pixelg
Wybory Parlamentarne 2011 - Ankiety i konkursy - Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Pytanie w Ankiecie : Na kogo będziesz głosować w Wyborach? (Ankieta zamknięta)
Wybór Głosy Statystyki
Platforma Obywatelska 38
27%
Prawo i Sprawiedliwość 13
9%
Sojusz Lewicy Demokratycznej 4
2%
Polskie Stronnictwo Ludowe 4
2%
Polska Jest Najważniejsza 1
0%
Kongres Nowej Prawicy 50
36%
Inna partia 4
2%
Oddam nieważny głos 5
3%
Nie idę na wybory 19
13%

27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

Wybory Parlamentarne 2011

federer
0
Wpisów: 263
Wysłane: 4 października 2011 00:05:39
PO 58%, PIS 55%, Palikot 53%, PSL 41%, SLD 38%

...jestem za a nawet przeciw. Dziwne te wyniki. Chyba czas spać...
nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło
jeśli lubisz miód, nie powinieneś bać się pszczół

The Winner
0
Wpisów: 167
Wysłane: 4 października 2011 09:25:26
PIS 61%, PO 44%, Palikot 36%, PSL 35%, SLD 22%

Najbardziej się zdziwiłem, że aż w 36% Palikot odpowiadał tak samo. Pewnie ściemniał ;)
Edytowany: 4 października 2011 09:25

sss56
0
Wpisów: 522
Wysłane: 4 października 2011 09:28:09
a ciekawe jak w PO odpowiedzieli na pytanie 11blackeye

Cytat:
Finansowanie partii politycznych z budżetu państwa powinno być zniesione.
"człowiek jest niewolnikiem swego posiadania..."
"Wszystko jest trudne nim stanie się proste "

Scarry
184
Wpisów: 4 920
Wysłane: 4 października 2011 09:33:02
przecież już 2 razy próbowali przepchnąć lub ograniczyć finansowanie partii w Sejmie, wszyscy pozostali byli przeciw (PO pomógł w głosowaniu tylko PJN)
* "Diversification is protection against ignorance, it makes little sense for those who know what they’re doing." W. Buffet.
* "The market can remain irrational longer than you can remain solvent"
* "scared money don’t make money"
aktualny portfel szacunkowo: 75% CRJ, 20% PDG, 5% THD

Amol
0
Wpisów: 252
Wysłane: 4 października 2011 09:47:16
Scarry napisał(a):
sss56 napisał(a):
a ciekawe jak w PO odpowiedzieli na pytanie 11blackeye

Cytat:
Finansowanie partii politycznych z budżetu państwa powinno być zniesione.

przecież już 2 razy próbowali przepchnąć lub ograniczyć finansowanie partii w Sejmie, wszyscy pozostali byli przeciw (PO pomógł w głosowaniu tylko PJN)

Bo widzisz @Scarry, ssss chciał wbić szpileczkę PO, a tymczasem to akurat socjalistyczny pis razem z komunistami głosował przeciw ograniczeniu finansowania partii politycznych... Zresztą nie raz pisowcy głosowali razem z komunistami,stanowili niezłą paczkę...toothy10
ssss-myśl zanim wbijasz szpileczkę,myśl chociaż od czasu do czasu, na więcej nie robię sobie nadziei...Angel

P.S.A czy zwrócił ktoś uwagę na zdanie Lisa, że za rządów moherów drastycznie wzrosło zadłużenie Państwa,bo aż o 11% każdego roku, co stanowiło NAJWIĘKSZY procentowy roczny wzrost zadłużenia od rozpadu komuny...?!
Edytowany: 4 października 2011 09:51

sss56
0
Wysłane: 4 października 2011 09:52:59
Scarry napisał(a):

fakt masz racje,
namola nie komentuje bo dzieciaki o tej porze powinny być w szkole.

mrk
20
Wpisów: 1 956
Wysłane: 4 października 2011 11:27:35
Amol napisał(a):

P.S.A czy zwrócił ktoś uwagę na zdanie Lisa, że za rządów moherów drastycznie wzrosło zadłużenie Państwa,bo aż o 11% każdego roku, co stanowiło NAJWIĘKSZY procentowy roczny wzrost zadłużenia od rozpadu komuny...?!

Ja zwróciłem, problem w tym że nijak nie wychodzi 11%. Rozumiem że chodzi o lata 2006 i 2007, dług do pkb wówczas spadł a nominalnie owszem wzrósł, ale nie o 11%...
Ogólnie to obejrzałem ten wczorajszy odcinek Tomasz Lis na żywo i polecam to na prawdę kawał dobrej rozrywki niestety głównie w wykonaniu redaktora Lisa.

bankrucik
54
Wpisów: 4 315
Wysłane: 4 października 2011 11:52:21
redaktor lIS zachowywał sie jak czołowy propagandzista dawnego radiokomitetu ( młodsi moga nie wiedzieć co to było za komuny)

nieprzygotowany ( pomyslec ze kaczynski lepiej się znał na zusie, cyrk) , "bezstronny" cała jego strategia opierała się na wyprowadzeniu kaczynskiego z rownowagi... a to mu sie nie udało.... nawet po twarzach było widać ..kaczynski usmiechniety a lis gadał przez zacisniete zeby

no coz walczył o swój etat po wyborach, nawet w tvn juz go nie chcą wiec grozi mu bezrobocie tak jak zonce hani..

najbardziej smieszyły mnie arguemnty jakoby rozwiazanie WSI kosztowało AZZZ 497 tys zł... czyli tyle ile publiczna telewizja płaci LISowi za niecały rok takich bezstronnych programów...

to która kwota jest zawyzona ( niestety kaczce brakło pomysłu na powiazanie tych dwóch rzeczy

jeszcze jedna taka debata i zaczne myslec czy nie glosowac za pisuarami.... ( nieprawdopdobne) na zasadzie ze chyba nie sa tacy zli skoro reszta tej lewicowej bandy tak na nich nadaje...
Pogromca bajkopisarzy giełdowych:-)))

Brak kary w przeszłości rozzuchwala na przyszłość..

teraz również na twitter.com

sss56
0
Wysłane: 4 października 2011 12:26:32
Wczoraj miałem robotę przed kompem do 2 w nocy, w moim biurze leciało radio ustawione na zetke (nie chciało mi się przełączać więc była Z). Od 22 do tej 2 w nocy co wiadomości (a nawet bez wiadomości:)to najazd na PIS, jak ktoś coś zrobił to po 10 razy powtarzali że z PISu, normalnie jakby to oni rządzili przez ostatnie 4 lata. Za to o PO to z taktem wyczuciem i same dobre rzeczy. Propaganda jak za komuny.

koordian
1
Wpisów: 34
Wysłane: 4 października 2011 12:29:34
Cytat:
jeszcze jedna taka debata i zaczne myslec czy nie glosowac za pisuarami.... ( nieprawdopdobne) na zasadzie ze chyba nie sa tacy zli skoro reszta tej lewicowej bandy tak na nich nadaje...

Tu jest jeszcze lepsze Adaś Michnik-Szechter...

Głosujcie - szkoda Polski
Adam Michnik

2011-10-01

Boję się, że są u nas młodzi ludzie, którzy nie pójdą głosować. Mój znajomy wyznał niedawno, że "kilka miesięcy temu rozmawiał z 18-latkiem mówiącym, iż zamierza wyjechać z Polski, bo nie ma pracy, no i w ogóle... On nie może już wytrzymać tego, co robi Kaczyński, który sieje nienawiść; sytuacja w Polsce jest nie do zniesienia, gdyż Kaczyński zieje jadem".

wyborcza.pl/1,86116,10388706,G...

Naczelnego GW o głupotę posądzać nie można, mendunia i szkodnik to owszem ale inteligentna, więc pozostaje tylko twiedzenie, ze ma swoich czytelników za kompletnych idiotów, ktorzy nie zauważaja, ze Kaczor od 4 lat jest w opozycji.

Scarry
184
Wysłane: 4 października 2011 12:36:03
@koordian

a ja tam nie widzę w tym tekście nic uwłaczającego inteligencji kogokolwiek. Tak konfliktogennego, złośliwego i małostkowego polityka jak Jarosław Kaczyński chyba przez 20 lat nie mieliśmy. Bycie w opozycji nic nie zmieniło stylu prowadzenia polityki przez tego człowieka.

(ach i ten "wyssany z mlekiem" obrzydliwy antysemityzm Polaków, koniecznie trzeba podkreślić poprzednie nazwisko Michnika, żeby wszystkim krzyczeć - to ŻYD, patrzcie to ŻYD). Od razu widać przygarnięty przez PiS LPRowski beton.
* "Diversification is protection against ignorance, it makes little sense for those who know what they’re doing." W. Buffet.
Edytowany: 4 października 2011 12:43

koordian
1
Wpisów: 34
Wysłane: 4 października 2011 13:04:44
Cytat:
a ja tam nie widzę w tym tekście nic uwłaczającego inteligencji kogokolwiek. Tak konfliktogennego, złośliwego i małostkowego polityka jak Jarosław Kaczyński chyba przez 20 lat nie mieliśmy. Bycie w opozycji nic nie zmieniło stylu prowadzenia polityki przez tego człowieka.

wierzysz w 18 latka, który opowiadal znajomemu Michnika, że przez jatrzacego Kaczora w opozycji nie ma pracy? nie bede komentowal, tylo zadam pytanie jesli Adas napisze, ze przez jatrzaca kaczke nie zostalismy mistrzami euro 2012 tez uwierzysz?

Ps nazwanie zyda zydem to antysemityzm? Jak ktos powie,ze jestes Polakiem to sie obrazasz?

The Winner
0
Wpisów: 167
Wysłane: 4 października 2011 13:12:58
Scarry napisał(a):
@koordian

No może poza Donaldem Tuskiem ;)

Scarry napisał(a):
@koordian
(ach i ten "wyssany z mlekiem" obrzydliwy antysemityzm Polaków, koniecznie trzeba podkreślić poprzednie nazwisko Michnika, żeby wszystkim krzyczeć - to ŻYD, patrzcie to ŻYD). Od razu widać przygarnięty przez PiS LPRowski beton.

Tu też się mylisz: Giertych jest koalicjantem i stronnikiem PO od 4 lat. Pobudka!
Edytowany: 4 października 2011 13:14

pop
0
Wpisów: 3 427
Wysłane: 4 października 2011 13:53:13
No dobra,widzę, że na wątku jest coraz niemilej i antysemicko, to pora na wierszyk na rozluźnienie nastrojów...3some

Kto ty jesteś?
Jam Kaczorek
Skąd przybywasz?
Prosto z Tworek
Jaki znak twój?
Jad spieniony
Czego nie masz?
Konta, żony....
O czym marzysz?
O korycie
No, a Polska?
Chyba kpicie
A co z Lechem?
będzie świętym.
Pomnik?
Stawiam fundamenty
Coś o Tusku?
Nienawidzę!
A co z PO?
Nią się brzydzę
Zmowy, spiski?
Widzę wszędzie
Rydzyk?
On papieżem będzie
Naród cały?
Wprost mnie kocha.
Dziękuję.
Noooo ... czas na procha"
Edytowany: 4 października 2011 14:07

orzech
55
Wpisów: 711
Wysłane: 4 października 2011 14:09:34
nie no super wierszydło.. a wracając do wczorajszego lisowego kurnika to jak dla mnie lis jako dziennikarzyna się kompletnie ośmieszył. Nic tutaj do tego mają moje poglądy, czy polityczne sympatie, ale zapraszając Jarka Kaczorka do studia powinien jednak zachować w tej dyskusji odrobinę merytoryki. A pan narcyzowy dziennikarzyna zaserwował stertę odświeżanych, zgniłych kartofli przez chwilę nie próbując nawet dać widowni, jak mniemam licznej, usłyszeć odpowiedzi na pytania które w takowej dyskusji powinny się jednak pojawić. To była dyskusja gdzie kontra goniła ripostę, gdzie drwina okraszana była uśmiechem i ironią i niestety ten klimat od samego jej początku budował Pan Największa Oglądalność LIS...ŻENADApuke_l

Scarry
184
Wysłane: 4 października 2011 14:15:27
@The Winner

otóż nie mylę, tych największych fanatyków przygarnął właśnie PiS, reszta nie chciała do nich. PiS proponował przejścia dużo wiekszej grupie ludzi zarówno z LPR jak i z Samoobrony.

Nie mówiąc o tym że jak koalicjantem może być ktoś kto się publicznie wycofał z polityki i zrzekł wszystkich funkcji? Nomenklatura kuleje.
Edytowany: 4 października 2011 14:20

sss56
0
Wysłane: 4 października 2011 14:17:11
ja też apeluje , poproszę mniej na tym wątku ksenofobii rasizmu szowinizmu antyglobalizmu ...( możecie se jeszcze dopisać jakieś modne słowo).

zapomniałem dodać: starszym ludziom uczęszczającym do kościoła tzw "mocherom: możecie ubliżać.
Edytowany: 4 października 2011 14:27

Amol
0
Wpisów: 252
Wysłane: 4 października 2011 14:51:39
sss56 napisał(a):

namola nie komentuje bo dzieciaki o tej porze powinny być w szkole.

Łohoho...Anxious Ale mi złośliwie dowalił,chyba poskarżę się nauczycielowi...Angel
A ty sss107 jak tam? Nie za często dostajesz przepustkę z Domu Opieki Społecznej...?wave

A co do twojego zdania:
sss56 napisał(a):
PIS jest bardziej liberalny gospodarczo

to chyba najbardziej absurdalny tekst na tym wątku, w tym masz I miejsce...puke

A tu poniżej jest najlepszy przykład liberalizmu pisu,a raczej skrajnego socjalizmu:
Cytat:
PKN Orlen, Grupa Lotos, PZU, KGHM Polska Miedź to firmy, które - według prezesa PiS - powinny pozostać pod kontrolą państwa. Jarosław Kaczyński powiedział, że firmy te są "klejnotami w polskiej koronie" i w żadnym przypadku nie należy ich prywatyzować.
Wymieniając PZU, PKN Orlen, KGHM i Lotos, szef PiS zaznaczył, że "w polskich warunkach są i mogą być one wyłącznie firmami państwowymi, albo z bardzo dużym udziałem kapitału państwowego

Kaczyński bardziej socjalistyczny od postkomunistów
Więc MYŚL czasem sss107, bo ciągle się ośmieszasz...

P.S.Ciekawe co na ten tekst fani Korwina mówiący cieplutko o komunistycznym Kaczorze,też zgadzają się na własność państwową...?Think

Kod:
mod: post przekroczył granice dobrego smaku i dopuszczalne ramy na tym forum - zostanie wkrótce skasowany.
ponieważ atmosfera na wątku się zaognia (przypomnę wszyscy mamy ten sam paszport, płacimy podatki do tej samej kasy), proszę o schłodzenie emocji i przede wszystkim nie robienie uwag osobistych w żadnej formie.
Edytowany: 4 października 2011 15:33

sss56
0
Wysłane: 4 października 2011 15:00:31
oczywiście dalej uważam że PIS jest bardziej liberalny gospodarczo niż PO. Tobie wydaje się inaczej bo za książki do szkoły płacą ci rodzice. Zaczniesz zarabiać, POczujesz po kieszeni liberalizm gospodarczy twojej partii to zmienisz zdanie.

noise
0
Wpisów: 280
Wysłane: 4 października 2011 15:21:04
pop napisał(a):
...

Pop (Amol zresztą też) przydałoby się trochę dystansu do polityki... taki wierszyk na szybko można ułozyć o każdym co bardziej wyrazistym polityku z każdej strony sceny politycznej. Tyle tylko że moim zdaniem nawet kibolskie "Donald Ma Tole" miało więcej polotu...Nie jestem zwolennikiem pisu, po prostu tej wojny polsko-polskiej mam już po dziurki w nosie angry3 angry3 angry3

Użytkownicy przeglądający ten wątek Gość
27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39