Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

jtb

jtb

Ostatnie 10 wpisów
Szutnik napisał(a):
Troszkę dygresyjnie, by nieco rozładować atmosferę.Angel

Dr Jan ma jednak poczucie humoru. Serinus to łacińska nazwa gatunkowa afrykańskiego ptaka, po polsku zwanego Kulczyk właśnie:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Serinus

Boskie. Łebski koleś z doktora.

Nie emocjonowal bym sie tym tak bardzo. Jesli chcieli pozbyc sie akcji szybko to musieli zaoferowac odpowiedn niska cene. Czy mniejszosciowi zostali wyd.... :-) to sie dowiemy dopiero przy okazji nastepnych sprawozdan finansowych. Na razie ucierpieli tylko krotkoterminowi - ale takie jest ich ryzyko.

Właśnie zobaczyłem oczami wyobraźni 1GJ z węgla w tej samej cenie co z gazu
.... się rozmażyłem ;-)

Układ jest chyba najbardziej prawdopodobny wśród wszystkich spółek z GK PBG. Jednak, imho, przez najbliższe parę miesięcy szkoda poświęcać tej spółce pieniądze - nawet jak zawrą układ. Chyba, że ktoś lubi spekulować w bardzo krótkich terminach :-). Tu zrobili twardy 'RESET' i nie wiadomo czy system się podniesie.

Spodziewamy się kontrwezwania ?

Po sprzedaży SM połowa kapitalizacji to gotówka... Think

@Rafsty, chciałoby Ci się może napisać parę słów o wynikach zaprezentowanych dzisiaj ?

Czy ktoś z dyrekcji SW ewentualnie inny obeznany w temacie mógłby mi wytłumaczyć (ale tak jakby mówił do golden retriver'a) o co chodzi Panom z EPD w kontekście pkt 10a,b tego komunikatu ?

Będą kupować akcje od Pioniera, który zaczął wychodzić z tej inwestycji ?

Ta spolka nie przestaje mnie zaskakiwac :-). Przeszacowania nieruchomosci byly bardzo prawdapodobne i nie zaskakuja, niemniej reszta to juz o kryminal zahacza. Ta spolka zachowywala sie jakby wogole nie miala wlasciciela. Niech wypchna w pieruna te mieszkania bo przez nie zbancza zanim rafako zdarzy tu zarobic jakies pieniadze.

Frey napisał(a):
Bo to sąd przepisy wymyśla...
A poza tym co jest skandalem - to, że sąd zgodnie z prawem postąpił...?

sąd przepisów raczej nie wymyśla, jednak zagranie Krug jeśli celowe, to zarazem również genialne w swojej prostocie.

Informacje
Stopień: Elokwentny
Ostatnia wizyta: 18 stycznia 2016 19:59:39
Liczba wpisów: 239
[0,07% wszystkich postów / 0,07 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,379 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d