pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

bankrucik

bankrucik

Ostatnie 10 wpisów
bankrucik napisał(a):
powoli do niemieckich oszustów wiadomosci.onet.pl/kraj/volksw...
dociera, że elektryki zaorają im przemysł, choć uważam, że szacunki są co najmniej 2x zaniżone

forsal.pl/artykuly/1448298,han...

pamiętacie jak zawsze pisali, że 1 miejsce w fabryce aut daje 5-6 miejsc u poddostawcow? no to teraz liczcie jakie będzie tsunami, a do elektryków równolegle dojdą autonomiczne pojazdy i docelowo koniec z tysiącami wypadków z winy kierowców...
to będzie rzęź...
a tu jeszcze trump grozi cłami na europejską motoryzację

#apple, #nokia, #elektryki, #Volkswagen w starciu z #tesla ( autonomiczne elektryki )jest jak nokia w starciu z apple od dawna stosuję to porównanie..
🤣
pb.pl/diess-volkswagenowi-groz... czyżby czytali w niemczech?, czy dopiero ich oświeciło?hello1 hello1 hello1
Pogromca bajkopisarzy giełdowych:-)))

Brak kary w przeszłości rozzuchwala na przyszłość..

teraz również na twitter.com

J_T_Inwestycje napisał(a):
Hej bankrucik

Elektrim masz jeszcze z czasów notowań?

Jak myślisz czy powrót do notowań oznacza pompę i wielka emisję dla fundow i budowę drugiej nogi imperium Solorza obok Cyfrowego
Czy szykuje nam się scenariusz Midasa?

Co cię jeszcze trzyma z oponami cormayjem, ja już lata temu się z nich wyleczyłem

Elektrim kupione na ostatniej sesji notowań
cormay był kupiony spekulacyjnie

powoli do niemieckich oszustów wiadomosci.onet.pl/kraj/volksw...
dociera, że elektryki zaorają im przemysł, choć uważam, że szacunki są co najmniej 2x zaniżone

forsal.pl/artykuly/1448298,han...

pamiętacie jak zawsze pisali, że 1 miejsce w fabryce aut daje 5-6 miejsc u poddostawcow? no to teraz liczcie jakie będzie tsunami, a do elektryków równolegle dojdą autonomiczne pojazdy i docelowo koniec z tysiącami wypadków z winy kierowców...
to będzie rzęź...
a tu jeszcze trump grozi cłami na europejską motoryzację

wojna USA z Iranem już symbolicznie zamknie pokojowe dobre okienko geopolityczne dla Polski, które trwało przez ponad 30 lat ostatnich lat....

Masa napisał(a):
Czy mógłbyś jeśli oczywiście to nie jest tajemnicą napisać z jakim wynikiem procentowym zakończyłeś poprzedni rok ? Widzę że pozycje zamykane w większości przypadków masz na plusie dlatego bardzo mnie ciekawi wynik całoroczny ?
Pozdrawiam.

@Masa- jak pisałem kiedyś ja "mam problem" z wyliczeniem rzeczywistej stopy zwrotu takiej która by prawidłowo pokazywała obraz osobom trzecim. dlaczego? ponieważ ja nie mam stałego kapitału na GPW, u mnie istotne zmiany są czasami w jednym miesiącu typu 20-30% własnych środków
co więcej od dawna mam linie kredytowe w rachunkach do 200% kapitału i w róznym stopniu w różnym czasie je wykorzystuję. a każdy kto korzystał z lewaru wie jak lewar 2x zmienia obraz dobrych i złych inwestycji w stosunku do kapitału własnego.
nie podaję stóp zwrotu bo bez wiedzy o zmianach kapitału własnego i stopnia wykorzystania lewaru byłyby kompletnie niewiarygodne

@Masa może być jeszcze jeden powód, wielu ludzi jednak przerzuca środki ze zwykłych rachunków na #IKE, #IKZE opakowując całe rodziny z babciami czy dziadkami łącznie, a dzisiaj pierwsza sesja Think

stan portfela na 31 grudnia 2019r.
w listopadzie i grudniu wykorzystałem cały dostępny lewar czyli 200% ( muszę sprawdzić w wolnej chwili jak dawno tak byłoThink Think )

Spółki z których każda ma ponad 10% udział w portfelu ( kolejność przypadkowa)

DATAWALK- cały czas liczę, że to będzie gwiazda portfela
MABION - wykorzystałem zawirowania do powiększenia pakietu akcji bez zwiększania nowych środków
JSW

spółki których udział jest niższy niż 10%
PLAYWAY - nie mogłem się skusić
TSGAMES- i znowu w portfelu
POLWAX - powiększone 1/4
XTPL- sprzedane 3/4 pakietu (jednak zbyt późno)
PAMAPOL
CELONPHARMA
Orzełopony
CARBON STUDIO- nowe zakupy
EXAMOBILE- długo zbierane
CORMAY
ELEKTRIM

jeszcze 3 spółki skupuję ale na razie je utajnię, podam później pełne nazwy ..."LPO"

SPRZEDANE: MOBRUK (+12%), ENTER (+51%), XTPL (+46%), NOWAGALA (+ok.50%), KGHM (+6%
CORMAY (+4%), EkOEXPORT (-22%) - typowe spekulacje, druga wyjątkowo nieudana

jutro zostanie rozliczone przymusowe wezwanie ARAMUSA, akcje po wezwaniu zbierałem i średnio wyjdzie ok. +40% , a wcześniej na pakiecie na wezwaniu prawie+100% więc nieźle

kolejna spółka którą miałem całkiem niedawno w portfelu wychodzi z giełdy ERGIS,
za późno wziąłem na ruszt analizy ASSECO,

czy "KOMUŚ" może zależeć, żeby przy starcie #PPK odpaliła giełda? w końcu nic lepiej nie nagoni ludzi do #PPK niż wysokie zyski, podobnie żeby zostać w OFE/IKE zamiast iść do ZU, wbrew pozorom ławka zainteresowanych jest dość długa ...
a przy takiej płynności na WIG20 a tym bardziej na MISKACH to niewiele kapitału zdeterminowanego trzeba, żeby rozbujać

3 miejsce czyli na pudle Dancing
www.stockwatch.pl/forum/wpisy-...

gratulacje dla zwycięzcy hello1 hello1 gruboDancing
gratulacje dla pozostałych uczestników i podziękowania dla prowadzącego za włożony trud
a w 2020 życzę aby WSZYSCY uczestnicy edycji 2020 pobili zyskami zwycięzcę tegorocznegowave wave

Informacje
Stopień: Kaznodzieja
Ostatnia wizyta: 25 stycznia 2020 20:49:17
Liczba wpisów: 3 888
[1,15% wszystkich postów / 1,20 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,489 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d