/355 20
31.10.2012 4080 246424 GL.X NS-REJ.KRS/11489/12/666 21
31.10.2012 4080 246425 GL.X NS-REJ.KRS/13473/12/81 22
11.12.2012 4109 270553 GL.X NS-REJ.KRS/17030/12/474 23
04.02.2013 4145 19769 GL.X NS-REJ.KRS/871/13/466 24
24.07.2013 4263 161815 GL.X NS-REJ.KRS/9935/13/526 25
30.10.2014 4595 287775 GL.X NS-REJ.KRS/16026/14/494 26
30.10.2014 4595 287776 GL.X NS-REJ.KRS/18597/14/789 27
30.10.2015 4848 325462 GL.X NS-REJ.KRS/12774/15/723 28
30.10.2015 4848 325463 GL.X NS-REJ.KRS/15948/15/779 29
01.04.2016 4954 77859 GL.X NS-REJ.KRS/1939/16/571 30
21.04.2016 4967 97800 GL.X NS-REJ.KRS/6195/16/440 31
07.11.2016 5106 375510 GL.X NS-REJ.KRS/14857/16/530 32
12.05.2017 5232 132054 GL.X NS-REJ.KRS/2646/17/460 33
13.05.2017 5234 135803 GL.X NS-REJ.KRS/3361/17/865 34
13.05.2017 5234 135804 GL.X NS-REJ.KRS/9179/17/618 35
07.12.2017 5381 456980 GL.X NS-REJ.KRS/17735/17/201 36Brak danych o sprawozdaniach finansowych opublikowanych w Monitorze Polskim B podmiotu "Śląskie Towarzystwo Wiertnicze Dalbis Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnoscią".

Klasyfikacje działalności PKD, EKD i SIC dla "Śląskie Towarzystwo Wiertnicze Dalbis Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnoscią":

PKD
Brak danych odnośnie PKD
SIC
Wiercenie ujęć wody 17810000
Wiercenia maszynowe 17969902
Wiercenia pod konstrukcje budynku 17990901
EKD
Wykopy i wiercenia próbne 45.12
Wiercenie studni 45.25.3

Dane EKD, SIC i PKD nie są aktualizowane i mogą być nieaktualne.

Wpisy archiwalne w KRS dla podmiotu "Śląskie Towarzystwo Wiertnicze Dalbis Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnoscią", o numerze 0000156135:"
To z MP i KRS...serio chcesz ryzykować pieniądze w oparciu o takie dane??
The Dogs of deal.

brak dostepu do info o spółkach zależnych kopexu czy to środkach trwałych czy to w przychodach. Być może w kolejnym raporcie okresowym będzie więcej ale czego się spodziewasz skoro to nawet z PBSZ ledwo ostatnio przędło.
The Dogs of deal.

Drogi Le Rom

Przez szacunek dla twojego dorobku na SW (szczerze) nie pytam czegoś Ty się brachu napalił , a niedyspozycję tłumaczę porą ( 2:20 za ciężko pracujesz). Dobra ściągam Cię na ziemię boś brachu odleciał ...
l. akcji przed umorzeniem 74,...mln
l. akcji po umorzeniu 15,... mln
Ekwiwalentem umorzenia dla akcj. mniejszościowych były akcje famuru serii F, akcj. większosciowy dostał aktywa kopeksu.

Skoro już analizujemy tą wydmuchę...zakładam że, gracz tej klasy co TY ma zaniedbania w komunikatach albo dłuugi urlop więc :
ostatnim istotnym aktywem kopexu był PBSZ wyceniany na 200-300m
co przy długu odsetkowym 240-260m dawało jakąs nadzieję na wycenę giełdowa . Poszedł za 205 , famur dorzuci 35m żeby jakoś wyglądało wobec banków. Po spłacie kredytów nie zostanie w spółce NIC , jakaś wiertnia i hurtownia węgla bez węgla. Max 30 groszy na akcję. Szkoda gadać. Pozdrawiam.wave
The Dogs of deal.

Witam, proszę o analizę techniczną PLAY. Pozdrawiam
The Dogs of deal.

Dzięki za fundamenty!

Można by jeszcze z apelem do Krewy ->technika na życzenie , zda się że Twoje denko zostało przebite. Poprosimy o nowe !!hello1
The Dogs of deal.

Proszę o podsumowanie wyników PZU za IQ2018. Pozdrawiam
The Dogs of deal.

Masz jaja chłopie hello1 !
To jakaś rewelacja co piszesz , zawsze myślałem, że takie coś wiąże się z utratą kapitału/dyskryminacją mniejszościowych , a tu taki bonus.Gratuluję.
Najpewniej przyczyna jest taka: spółka ma dobre perspektywy i jej wartość będzie rosła (księgowa również ) i za jakiś czas to Ty będziesz mógł zrobić squeese out (reguluje to art. jakiś 4..coś KSH przymusowy wykup) po cenie wyyyższej niż ta "wyższa". Decyduje wartość książki lub biegły rewident na koszt spółki!! Ale jazda zazdroszczę!!
The Dogs of deal.

Witam, proszę o omówienie wyników finansowych po IVQ2017. Pozdrawiam
The Dogs of deal.

Witam, proszę o omówienie wyników finansowych PCC Rokita po IVQ2017. Pozdrawiam
The Dogs of deal.

Witam
Proszę o podsumowanie wyników ELEKTROBUDOWY za 2017 rok
Pozdrawiam
The Dogs of deal.

Proszę o omówienie wyników finansowych Spółki PHN za IIIQ2017. Pozdrawiam
The Dogs of deal.

Witam, proszę o podsumowanie wyników finansowych za IIIQ2017. Pozdrawiam
The Dogs of deal.

Witam, proszę o podsumowanie raportu finansowego za IIIQ2017. Pozdrawiam
The Dogs of deal.

Witam, proszę o podsumowanie raportu finansowego za IIIQ2017. Pozdrawiam
The Dogs of deal.

O ja durny! Zapomniałem o emisjach wewnętrznych i wyłączeniach d'oh! Dzięki Paweł!
The Dogs of deal.

W skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym Spółka podaje, że ma ujemny kapitał obrotowy netto w kwocie 136,1 mln zł (aktywa obrotowe 213 mln zł minus zobowiązania krótkoterminowe 349 mln zł), natomiast na poziomie jednostkowym wychodzi ujemny kapitał obrotowy na poziomie 261,6 mln zł. (aktywa obrotowe 614 mln zł minus zobowiązania krótkoterminowe 876 mln zł) Jak to w ogóle możliwe, że przy takich parametrach jednostkowy jest bardziej ujemny niż skonsolidowany?
Skonsolidowany dług netto Spółki na koniec IIIQ2017 wynosi 290 mln zł, a jednostkowy dług netto 868,7 mln zł. Dlaczego zobowiązania z tytułu obligacji i cash poolingu wykazana w sprawozdaniu jednostkowym nie są wykazane również w sprawozdaniu skonsolidowanym?
The Dogs of deal.

Proszę o podsumowanie sprawozdania FAMURU za IIQ2017. Pzodrawiam
The Dogs of deal.

Proszę o podsumowanie sprawozdania KOPEXU za IIQ2017. Pzodrawiam
The Dogs of deal.

Proszę o podsumowanie wyników Aliora za IIQ 2017. Pozdrawiam
The Dogs of deal.

Witam, pytanie do analityków SW.raport 1q 2017 str.19 struktura rzeczowe akt. trw. w kw. 121,304tys zawiera pozycję śr. trw. w najmie/dzierżawie/leasingu na kw. 53,116 tys -to jaka, pytam to własność?
Można by to tłumaczyć nabywaną wraz z spłatą częścią kapitałową w leasingu kapitałowym ale jest też napisane najem/dzierżawa. Czy to oznacza ryzyko ,że i tak podejrzany kapitał własny bumechu należałoby pomniejszyć o część dzierżawionych środków trwałych?
The Dogs of deal.

Kiedy będzie analiza oferty Play?
The Dogs of deal.

Witam, proszę o podsumowanie wyników finansowych PKP Cargo za 2016 r. Pozdrawiam
The Dogs of deal.

Witam, proszę o podsumowanie wyników finansowych Kino Polska za 2016 r. Pozdrawiam
The Dogs of deal.

"pytanie dodatkowe - czy w tej spolce lub ktoryms z jego wlascicieli sa nadal zaangazowane pieniadze Marka F? moze czas na fire sell jego aktywow...
"Dyrektor od RI w rozmowie tel. zarzekał sie Falenta w bumechu to przeszłość ale diabeł wie, bo to w końcu duet Sutkowski-Falenta "nawodnił" bumech przeszacowanym ZWG. Dość wiarygodnie wygląda tłumaczenie ,że w miejsce Falenty w akcjonariacie zajął przejściowo GNB w wyk. prawa zastawu niespł. obligacji. Potem je sprzedał.
Ale z tym OZE w akcjonariacie powinniśmy cos zrobić, może SII? Akcj. Konopka (zdaje sie eks prezes) wziął juz sprawy w swoje ręce i pozwał drani do sądu. Chetnie bym się przyłączył jako interwenient uboczny cokolwiek tzn.Shhh
The Dogs of deal.

po zmianie prawa zniesienie dematerializacji wymaga już 90% na WZA
The Dogs of deal.

Proszę o podsumowanie wyników finansowych za IIIQ2016. Pozdrawiam
The Dogs of deal.

Dzięki Deo!
Mała poprawka, po zmianie przepisów zniesienie dematerializacji (czyt. wypad z giełdy) wymaga wiekszości 90% na WZA.
The Dogs of deal.

Proszę o podsumowanie wyników finansowych Spółki za I półrocze 2016, co prawda zbliża się 3Q16, ale najbliższe dni mogą być kluczowe w związku z trwającym wezwaniem. Pozdrawiam
The Dogs of deal.

Proszę o omówienie wyników finansowych Spółki PHN za IIQ2016
The Dogs of deal.

Proszę o omówienie wyników ZEPAK za IIQ2016
The Dogs of deal.

Proszę o omówienie wyników Sygnity za IIIQ2015/2016
The Dogs of deal.

Dziękujemy Ci Pawle salute
The Dogs of deal.

Proszę o omówienie wyników finansowych Netii za IIQ2016
The Dogs of deal.

Witam, proszę o podsumowanie wyników finansowych Rank Progress za IQ2016
The Dogs of deal.

Proszę o podsumowanie wyników finansowych KI za IIIQ2015/2016
The Dogs of deal.

econestorex napisał(a):

"Czy nowe informacje, o planowanym przejęciu przez TDJ mogą mieć bezpośredni wpływ na decyzje banków? Nie jestem bankierem, ale może ktoś mi rozjaśni jak mogą na tą sytuację patrzeć banki?"

Jak dobrze wiemy, ostatnia wladza skutecznie hamowala rozwoj gornictwa w Polsce. Skarby naszej ziemi wycenione sa na setki bilionow zlotych. Komus bardzo musialo zalezec na przejeciu zloz, wiec przez blisko osiem lat oslabiono przemysl gorniczy, zastopowano inwestycje i zwiekszono koszty, kghm obciazono akcyza by zaciagnal kredyty. Wszystko by osiagnac zamierzony cel. Zamach na POLSKI Wegiel i kghm cale szczescie sie nie udal. Nasze czarne zloto jest nierentowne, nie tylko dlatego ze jest zbyt duza akcyza, ale przede wszystkim przez wysokie koszty wydobycia. Aby zrealizowac plan obnizenia kosztow (280 na 220). niezbedna bedzie inwestycja w technologie, ktora dostarczaja Kopex i Famur. BEZ POTEZNYCH INWESTYCJI W LINIE TECHNOLOGICZNE TEN CEL NIE ZOSTANIE ZREALIZOWANY. Restrukturyzacja wspierana jest przez aktualna wladze, PIS wbrew propagandzie NIEPOLSKICH mediow, stoi murem za odzyskaniem stabilnosci w sektorze wydobycia i ochronie dobr narodowych. Dowodem sa wykresy akcji spolek gorniczych w latach rzadzenia PISu. Inwestycja budowy kopalni przez KOPEX, bylaby strzalem w 10! Wydobywaliby najtaniej w kraju wegiel doskonalej jakosci! Pytanie, czy KOPEX pokrzyzowalby plany BANKSTEROM w przejeciu rynku zloz w Polsce? Byc moze uda sie zrealizowac ten cel w polaczeniu z FAMUREM, rezygnujac z lichwiarskiego finansowania :)APEL
Pinie złóżmy się na psychiatrę!!
The Dogs of deal.

Famur gotówkę ma i nie wiem na co czeka.Możliwość kupienia za grosze kolejnych 10% a tym samym gwarantowanego miejsca w radzie nadzorczej (głos. grupami) =dostęp do wszelkich tajemnic, poczynań, technologii , patentów największego konkurenta CE Europie (20% to już pakiet blokujący).
Poza tym plotki o śmierci Kopka są przesadzone, nawet gdyby odpisać całą resztę good will to itak KW będzie 5X większy niż kapitalizacja, a 1. węgiel będzie wydobywany co najmniej do 2060 roku 2.Dywersyfikują się o segment usług dla energetyki.
The Dogs of deal.

ok dzieki, jakoś umkneło
The Dogs of deal.

W którym z ostatnich raportów była informacja o dobrych wynikach sprzedaży, bo czytałem wszystkie i nie mogę sobie przypomnieć takich optymistycznych zapowiedzi
The Dogs of deal.

Dzięki Józefie , zależało mi na omówieniu raportu przed końcem wezwania.
The Dogs of deal.

Proszę o omówienie wyników finansowych Magellana za IIIQ2015
The Dogs of deal.

Proszę o omówienie wyników Kino Polska za IIIQ2015
The Dogs of deal.

Proszę o analizę wyników finansowych za IIIQ2015 BBI Developmnet. Pozdrawiam
The Dogs of deal.

Proszę o podsumowanie wyników finansowych PHN za IIIQ2015. Pozdrawiam
The Dogs of deal.

Witam, proszę o omówienie wyników PKP Cargo za IIQ2015
The Dogs of deal.

Witam, proszę o omówienie wyników ENEA SA za IIQ2015
The Dogs of deal.

Witam, proszę o omówienie wyników Bogdanki za IIQ2015
The Dogs of deal.

Witam, proszę o omówienie wyników Protektora za IIQ2015
The Dogs of deal.

Ok rozumiem dzieki jeszcze raz.
The Dogs of deal.

Dzięki Anty, intryguje mnie jeszcze wysokie umorzenie środków trwałych na ok. 72 mln str. 25 spr.Iq15r nie przeszło to przez RW ani nie obniżyło KW ..tąpnięcie dostosowawcze pozycji bilansowej po uporczywie przewlekłej, wyniszczającej i już przez nikogo nieogarnietej fuzji ?
The Dogs of deal.

Proszę o omówienie wyników Spółki za IQ2015
The Dogs of deal.

z USA ...??
To Tel Aviv teraz tam?
The Dogs of deal.

Proszę o omówienie wyników finansowych Spółki PHN za 2014 rok
The Dogs of deal.

Dzięki Szczepan. Profesjonalna robotaPray
The Dogs of deal.

Witam, proszę o podsumowanie wyników finansowych za IVQ2014. Pozdrawiam
The Dogs of deal.

Witam, proszę o podsumowanie wyników finansowych za IVQ2014. Pozdrawiam
The Dogs of deal.

Informacje
Stopień: Elokwentny
Dołączył: 9 lipca 2009
Ostatnia wizyta: 21 lutego 2021 23:22:40
Liczba wpisów: 217
[0,06% wszystkich postów / 0,05 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 1,612 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +168,43% +33 685,15 zł 53 685,15 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d