Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Vox

Vox

Ostatnie 10 wpisów
Plotki to jedyne dane jakie mamy... póki co

Cytat:
Teraz nasuwa się pytanie: po co Altus kupił kolejną, po EGB Investment, spółkę windykacyjną? Czy chciał powtórzyć transakcję z GetBackiem? Tego nie wiemy. Wiemy natomiast, że akcje tej firmy i sposób, w jaki zostały wycenione na dzień bilansowy, pomogło funduszom pobrać opłatę zmienną, tzw. success fee.

Pewnie chcieli naemitować jeszcze obligacji za kolejne mld,i upchnąc więcej śmieci po zawyżonych cenach w getback. wielce prawdopodobne

jest teoria że IDEE wezmie Abris... tak ten Abris od Getbacku...
ciekawy jestem czy sie sprawdzi

jesli tak to jest rozgrywana intryga na poziomie miedzynarodowym

P.S
zwróciliscie uwagę że w najnowszej publikacji PB, mamy do czynienia z 2ma innymi mitycznym inwestorami niż w styczniu? Wtedy był Anacap i 3ech innych... Teraz 2och zupelnie nowych. Znaczy tamtych 4ech jak zobaczyło księgi uciekło Whistle

poki co szyja trzyma, zaś sama formacja RGR jest jedną z najmniej wiarygodnych.
pancerne wsparcie na 2800 będzie trudno złamać.

ale jak już puści to będzie wodospad.

do tego potrzeba nam taryf ze strony Chin. Tymczasem chinczycy jak zwykle siedzą cicho jak mysz pod miotłą i liczą że im Trump daruje puke_l

lista z IPO, moze byc nieaktualna

to nie jest tak że brak powodów... powody zwykle są,
tylko jeszcze nie są publicznie znane.

pamietam jak dziś, gdy dzień w dzień kurs getback leciał bez powodu...przy świetnych wynikach... i powód w końcu się znalazł.

Cytat:
Uwzglednili akcjonariuszy. Jednak nie wiem skad maja dane.

lista akcjonariuszy jest do wglądu w sądzie we wroclawiu... wiem bo przeglądałem.
Niestety z jakiś przyczyn nie ma listy obligatariuszy... ciekawe dlaczego???

Cytat:
Zastanawia mnie jescze jedna rzecz jak wycenic GTN, jak IDA pojdzie do piachu. Ma tam jakies w sumie aktywa na wschodzie.

niby ma aktywa na wschodzie... ale jeśli księgowość jest tej samej jakości co w Idea Banku, to jak to wycenisz? Przecież mogą zrobić nagle odpis i wszystkie zyski ze wszystkich lat będą niebyłe...

powrot funda grajacego na krotko:

rss.knf.gov.pl/RssOuterView/fa...

Cytat:
Vox może jakieś uzasadnienie z tej radości?

to nie radość to sarkazm. to co sie dzieje w tym kraju to jedna wielka tragedia,
w kółko rządzą ludzie niekompetentni....od lat
Cytat:

Spalenie paliwa w aucie będę liczył tylko gdy jadę stałą prędkością przy włączonym tempomacie

tak wlasnie licza to wielkie koncerny, np VW

Informacje
Stopień: Opętany
Ostatnia wizyta: 24 maja 2019 23:46:28
Liczba wpisów: 5 445
[1,67% wszystkich postów / 1,42 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,258 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d