11BIT - Spółki od A do Z - GPW - Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

1 2 3 4 5 6 7 8

11BIT [11B]

AKTUALNY KURS: 389,50 zł (-0,13%) 14-06-2019 17:00
Taurus80
Taurus80 PREMIUM
Wpisów: 2 936
Wysłane: 2 sierpnia 2010 12:36:33
Frog napisał(a):
Taurus80 napisał(a):
...to mozna poniesc straty przynajmniej bedzie uczciwie :)

"No matter if you win or lose, it matters HOW you play" thumbright

Dokladnie licza sie uczciwe zasady gry :) A jestem pewien ze takie tutaj beda obowiazywaly wave

WatchDog
WatchDog PREMIUM
Grupa: Bus Driver
Wpisów: 8 601
Wysłane: 2 sierpnia 2010 12:38:27
book notworthy

Vox
Vox PREMIUM
Wpisów: 5 482
Wysłane: 3 sierpnia 2010 18:18:29
WD w zarządzie jest na pewno wielkim plusem. Angel

jako że lubię szukać dziury w całym, mam dwa pytania:

- czy 7 osobowy zarząd nie jest zbyt liczny jak na start-up

- nazwa firmy jest trudna do wymówienia. 11BITSTUDIOS. Ciekawy jestem
czemu aż tak skomplikowaną nazwę wybraliście.

Frog
Frog PREMIUM
Wpisów: 5 599
Wysłane: 3 sierpnia 2010 18:36:13
Vox napisał(a):

WD jest przewodniczącym RN, nie jest członkiem zarządu.

Vox napisał(a):

To jest dobre pytanie.
Follow me on Twitter
Zanim zaczniesz narzekać, że znikają Twoje posty, przeczytaj Regulamin Forum

11bit
Grupa: Emitent
Wpisów: 31
Wysłane: 3 sierpnia 2010 19:32:54
Frog napisał(a):
Vox napisał(a):

WD jest przewodniczącym RN, nie jest członkiem zarządu.

Vox napisał(a):

To jest dobre pytanie.

W Zarządzie są 4 osoby. Każda odpowiedzialna za inną działkę związaną z robieniem gier. W ten sposób każdy kluczowy aspekt naszej działalności jest obsadzony i nie ma niebezpieczeństwa, że pojawią się problemy, których nie ma kto rozwiązać. Tak jest optymalnie.

Dodatkowo w skład Rady Nadzorczej wchodzą 3 osoby.

Taurus80
Taurus80 PREMIUM
Wysłane: 4 sierpnia 2010 09:01:27
Jak wysoka strate przewidujecie na ten rok ??
Jakie wstepne szacuki wynikow macie na przyszly rok ? Wiem ze ciezko obecnie szacowac wyniki przyszlego roku, bo nie wiadomo jak bedzie sie sprzedawala gra ktora ma wejsc na rynek w przyszlym roku :) ale kazdy biznesmen powinien szacowac mozliwe wyniki przy najgorszym ukladzie kart :) jak sie cos nie powiedzie trzeba wiedziec ile bedzie trzeba do interesu dolozyc Eh?
Jak wysokie beda koszty calej produkcji gry nad ktora pracujecie ??
Oczywiscie fajnie byloby wiedziec jakie sa koszty zarzadu :)
ITD ogolnie mysle ze pytanie glownie do WD a zwiazane jest z prognozowanymi zyskami/stratami/kosztami na 2010-2011 rok
Edytowany: 4 sierpnia 2010 09:02

krishic
Wpisów: 511
Wysłane: 4 sierpnia 2010 10:43:16
Podlaczam sie do pytan tzn widze, ze spolka powstala w marcu.
W emisji zalozycielskiej zostalo wyemitowane 1 mln szt po 10 gr czyli w kasie spolki znalazlo sie 100 tys pln. Moje pytanie brzmi czy seria B (ok 0,5 mln szt) tez byla oplacona gotowka ? jesli tak to w jakiej cenie ?
Jak widac jest to totalny Start-up gdzie na pierwszy rzut oka kapital tej wielkosci moze wystarczy do debiutu. Niewielkie srodki jakie beda w kasie zostana wydane glownie na pensje pracownikow - taka branza.
Spolka na tym etapie rozwoju daje szanse na duze zyski w przypadku sukcesu pierwszych gier i jednoczesnie utrate wiekszosci kapitalu w przypadku odmiennego scenariusza.
Prosimy wiec o prognoze wynikow na 2010r i 2011r.
Edytowany: 4 sierpnia 2010 10:54

Frog
Frog PREMIUM
Wysłane: 4 sierpnia 2010 11:02:47
krishic napisał(a):
W emisji zalozycielskiej zostalo wyemitowane 1 mln szt po 10 gr czyli w kasie spolki znalazlo sie 100 tys pln. Moje pytanie brzmi czy seria B (ok 0,5 mln szt) tez byla oplacona gotowka ? jesli tak to w jakiej cenie ?
Jak widac jest to totalny Start-up gdzie na pierwszy rzut oka kapital tej wielkosci moze wystarczy do debiutu. Niewielkie srodki jakie beda w kasie zostana wydane glownie na pensje pracownikow - taka branza.
Spolka na tym etapie rozwoju daje szanse na duze zyski w przypadku sukcesu pierwszych gier i jednoczesnie utrate wiekszosci kapitalu w przypadku odmiennego scenariusza.

Można zapytać skąd uzyskałeś dane o wyemitowanych już akcjach?
Follow me on Twitter

pawelkom
Wpisów: 18
Wysłane: 4 sierpnia 2010 11:11:00
Frog napisał(a):
krishic napisał(a):

Ze statutu..?

link

Frog
Frog PREMIUM
Wysłane: 4 sierpnia 2010 11:13:09
pawelkom napisał(a):
Frog napisał(a):
krishic napisał(a):

Ze statutu..?

link

Dzięki!
Follow me on Twitter

WatchDog
WatchDog PREMIUM
Wysłane: 4 sierpnia 2010 12:23:21
Kapitał założycielski był taki, jaki musiał być minimalny przy zakładaniu nowej SA.
Kolejna emisja była większa, proporcjonalna i w całości za gotówkę. Żadnych aportów.
Pieniądze są wydawane na bieżącą działalność, czyli ludzie siedzą i piszą, rysują, kodują. Pierwsza gra powstaje i będzie skończona w założonym terminie.
Co więcej można powiedzieć i kiedy, skonsultujemy się z AD.

Frog
Frog PREMIUM
Wysłane: 4 sierpnia 2010 12:26:00
Co do tego że biznes jest wart uwagi nie mam na tą chwilę wątpliwości.

O tym czy warto wejść zdecyduję po otrzymaniu informacji o obecnie posiadanym kapitale, ilości obecnie instniejących akcji, oraz cenie i ilości akcji NE.

Tymczasem z chęcią przeczytam czy przedstawiciel 11 Bit Studios odpowie na pytania Taurusa80 i krishic'a (choć mam wątpliwości czy może/jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie na tym etapie)

edit. O, widzę że szef wysłał posta przed moim salute
Follow me on Twitter
Edytowany: 4 sierpnia 2010 12:27

Taurus80
Taurus80 PREMIUM
Wysłane: 4 sierpnia 2010 12:31:24
WatchDog napisał(a):
Kapitał założycielski był taki, jaki musiał być minimalny przy zakładaniu nowej SA.
Kolejna emisja była większa, proporcjonalna i w całości za gotówkę. Żadnych aportów.
Pieniądze są wydawane na bieżącą działalność, czyli ludzie siedzą i piszą, rysują, kodują. Pierwsza gra powstaje i będzie skończona w założonym terminie.
Co więcej można powiedzieć i kiedy, skonsultujemy się z AD.

Mam nadzieje ze bede znal obecne koszty prowadzenia dzialalnosci zanim bede zmuszony podjac decyzje o wejsciu :) dla mnie jest to obecnie najwazniejszy czynnik przy podjeciu tak ryzykownej inwestycji :)
No nic zobaczymy czego ciekawego dowiem sie od Capital One Advisers wave

Frog
Frog PREMIUM
Wysłane: 4 sierpnia 2010 12:34:01
Taurus80 napisał(a):

Mam nadzieje ze bede znal obecne koszty prowadzenia dzialalnosci zanim bede zmuszony podjac decyzje o wejsciu :)

Jestem pewien, że spora część wydatków nie jest kwalifikowana w koszty, ale kapitalizowana na WNiP.
W związku z tym wolałbym znać nie koszty, ale ilość konsumowanej gotówki oraz jej zapasy.
Follow me on Twitter

WatchDog
WatchDog PREMIUM
Wysłane: 4 sierpnia 2010 12:54:32
Proponuję zapisać się na Memorandum, jak będzie dostępne. Nie rodzi to żadnego obowiązku ani przymusu, nikt nie będzie naciskał ani dopytywał się "czy i kiedy wreszcie się Pan zdecyduje".

11bit
Wysłane: 4 sierpnia 2010 12:58:15
Taurus80 napisał(a):
Jak wysoka strate przewidujecie na ten rok ??
Jakie wstepne szacuki wynikow macie na przyszly rok ? Wiem ze ciezko obecnie szacowac wyniki przyszlego roku, bo nie wiadomo jak bedzie sie sprzedawala gra ktora ma wejsc na rynek w przyszlym roku :) ale kazdy biznesmen powinien szacowac mozliwe wyniki przy najgorszym ukladzie kart :) jak sie cos nie powiedzie trzeba wiedziec ile bedzie trzeba do interesu dolozyc Eh?
Jak wysokie beda koszty calej produkcji gry nad ktora pracujecie ??
Oczywiscie fajnie byloby wiedziec jakie sa koszty zarzadu :)
ITD ogolnie mysle ze pytanie glownie do WD a zwiazane jest z prognozowanymi zyskami/stratami/kosztami na 2010-2011 rok

Prognozy finansowe na najbliższe lata przygotowaliśmy już na początku tego roku. Oparte zostały na raportach firm monitorujących segmenty rynku, które nas interesują. Liczby nie są więc wyssane z placa, ale podparte wynikami już zrealizowanymi i prognozami profesjonalistów. Prognozy zostaną podane do wiadomości w najbliższym czasie.

Kosztów produkcji całej gry nie mogę podać. Dane poufne spółki.

Koszty Zarządu praktycznie zerowe. Założenie jest takie - najpierw mają być wyniki, a potem koszty Zarządu :)

Frog
Frog PREMIUM
Wysłane: 4 sierpnia 2010 13:01:43
WatchDog napisał(a):
Proponuję zapisać się na Memorandum, jak będzie dostępne. Nie rodzi to żadnego obowiązku ani przymusu, nikt nie będzie naciskał ani dopytywał się "czy i kiedy wreszcie się Pan zdecyduje".

To akurat już uczyniłem.
Nie spodziewam się szczegółowych i wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania o szczegółach finansów Spółki tu, na forum.

Ale:
11bit napisał(a):
Witam Panowie,

Jestem z 11 bit studios s.a. Jesli tylko bede mogl, chetnie odpowiem na pytania zwiazane z nami. Strzelajcie! :)

No to strzelamy :)
Follow me on Twitter
Edytowany: 4 sierpnia 2010 13:02

11bit
Wysłane: 4 sierpnia 2010 13:10:10
Frog napisał(a):
krishic napisał(a):

Doceniam talent detektywistyczny i analityczny, ale jeszcze trzeba uzupełnić wnioski o wpływ Kodeksu Spółek Handlowych i KRS.

Spółka powstała w grudniu, ale zgodnie z KSH mieliśmy 6 miesięcy na rejestrację. Marzec jest miesiącem rejestracji.

Po podniesieniu kapitału, zgodnie z KSH, spółka ma 6 miesięcy na jego zarejestrowanie, więc podwyższenie kapitału także może być widoczne z dużym opóźnieniem. Seria B była w całości opłacona gotówką. Ceny akcji podać nie mogę, natomiast wysokość kapitałów jakimi dysponuje spółka będzie widoczna w prognozach, które opublikujemy wkrótce.
Edytowany: 4 sierpnia 2010 13:14

11bit
Wysłane: 4 sierpnia 2010 13:15:58
Frog napisał(a):
WatchDog napisał(a):

To akurat już uczyniłem.
Nie spodziewam się szczegółowych i wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania o szczegółach finansów Spółki tu, na forum.

Ale:
11bit napisał(a):
Witam Panowie,

Jestem z 11 bit studios s.a. Jesli tylko bede mogl, chetnie odpowiem na pytania zwiazane z nami. Strzelajcie! :)

No to strzelamy :)

A my staramy się odpowiadać :) Niestety są pytania, na które nie mogę odpowiedzieć, ze względu na dobro spółki lub proces przygotowań do debiutu na NewConnect.

Frog
Frog PREMIUM
Wysłane: 5 sierpnia 2010 08:24:32
Czy można się jeszcze dowiedzieć czym się kierowaliście wybierając akurat Capital One Advisers?
Follow me on Twitter

Użytkownicy przeglądający ten wątek Gość
1 2 3 4 5 6 7 8